Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Харэ, ей богу... Если че есть по сути возразить, то ради бога..  А персональные атаки омерзительны.
По факту зараз задача біженцям сидіти тихо, працювати і вчити мову, а не гнути пальці.
   
Re: Об'єднана тема біженців

По факту зараз задача біженцям сидіти тихо, працювати і вчити мову, а не гнути пальці.

По факту статус прав человека не меняет...
   
Re: Об'єднана тема біженців

По факту статус прав человека не меняет...
У нас тут пишуть у пейсбуках, що багато біженців гнуть пальці коли їм пропонують роботу (не прибирання). Це жесть.
   
Re: Об'єднана тема біженців

У нас тут пишуть у пейсбуках, що багато біженців гнуть пальці коли їм пропонують роботу (не прибирання). Це жесть.

Кацапы много чего пишут... Есть издержки, но в целом.. Усе путем, хотя издержки иногда достают и на них реагируешь, забывая основную массу. А ФБ кацапы тужаццо нехило.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А ФБ кацапы тужаццо нехило.
То не кацапи пишуть інфа 146%
   
Re: Об'єднана тема біженців

То не кацапи пишуть інфа 146%

Что есть лохи... Есть.

Доля малая. Я не в ФБ живу, а с людьми работаю...

К сожалению GDPR... Так шо без примеров...
   
Re: Об'єднана тема біженців

По факту зараз задача біженцям сидіти тихо, працювати і вчити мову, а не гнути пальці.

+
і дякувати Богу що живуть у таких умовах.  (tu)

але бєженці такі бєженці... матрац у ліжку не такий. зубна паста не лікувальна..... вода в душі не 40 градусів а 30 - ніхарашьо...
а чому взагалі працювати треба ? вони ж бєженці от вайни. ім все далжни.

ой все я мовчу мовчу  :D
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Ну наконец то немцы назначили моей малой на 15 ( понедельник) термИн на получение пластика.
Ох и тугие они оказались.
Короче говоря, мы точно поняли что Немеметчина - это не та страна, где бы хотелось дальше жить.
Хотя честно говоря , до войны я от Бундеса просто фанател. Меня там все устраивало и было очень комфортно там бывать. Но вот как оказалось, бывать периодически - это одно. А прожить там пять месяцев, как малая, это совсем другое.
Она мне все время, после общения с немцами шлёт гифки , не знаю как сюда вставить , мультик был популярный….такие тууууугие….медлительные ленивцы….очень медленные, но очень доброжелательные. Но выбешивают пипец как  :laugh:
Неясно, навіщо їй пластик. Хоча ясно, через пару місяців пришумить назад, в Англії своїх приколів вистачає.
"Прожить как малая" - це страждати хернею. Ти б тут прожив без загонів, а дитятко саме не знає що хоче. Хай поматається по світу, порівняння корисна штука.
   
Re: Об'єднана тема біженців

По факту зараз задача біженцям сидіти тихо, працювати і вчити мову, а не гнути пальці.
+
   
Re: Об'єднана тема біженців

+
і дякувати Богу що живуть у таких умовах.  (tu)

але бєженці такі бєженці... матрац у ліжку не такий. зубна паста не лікувальна..... вода в душі не 40 градусів а 30 - ніхарашьо...
а чому взагалі працювати треба ? вони ж бєженці от вайни. ім все далжни.

ой все я мовчу мовчу  :D

Люди врятувались від небеспекі, влаштовуються на новому місці  як надовго ніхто не знає. Тому і матрац хочеться такий щоб спина не боліла.
 Я вдома, в Харкові- матрац мій , паста зубна моя, котки+ тхориків зранку гоцають...
Але о 01.20 прилетіло гучно. Загалом по місту за ніч 5 прильотів. Всі хто вдома можуть бути вбитими або пораненими...
Я рада що ви в небеспеці. Дякую всім хто допомогае! Приємно чітати. Хто зна як зимувати будемо. Може теж прийдеться їхати.
 Доречі про наших манікюрниць. Моя невістка в Німеччіні  то каже що норм манікюр зробити неможуть бо майстри місцеві не вміють гарно зробити , а наши  - вміють але не працюють.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Доречі про наших манікюрниць. Моя невістка в Німеччіні  то каже що норм манікюр зробити неможуть бо майстри місцеві не вміють гарно зробити , а наши  - вміють але не працюють.

Бо вчили англійську, а в реалі виявилося, що потрібна німецька.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ти б тут прожив без загонів, а дитятко саме не знає що хоче.
Склонен согласиться. Но такая уж сейчас мОлодежь.

   
Re: Об'єднана тема біженців

А с пластиком на руках просто спокойнее. Ведь формально есть просрочка 90 дней. Да руках есть "бумага" о том, что типа можно. Но мало ли что, сегодня можно. А завтра из- за этого...вдруг куда- то не впустят. Поэтому хотелось дождаться.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А с пластиком на руках просто спокойнее. Ведь формально есть просрочка 90 дней. Да руках есть "бумага" о том, что типа можно. Но мало ли что, сегодня можно. А завтра из- за этого...вдруг куда- то не впустят. Поэтому хотелось дождаться.
мене вчора з паперовим пермесо пропустила Польща. Виїхала я з ЄС 23 травня.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Кстати, Виз Эйр выбросили на рынок порядка 100 тыс БЕСПЛАТНЫХ авиа билетов для украинцев.

Бляха, я не особливий поціновувач шари, але таке пропустити було ну дуже шкода(((
Розібрали за дві години!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Люди врятувались від небеспекі, влаштовуються на новому місці  як надовго ніхто не знає. Тому і матрац хочеться такий щоб спина не боліла.
 Я вдома, в Харкові- матрац мій , паста зубна моя, котки+ тхориків зранку гоцають...
Але о 01.20 прилетіло гучно. Загалом по місту за ніч 5 прильотів. Всі хто вдома можуть бути вбитими або пораненими...
Я рада що ви в небеспеці.

так ви дома. тут про тих хто втік, жирно безкоштовно живе у ЄС, не працює і всетаки невдоволений якістю обслуговування біженців.
   
Re: Об'єднана тема біженців

мене вчора з паперовим пермесо пропустила Польща. Виїхала я з ЄС 23 травня.

 (tu)
   
Re: Об'єднана тема біженців

Бляха, я не особливий поціновувач шари, але таке пропустити було ну дуже шкода(((
Розібрали за дві години!
Та я сам был в шоке, как это малая умудрилась.
Сначала себе взяла. А потом , где-то через час, ещё и жене.
Честно говоря , что касается авиабилетов, то первый раз шара досталась  :laugh:
Я даже здесь писал как- то, мол где это вы сцуко эти билеты за 20 евро находите?! Сам как кинешься, так Фай там…дешевле 200  евр в оба конца ещё ни разу не получалось
   
Re: Об'єднана тема біженців

По факту зараз задача біженцям сидіти тихо, працювати і вчити мову, а не гнути пальці.

Ну почему же я должен сидеть тихо?

Практически еженедельно под ООН в Женеве митингуем с требованием признать рашку страной-террористом.
Вчера пригласили на вечеринку. Пошел, вместо того, чтобы тихо сидеть под лавкой. И там практически весь вечер обсуждали как победить рашку в войне с новозеландцем, шведкой (работала 2года в москве и  3 месяца в кивском представительстве ООН), индусом, полькой, итальянцем, армянином, кореянкой, испанцем, сингапурцем, русской, французами и швейцарцами.
Научил нашему тосту Будьмо! и как отвечать на Слава Украине!  и что означает Героям Слава!







   
Re: Об'єднана тема біженців

Дивно те читати від Хоми.
Огидно навіть.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Практически еженедельно под ООН в Женеве митингуем с требованием признать рашку страной-террористом.
:weep:

Вчера пригласили на вечеринку. Пошел, вместо того, чтобы тихо сидеть под лавкой. И там практически весь вечер обсуждали как победить рашку в войне с новозеландцем, шведкой (работала 2года в москве и  3 месяца в кивском представительстве ООН), индусом, полькой, итальянцем, армянином, кореянкой, испанцем, сингапурцем, русской, французами и швейцарцами.
Печінка, я бачу, працює ок.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ну почему же я должен сидеть тихо?

Практически еженедельно под ООН в Женеве митингуем с требованием признать рашку страной-террористом.
Вчера пригласили на вечеринку. Пошел, вместо того, чтобы тихо сидеть под лавкой. И там практически весь вечер обсуждали как победить рашку в войне с новозеландцем, шведкой (работала 2года в москве и  3 месяца в кивском представительстве ООН), индусом, полькой, итальянцем, армянином, кореянкой, испанцем, сингапурцем, русской, французами и швейцарцами.
Научил нашему тосту Будьмо! и как отвечать на Слава Украине!  и что означает Героям Слава!

що вирішили ?
аж цікаво стало.
   
Re: Об'єднана тема біженців

що вирішили ?
Наступного разу брати більше міцного .
   
Re: Об'єднана тема біженців

що вирішили ?
аж цікаво стало.

объединять и усиливать военную помощь Украине. Увы. Но это тот максимум на который они готовы сейчас. Хотя некоторые мужики выразили решимость поехать добровольцами.повое вать с рашистами. Увы. Им за 50 и вина было действиткльно достаточно.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пост з ФБ  · 10 серпня о 22:54  ·
Після проведеного часу в Європі я зрозуміла декілька важливих речей.
Я в жодному разі не хочу образити чужу культуру і вдячна за все,за тепле ставлення до українців,але будьмо чесними.
Такого сервісу як в Україні немає ніде. Такого рівня б'юті-індустрії та фахівців в галузі косметології.
Стоматологи- найкращі в Україні,клініки та процедури?
Тільки у нас!
Вибір продуктів,вибір магазинів,вибір найсмачніших ресторанів. А якою популярною та якісною у нас стає фермерська індустрія.
Продовжимо?
Найдешевший мобільний зв'язок,домашній інтернет,найдешевше таксі, найдешевша почта,цілодобові аптеки та магазини,які працюють за графіком а не коли їм заманеться.
Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень.
Банківська система яку можна порівняти лише з американською налаштована онлайн без тисячі папірців,черг та тижневих очікувань. І всі наші документи від паспорта до ковід сертифікату- в одному додатку!
І ще багато іншого...
А ми цього навіть не усвідомлювали,приймали як належне,не цінували.
І поспішали робити все як у Європі, хоча були на п'ять кроків попереду.
Україна під час війни працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій.
Я точно знаю що колись настане той день,коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:
Ми хочемо жити як в Україні
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я точно знаю що колись настане той день,коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:
Ми хочемо жити як в Україні


Может быть когда нибудь такое время и прийдет,  но это будет очень не скоро....

Особенно про рестораны повеселило... Да и про косметологов тоже...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Может быть когда нибудь такое время и прийдет,  но это будет очень не скоро....

Особенно про рестораны повеселило... Да и про косметологов тоже...

Ресторанів багато і хороших серед них, навіть в провінції, теж. Це факт

Щодо послуг перукарів, манюкюр/педікюр і косметологів, то це все теж добре на сучасному розвинуте і користується величезним попитом у ВСІХ верств населення - ринок тих послуг насичений конкурентний і великий. Наші жінки тут в викуповують дорогу якісну косметику - бо звикли до такої і клієнтки вони досить досвідчні і вимогливі. Це теж факт.

Більшіть, абсолютна, тих хто виїхав в ЄС - самі звичайні пересічні люди. А їх попит на послуги догляду за зовнішністю натикається на недостатньо розвинуту мережу і якість послуг. Звичайна провінційна домогосподарка в Україні має бажання і можливість "почистити пір'я".  Є отака специфіка у наших жінок. Тут це викликає подив.

Інтернет і моб.зв'язок у нас реально і помітно кращі і значно дешевші. Це теж факт, який одразу ж помічають всі наші.

Чого так боляче бачити як руйнують Україну - ми дуже змінилися за останні років 20. В побуті, в сфері обслуговування, в медицині і в благоустрої міст і т.п. різниця з минулим стала значною і в кращу сторону. Дивлюсь на зруйновані школи, лікарні - там же здебільшого все відремонтоване, утеплене, з нормальним обладнанням.
Той же Маріуполь, до війни,  порівняти не можна з тим що там було за совка. І так в кожному місті.

Так, з помилками і пройо.ами, але  ми витягали Україну з минулого. То ж треба, як писав Тарас, і чужого научатись і свого не цуратись. Ми за звичкою ниємо і "Ой! Як на базарі все дорого! Як у нас все погано" Та  нам є чим і похвалитись і це факт.
З повагою і вдячністю за допомогу і прихисток. Біженка з України.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Інтернет і моб.зв'язок у нас реально і помітно кращі і значно дешевші.


А это не факт точно...  Бо имеем опыт телефонной связи в Леточках, где дача....  Мобильной связи там нэт ваще...

В Нине бесплатный вайфай для всех и везде в черте посёлка...

Конечно,  если Киев сравнивать с провинцией,  то да...  Но имеет смысл сравнивать сравнимое..
   
Re: Об'єднана тема біженців

Особенно про рестораны повеселило... Да и про косметологов тоже...
Оце все найдешевше тому що зарплати
Інтернет і моб.зв'язок у нас реально і помітно кращі і значно дешевші. Це теж факт, який одразу ж помічають всі наші.
Шо там з 5ж в Україні?

Більшіть, абсолютна, тих хто виїхав в ЄС - самі звичайні пересічні люди. А їх попит на послуги догляду за зовнішністю натикається на недостатньо розвинуту мережу і якість послуг.
То в них бабла нема просто.
   
Re: Об'єднана тема біженців

То ж треба, як писав Тарас, і чужого научатись і свого не цуратись.

Согласен с этим.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А это не факт точно...  Бо имеем опыт телефонной связи в Леточках, где дача....  Мобильной связи там нэт ваще...

В Нине бесплатный вайфай для всех и везде в черте посёлка...

Конечно,  если Киев сравнивать с провинцией,  то да...  Но имеет смысл сравнивать сравнимое..

Мої родичі мешкають і глухому селі на Вінничині, і в Ржищеві, і в селі Броварського району - ніде нема проблем з зв'язком та інтернетом.
Я сама колись здивувалась наявності швидкого і не дорогого інтернету в тому глухому селі Оратівського району, чим образила місцеву молодь.
І порівнювати таки треба порівнюване - розмір територій, розвинутість і потужність економік. З яким потенціалом країни зайшли в час розвитку моб.зв'язку та ІТ  та інтернету - Україна починала з самого дна. Також Україна значно більша по території, треба значно більше грошей, часу і роботи  щоб покрити всю територію зв'язком та інетом. І у нас в тому, звісно не ідеал, але  є реальні досягнення, до яких народ швидко звик.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Оце все найдешевше тому що зарплати Шо там з 5ж в Україні?

То в них бабла нема просто.

Наші тьотки такі, що останню копійку витратять на свою неповторну красу :punish:

Реально шукають майстрів, красяться/стрижуться/макіяжаться на всю катушку.

5ж буде теж по всій Україні, не переживай.  Відіб'ємся від кацапської наволочі і все зробимо. Є попит на якісні сучасні послуги зв'язку та інтернету, значить зроблять. У нас на цей рахунок " Галя балувана".
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ну у Франції змінити інтернет провайдера офіційно три тижня..Три ,карл...В нас якщо вихідний на день затримка максимум,а то і відразу можуть прийти за кілька годин..І банківськи послуги дууууж повільні.Замовити картку,потім два-три тижня чекати,коли кур'єр закине ії повз поштової скриньки.. :facepalm1: Або поштар тулить взагалі чужу..І так,косметологія на рівні плинтуса.Це всі мої дівчата кажуть,а я їм вірю..Навіть грумери практично відсутні як класс. Наші купують тримери та самі пораються..
 Але от з їжою дуже добре все. Для біженців безкоштовно все якісне і багато..І дивує,як вони позбавляются речей..Холодільники,стиралки в робочому стані,меблі  просто неба виставляють..Я  вже жартую,що орків так заманюють. :gigi:
   
Re: Об'єднана тема біженців

..І так,косметологія на рівні плинтуса.Ц

Во Франции?  ;o  :facepalm1:

Грумеров - валом... 
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я не розумію чому в сфері побутового обслуговування (ремонт всяких гаджетів, домашнього обладнання і т.п.) так довго треба чекати? Як і з медичними послугами.

Це ж ринок. Є попит, повинна бути конкуренція і хто швидше і якісніше надасть послугу того і тапки.

Але ні - пральна машинка на гарантії і треба чекати місяць щоб приїхав майстер, щось там ремонтував і вона знов не працює і знов чекати місяць треба. І без гарантії так само треба чекати - хочеш за свої гроші поремонтувати, чекай.

Якщо так завалені роботою, то тут би конкуренту підсуєтитись і взяти роботу собі. Це ж все приватні контори.Але ні.

Треба зробити операцію - записують аж на 2024 рік. Хоча ніби ж всі лікарі приватні, як безкоштовно по страховці, то ясно що треба чекати, але як пацієнт може і хоче заплатити і швидко прооперуватись - конкурентам і карти в руки. Ні. Все одно треба чекати як не роками, то місяцями.

Реально не розумію чого так. Де дикий капіталізм, блін?!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пост з ФБ  · 10 серпня о 22:54  ·
Після проведеного часу в Європі я зрозуміла декілька важливих речей.
Я в жодному разі не хочу образити чужу культуру і вдячна за все,за тепле ставлення до українців,але будьмо чесними.
Такого сервісу як в Україні немає ніде. Такого рівня б'юті-індустрії та фахівців в галузі косметології.
Стоматологи- найкращі в Україні,клініки та процедури?
Тільки у нас!
Вибір продуктів,вибір магазинів,вибір найсмачніших ресторанів. А якою популярною та якісною у нас стає фермерська індустрія.
Продовжимо?
Найдешевший мобільний зв'язок,домашній інтернет,найдешевше таксі, найдешевша почта,цілодобові аптеки та магазини,які працюють за графіком а не коли їм заманеться.
Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень.
Банківська система яку можна порівняти лише з американською налаштована онлайн без тисячі папірців,черг та тижневих очікувань. І всі наші документи від паспорта до ковід сертифікату- в одному додатку!
І ще багато іншого...
А ми цього навіть не усвідомлювали,приймали як належне,не цінували.
І поспішали робити все як у Європі, хоча були на п'ять кроків попереду.
Україна під час війни працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій.
Я точно знаю що колись настане той день,коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:
Ми хочемо жити як в Україні
По Германии - жена в шоке от их примитивного банкинга; до нашей ДІЇ им как до космоса. Про мед.обслуживание - все правда: талон к окулисту дочери на термин через месяц. Ну и по бьютииндустрии жена (косметолог практикующий в том числе иньекции токсинов) говорит что такого там просто нет!  :-G
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я не розумію чому в сфері побутового обслуговування (ремонт всяких гаджетів, домашнього обладнання і т.п.) так довго треба чекати? Як і з медичними послугами.

Це ж ринок. Є попит, повинна бути конкуренція і хто швидше і якісніше надасть послугу того і тапки.

Але ні - пральна машинка на гарантії і треба чекати місяць щоб приїхав майстер, щось там ремонтував і вона знов не працює і знов чекати місяць треба. І без гарантії так само треба чекати - хочеш за свої гроші поремонтувати, чекай.

Якщо так завалені роботою, то тут би конкуренту підсуєтитись і взяти роботу собі. Це ж все приватні контори.Але ні.

Треба зробити операцію - записують аж на 2024 рік. Хоча ніби ж всі лікарі приватні, як безкоштовно по страховці, то ясно що треба чекати, але як пацієнт може і хоче заплатити і швидко прооперуватись - конкурентам і карти в руки. Ні. Все одно треба чекати як не роками, то місяцями.

Реально не розумію чого так. Де дикий капіталізм, блін?!

Ну цэ вже, бля, ваще...

А я де живу?

Стиралку починить... день-два может и надо подождать... Или Вы хотите чтобы кто-то сидел и только ждал когда Ваша поламается? А шо он жрать будет если он не забукирован хотя бы на два-три дня вперед?
Правда нашей стиралке уже 10 лет и ни разу не ломалась. Посудомойку чинили по гарантии и в день звонка инженер был отправлен из Дублина... с тех пор никаких проблем тоже уже 9 лет...

В частном порядке операцию можно сделать достаточно быстро, если готовы башлять... Как и по страховке... Но количество операционных, естественно, ограничено... Хотя некоторые страховые компании строят свои больницы.

Но ежли шо надо срочно, то всегда сделают срочно...


Останнє редагування: 15 серпня 2022 16:06:21 від You_know_me
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ну и по бьютииндустрии жена (косметолог практикующий в том числе иньекции токсинов) говорит что такого там просто нет!

На каждом углу... 150 евро инъекця...

https://www.therapieclinic.com/ie/cosmetic-injections/anti-wrinkle-injections-women/
   
Re: Об'єднана тема біженців

5ж буде теж по всій Україні, не переживай.
Новини з майбутнього. Не буде. Тому що і в Британії не скрізь є (і теж не буде)

Реально шукають майстрів, красяться/стрижуться/макіяжаться на всю катушку.
Так майстрів валом. 70 фунтів стрижка+ і вперед
Треба зробити операцію - записують аж на 2024 рік. Хоча ніби ж всі лікарі приватні, як безкоштовно по страховці, то ясно що треба чекати, але як пацієнт може і хоче заплатити і швидко прооперуватись - конкурентам і карти в руки. Ні. Все одно треба чекати як не роками, то місяцями.
:facepalm:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Реально не розумію чого так. Де дикий капіталізм, блін?!

https://www.bonsecours.ie/

Вот ссылка на дикий капитализьм в медицине... Очередей там нэма практически...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія