Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Це мабуть вперше в історії такі події, з силовим захопленням атомних станцій інших країн?

Думаю ці два випадки тероризму (захоплення ЧАЕС та ЗАЕС) мають бути окремим, терористичним, провадженням в Гаазі


======

Росіяни вкрали та знищили обладнання з ЧАЕС на 135 млн доларів – The Washington Post
02.06.2022 21:17
Російські окупанти вкрали та знищили обладнання з Чорнобильської АЕС на 135 млн доларів, деяке обладнання, яке відстежили завдяки GPS-трекерам, знаходиться у Білорусі.

Російські окупанти вкрали та знищили обладнання з Чорнобильської АЕС на 135 млн доларів, деяке обладнання, яке відстежили завдяки GPS-трекерам, знаходиться у Білорусі.

Джерело: The Washington Post

Деталі: З Чорнобильської АЕС окупанти вкрали або знищили 698 комп'ютерів, 344 машини, 1500 дозиметрів радіації, практично всі засоби пожежогасіння та програмне забезпечення.

Водночас, список того, що російські окупаційні сили вкрали, підірвали чи прострелили у чорнобильських лабораторіях та навколо них, все ще складається.

Представник ЧАЕС повідомив журналістам, що за час окупації 9 їхніх колег було вбито, 5 викрадено.

https://pda.pravda.com.ua/news/id_7350183/

58-річний Микола Безпалий, директор Центральної аналітичної лабораторії сайту вважає, що росіяни завдали великих економічних збитків Україні.

До вторгнення майже 6000 робітників ЧАЕС стежили за наслідками катастрофи, а також переробляли ядерні відходи з інших електростанцій в Україні та Європі.

Євген Крамаренко директор "зони відчуження" - території площею тисячу квадратних миль, де рівні радіації залишаються високими, а доступ громадськості обмежений, - розповів, що в перший день вторгнення російський генерал представився новим лідером станції і представив співробітників Росатому.

Пряма мова Крамаренка: "Я вважаю, що в той час, коли вони прийшли, вони планували бути там постійно, вони планували взяти керування на довгий час".

За кілька днів до вторгнення було евакуйовано всіх співробітників, крім кількох сотень.

Ті, хто залишився, працювали по кілька сотень годин під наглядом росіян, часто не відпочиваючи по кілька днів, намагаючись забезпечити безпеку станції та роботу систем.

При цьому, за словами Крамаренка, обладнання та інформація станції систематично розкрадалися чи знищувалися.

Крамаренко перевіряє частину викраденого обладнання, яке було оснащене GPS-трекерами, деякі все ще передають дані про місцезнаходження.

Пряма мова Крамаренка: "Ми бачимо, що його частина знаходиться на території Білорусі, вздовж кордону. А частина переміщується територією Білорусі — Гомель, Мінськ, інші місця".

Загалом він оцінює вартість заміни того, що було втрачено, більш ніж у 135 мільйонів доларів.

При цьому програмне забезпечення було спеціально розроблене для станції та незамінне.

Безпалий сказав, що деякі з найважливіших робіт його лабораторії — моніторинг рівня радіації в зоні відчуження щодо ознак сплесків — практично неможливі без нього.

Пряма мова Беспалого: "Зараз неможливо надати достовірну інформацію, чи знаходиться обладнання в робочому стані, чи ні, тому що немає програмного забезпечення. Росіяни не зможуть ним користуватися, тому що ПЗ унікальне, зроблене спеціально для наших пристроїв".

Працівники ЧАЕС скептично поставилися до того, що чиновники Росатому вивезли із Чорнобиля програмне забезпечення чи обладнання для своїх цілей.

За їхніми словами, росіяни у будь-якому разі знали б, що вони не можуть його використати, і тому найімовірнішим поясненням було те, що знищення було якимось покаранням.


   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Та они творят полный геноцид. Чего уж тут....
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Думаю що є правила, міжнародні договори в тому числі ті що підписували лапті в рамках International Atomic Energy Agency

Тому це чистий тероризм , бо хто як не ядерна держава знає і розуміє усі наслідки
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Думаю що є правила, міжнародні договори в тому числі ті що підписували лапті в рамках International Atomic Energy Agency

Тому це чистий тероризм , бо хто як не ядерна держава знає і розуміє усі наслідки
=====================
    та им на все насрать.Они уже столько преступлений совершили....
   
=====================
    та им на все насрать.Они уже столько преступлений совершили....

Вольф, когда ожидать нового, свежего, утреннего Вольфганга?
   
В найближчу суботу :)
   
В найближчу суботу :)

«Чуваки и чувихи»(с)

Под утренний кофеёк
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Вольф, когда ожидать нового, свежего, утреннего Вольфганга?
==========================
  Когда увижу что-то смешное. А пока не очень смешно.  Тут то как раз хорошо, где я. даже купался в море уже. градусефф +17С водичка, солнышко, не жарко, мне самое то.Но бизнес не работает- надо ковать бабло, а это только в Украине. Буду скоро вертаться. Думаю в июле.
   
==========================
  Когда увижу что-то смешное. А пока не очень смешно.  Тут то как раз хорошо, где я. даже купался в море уже. градусефф +17С водичка, солнышко, не жарко, мне самое то.Но бизнес не работает- надо ковать бабло, а это только в Украине. Буду скоро вертаться. Думаю в июле.

Не думаю..загадуй десь вересень-жовтень
   
«Чуваки и чувихи»(с)

Под утренний кофеёк

Саме так.
Думаю ФУП вирішить питання.
Та й сам пан Вольтер у своєму зверненні накреслить шляхи його вирішення.

Леса вдали виднее,
Синее небеса,
Заметней и чернее
На пашне полоса,
И детские звончее
Над лугом голоса.
Весна идёт сторонкой,
Да где ж она сама?
Чу, слышен голос звонкий,
Не это ли весна?
Нет, это звонко, тонко
В ручье журчит волна.
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Не думаю..загадуй десь вересень-жовтень
=======================
 Билеты еще не брал. В начале июля поглядим. Ждать окончательной победы-дело долговатенькое. Вражина пока что у самого Запорожья. Хочь бы чуток отогнали- ждать дальше б не стал.
   
==========================
  Когда увижу что-то смешное. А пока не очень смешно.  Тут то как раз хорошо, где я. даже купался в море уже. градусефф +17С водичка, солнышко, не жарко, мне самое то.Но бизнес не работает- надо ковать бабло, а это только в Украине. Буду скоро вертаться. Думаю в июле.

 (tu)

Береги себя! Пляц, Кирилоооуку проепали  :X
   
=======================
 Билеты еще не брал. В начале июля поглядим. Ждать окончательной победы-дело долговатенькое. Вражина пока что у самого Запорожья. Хочь бы чуток отогнали- ждать дальше б не стал.

Двигай в Киев, полно хат на аренду, дальше видно будет
   
На рахунок ПЗ не зрозумів... У них шо бекапів нема?
   
(tu)

Береги себя! Пляц, Кирилоооуку проепали  :X
не проепали а кацапы захватили.
   
На рахунок ПЗ не зрозумів... У них шо бекапів нема?

Где?
   
На рахунок ПЗ не зрозумів... У них шо бекапів нема?

бекапи були, звичайно
у сусідньому приміщені або будівлі
Й шо?
   
не проепали а кацапы захватили.

після війни має стать обласним центром кримської області!  :gigi:
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

11 серпня 2022 р


Президент Володимир Зеленський переконаний, що російська федерація вкотре пробила дно, обстрілявши Запорізьку атомну електростанцію.
АЕС у світі ще ніхто ніколи не використовував для висування погроз, заявив глава держави у вечірньому відеозверненні, повідомляє Укрінформ.

«Те, що відбувається зараз навколо Запорізької АЕС, - це один із найбільших злочинів держави-терориста. Сьогодні зафіксовані чергові прильоти російських снарядів по території станції у безпосередній близькості від об’єктів АЕС. Росія вкотре пробила дно у світовій історії тероризму: ніхто більше не використовував атомну станцію так очевидно для погроз усьому світу й для висування якихось там умов», - зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що абсолютно всі у світі мають реагувати негайно, щоб вигнати російських загарбників з території ЗАЕС. За словами Президента, це – глобальний інтерес, а не просто українська потреба.

«Наголошуємо на цьому на всіх рівнях – від Ради безпеки ООН до контактів між державами. Тільки повний відхід росіян з території ЗАЕС і відновлення повноцінного контролю України за ситуацією навколо станції гарантують відновлення атомної безпеки для всієї Європи», - пояснив Президент.

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3548597-aes-se-nihto-nikoli-ne-vikoristovuvav-dla-visuvanna-pogroz-zelenskij.html
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Генеральний директор МАГАТЕ Маріано Ґроссі пропонує очолити місію фахівців агентства на Запорізьку АЕС для посилення заходів її безпеки.
Як передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку, про це він заявив у четвер на засіданні Ради Безпеки ООН.

За його словами, оскільки ЗАЕС перебуває на тимчасово окупованій території, експерти можуть потрапити на станцію, якщо місія співпрацюватиме як з українською владою, так і з державою-окупантом – росією.

«Я особисто готовий очолити таку місію», - наголосив він.

Читайте також: Зеленський про обстріли ЗАЕС: росія вкотре пробила дно у світовій історії тероризму
Експерти могли б оцінити фізичні збитки, заподіяні станції. Зокрема стан основних і резервних систем безпеки, умови роботи персоналу, поясни він.

«Місія на об'єкт також дасть нам можливість вжити термінові заходи щодо гарантій безпеки, перевіривши стан реакторів та обладнання, ядерних матеріалів, сховища свіжого і відпрацьованого палива», - додав Ґроссі. Також необхідно провести технічне обслуговування обладнання, яке забезпечує віддалену передачу даних для МАГАТЕ, сказав він.

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3548595-gendirektor-magate-gotovij-ocoliti-misiu-na-zaporizku-aes-dla-posilenna-ii-bezpeki.html
   
Генеральний директор МАГАТЕ Маріано Ґроссі пропонує очолити місію фахівців агентства на Запорізьку АЕС для посилення заходів її безпеки.

«Я особисто готовий очолити таку місію», - наголосив він.


Смєлий, мля!
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Смєлий, мля!

Це замість того щоб казати напряму що силове захоплення атомних станцій є апріорі неприпустимим і що лапті мають звідти забратися нах, з усіма наслідками аж до виключеня кацапів і росатому з магате

Це ж треба в таку стати розкорячку  :X
   
Re: Ядерний тероризм - захоплення росіянами атомних станцій

Аргентинець - як взагалі отаке стає лідером міжнародної организаціі, коли там в Аргентині тієї ядерної енергетики і на 1ГВт не набереться  :facepalm:
   
Аргентинець - як взагалі отаке стає лідером міжнародної организаціі, коли там в Аргентині тієї ядерної енергетики і на 1ГВт не набереться  :facepalm:
Він просто маріонетка терористів, які захопили МАГАТЕ.  :-)o
   
Взагалі то.. як і все інше  - будова по світу своїх атомних станцій є гібридним розповсюдженням впливу.
Потрібно заборонити кацапам будувати свої атомні станції. Це терористи.
   
Людина, яка вбила мільйони людей і врятувала мільярди інших
https://youtu.be/EvknN89JoWo
Фріц Габер

У 1919 році Німеччина починає секретну програму з розробки та виробництва хімічної зброї під керівництвом Фріца Габера.
Щоб уникнути інспекції, заснованої Версальським договором, роботи над програмою переводяться у треті країни, в тому числі й до Радянського Союзу.
16 квітня 1922 під час Генуезької конференції в місті Рапалло (Італія) був укладений Рапалльський договір між РРФСР і Веймарською республікою.
Він означав зрив міжнародної дипломатичної ізоляції більшовицької диктатури Росії.
Договір передбачав негайне відновлення в повному обсязі дипломатичних відносин між РРФСР і Німеччиною.
Сторони взаємно відмовлялися від претензій на відшкодування військових витрат і невійськових збитків і домовлялися про порядок врегулювання наявних розбіжностей.
Обидві сторони визнали принцип найбільшого сприяння як основу їхніх правових та економічних відносин, зобов'язувалися сприяти розвитку їхніх торговельно-економічних зв'язків.
Договір так само містив і секретну статтю про співпрацю у розвитку військової технології.

Незабаром у Москві було підписано таємну угоду про будівництво фабрики з виробництва смертельних газів.
У спеціальних інструкціях, написаних Львом Троцьким і Михайлом Калініним, було відзначено, що газова зброя, вироблена на цій фабриці, буде постачатися на рівних умовах як в Червону армію, так і в німецькі збройні сили, в обхід Версальського договору.
Місце для будівництва цієї фабрики було обрано в Самарі, а саме будівництво почалося негайно.
До 1926 року планувалися ввести цехи з виробництва гірчичного газу, фосгену і хлору.
За заслуги у розвитку газової зброї в Росії у 1932 році Габер стає почесним членом Академії наук СРСР.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія