Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На засіданні погоджувальної ради істерика по зарплатах депутатам

Ну а як ви визначите "Високу" кваліфікацію? Ну закінчив виш має кваліфікацію за освітою, а чого вона "Висока" ? Чи то так для красного слівця?

якщо людина випустилась з високими балами з могілянки а краще з гарварду це вже каже про її кваліфікацію
   
По всіх доходах які задекларовані депутати (в тому числі депутати) мають довести джерело походження грошей і в першу чергу що з цих цифр сплачені податки
Це легко зробити бо зараз всі податки які сплачені фіксуються по коду податковою

Якщо розмір задекларованого майна і грошей (+ певна сума на життя) не збігається з розміром сум з яких сплачені податки людина має сплатити з цієї суми ПДФО і ЄСВ


після цього підвищуємо зарплату як і планували
(tu) Але цього не зроблять.
   
о ще один про досвід. а скільки ТИ готовий платити в Раді високоякісному юристу з досвідом роботи?
Ой, прям, "високоякІсному"! Речь шла о выпускнике Могилянки!
Платить можно и стоит много, но речь не о том. Человек не может выйдя из ВУЗа с дипломом управлять и решать!!! Между теорией и практикой есть связующее звено - ОПЫТ! Ты, видимо, не сталкивался с выпускниками ВУЗов на первом - втором году работы!
   
Толковую молодежь можно помощниками депутатов использовать. Пусть набираются опыта вместо кумовьев, шоферов, горничных.
Создать такой независимый пул стажеров, пусть учатся, конкурируют.
Может кто в будущем и "выстрелит" как политик.
С того старого целюлита что сейчас толку точно не будет. Там уже тот "опыт" давно прокис и забродил.
   
ну это ненадолго
 :laugh:

хочешь денег иди в бизнес, никто ж не запрещает

може відкрити власну юридичну контору


   
Ой, прям, "високоякІсному"! Речь шла о выпускнике Могилянки!
Платить можно и стоит много, но речь не о том. Человек не может выйдя из ВУЗа с дипломом управлять и решать!!! Между теорией и практикой есть связующее звено - ОПЫТ! Ты, видимо, не сталкивался с выпускниками ВУЗов на первом - втором году работы!

так я ж не сперечаюсь з досвідом краще
але на нинішню зарплату хіба що випускник МАУП зголоситься піти депом якщо ця посада не дає нічого крім зарплати і шляхи отримання корупційних доходів перекриті
   
якщо людина випустилась з високими балами з могілянки а краще з гарварду це вже каже про її кваліфікацію
Так, це "точка відліку", але вважати її апріорі "Висококваліфіковною" мабудь передчасно.
До тогож я попросив навести хочаб пару персон "Високої кваліфікації" після тверження що вони заробляють
высококовалифицированные имеют ЗП в украине сейчас 20-40
А значить вже працюють.
Думаю юрист що працює "на заносах" апріорі немає високої кваліфікації, про кваліфікацію українських економістів геть нічого сказати не можу, бо судячи із стану економіки України в нас таких немає.
   
так я ж не сперечаюсь з досвідом краще
але на нинішню зарплату хіба що випускник МАУП зголоситься піти депом якщо ця посада не дає нічого крім зарплати і шляхи отримання корупційних доходів перекриті

Дело не столько в зарплате, сколько в воспитании и идеологии. А что, просто поднимать страну ни кто не желает? Только революции устраивать?
   
На яких проектах ці випускники підтвердили свою високу кваліфікацію щоб їх називати "висококваліфіковани ми"?
 Диплом, навіть магістра  і навіть Могилянки нічого про рівень кваліфікації не говорить, це тільки вказує на рівень підготовки.
Після 3-5 років набувається кваліфікація. І то не завжди з червоним дипломом стають професіоналами.
   
Так, це "точка відліку", але вважати її апріорі "Висококваліфіковною" мабудь передчасно.
До тогож я попросив навести хочаб пару персон "Високої кваліфікації" після тверження що вони заробляють
А значить вже працюють.
Думаю юрист що працює "на заносах" апріорі немає високої кваліфікації, про кваліфікацію українських економістів геть нічого сказати не можу, бо судячи із стану економіки України в нас таких немає.

я взагалі то не вважаю юридичну професію чимось що потребує височенного інтелекту

це не фізика не хімія
навіть не економіка і фінанси

але чомусь люди цієї професії отримують великі зарплати. тому вона популярна і конкурси найвищі на юриста в київських вузах

але ж ми не про це
   
Дело не столько в зарплате, сколько в воспитании и идеологии. А что, просто поднимать страну ни кто не желает? Только революции устраивать?

я за те щоб у владу ішли варяги з країн ЄС і США в тому числі і в парламент
   
:facepalm1:
не прикладывай к пустой голове...
   
не прикладывай к пустой голове...

трамплін це звичайно
але 5 років отримувати копійки в очікуванні трампліну...
навіщо якщо можна знайти більш ефективний трамплін
   
я за те щоб у владу ішли варяги з країн ЄС і США в тому числі і в парламент
Варяги, в большинстве своём, насаждают то, что есть в их стране и они в этом разбираются! У каждого народа свой менталитет, в каждой стране своя специфика и варягам тоже надо время (почти опыт) чтобы адекватно трудиться.
Воспитывать бабу Ягу надо в своём колллллективе! :)
   
Варяги, в большинстве своём, насаждают то, что есть в их стране и они в этом разбираются! У каждого народа свой менталитет, в каждой стране своя специфика и варягам тоже надо время (почти опыт) чтобы адекватно трудиться.
Воспитывать бабу Ягу надо в своём колллллективе! :)

це не для наших людей (с)
пістьож
менталітет можна і треба змінювати
   
в-общем, зарплата - чепуха по большому счету
условие необходимое, но недостаточное
кардинально ситуацию мог бы поменять рабочий механизм отзыва депутатов
с ответственностью за невыполнение служебных обязанностей
+ убрать неприкосновенность в отношении коррупции, служебных и тяжких преступлений

условно
собрали 50 тыс подписей за отзыв - иницировали процедуру
собрали 500 тыс голосов во время процедуры отзыва - отозвали, запретили баллотироваться на 1-2-3 срока
если волынил на должности - штраф
шел вразрез со своей избирательной программой или программой партии - турма сидеть
нанес вред стране - расстрел через повешенье  :X

иначе - никак. для работающей селекции должен быть соответствующий фильтр
на сейчас фильтр отбирает отморозков, мошенников и дармоедов и никоим образом
не мешает им учавствовать в следующих циклах отбора (мало того, они его регулярно
соответствующим образом подстраивают, чтоб облегчить себе задачу попасть во власть
и оттеснить конкурентов) зарплата в принципе работы этого механизма имеет исчезающе малое значение.
   
трамплін це звичайно
але 5 років отримувати копійки в очікуванні трампліну...
навіщо якщо можна знайти більш ефективний трамплін
тем кто сильно умный или со связями трамплин не нужен, остальным нужен....
я 2 года работал за полную фигню....потом поперло
   
помню был такой портнов чесный юрыст
   
тем кто сильно умный или со связями трамплин не нужен, остальным нужен....
я 2 года работал за полную фигню....потом поперло

а тут треба 5
і ще питання чи це буде трампліном
5 років в парламенті штани протирав
   
Тож на сьогодні зарплата депутата залежить від розміру мінімальної.
З 1.01.17 збільшують мінімалку в два рази, от і в депів підніметься зарплата в два рази.
Про що тоді плач?!. :S

   
це не для наших людей (с)
пістьож
менталітет можна і треба змінювати
Изменить, при желании, можно всё! Но не учитывать существующие реалии нельзя!!! Только когда меняешь желательно знать конкретно, что хочешь иметь в результате! Конкретно и детально!!! А не хочу, что бы всё было хорошо и все были богатыми.
   
Тож на сьогодні зарплата депутата залежить від розміру мінімальної.
З 1.01.17 збільшують мінімалку в два рази, от і в депів підніметься зарплата в два рази.
Про що тоді плач?!. :S

по перше в 2 рази це мало
по друге гройсман казав що в цьому випадку прив'язка не буде працювати
   
по перше в 2 рази це мало
по друге гройсман казав що в цьому випадку прив'язка не буде працювати
Ну, що мало, не погоджуюсь. Нехай створюють умови для можливості підвищення мінімалки, тоді й їм буде вища. У багатьох країнах розмір зарплати депутата індексується від мінімалки.
А те, що гройсман казав, не чула.
Та й не факт, що так буде.
   
на 5-10 тыс идти работать высококвалифицирова ному юристу или экономисту?? вы ипанулись??!!
А шо такое? Значит плитку за минималку ложить можно, а юристом работать нет? А как же рынок кияша? Рынок говорит, что юристов нас как у дурака фантиков, а вот квалифицированный плиточник  редкость.
Кроме того, депутату выделяется некоторая сумма на помощников, да и кто запрещает депутату сотрудничать со всякими ГО в области разработки и анализа законопроектов.
 
   
Депутат має отримувати як мініум 3-5 тисяч баксів, правда, із системою премій/штрафів в залежності від активності.
Ніяких держквартир чи авто, ніяких пільг. Держава може надати однокімнатний гуртожиток на час сесії. Все.

Звісно, тотальне декларування, ніякої недоторканності і механізм відклику.
   
Ну, що мало, не погоджуюсь. Нехай створюють умови для можливості підвищення мінімалки, тоді й їм буде вища. У багатьох країнах розмір зарплати депутата індексується від мінімалки.
А те, що гройсман казав, не чула.
Та й не факт, що так буде.

так хто буде створювати якщо на таку зарплату нормальна людина в парламент працювати не піде
а ті що там зараз їм ця зарплата до одного місця (переважній більшості)
   
Ні підвищенню! Хто це включив! Це ганьба коли люди зубожіють підвищувати депам зарплати!
Особливо на фоні е-декларацій
   
депутат має отримувати хоча б 100 000 грн на місяць

 (tu)  :lol:  :weep:

Цитувати
“Дорогі колгоспники! Позапрошлого року ми посіяли 20 центнерів картоплі на гектар, і усю з’їв хрущ. Прошлого року ми посіяли 30 центнерів на гектар, і знов таки-ж, усю з’їв хрущ… Я до чого це кажу? Давайте посіємо цього року 40 центнерів на гектар - хай, курва, вдавиться!”

 :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія