Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Инаугурация Зеленского. 1+1 уже часа полтора ведёт трансляцию подготовки.

Там всё непросто.

Накануне из Рады вышла фракция, чтобы в Раде не было теперь большинства из 226 депутатов. Это юридически дает основания дать Раде 30 дней на формирование новой коалиции. А через тридцать дней, даже если Рада не создаст новую коалицию, юридически Раду нельзя будет распускать, потому что останется менее полугода до новых очередных выборов.

Решение Зеленского о роспуске Рады в обход этих самых 30 дней выглядит сейчас скорее популистским, для толпы,  если, конечно, он не собирается через колено ломать Конституцию?

Поправьте меня, если я не права...

все вiрно
але
справа не в тому
розпусу Ради, це є фактично констiтуцiйний переворот
зеФани одобрять
аваков, нацжони забезпечать силову пiдтримку, Беня грошову
I вуалЯ,
Українцi можуть опинитись в iньший Українi

Зеля поставлений не для того щоб будувати країну
а для того щоб її зруйнувати
хочь мабуть вiн сам про це недогадуеЦЦя

   
Херня була, все що творилося з Україною 25 років.

Зараз порвалися всі шаблони.

До речі Ви будете вертатися в Україну на запрошення Вови ?
   
экспрессо
выступает прямо зараз американец, представитель уряду сша
впечатление прекрасное!
жаль что мало времени для подготовки, делегация была бы солидной..
сша разом с Украиной
президент сша с Украиной
   
До речі Ви будете вертатися в Україну на запрошення Вови ?
Не виключаю такої можливості.
   
За Ттрампа, котрий був їх теж пердаки потім палали. Тут буде так само.
тобто вата таки вважала що Порох "увьол блудную дочь", а зараз чомусь воспряла духом. цікаво через які меседжі. бо поки він нічого втішного для них не виголосив. але судячи з того, що більшість ватних коментаторів це крємлєботи, то..
а з трампом в них би все зклалося якби не сильна система противах в штатах,
   
госдеп даст пояснения - роспуск конституционный или нет
   
Госопди, порохолюби вже засрали першу сторінку ФУПу слюнями і соплями.

пропав дім (с)
тєрь на 3 дні буде вой стояти.
   
нет еще текста указа о роспуске
в тексте будет аргументация
сегодня озвучено политическое заявление

вот так правильно на сей момент
   
Зеля поставлений не для того щоб будувати країну
а для того щоб її зруйнувати
припиняйте брєдіть.
вже дістали своєю брехнею і  вигадками.
ви бот? ви порошківський бот? ви нашо тут брєдятину впарюєте?
   
За словами першого заступника голови БПП Ігоря Кононенка, це право президента розпускати парламент.

"Це право президента, він ним скористався, тому будемо готуватися до дострокових парламентських виборів", - сказав він.

На питання, чи буде він балотуватися, Кононенко сказав:

"Я не знаю, я подивлюся, чи буду балотуватися".

На питання, чи буде парламент якось боротися з таким рішенням, представник БПП відповів:

"А навіщо? Давайте жити в правовій державі".
   
За словами першого заступника голови БПП Ігоря Кононенка, це право президента розпускати парламент.

(с)

пусть на фуп запетротам методичку пришлет
заипали они тут стонами
   
Речь впечатлила.
Молодец.
По поводу роспуска ВР не совсем понял.
Есть законные основания?

Вот и интересно, как собирается это сделать?
Первая мысль, достаточное количество депутатов сложат полномочия. Как уже было.
Тут нужен сговор с кем-то из глав крупных фракций. Моя ставка, в первую очередь, Леди Ю.
   
грицак и ещё  какой-то  член  перед  ним в сером берете не "отдали честь" (не подняли руку к голове) во время представления. Есть здесь посвящённые кто может прокомментировать?
   
Юльки і Зеленські вважають, що візьмуть більшість в парламенті, але це далеко не факт.

Я думаю пора купувати долари , хто ще не купив. :gigi:
   
Вот и интересно, как собирается это сделать?
Первая мысль, достаточное количество депутатов сложат полномочия. Как уже было.
Тут нужен сговор с кем-то из глав крупных фракций. Моя ставка, в первую очередь, Леди Ю.
Хулія втрачає на дострокових, але може в обмін на табуретку, якщо в неї золота акція буде. але її не проглядається.
   
все вiрно
але
справа не в тому
розпусу Ради, це є фактично констiтуцiйний переворот
зеФани одобрять
аваков, нацжони забезпечать силову пiдтримку, Беня грошову
I вуалЯ,
Українцi можуть опинитись в iньший Українi

Зеля поставлений не для того щоб будувати країну
а для того щоб її зруйнувати
хочь мабуть вiн сам про це недогадуеЦЦя

вам звичайно видніше для чого поставлений Зеля

в мене ж враження, шо він себе поставив САМ

і руйнувати він нічого не збирається, яким треба бути

самонадіяним придурком, шоб виголошувати такі промови,

а потім прокинути людей, бо Беня так сказав, я в подібне не вір'ю
(не у можливий вплив Коломойського, а у абсолютну дурість новообраного)

питання лише достатності компетенції, бо інколи можна мати лише благі наміри
але руйнувати державу
   
Там всё непросто.

Накануне из Рады вышла фракция, чтобы в Раде не было теперь большинства из 226 депутатов. Это юридически дает основания дать Раде 30 дней на формирование новой коалиции. А через тридцать дней, даже если Рада не создаст новую коалицию, юридически Раду нельзя будет распускать, потому что останется менее полугода до новых очередных выборов.

Решение Зеленского о роспуске Рады в обход этих самых 30 дней выглядит сейчас скорее популистским, для толпы,  если, конечно, он не собирается через колено ломать Конституцию?

Поправьте меня, если я не права...

Коаліці в раді немає з 2016 року. Порошенко мав право розпустити цю раду. Право, а не обов"язок. Він не захотів скористатись цим правом. Зеленський скористався. Все
   
питання лише достатності компетенції, бо інколи можна мати лише благі наміри
але руйнувати державу

я саме це i мав на увазi


   
вам звичайно видніше для чого поставлений Зеля

в мене ж враження, шо він себе поставив САМ

і руйнувати він нічого не збирається, яким треба бути

самонадіяним придурком, шоб виголошувати такі промови,

а потім прокинути людей, бо Беня так сказав, я в подібне не вір'ю
(не у можливий вплив Коломойського, а у абсолютну дурість новообраного)

питання лише достатності компетенції, бо інколи можна мати лише благі наміри
але руйнувати державу

А що такого було в тій промові державницького, крім ображених випадів в сторону уряду і ради ?

Те що він кличе всіх повертатися в Україну ? От спитайте наших емігрантів на ФУПІ, чи хоча б один серйозно сприйняв цю частину промови ?

Що ще цікавого було ? Що він війну закінчить ? А як він її закінчить ?





   
А що такого було в тій промові державницького, крім ображених випадів в сторону уряду і ради ?

Те що він кличе всіх повертатися в Україну ? От спитайте наших емігрантів на ФУПІ, чи хоча б один серйозно сприйняв цю частину промови ?

Що ще цікавого було ? Що він війну закінчить ? А як він її закінчить ?
а за кацапську агресію і Московію що сказав?
   
підпоьи перевзувайьесь

там кананєна уже сказав
   
Дякую всім дописувачам. Не дивився, але проглядав цю гілку. Завдяки різнобарв'ю поглядів - побачив дійство з усіх боків.
Нова ера почалася, буде непереливки всім. А от чи сподобається результат - побачимо вже восени.
   
а за кацапську агресію і Московію що сказав?

Та він кацапів взагалі не згадував. Була фраза, що не ми починали війну, але нам треба закінчити.

Я так і не зрозумів чи він мав на увазі кацапів, чи "попередників". Таке враження, що він серйозно вважає, що війну розпочала попередня влада, а тепер йому треба її закінчити.

   
грицак и ещё  какой-то  член  перед  ним в сером берете не "отдали честь" (не подняли руку к голове) во время представления. Есть здесь посвящённые кто может прокомментировать?

разведка наверно знает о деятельности зеленского в росии трошки больше чем остальные
   
А що такого було в тій промові державницького, крім ображених випадів в сторону уряду і ради ?

Те що він кличе всіх повертатися в Україну ? От спитайте наших емігрантів на ФУПІ, чи хоча б один серйозно сприйняв цю частину промови ?

Що ще цікавого було ? Що він війну закінчить ? А як він її закінчить ?

ну він то вже давно сказав
перестать стрелять и дагаваріцца пасередінке
   
так а шо там канадийцы фуповские? Готовы закатать рукава и вернуться? Или легче на растоянии раз в год співати сумних пісень в вышиванке?
   
А що такого було в тій промові державницького, крім ображених випадів в сторону уряду і ради ?

Те що він кличе всіх повертатися в Україну ? От спитайте наших емігрантів на ФУПІ, чи хоча б один серйозно сприйняв цю частину промови ?

Що ще цікавого було ? Що він війну закінчить ? А як він її закінчить ?

а шо таке ображені випади?

ви не очікували слів про розпуск парламенту при тому шо стільки про це говорилося "ДО"?
ви дійсно думаєте, шо слова проголошені через затягування призначення інавгурації, а не через реальні політичні зиски новообраного президента від дострокових виборів, поки ейфорія успіху не пройшла і люди готові голосувати за його політичну партію, все було й так зрозуміло, він про це говорив за місяць чи більше "ДО" сьогоднішньої дати

уряд при відсутності коаліції не повинен йти у відставку? а як? це шось собі придував Зеленський чи так повинно бути?
***
про державницьке і т.д.
а шо ви очікуєте? вся промова була хоч і уривчаста і не дуже цілісна, але повністю в державницькому руслі
   
так а шо там канадийцы фуповские? Готовы закатать рукава и вернуться? Или легче на растоянии раз в год співати сумних пісень в вышиванке?
порохоботи ні. а порохофоби повинні. чекаємо на nik.
   

Президент почав свою дiяльнiсть з порушення констiтуцii

   

Президент почав свою дiяльнiсть з порушення констiтуцii

це думка КС?

наскільки я розумію, в нього обов'язки гаранта дотримання Конституції України
він має право на розпуск ВР, і на то є підстави... якшо хтось має сумнів у наявності підстав, най звертається у КС, шоб ті розтлумачили законність чи ні цих дій.


Останнє редагування: 20 травня 2019 12:32:38 від Leo_poLD
   
порохоботи ні. а порохофоби повинні. чекаємо на nik.
а порохоботи хіба не українці? знову ділите українців? Президент закликав до об'єднання )
   
все вiрно
але
справа не в тому
розпусу Ради, це є фактично констiтуцiйний переворот
зеФани одобрять
аваков, нацжони забезпечать силову пiдтримку, Беня грошову
I вуалЯ,
Українцi можуть опинитись в iньший Українi

Зеля поставлений не для того щоб будувати країну
а для того щоб її зруйнувати
хочь мабуть вiн сам про це недогадуеЦЦя

Чекаю вас на Майдані. Разом з піТарасиком, Ар"євим та іншими пашинськими. Вперед !!!!
   
разведка наверно знает о деятельности зеленского в росии трошки больше чем остальные

ЖирафЪ большой, ему видней.(с) :weep:
   
Чекаю вас на Майдані. Разом з піТарасиком, Ар"євим та іншими пашинськими. Вперед !!!!

Вам не вистачило Міхомайдану?  :rotate:
   
а порохоботи хіба не українці? знову ділите українців? Президент закликав до об'єднання )
порохофоби писали, що не повертаються через пороха, а була б нормальна влада повернулися би. а чому порохоботи мають повертатися, якщо їх нова влада не буде влаштовувати?
наприклад я за Кучми виїхала, а за Ющенка повернулася зразу - в 2005р.

p.s.за весь час не сприйнмала тільки двох президентів - Кучму і Янука. зараз ще не знаю, буду дивитися по справам.
   
Какого-то депа увезла скорая  :laugh:

Не выдержал роспуска Рады, бедняга.
   
Ну что шоколадные лузеры ?день траура у вас. Ваш мародер канул в лету. УЯКраина начнет восстанавливаться. А вы злобно шипеть на форуме. Злобное вы отребье. Но видимо комплексы велики. В реальной жизни вас пинают так здесь вы из себя грозных вампиров корчите
   
а шо таке ображені випади?

ви не очікували слів про розпуск парламенту при тому шо стільки про це говорилося "ДО"?
ви дійсно думаєте, шо слова проголошені через затягування призначення інавгурації, а не через реальні політичні зиски новообраного президента від дострокових виборів, поки ейфорія успіху не пройшла і люди готові голосувати за його політичну партію, все було й так зрозуміло, він про це говорив за місяць чи більше "ДО" сьогоднішньої дати

уряд при відсутності коаліції не повинен йти у відставку? а як? це шось собі придував Зеленський чи так повинно бути?
***
про державницьке і т.д.
а шо ви очікуєте? вся промова була хоч і уривчаста і не дуже цілісна, але повністю в державницькому руслі

Ну, так це виглядало. "От ви призначилити інавгурацію на 20, то я вас розжену" . Смішно це.

На рахунок державницьких позицій я вас переконувати не буду. Зрозумійте, в Україні лишень 30 % людей готові вірити словам Зеленського в емоційні площині і казкам про країну мрій.

Інших треба переконувати аргументами.  Так от, з аргументацією там не дуже.



   
Коаліці в раді немає з 2016 року. Порошенко мав право розпустити цю раду. Право, а не обов"язок. Він не захотів скористатись цим правом. Зеленський скористався. Все

Возможно. Но говорящие головы в телевизоре говорят обратное. Они говорят, что Президент имеет право распустит парламент только в случае документального подтверждения того факта, что коалиции нет. А  депутаты вышли из коалиции только сейчас.

Это если действовать строго по Конституции.

Но если немного надавить на наши суды, то их решения могут быть непредсказуемы.  B-)  И невозможное становится возможным. Недаром приехал Портной.

Или будет повтор 2007 года, когда Ющенко так и не смог распустить Верховную Раду.
   
У депутата від «Блоку Петра Порошенка» стався гіпертонічний криз.

Після інавгурації нового Президента Володимира Зеленського, який оголосив про розпуск Верховної Ради, до лікарні потрапив депутат від «Блоку Петра Порошенка» Микола Паламарчук.

Як пишуть «Українські новини», медики підозрюють у Паламарчука гіпертонічний криз.

Одразу з урочистої сесії Паламарчука вивезли на візку з бічного входу Ради та на швидкій повезли до лікарні.

Як писав «Вголос», Президент України Володимир Зеленський розпускає Верховну Раду.

Також Зеленський порекомендував уряду Гройсмана «взяти аркуш, ручку і звільнити свої місця».
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія