Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент сделал заявление про ПАРЕ

Президент сделал заявление про ПАРЕ

Петро Порошенко
1 ч. ·
Рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи, яке запускає механізм повернення Російської делегації, сприймаю як потужний виклик Україні.

Це перший серйозний дипломатичний удар, який отримала Україна за останні п‘ять років. Раніше ми таких ударів не пропускали. Але тепер удар нанесено не тільки по Україні, а по фундаментальних європейських цінностях, коли між цінностями і ціною була вибрана ціна.

Найближчим часом я задію усі свої зовнішньополітичні зв‘язки, аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі.
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

гарний троллінг  :-B  але краще від цього не буде,нажаль
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Просрал именно Петро своей продажной,коллаборационистской политикой.
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Просрал именно Петро своей продажной,коллаборационистской политикой.

ну й що тепер --повернути петра на посаду, нехай виправляє?
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Порошенко президент Украины!

А не ваша зеленая жаба :bueee:
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Порошенко президент Украины!

А не ваша зеленая жаба :bueee:

Твій президент - хуйло , орк.
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Ну нехай подымает, дед Юнкер опять его расцелует
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

бла бла бла
ну як завжди, це ж Порошенко
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Твій президент - хуйло , орк.
не воняй тут своим кариесом,сепар сратый
   
Потужне "не дамо!"
Впрочем как всегда. результат сегодня уже видим
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Найближчим часом я задію усі свої зовнішньополітичні зв‘язки

 :laugh: Хуйлу позвоне?
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

падла

какова "постоянная времени" процесса созревания и принятия подобных решений таким коллективным органом, как ПАРЕ ?
это не дни и даже не считанные месяцы. это величина порядка года.

так что это сами понимаете чья заслуга

   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

спортсмен пише там клініка, він й досі вважає себе президентом, сидить з печаттю та булавою в кімнаті з бродягами і проводить стратегічну нараду...

ТС додає впевненості що стан справ критичний
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Кловун-самоусунувся?
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Просрал именно Петро своей продажной,коллаборационистской политикой.

Не бреши, за Петра кацапи тихенько стояли на вулиці і не цмикалися, а при Зеленському кацапйо зайшло та знімають санкції.

І хто тут винуватий? Чи моде тобі резинка від трусів голову надавила?
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Не бреши, за Петра кацапи тихенько стояли на вулиці і не цмикалися, а при Зеленському кацапйо зайшло та знімають санкції.

І хто тут винуватий? Чи моде тобі резинка від трусів голову надавила?

Петро узурпував право на торгівлю з кацапами через Медведчука. А єврогеям втирав дічь про ворогів
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Молодец петро
..
Но надо на опережение, он умеет, бо гетьман
1 готовиться северный поток 2
это тоже удар, надо заявить остановить, все силы
2 трубы сименс, пока как и поток еще  не знает общесвенность, но на опережение!
3 что я, учу гетьмана, все он видит
и как   2008 за грузию мачил хуйло, поднял и страну и европу на боротьбу, в 14 вообще с агрессором разорвал все связи, торговлю, визовый, санкции первый ввел, так и сейчас!
Да, пидрилки убогие?
   
Петро Порошенко
1 ч. ·
Рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи, яке запускає механізм повернення Російської делегації, сприймаю як потужний виклик Україні.

Це перший серйозний дипломатичний удар, який отримала Україна за останні п‘ять років. Раніше ми таких ударів не пропускали. Але тепер удар нанесено не тільки по Україні, а по фундаментальних європейських цінностях, коли між цінностями і ціною була вибрана ціна.

Найближчим часом я задію усі свої зовнішньополітичні зв‘язки, аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі.


звичайно, дуже погано, при всьому моєму критичному ставленні до Зе!, радіти немає чому.

Але мені стало дуже цікаво, що то за "свої зовнішньополітичні зв‘язки"???  З ким це Зе! вже їх налагодив???
Знову вішає нам лапшу на вуха????
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

гарний троллінг  :-B  але краще від цього не буде,нажаль

чому тролінг?

Президент зберігає звання пожиттєво
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Вчера в "Свободе Слова" включение Геращенко - барыня обижается, что мол мы тут все пять лет в трудах, а нас старыми политиками называют и гонят от кормушки...
То может нужно было в ПАРЕ рашку щемить, а не на петровых выборах тусоваться? Особый привет толстожопому карлсону Арьеву, расследователю фуеву.
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

чому тролінг?

Президент зберігає звання пожиттєво
Ну то Янукович тоже пРЕЗИДЕНТ, и шо?
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

а где щаурмный питераст?
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

чому тролінг?

Президент зберігає звання пожиттєво

просто зараз всі чекають хоч якогось шевеління від діючого прости господи президента. Я принаймі коли прочитала заголовок думала що ролік нарешті змонтували
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Ну то Янукович тоже пРЕЗИДЕНТ, и шо?

не ,у яника здається відібрали це звання
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Просрал именно Петро своей продажной,коллаборационистской политикой.

У вас, у луЗЕ!рів, завжди Порох буде винуватий.
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

бла бла бла
ну як завжди, це ж Порошенко

так, а ваш президент що сказав? хоть мекнув? отож...
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

звичайно, дуже погано, при всьому моєму критичному ставленні до Зе!, радіти немає чому.

Але мені стало дуже цікаво, що то за "свої зовнішньополітичні зв‘язки"???  З ким це Зе! вже їх налагодив???
Знову вішає нам лапшу на вуха????

це пише СПРАВЖНІЙ
Президент України
Петро Порошенко.
Про СВОЇ зв'язки
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Найближчим часом я задію усі свої зовнішньополітичні зв‘язки, аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі.

Записал в тетрадку

Надеюсь, отчёт о проделанной работе и результатах мы увидим
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

У вас, у луЗЕ!рів, завжди Порох буде винуватий.
так кондитер же лузер)
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Твій президент - хуйло , орк.
а що з цього приводу сказав Ваш преЗе?
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

так кондитер же лузер)

лузерша - стара манда, перманентна
порох - боєць
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

так, а ваш президент що сказав? хоть мекнув? отож...

мій?
ти кацап чи шо за одне?

В Україні президент Зеленський якого підтримало 73% громадян, за якого я не голосував, але я як громадянин не дозволю собі сказати, шо він не президент чи ше шось в цьому дусі, прихильники колишнього сходять на гівно, певне так себе ведуть лузери і невдахи, шо усвідомлюють свою нікчемність, кидаються на всіх зі звинуваченнями...

стосовно зеленського
"«Минулого тижня я особисто обговорював це питання з Президентом Франції та з Федеральним канцлером Німеччини. Намагався переконати пана Макрона та пані Меркель, що повернення російської делегації до ПАРЄ можливе лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї. Шкода, що наші європейські партнери нас не почули та вчинили інакше. Я вдячний українській парламентській делегації та дружнім національним делегаціям, які мужньо боролися до кінця», — написав президент і додав, що головним аргументом за повернення стали необхідність захисту прав людини та громадянина як найвищих демократичних цінностей.

«Маю надію, що у питанні захисту демократичних цінностей ні в кого не було думок про цінності матеріальні. А ще дуже хочу побачити, як прихильники повернення російської делегації в Асамблею – організацію, яка 70 років захищає верховенство права у Європі, – відстоюватимуть та вимагатимуть іншого повернення – повернення полонених українських моряків».

Зеленський також нагадав, що саме 25 червня, спливає термін виконання відповідного наказу Міжнародного трибуналу з морського права.

«З нетерпінням чекаємо, як задекларовані тези щодо верховенства права будуть втілені у реальне життя», — зазначив він."


   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

 Це падло в Англію посла так і не призначило, ще щось вякає. :X
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ
TC

Найближчим часом я задію усі свої зовнішньополітичні зв‘язки, аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі.
Записал в тетрадку

Надеюсь, отчёт о проделанной работе и результатах мы увидим

Ага, как и результаты многочисленных анализов.  :laugh:
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Це падло в Англію посла так і не призначило, ще щось вякає. :X
Зе так і не призначив посла до Великобританії?
   
ви вже просрали все.
ідіоти прости Господи.
до Нового року буде катастрофа.

коли Мойша отримає абсолютну владу.
тоді ви побачите шо таке рейдерство країни. думаю це буде щось наподобі другої половини 90-х початок 2000-х коли був другий термін Кучми.
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

ви вже просрали все.
ідіоти прости Господи.
до Нового року буде катастрофа.

коли Мойша отримає абсолютну владу.
тоді ви побачите шо таке рейдерство країни. думаю це буде щось наподобі другої половини 90-х початок 2000-х коли був другий термін Кучми.
ну...
кінець 1990-х таки троха відрізняється від кінця 2010-х
Майдани були після 2000-х...
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Порошенко президент Украины!

А не ваша зеленая жаба :bueee:
я якось пропустив, коли цей поціновувач  руського міру та овоча став чіколадником?
До речі, твій президент мммщик, та ввх
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Зєбіли намагаються не помічати сморід зі своїх штанів, хоча обдристались вже по повній
   
Re: Президент сделал заявление про ПАРЕ

Петро Порошенко
1 ч. ·
Рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи, яке запускає механізм повернення Російської делегації, сприймаю як потужний виклик Україні.

Це перший серйозний дипломатичний удар, який отримала Україна за останні п‘ять років. Раніше ми таких ударів не пропускали. Але тепер удар нанесено не тільки по Україні, а по фундаментальних європейських цінностях, коли між цінностями і ціною була вибрана ціна.

Найближчим часом я задію усі свої зовнішньополітичні зв‘язки, аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі.
Это есть результат правления мажоров и парубиев.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія