Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несемося: Диктатура - це той інструмент, який може допомогти перемогти ворога - «слуга» Демченко

це  воєнний  комунізм. Україна  та українці не зможуть,  ні   влада  ні  люди.

Тепер почитаю  коментарі
   
Так ти із Демченком згодний, чи ні? Що це за беззмістовний висер ні про що?  :gigi:

Я згодний з тобою, що нам потрібна військова диктатура.
Інваліди мають служити по силам їх. Мобілізувати потрібно навіть жінок по місцю роботи.
   
Я згодний з тобою, що нам потрібна військова диктатура.
Інваліди мають служити по силам їх. Мобілізувати потрібно навіть жінок по місцю роботи.

За закони Мерфі не забувай. Інакше зусилля «для збору червʼяків» будуть кратно перевищувати твої зусилля назбирати їх перший раз.
   

А шо сі стало? Цитуєш видатних?
   
А шо сі стало? Цитуєш видатних?
Читали ту  гілку? Почитайте.
Можу навести ще одну, де теж прямо про це  пишуть.
   
Моя пропозиція

Давай  почнемо з тебе,  ти і  твоя  сім'я  на якому етапі комунізму військового  часу?
 Давай  власний  приклад  як ти  втілюєш ідеї для НЕ рожевих поні.
   
 А як "зермаки" втілять диктатуру (хоч якусь)?
   
А як "зермаки" втілять диктатуру (хоч якусь)?
"Най тя то не єбе"(с).  Переводжу: не переживай, щось придумають.
   
Деякі так перелякалися наче забули яка в них потужна опозиція з олігархом, партією і тв каналами
   
Я згодний з тобою, що нам потрібна військова диктатура.
Інваліди мають служити по силам їх. Мобілізувати потрібно навіть жінок по місцю роботи.

Про дітей забув. На патронні заводи, яких немає, дітей від 13 років відправити пакувати у ящики набої. Ну, і для пенсів щось придумати, щоб не жирували на свою пенсію дарма, поки йде війна.

Останнє редагування: 20 березня 2024 09:33:28 від Citizen UA
   
Про дітей забув. На патронні заводи, яких немає, дітей від 13 років відправити пакувати у ящики набої. Ну, і для пенсів щось придумати, щоб не жирували на свою пенсію дарма, поки йде війна.
Будуть дрони та ракети з пап'є-маше робити на кухні. досить вже годувати китайців  :X
   
я не погоджуюсь що термін повноважень спливає. Повноваження спливуть коли новообраний  на виборах призначених ВР прийме присягу. І не знаю хто такий зермак, знаю Кнура.

геніально, сцука , прямо  як скабєєв :gigi:

зі, хто такий кнур не знаємо, знаємо зермака  :laugh:
   
Я за диктатуру, але це повинен бути досвічений, рішучий, авторитетний проєвропейський політик, не-завадить і трохи криголамності, а ви як вважаєте?

Настав час рішучих дій?

кінець епохі бідності 2.0
   
кінець епохі бідності 2.0

Ага. «Просвєщьонная монархія».
   
Тільки лише одного мене цікавить, чому секта співає за методичкою Кремля?
   
Тільки лише одного мене цікавить, чому секта співає за методичкою Кремля?

Вони тобі вже й методичку надіслали? Можеш оприлюднити?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія