Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несемося: Диктатура - це той інструмент, який може допомогти перемогти ворога - «слуга» Демченко

Термін повноважень Зеленського спливає, зермаки тестують суспільну думку

Цитувати
За словами Демченка, наразі він "не відчуває повної диктатури".

"Але я можу сказати, що дійсно максимальна кількість рішень приймається президентом, максимальна кількість державних органів зорієнтована на президента. Напевно відповідальність у повному обсязі за питання війни, міжнародні - 100% на президенті.  ... Я думаю, що для країни, людей диктатура - це точно в мінус завжди. Але для перемоги у війні, можливо, це той інструмент, який може допомогти перемогти ворога", - сказав парламентар Джерело: https://censor.net/ua/n3479396
   
Бач а жалілися що всіх побанили. Дурню, хочеш свіжого президента, он тіки тіки обрали , шість років попереду?
   
Бач а жалілися що всіх побанили. Дурню, хочеш свіжого президента, он тіки тіки обрали , шість років попереду?

Так ти із Демченком згодний, чи ні? Що це за беззмістовний висер ні про що?  :gigi:
   
Бач а жалілися що всіх побанили. Дурню, хочеш свіжого президента, он тіки тіки обрали , шість років попереду?

Це ж їх місяць тому забанили, а тепер секта потихеньку знову за своє  :gigi:
   
Це ж їх місяць тому забанили, а тепер секта потихеньку знову за своє  :gigi:

Демченка місяць тому забанили? Хуяссє....
   
Так ти із Демченком згодний, чи ні? Що це за беззмістовний висер ні про що?  :gigi:
я не погоджуюсь що термін повноважень спливає. Повноваження спливуть коли новообраний  на виборах призначених ВР прийме присягу. І не знаю хто такий зермак, знаю Кнура.
   
я не погоджуюсь що термін повноважень спливає. Повноваження спливуть коли новообраний  на виборах призначених ВР прийме присягу. І не знаю хто такий зермак, знаю Кнура.

Деченко говорив не про термін повноважень, а про диктатуру, як інструмент перемоги. То ти погоджуєшся із його словами?
   
Деченко говорив не про термін
а ти сnuзgiв саме про термін, інєхуй на когось стрєлкі пєрєводіть.
   
а ти сnuзgiв саме про термін, інєхуй на когось стрєлкі пєрєводіть.

Бачу, що зелена ботва старанно ухиляється від відповіді на просте питання. А ти із Демченком погоджуєшся, чи ні?  :dirol:
   
Деченко говорив не про термін повноважень, а про диктатуру, як інструмент перемоги. То ти погоджуєшся із його словами?
я не знаю ніякого Демченка і що він розуміє під диктатурою. ВС - теж можна назвати диктатурою.
   
я не знаю ніякого Демченка і що він розуміє під диктатурою. ВС - теж можна назвати диктатурою.

Питання було не про знаю, чи не знаю, а про те, чи погоджуєшся із наведеною цитатою від "слуги" Зеленського. Так, чи ні? Все просто
   
Для тих, хто не знає, хто такий Демченко. Цей поц є шісткою Коломойского, та ще й членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики  (tu)  :gigi:

Цитувати
Опис політика

Народний депутат 9-го скликання від "Слуги народу", входить до групи Коломойського, адвокат

У вересні 2023 року запропонував взяти на поруки олігарха Ігоря Коломойського, якому суд присудив арешт у справі про шахрайство. Просячи пом’якшити запобіжний захід для олігарха, Демченко зокрема сказав таке: "хуйло відкрито заявляв, що вважає Коломойського шахраєм та називав іншими поганими словами. А ворог нашого ворога — це наш друг".

У вересні 2020-го взяв участь у конференції, організованій для "відбілення" репутації скандального голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка.

У липні 2020 року Демченко пропонував скасувати Громадську раду доброчесності та Вищу кваліфікаційну комісію суддів як незалежний орган, а натомість створити кваліфікаційну палату у ВРП. 

У травні 2020 року підписався під зверненням до КСУ, щоб усунути з посади директора НАБУ Артема Ситника. 

У березні 2020-го подав 1463 правки до так званого "антиколомойського закону" (про заборону повернення виведених з ринку неплатоспроможних банків їх колишнім власникам). Рух ЧЕСНО розцінює поправковий спам як шкідливу законотворчу діяльність, яка уповільнює розгляд важливих питань в інтересах певних осіб.

Того ж місяця Демченко вніс законопроєкт щодо заборони мітингів біля будівель судів.

ЗМІ називали Демченка депутатом з групи Ігоря Коломойського і ловили його на відстоюванні інтересів олігарха під куполом Верховної Ради.

У 2019 році обраний народним депутатом 9-го скликання від "Слуги народу" по округу №29 (Дніпропетровська область). Член однойменної фракції. З листопада 2019 року став членом партії. Член Комітету з питань правової політики.
   
Питання було не про знаю, чи не знаю, а про те, чи погоджуєшся із наведеною цитатою від "слуги" Зеленського. Так, чи ні? Все просто
подивився ролик того депутата - він єбанутий, почав порівнювати з РФ.
   
Без стосовно демченка , його заяв, і зелених взагалі

Це так і є. Для перезавантаження могли, бодай для притомних шансів на перемогу
Потрібна диктатура, бажано очолювана грамотним генералом.
Це насамперед приймання рішень, та їх виконання. В потрібний термін.

Жодна демократія не може протистояти тоталітарній системі що перевищує в рази по всіх параметрах.
Говорильня охлократія клептократія ведуть до поразки
   
подивився ролик того депутата - він єбанутий, почав порівнювати з РФ.

Безглузда Безугла теж єбанута, але Залужного таки зняли. Що у зермаків на умі, те у єбанутих "слуг" на язиці
   
тобто депутат мекав бекав ні про що, а ТС - прєдєльно чоток, термін спливає і нє іпьот.
   
одна демократія не може протистояти тоталітарній системі що перевищує в рази по всіх параметр

Може. Совок здох із совїм Варшавським договором, а демократичний світ досі живєє всєх живих. Україна не одна, наразі, а рфія це навіть не Совок. Біда у тому, що при владі жопорукі, злодійкуваті імбецили, на кшталт Демченка
   
АбинеПорошенко!

Порошенко така ж сама херня, вид збоку
   
тобто депутат мекав бекав ні про що, а ТС - прєдєльно чоток, термін спливає і нє іпьот.

Це мій суб'єктивний висновок із його слів. Шо не так?
   
Цього Демченка при диктатурі треба першого в "расход". Такі "п***а" нам не потрібні. :gigi:

Точніше першу - Безуглу, бо воно некероване.

І тойво всіх хто сьогодні при владі - також нафіг з пляжа, вони уєбани, такі не підходять для побудови диктатури. :gigi:

   
Ну у нас по факту диктатура. І як? Фортифікацію нарили? Ніт. Про щось складніше типу снарядів і говорити нема чого. Дурні чомусь вважають комусь дати безмежну владу то він з якогось біса все зробить. Ага, зобить.  :laugh:
   
Бачу, що зелена ботва старанно ухиляється від відповіді на просте питання. А ти із Демченком погоджуєшся, чи ні?  :dirol:
Я за диктатуру, але це повинен бути досвічений, рішучий, авторитетний проєвропейський політик, не-завадить і трохи криголамності, а ви як вважаєте?

Настав час рішучих дій?
   
Я за диктатуру, але це повинен бути досвічений, рішучий, авторитетний проєвропейський політик, не-завадить і трохи криголамності, а ви як вважаєте?

Настав час рішучих дій?

Таких немає в Україні, наразі.  І казочка про доброго царя - це тільки казочка
   
Я за диктатуру, але це повинен бути досвічений, рішучий, авторитетний проєвропейський політик, не-завадить і трохи криголамності, а ви як вважаєте?

Настав час рішучих дій?
Бувший художнік,  з військовим досвідом. І шоб собак любив, очарок наприклад.

 :super:
   
Без стосовно демченка , його заяв, і зелених взагалі

Це так і є. Для перезавантаження могли, бодай для притомних шансів на перемогу
Потрібна диктатура, бажано очолювана грамотним генералом.
Це насамперед приймання рішень, та їх виконання. В потрібний термін.

Жодна демократія не може протистояти тоталітарній системі що перевищує в рази по всіх параметрах.
Говорильня охлократія клептократія ведуть до поразки
  це тобі диктатури де не вистачає у Франції ?  :gigi: чи ти приїдеш сюди відразу жити
   
Бувший художнік,  з військовим досвідом. І шоб собак любив, очарок наприклад.

 :super:
Хм. Цікаво чи любить поярков вівчарок?

А військовий досвід є, він в козинській теробороні записаний.
   
Таких немає в Україні, наразі.  
Ви помиляєтесь  :(
   
Хм. Цікаво чи любить поярков вівчарок?

А військовий досвід є, він в козинській теробороні записаний.

Шамбалой  захоплюється?
Може книжку йому великоформатну про шамбалу  вислати  .
З картинками
   
Шамбалой  захоплюється?
Може книжку йому великоформатну про шамбалу  вислати  .
З картинками
Про шамбалу незнаю, але дуже схожий на характерника. :love:
   
Про шамбалу незнаю, але дуже схожий на характерника. :love:
А усікі носить?
   
Деченко говорив не про термін повноважень, а про диктатуру, як інструмент перемоги. То ти погоджуєшся із його словами?
Стародавні римляни вигадали диктатуру саме як інструмент для перемоги.
   
Стародавні римляни вигадали диктатуру саме як інструмент для перемоги.

І отримали Калігулу
   
Стародавні римляни вигадали диктатуру саме як інструмент для перемоги.

Ну і які шанси у Римі комедіанту було стати диктатором, а пройдисвітам різних гатунків засідати в Сенаті ? :gigi:
   
Бувший художнік,  з військовим досвідом. І шоб собак любив, очарок наприклад.

 :super:
В мене якраз товариш виїхав з Бердянська недавно, художник) і вступив у ЗСУ. І собака наче в нього була , треба спитати, чи не вівчарка?  :)
   
Конституція каже прямо і однозначно -

Цитувати
Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.
крапка.



Є правда ще й таке в Конституції

Цитувати
Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.

Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:

1) відставки;

2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я;

3) усунення з поста в порядку імпічменту;

4) смерті.

Наче тут і написано про дострокове припинення повноваженнь, і саме за цією нормою конституції Порох пробув раптом на табуретці МЕНШЕ за 5 років.

Але дехто трактує цю норму як таку, що дозволяє всупереч Статті 103 правити БІЛЬШЕ за 5 років, і загалом необмежену кількість часу, за умови монобільшості ВР,
і можливості продовжувати воєнний стан як завгодно довго.

Вибори під час війни Конституцією не заборонені.
І закон про вибори також вибори під час воєнного стану не забороняє.

Вибори під час воєнного стану забороняє закон про "правовий статус воєнного стану"
Але аргумент досить слабкий, бо в цей закон з початку повномасштабної агресії вже внесли щось біля 2-х десятків змін.


Термін, навіть не дострокового припинення повноважень, а запланованого - 5 років.
В Конституції написано.

Виконуючий обов'язки після цього - спікер ВР.

Стефанчук, прости Господи....

Є явна конституційна криза, по якії має дати чітку і однозначну відповідь конституційний суд.
Але дехто має внести подання.

Замість цього закидаються ідеї про диктатуру.
Справді - несемося.  :facepalm1:

Останнє редагування: 19 березня 2024 21:13:19 від Воххобайт
   
Конституція каже прямо і однозначно -

крапка.



Є правда ще й таке в конституції

Наче тут і написано про дострокове припинення повноваженнь, і саме за цією нормою конституції Порох пробув раптом на табуретці МЕНШЕ за 5 років.

Але дехто трактує цю норму як таку, що дозволяє всупереч Статті 103 правити БІЛЬШЕ за 5 років, і загалом необмежену кількість часу, за умови монобільшості ВР,
і можливості продовжувати воєнний стан як завгодно довго.

Вибори під час війни конституцією не заборонені.
І закон про вибори також вибори під час воєнного стану не забороняє.

Вибори під час воєнного стану забороняє закон про "правовий статус воєнного стану"
Але аргумент досить слабкий, бо в цей закон з початку повномасштабної агресії вже внесли щось біля 2-х десятків змін.


Термін, навіть не дострокового припинення повноважень, а запленованого - 5 років.
В Конституції написано.

Виконуючий обов'язки після цього - спікер ВР.

Стефанчук, прости Господи....

Є явна конституційна криза, по якії має дати чітку і однозначну відповідь конституційний суд.
Але дохто має внести подання.

Замість цього закидаються ідеї про диктатуру.
Справді - несемося.  :facepalm1:
поки що тільки гниди тим переймаються. ВР одноголосно продовжує воєнний стан, жодна ффракція не подавала проект постанови про призначення виборів.
   
1. Один із законів Мерфі наголошує: «Якщо у тебе на риболовлі перевернулася банка і з неї випали червʼяки, то щоб їх зібрати - потрібно взяти ще більшу банку».
2. А Муссоліні був диктатором? Бо скінчив погано.
   
ні військовий комунізм ні  диктатура під час Війни в Україні не можливі, це ж Україна.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія