Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вы готовы к встрече Нового года или нет

А хули к нему готовиться? наливай да пей.
   
Возраст - это когда не стоит вопрос, где и как встречать НГ, а стоит вопрос, стоит ли это делать (встречать НГ) вообще...

Мне это не нужно, матери это не нужно, дочке давно за 20 и она не хочет, чтоб я даже минимально имел информацию о ее НГ... Ну, посидим с супругой, посмотрим, не знаю... День Сурка... у еловой веточки. И достаточно...

Глядеть на взяточников, которые могут выкинуть на Софийской 50 грн за глінтвейн или 100 г шашлыка мне противно... :( Люди, которые в Украине трудом зарабатывают, не могут такого себе позволить... В принципе. 

Серенька Бебифокс, а если бы тебе предложили на шару хорошо выпить и закусить на Майдане в Новогоднюю Ночь, обрадовался бы?
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

Їм!
Але тіко смажені чи варені. Яке ж воно живеньке?! :)
Не тільки.
Але... :)
А до того як засмажили  :(
Блін, ну будьте дорослими ) ялинки це бізнес, такий як і інші ) їх для того й висаджують, хоч 10 років дають вам кисень і користь на відміну від штучних. Не будуть купувати, перестануть садити. Є ще момент,  спочатку садять густо, приживеться - не приживеться, а потім по мірі росту проріджують. А ще під електроопорами , щоб місце не гуляло, там всі на зріз, бо великі дерева будуть заважати. Так що це з серії, назло кондуктору піду по колії  :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

Серенька Бебифокс, а если бы тебе предложили на шару хорошо выпить и закусить на Майдане в Новогоднюю Ночь, обрадовался бы?
аааа, це ось хто. а то гадаю, що то за взяточники, котрі можуть дозволити собі глінтвейн за 50 грн)
   
аааа, це ось хто. а то гадаю, що то за взяточники, котрі можуть дозволити собі глінтвейн за 50 грн)

 :laugh:
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

:laugh:
а це гроза сирної нарізки)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

Ялинка багато років ставилась заради дітей, а мені то була лише морока і клопіт.

Цього року забила, хай турбуються доця з зятем, а вони не ворушаться без триндюліни від мене :X

А я не хочу більше нікого примушувати робити свято дітям. Набридло і сил нема.

Так що поки всі сидять на дупах і я теж. Хоча і нервує мене це.

Бо не одне десятиліття це виглядало отак:



Я любила завжди і люблю робити подарунки дітям. Готувалась завди і дуже старалась, щоб подарунок і здивував і обрадував і був корисним.

Так що зберусь з силами і почну знов робити Свято :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

Їм!
Але тіко смажені чи варені. Яке ж воно живеньке?! :)
Не тільки.
Але... :)

А я і сирі п'ю. Правда тілько  домашні, не куповані.
Отако візьмеш яйко, з одного боку більшу дзюрку зробиш, з другого маленьку. Через більшу всипати солі, налити пядесєтку, кавальчик хліба з шинков і гах...
   
Ялинка багато років ставилась заради дітей, а мені то була лише морока і клопіт.

Цього року забила, хай турбуються доця з зятем, а вони не ворушаться без триндюліни від мене :X

А я не хочу більше нікого примушувати робити свято дітям. Набридло і сил нема.

Так що поки всі сидять на дупах і я теж. Хоча і нервує мене це.

Бо не одне десятиліття це виглядало отак:

Показати зображення...
Я любила завжди і люблю робити подарунки дітям. Готувалась завди і дуже старалась, щоб подарунок і здивував і обрадував і був корисним.

Так що зберусь з силами і почну знов робити Свято :)

тут на картинках нема как ты куришь
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

А я і сирі п'ю. Правда тілько  домашні, не куповані.
Отако візьмеш яйко, з одного боку більшу дзюрку зробиш, з другого маленьку. Через більшу всипати солі, налити пядесєтку, кавальчик хліба з шинков і гах...
:bueee:
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

А до того як засмажили  :(
А до того воно було в холодильнику :)
Цитувати
Блін, ну будьте дорослими ) ялинки це бізнес, такий як і інші ) їх для того й висаджують, хоч 10 років дають вам кисень і користь на відміну від штучних. Не будуть купувати, перестануть садити. Є ще момент,  спочатку садять густо, приживеться - не приживеться, а потім по мірі росту проріджують. А ще під електроопорами , щоб місце не гуляло, там всі на зріз, бо великі дерева будуть заважати. Так що це з серії, назло кондуктору піду по колії  :)
Та знаю я то все.
Просто...ну шкода мені через тиждень викидати то бідне деревце на смітник.
А штучна в мене красива!
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

тут на картинках нема как ты куришь

Я вже давно не смалю

Та й не смалила ніколи вдома і однієї пачки мені вистачало на пару тижнів навіть в самі "смалильні" часи :beee:
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

А до того воно було в холодильнику :)
Та знаю я то все.
Просто...ну шкода мені через тиждень викидати то бідне деревце на смітник.
А штучна в мене красива!


бо ви його туди поклали і вбили  :(
а DRIM взагалі живими їсть як бандери русскаязичних младєнцев  :weep:  :weep:
яка різниця коли її викинуть, зразу чи пізніше ) було б добре відводити місця під це діло, я бачила є тварики що їдять ту хвою
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

бо ви його туди поклали і вбили  :(
Не я! :)
Цитувати
а DRIM взагалі живими їсть як бандери русскаязичних младєнцев  :weep:  :weep:
яка різниця коли її викинуть, зразу чи пізніше ) було б добре відводити місця під це діло, я бачила є тварики що їдять ту хвою
Все-дно шкода... :(
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

а DRIM взагалі живими їсть як бандери русскаязичних младєнцев  :weep:  :weep:

А коли в селі колемо порося що ще й крові можу сьорбнути.
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

А коли в селі колемо порося що ще й крові можу сьорбнути.
От же ж...Влад Цепеш :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

А коли в селі колемо порося що ще й крові можу сьорбнути.

капєц, а по ночам в ліс не тягне ? )))
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

капєц, а по ночам в ліс не тягне ? )))

в лісі холодно :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

в лісі холодно :)
І поросят малувато... :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

"Глядеть на взяточников, которые могут выкинуть на Софийской 50 грн за глінтвейн или 100 г шашлыка мне противно... :( Люди, которые в Украине трудом зарабатывают, не могут такого себе позволить... В принципе.  "

 :lol:  :weep:
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

І поросят малувато... :)

дивлячись в якому  :)

Так, 13 вже готові  B-)  тоді розкажіть, це правда що зустрічати цей рік потрібно в червоненькому ? щось мелькало таке в стрічці
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

це правда що зустрічати цей рік потрібно в червоненькому ?
краще у пір'ї
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

дивлячись в якому  :)

Так, 13 вже готові  B-)  тоді розкажіть, це правда що зустрічати цей рік потрібно в червоненькому ?
Маєте на увазі фейсом у вінігреті? :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

краще у пір'ї

клас ! )))  :super:
хто вже готов, з вас хвотки  X(

   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

Маєте на увазі фейсом у вінігреті? :)

Ну, то як хто працював, алігархи можуть і в ікорці, їм вінігрєт по статусу нє паложен  ;) 
Пересічним в цьому плані повезло більше, у них є альтернатива, вінігрєт, шуба, хрін нарешті, раз вже зовсім з фінансами туго  (P)
   
Микроба купила веточку за 10 грн., вторую дали в подарок :), поставила в банку, гирлянду повесила, и еще сделаю композиции на окно и в прихожую. Дед мороз есть, мешок для подарков тоже, накидаю туда карамелек. :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

завтра с утра пергнать подрядчикам лавэ, получить з\п и премию, бухнУть с коллективом - таг шо готов.
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

краще у пір'ї
краще без
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

А я і сирі п'ю. Правда тілько  домашні, не куповані.
Отако візьмеш яйко, з одного боку більшу дзюрку зробиш, з другого маленьку. Через більшу всипати солі, налити пядесєтку, кавальчик хліба з шинков і гах...
:lol:  (tu)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет
VVV

Якась депресивна гілка. Для більшості піплу, Новий рік по-барабану. Старі пердуни, що тут сказати, і кожен другий з депресією.... Але, я сам такий самий.............
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

Микроба купила веточку за 10 грн., вторую дали в подарок :), поставила в банку, гирлянду повесила, и еще сделаю композиции на окно и в прихожую. Дед мороз есть, мешок для подарков тоже, накидаю туда карамелек. :)
поздним вечером 31 можно и целую елку за бесплатно. Когда вопрос елки был актуальным (маленькие дети, подарки), так и делала.
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

Ну, то як хто працював, алігархи можуть і в ікорці, їм вінігрєт по статусу нє паложен  ;) 
Пересічним в цьому плані повезло більше, у них є альтернатива, вінігрєт, шуба, хрін нарешті, раз вже зовсім з фінансами туго  (P)
Ага.
По оптовим базам і суперам якраз за інгрідієнтами до вінігрету черги стоять  :gigi: 
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

 :shuffle:
   
веток купила вчера охапку за 5 грн елкиных, нарядила немного. днем за асканели схожу и оливками. сыра уже купила.

все - готова  :)
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

У нас дома все поболели. Будет Новый Год - бациллы, вирусы, сопли, кашель, термометр, таблетки, но, конечно, все это на фоне елочки ))) С наступающим!
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

фупчеки   как готовность пишем
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет
Via

Яка там готовність - кінь ще не валявся.
Чоловік зранку спить у ванній, на базар за продуктами їхати не поспішає, ялинку ще не купив, для холодця свинячі ноги тільки дістала з морозилки, в хаті бардак.
Але я спокійна - за два дні розрулиться все, прийде той Новий Рік полюбе :)
   
краще у пір'ї
(tu) Щось таке

   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

ух ты
   
Re: вы готовы к встрече Нового года или нет

(tu) Щось таке

Показати зображення...
підійде, як раз мій рік (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія