Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цензор.В ОП людям щодня морочать голови контрнаступом. Це брехня, - Корбан

В ОП людям щодня морочать голови контрнаступом. Це брехня, - Корбан
Новини Цензор.НЕТ Війна в Україні
корбан
Голова штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан вважає, що влада веде хибну інформаційну політику, не надаючи громадянам правдивої інформації щодо стану справ на фронті.
Про це він заявив в інтерв'ю ВВС, інформує Цензор.НЕТ.
"Людям потрібна інформація. Люди хочуть знати правду. І навіть правду про війну. Тому що дуже багато фактів ховаються. Ще раз кажу, має бути воєнна цензура. Для цього мають бути критерії, які чітко виписуються і кажуть, що такі, такі факти не висвітлюються.
Вибачте, коли назагал різні радники Офісу Президента розповідають багато днів поспіль, що зараз ми почнемо контрнаступ на Херсонщину, ЗСУ почнуть… І роблять це на постійній основі - люди очікують цього. Люди сподіваються на це. Людям потрібна перемога - це правда. Хоч невелика, але потрібна. Один помічник Офісу президента, інший якийсь експерт Офісу Президента, третій - виходять і щодня забалакують людей. Морочать їм голови - зараз Хаймарси, тут розбили, тут підемо. Починаємо контрнаступ. 3-6 тижнів - звільнимо Херсон. Це брехня. Людям треба говорити правду", - підкреслив Корбан.
За словами голови штабу оборони Дніпра, російська армія укріплює свої позиції на Півдні України, перекидаючи туди людей і техніку.
"Наприклад, минулого тижня до Херсонської області росіяни завезли близько 30 батальйонно-тактичних груп. Знаєте, скільки це людей - 20 тисяч. Хоча казали, що він (хуйло. - Ред.) не має резервів, що він із Криму нікого не завозить. Він завіз купу техніки, танки.
Про який контрнаступ ми говоримо? Навіщо баламутити людей? Навіщо людям брехати? Люди в Україні перебувають у такому стані, перебувають у такій трагедії, що вони приймуть будь-яку правду. Навіть найгіршу. Але правду. Ніж коли їх обнадіюють, а потім виявляється, що росіяни наступають замість нашого контрнаступу. Нам розповідають, що ми перемагаємо, але це не зовсім відповідає дійсності", - зазначає Корбан.
На його думку, наразі план хуйло щодо України - окупувати південні області, щоб відрізати нашу країну від моря.
"Плани у нього такі: він збирається окупувати Харківську область і відібрати її, відповідно, Донбас - Луганськ та Донецьк, він збирається окупувати Запорізьку область, яку вже окупував на 80%. Він майже повністю окупував Херсонську область, він збирається окупувати Миколаївську та Одеську області, відрізати Україну від моря, і зробити Україну такою собі внутрішньою державою". Джерело: https://censor.net/ua/n3359896
   
Бутусов не корбановский  :weep:
   
И вообще хорошие ребята патриоты
   
капітан очєвідность
про ці плани хуйла відомо ще з 2014 року
   
А где он сейчас существует ? В каком измерении ?
   
А где он сейчас существует ? В каком измерении ?

из Лондона руководит обороной Днепра
   
сказав той,кого позбавили українського громадянства чомусь )
   
От только корбаны еще советов руководству не давали. :facepalm: Каждый мошенник считает своим долгом шось перднуть.
   
А офицеры с US EUROCOM Штутгарте имеют другое мнение, наоборот перелом в войне в считанные недели.
ЗСУ уже перехватили инициативу.

Кому верить?
   
А офицеры с US EUROCOM Штутгарте имеют другое мнение, наоборот перелом в войне в считанные недели.
ЗСУ уже перехватили инициативу.

Кому верить?
Тем, кто за пол года перемололи четверть всей военной мощи фашистского государства на фарш и металлолом.
   
Мені все одно хто такий Корбан.

Але будь хто, хто каже що "не треба генштабу казати про наступ, бо бач, тепер вони натягли підкріплення а наступу нема і нема" - довбень. Бо ніxуя не розуміє в мистецтві війни.

Якщо генштабу треба так казати, то хай каже що треба і скіки треба.
   
Вибачте, коли назагал різні радники Офісу Президента розповідають багато днів поспіль, що зараз ми почнемо контрнаступ на Херсонщину, ЗСУ почнуть… І роблять це на постійній основі - люди очікують цього. Люди сподіваються на це. Людям потрібна перемога - це правда. Хоч невелика, але потрібна. Один помічник Офісу президента, інший якийсь експерт Офісу Президента, третій - виходять і щодня забалакують людей. Морочать їм голови - зараз Хаймарси, тут розбили, тут підемо. Починаємо контрнаступ. 3-6 тижнів - звільнимо Херсон. Це брехня. Людям треба говорити правду", - підкреслив Корбан.
За словами голови штабу оборони Дніпра, російська армія укріплює свої позиції на Півдні України, перекидаючи туди людей і техніку.
"Наприклад, минулого тижня до Херсонської області росіяни завезли близько 30 батальйонно-тактичних груп. Знаєте, скільки це людей - 20 тисяч. Хоча казали, що він (хуйло. - Ред.) не має резервів, що він із Криму нікого не завозить. Він завіз купу техніки, танки.
Про який контрнаступ ми говоримо? Навіщо баламутити людей? Навіщо людям брехати? Люди в Україні перебувають у такому стані, перебувають у такій трагедії, що вони приймуть будь-яку правду. Навіть найгіршу. Але правду. Ніж коли їх обнадіюють, а потім виявляється, що росіяни наступають замість нашого контрнаступу. Нам розповідають, що ми перемагаємо, але це не зовсім відповідає дійсності", - зазначає Корбан.


Хм
а пан Корбан не думав про те, що ГШ так й задумував - щоб під Херсон орки понавезли підрозділи, знявши їх зі східного напрямку?
Не думав, що це може бути стратегією - заманити на правий берег побільше кацапні, а потім за ніч чи дві просто їх відрізать від постачання й перемолоти?
Що "розповідають на постійній основі" якраз тому, щоб кацапи в це повірили?

Нажаль, в нас величезна купа колаборантів на всіх рівнях - від пересічних до верхівки, які влегку здають інформацію ворогу. Й "розповідати правду" інколи означає приректи на смерть наших хлопців десь на фронті
Інформаційний фронт не менш важливий, ніж військовий

Ну а щодо "людям потрібна перемога".... Якось невдобно тут вийшло на фоні розхераченого аеродрому у Криму, нє? Як на мене, подія спідставна з потопленням "рускава ваєнава карабля"

   
От только корбаны еще советов руководству не давали. :facepalm: Каждый мошенник считает своим долгом шось перднуть.

+1
   
А офицеры с US EUROCOM Штутгарте имеют другое мнение, наоборот перелом в войне в считанные недели.
ЗСУ уже перехватили инициативу.

Кому верить?

ясєнхуй шо корбану !

Гєнна він жеж еталон чесності
   
От только корбаны еще советов руководству не давали. :facepalm: Каждый мошенник считает своим долгом шось перднуть.
Давали, в 2014
   
Бутусов не корбановский  :weep:
Друга версія, яку артикулювали в українській пресі - дружба з журналістом Юрієм Бутусовим. Ну, давайте так, я теж досить відверто тут говоритиму - я з Бутусовим дружу з 2010 року. У мене стався конфлікт із чинним на той час президентом Януковичем. Бутусов - учасник Майдану першого, вірніше, і першого, і другого. Це був уже другий Майдан, 13-14 рік. Але ми дружимо з ним з 2010 року, коли Янукович прийшов до влади.
І це не означає, що я маю відношення до Цензор.НЕТ, яке належить Бутусову. Якщо хтось думає, що він (мені. - Ред.) належить, чи ще якійсь людині, чи там є якесь коло акціонерів - це неправда. Ось я абсолютно чесно компетентно це заявляю. Це можна перевірити через реєстр.
Багато хто скаже - та, ну, що таке реєстр, ви ж йому гроші даєте. Дивіться, Бутусов - це не та людина, якій можна дати гроші. Тобто він такий моральний авторитет. І тому його дуже поважають, зокрема серед військових. Тому що це один із небагатьох журналістів, який не бере гроші: ні за якісь матеріали, ні за зняття, ні за постановку.
Ось так, Бутусов моральний авторитет.
   
Друга версія, яку артикулювали в українській пресі - дружба з журналістом Юрієм Бутусовим. Ну, давайте так, я теж досить відверто тут говоритиму - я з Бутусовим дружу з 2010 року. У мене стався конфлікт із чинним на той час президентом Януковичем. Бутусов - учасник Майдану першого, вірніше, і першого, і другого. Це був уже другий Майдан, 13-14 рік. Але ми дружимо з ним з 2010 року, коли Янукович прийшов до влади.
І це не означає, що я маю відношення до Цензор.НЕТ, яке належить Бутусову. Якщо хтось думає, що він (мені. - Ред.) належить, чи ще якійсь людині, чи там є якесь коло акціонерів - це неправда. Ось я абсолютно чесно компетентно це заявляю. Це можна перевірити через реєстр.
Багато хто скаже - та, ну, що таке реєстр, ви ж йому гроші даєте. Дивіться, Бутусов - це не та людина, якій можна дати гроші. Тобто він такий моральний авторитет. І тому його дуже поважають, зокрема серед військових. Тому що це один із небагатьох журналістів, який не бере гроші: ні за якісь матеріали, ні за зняття, ні за постановку.

А кто сказал, что берет? В то же время, моральный авторитет - это не тот, кто не берет деньги. Точнее, это не единственное условие.
   
"Голова штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан"  :facepalm1:
   
"Голова штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан"  :facepalm1:
В экзыле. ;) Типа Де Голля.
   
"Голова штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан"  :facepalm1:

ну так, є така посада
точніше, посада звучить як: "керівник штабу ради оборони міста Дніпра"
Така рада дійсно була створена, й Корбан дійсно призначений на цю посаду міським головою

й що маю відмітити - Корбан не втік у перші дні війни, а міг

   
Голова штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан вважає

тут всi й заплакали  :weep:
   
ну так, є така посада
Это типа как назвать диванных экспертов ФУПа отделом формирования стратегии мирового правительства
   
ну так, є така посада
точніше, посада звучить як: "керівник штабу ради оборони міста Дніпра"
Така рада дійсно була створена, й Корбан дійсно призначений на цю посаду міським головою

й що маю відмітити - Корбан не втік у перші дні війни, а міг
А еще точней официальный ответ выглядит так.

Начальник регионального управления ТрО "Восход", полковник Валерий Курач подтвердил, что Геннадий Корбан в ряды Вооруженных Сил Украины не призывался и на руководящие должности не назначался.

Штаб теробороны Днепра возглавляет другой человек.

"Объединенный штаб территориальной обороны подчиняется командующему оперативной группировкой войск "Днепр" оперативно-стратегической группировки войск "Хортица". Господин Корбан в ряды ВСУ не призывался и на руководящие должности не назначался. В случае возникновения других вопросов в отношении Корбана предлагаю обратиться в Днепропетровскую ОВА и Днепровский горсовет", - говорится в официальном ответе.
(С)
   
А еще точней официальный ответ выглядит так.

Начальник регионального управления ТрО "Восход", полковник Валерий Курач подтвердил, что Геннадий Корбан в ряды Вооруженных Сил Украины не призывался и на руководящие должности не назначался.

Штаб теробороны Днепра возглавляет другой человек.

"Объединенный штаб территориальной обороны подчиняется командующему оперативной группировкой войск "Днепр" оперативно-стратегической группировки войск "Хортица". Господин Корбан в ряды ВСУ не призывался и на руководящие должности не назначался. В случае возникновения других вопросов в отношении Корбана предлагаю обратиться в Днепропетровскую ОВА и Днепровский горсовет", - говорится в официальном ответе.
(С)

ну уже ж пережевали и высрали, ну!
официальная бамага



   
Після історії з Тарасом Чмутем якось мені той Філатов та Корбан не того
   

woman png

в мене є єдине питання - яка кутова печатка справжня
   
ну уже ж пережевали и высрали, ну!
официальная бамага

Показати зображення...
Ну так нахрен тогда этого пережеванного и высратого самозванца величать начальником штаба? Шоб було?
   
й да, ще раз повторюю
Є сили ТрО, підпорядковані МО
Є "рада оборони Дніпра", організована міським головою (громадська організація) й підпорядкована, як я розумію, міськраді

Я от чесно не розумію, в чому проблема? Що не так?
Про те, що Корбан начштабу "територіальної оборони" заявляли виключно контрольовані Красновим журналісти
Ані Корбан, ані Філатов цього не заявляли

Я погоджусь, що вони трохи змахлювали, не використовуючи у назві посади одне слово, а саме "ради". Але про керівництво теробороною я ніде не бачив заяв від них
Тож Краснов махлює значно більше
   
й да, ще раз повторюю
Є сили ТрО, підпорядковані МО
Є "рада оборони Дніпра", організована міським головою (громадська організація) й підпорядкована, як я розумію, міськраді

Я от чесно не розумію, в чому проблема? Що не так?
Про те, що Корбан начштабу "територіальної оборони" заявляли виключно контрольовані Красновим журналісти
Ані Корбан, ані Філатов цього не заявляли
Я погоджусь, що вони трохи змахлювали, не використовуючи у назві посади одне слово, а саме "ради". Але про керівництво теробороною я ніде не бачив заяв від них
Тож Краснов махлює значно більше
Та проблема в том, шо эта "общественная организация", похоже никакого отношения к теробороне не имеет, а исключительно вещь в себе, с мутными целями, руководителями, и задачами.
   
Ну так нахрен тогда этого пережеванного и высратого самозванца величать начальником штаба? Шоб було?

а накуя понапридумували купу "красивих" назв у сучасних посадах на всіх рівнях?
ну да, щоб було й щоб красиво назвать

Ще раз послідовність:
1. міськрада організувала раду оборони Дніпра. Що взагалі-то станом на 28 лютого (всі добре пам'ятають, що тоді відбувалось й стан людей?) цілком логічно. Всі очікували, що кацапи ось-ось почнуть штурм міста
2. міськрада призначила керівництво цієї ради - голову ради та начштабу ради.

все виконано у правовому полі

претензій щодо назв посад й щодо того, чи законно ці посади обіймаються, я не бачив взагалі не від кого
   
а накуя понапридумували купу "красивих" назв у сучасних посадах на всіх рівнях?
ну да, щоб було й щоб красиво назвать

Ще раз послідовність:
1. міськрада організувала раду оборони Дніпра. Що взагалі-то станом на 28 лютого (всі добре пам'ятають, що тоді відбувалось й стан людей?) цілком логічно. Всі очікували, що кацапи ось-ось почнуть штурм міста
2. міськрада призначила керівництво цієї ради - голову ради та начштабу ради.

все виконано у правовому полі

претензій щодо назв посад й щодо того, чи законно ці посади обіймаються, я не бачив взагалі не від кого
Та сейчас кого не послушай - все организовывали оборону, и спасли страну. ВСУ кагбе и ни при чем.
   
Та проблема в том, шо эта "общественная организация", похоже никакого отношения к теробороне не имеет, а исключительно вещь в себе, с мутными целями, руководителями, и задачами.

ще раз
28 лютого
кацапня під Херсоном та Запоріжжям
кацапська техніка на Оболоні
ТФТГ згідно тодішнього законодавства "вєщь в сєбє" й напряму не підпорядковується військовим, тобто такі собі махновці
керівництво міст поставлено перед дилемою: або організовувати підготовку до спротиву власними силами, або просто тікать

якась адміністративна одиниця була конче потрібна, їй треба було надать повноваження щось там організовувать - та хоч ті ж протитанкові їжаки на дорогах, наприклад. Треба було оператівно збирать інформацію по стану у місті - а де? В відкритих телеграм каналах? Треба було організувати людей, щоб не почалася самодіятельніть та анархія (нагадать, скільки на початку епізодів було "дружнього вогню"? Це саме з причини поганої організації!)

Це зараз, коли ми встояли, пішли знову внутрішні розборки за владу (нагадать, що регулярно тут на форумі вирішують, хто главний гетьман???).
   
Та сейчас кого не послушай - все организовывали оборону, и спасли страну. ВСУ кагбе и ни при чем.

угу
Варту "звернули" - й у пабліках щоденно тепер: там вкрали, там пограбували, там побили, там довбень "під газом" у комендантську годину об стовб самовипилився
Поліція тупо не встигає усюди, все контролювать
а біженців зі сходу у місті зараз неміряно, рівень злочинності різко підскочив (про причини не будемо дискутувать)
й Дніпро зіграв неабияку роль саме як тилове місто та транспортний хаб
   
угу
Варту "звернули" - й у пабліках щоденно тепер: там вкрали, там пограбували, там побили, там довбень "під газом" у комендантську годину об стовб самовипилився
Поліція тупо не встигає усюди, все контролювать
а біженців зі сходу у місті зараз неміряно, рівень злочинності різко підскочив (про причини не будемо дискутувать)
й Дніпро зіграв неабияку роль саме як тилове місто та транспортний хаб

Корбан многое сделал для организации обороны в области и городе. Думаю, когда слишком много вопросов стало замыкаться лично на нем (при этом формально он ни за что не отвечал), он решил поиграться в политику, поучить и пошантажировать ОП (заявления Филатова, история со Спартц и т.д.), за что и был поставлен на место.
   
А офицеры с US EUROCOM Штутгарте имеют другое мнение, наоборот перелом в войне в считанные недели.
ЗСУ уже перехватили инициативу.

Кому верить?
Карте и собственным глазам
   
У перші дні війни Борис Філатов сіяв песимістичні настрої серед своїх підлеглих і заперечував здатність ЗСУ протистояти ворогу. Про це свідчить відео закритої наради, яке з’явилося в мережі.
Під час спілкування в ZOOM Філатов не раз застерігав, що ця розмова не повинна бути публічно оприлюднена. Виходячи зі сказаного мером, можна зробити висновок, що нарада справді проходила у перші дні повномасштабної війни.
«Я не можу зробити таку заяву: «Все буде гаразд. Ось якщо Київ візьмуть, тоді щось думатимемо. А якщо Київ не візьмуть – тоді оборонятимемося», – каже Філатов.
https://главком/country/incidents/esli-kiev-vozmut-merezhu-zburilo-video-naradi-u-mera-dnipra-v-pershi-dni-viyni-852526.html

це до створення штабу чи після?
   
Мені все одно хто такий Корбан.

Але будь хто, хто каже що "не треба генштабу казати про наступ, бо бач, тепер вони натягли підкріплення а наступу нема і нема" - довбень. Бо ніxуя не розуміє в мистецтві війни.

Якщо генштабу треба так казати, то хай каже що треба і скіки треба.
А коли генштаб казав про наступ?
   
Корбан перетворився на ображеного на владу зрадойоба.
   
В общем то Корбан прав
Страной руководят видео мейкеры пиар менеджеры и просто брехунцы
которые ради подписки в сто тысяч готовы натягивать на голову любой бред тем самым подписчикам ( ебнутым по природе долбоебам )
Это правда не исключает того факта что кодло Корбана чем то лучше другого такого же еврейского кодла
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія