Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

а ТімміАпостол це хтось із УП ? чому його ніколи не банять ?

сабж
   
тимко нині ввечері наговорив на таке за шо мені місяць дають. Тимко з УП ? йому можна брехати переходити на особистості і нічого не буде ? Хто такий божевільний Тимко тут ?
просто цікаво стало нарешті хто він є що чому йому тут можна усе те за що інших банять на місяці.
   
та ви обидва набухались, і стільки один одному наговорили, що обох спокійно можна пакувати на 10ку
і скажи, шо нє :D
   
НМД   бандер1вець бухає а от Тіммі скоріше колеться  нюхає  і  палить канабіс зверху,  хоча  зверху  може бути й  Львівське 
   
Re: а ТімміАпостол це хтось із УП ? чому його ніколи не банять ?

Проблема не в тому шо обидва наговорили йожа, а в тому що одних банять а інших ні.
   
Проблема не в тому шо обидва наговорили йожа, а в тому що одних банять а інших ні.
проблема не в тому, що одинх банять, а інших ні, а в тому, що одних банять лише на 3-10 днів, як зазвичай Кадрусю, а інших як не на 15 днів, то на 1-2 місяці, як зазвичай Мирославу та Кароффку, причому останніх банять по наростаючій (кожен наступний бан на порядок довший за попередній), а кадрусю чомусь на 10 днів банять дуже рідко - в основному 3-5 днів. Дивно... Вона шо, у когось з модерів на содєржанії харошем щєту? тобто, виконує чиєсь модерське завдання по провокуванню неугодних юзерів на бан, тому їй роблять снісхождєніє такими формальними строками банів?
   
одних банять а інших ні.
це правда :X
я по термінах банів можу сходу сказати, хто саме кого банив

пробуйте достукатись до Аміда. Я пас, пробачте :(
   
проблема не в тому, що одинх банять, а інших ні, а в тому, що одних банять лише на 3-10 днів, як зазвичай Кадрусю, а інших як не на 15 днів, то на 1-2 місяці, як зазвичай Мирославу та Кароффку, причому останніх банять по наростаючій (кожен наступний бан на порядок довший за попередній), а кадрусю чомусь на 10 днів банять дуже рідко - в основному 3-5 днів. Дивно... Вона шо, у когось з модерів на содєржанії харошем щєту? тобто, виконує чиєсь модерське завдання по провокуванню неугодних юзерів на бан, тому їй роблять снісхождєніє такими формальними строками банів?
є таке. "любимчика" на 1 день а "скотиняку" на місяць. хоча матюкались один на одного однаково.
   
та ви обидва набухались, і стільки один одному наговорили, що обох спокійно можна пакувати на 10ку
і скажи, шо нє :D

я не матюкався. і мене не забанили. знатить був тверезий. так шо версія невірна  :D там тимко на ішних понаписував брехні і образ. і як завжди сухим з води вийшов.
   
Та не чіпайте ви тімошку. Він безобідний.
   
Цитата: Karoffka link=topic=1133851.msg27285677#msg27285677 date=16869294..ю39
Та не чіпайте ви тімошку. Він безобідний.

 :D ну от власне.  :buba:

TimmiApostolMS   пропаганда ворога   16.06.2023   19.06.2023 11:41
   
я не матюкався. і мене не забанили. знатить був тверезий. так шо версія невірна
тобто навіть сам не пам"ятаєш, в якому ти був стані, що аж знадобився логічний ланцюжок?  :laugh:
слухай, реально заздрю твоєму здоров"ю і печінці )
   
тобто навіть сам не пам"ятаєш, в якому ти був стані, що аж знадобився логічний ланцюжок?  :laugh:
слухай, реально заздрю твоєму здоров"ю і печінці )

доповідь за флуд не по темі гілки.  :D  знаєш як козаки на Січ новобранців приймали ? якщо не знаєш погугли :)
пс не треба зіздрити (с) Азіров.
мирної ночі, Україно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія