Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Елена Юрьевна

Re: Елена Юрьевна

Учись, студент! :dirol:

Ты действительно этим гордишься?
   
Re: Елена Юрьевна

--------------------

єто ж надо в одном пріжке на лету умудриться насрать на Гео и отсосать у Слава, ганя, ті шакал по своей натуре.
Цікаво, а в  нього вийде написати те саме, але з розворотом на 180 градусів?

Це виклик)))
   
Re: Елена Юрьевна

Ты действительно этим гордишься?
Дурному зло в радість, вчить Соломон.

Тільки тепер помітила, що йому головне казуїстика?
   
Re: Елена Юрьевна

бог в помощь :lol:

был тут когда-то один персонаж, писавший под своим настоящим именем. мне приходилось с ним встречаться в реале. И был еще один, тоже писавший под обычным именем. я его знаю не больше, чем всех остальных. И вот когда первый в какой-то дискуссии заметил, что пишет правду и пишет под своим настоящим именем, второй ему не поверил.

ибо сам тут же признался, что его имя ненастоящее, а просто с потолка. и закончил "каминг аут" откровением, что никогда не поверит в то, что кто-то может писать под своим настоящим фио.

все вы, на-кую-сидящие, в главном одинаковы - принципиально патологические лжецы, считающие всех остальных такими же.
Правда в тому, що у мене тут один нік, і на інших форумах,  похідних від ФУП, тільки цей нік. На дурдомі мене немає. Пишу в основному на ФУП.

І на жаль я по собі не суджу, мені нещасного постійно за це ганяють... Постійно вказують хто є хто... який я нещасний на форумі де всі Обманюють (((
   
Re: Елена Юрьевна

Ты действительно этим гордишься?
До речі виглядає, що ГЕО заблокували за стуком ...  :butcher: тіпа модератор не прічом.  :snoozer1:
   
Re: Елена Юрьевна

До речі виглядає, що ГЕО заблокували за стуком ...  :butcher: тіпа модератор не прічом.  :snoozer1:

я натиснув доповідь
   
Re: Елена Юрьевна

я натиснув доповідь

Люкс, а кацаби на фупі тебе не хвилюють? Тіко екзальтований Гео, який хоч пєдрот на всю голову, але таки украінець і патріот?
   
Re: Елена Юрьевна

я натиснув доповідь

А на Туя Ви теж натисли доповідь чи Вас все влаштовує в його дописах?
   
Re: Елена Юрьевна

А на Туя Ви теж натисли доповідь чи Вас все влаштовує в його дописах?
Та тут на Туя вже вагон доповідей по пункту 4.6, але адміністрація все це ігнорує
або вона взагалі на форумі раз в тиждень з'являється
   
Re: Елена Юрьевна

я натиснув доповідь

кто же сомневался в калиброванном зрадайопе с купленным мадьярским паспортом  :love:
   
Re: Елена Юрьевна

До речі виглядає, що ГЕО заблокували за стуком ...  :butcher: тіпа модератор не прічом.  :snoozer1:

Я не тыцькал. Гео, судя по всему, хорошо болен, а  мне низзя на поцыэнтов стучать по этическим соображениям.



   
Re: Елена Юрьевна

Ты действительно этим гордишься?

Гордиться искренностью? Я этого не понимаю. Это обычное состояние. Как им можно гордиться?
   
Re: Елена Юрьевна

я натиснув доповідь
Ти, сприймаєш його погрози серйозно?  :rotate:
   
Re: Елена Юрьевна

кто же сомневался в калиброванном зрадайопе с купленным мадьярским паспортом  :love:

Нашо йому Угорський паспорт? Поки не було безвіз він міг спокійно їздити і без нього, зона проживання менше 20 км до кордону давала привілеї.
   
Re: Елена Юрьевна

А на Туя Ви теж натисли доповідь чи Вас все влаштовує в його дописах?
Думаю на нього не раз натискали. Тим більше його дописах сплошний антисимітизм.
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

Думаю на нього не раз натискали. Тим більше його дописах сплошний антисимітизм.

Блин, он ещё и антисемит! До чего же многогранная личность. :facepalm:
   
Re: Елена Юрьевна

  А я  б пішов  випити пива  з  Гео .  Те  що  туї  не підуть  на  "  зустріч"  це  точно .  Бо такі  як  я  голими руками  готові  таких  як  він  вбивати   .

Тільки  от цього pravda    не  розуміє . Все  .  Ми аороги .  Там  Бикова  все  чекає  мира  ,  тобто  чекає  коли  Україна  здастся . Ну  не тільки вона  чекає .

Так  от ,  вата .  Не рипайся  вата . З тобою розберемось без сирливих  петь та  юль .
   
Re: Елена Юрьевна

Блин, он ещё и антисемит! До чего же многогранная личность. :facepalm:
Не любов до інших націй особливо до вельми малого але вельми могучого, у твоїх постах сквозить...  :butcher:
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

  А я  б пішов  випити пива  з  Гео .  Те  що  туї  не підуть  на  "  зустріч"  це  точно .  Бо такі  як  я  голими руками  готові  таких  як  він  вбивати   .

Тільки  от цього pravda    не  розуміє . Все  .  Ми аороги .  Там  Бикова  все  чекає  мира  ,  тобто  чекає  коли  Україна  здастся . Ну  не тільки вона  чекає .

Так  от ,  вата .  Не рипайся  вата . З тобою розберемось без сирливих  петь та  юль .

Ты такой апасный. (P)
   
Re: Елена Юрьевна

Блин, он ещё и антисемит! До чего же многогранная личность. :facepalm:
:butcher: До речі, Ми євреї, найдемо твої всі ніки тут на форумі)))
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

:butcher: До речі, Ми євреї, тебе найдемо, і твої всі ніки тут на форумі теж)))

Жестокие! :facepalm:
   
Re: Елена Юрьевна

Жестокие! :facepalm:
Моісей , коли вивів свій народ з полону, а ті не поклонились Єврейському БОГУ то дав вбити Левітам, 17 000 соплиміників...
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

Моісей , коли вивів свій народ з полону, а ті не поклонились Єврейському БОГУ то дав вбити Левітам, 17 000 соплиміників...

Хренасе.
А зачем?
   
Re: Елена Юрьевна

Ты такой апасный. (P)

 тобі  страшно жирдяй  ? 
   
Re: Елена Юрьевна

Хренасе.
А зачем?
Я ваш БОГ, Я є БОГ ревнующий, не ходіть до інших богів крім мене...

Вони пішли до інших божків.
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

тобі  страшно жирдяй  ? 

Нет, конечно, глупенький.
   
Re: Елена Юрьевна

  А я  б пішов  випити пива  з  Гео .  Те  що  туї  не підуть  на  "  зустріч"  це  точно .  Бо такі  як  я  голими руками  готові  таких  як  він  вбивати   .
Тільки  от цього pravda    не  розуміє . Все  .  Ми аороги .  Там  Бикова  все  чекає  мира  ,  тобто  чекає  коли  Україна  здастся . Ну  не тільки вона  чекає .
Так  от ,  вата .  Не рипайся  вата . З тобою розберемось без сирливих  петь та  юль .

 :facepalm1:

Як Сашко Білий?
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

Я ваш БОГ, Я є БОГ ревнующий, не ходіть до інших богів крім мене...

Вони пішли до інших божків.

Геноцид какой-то. Чистка.
   
Re: Елена Юрьевна

Вот какие войска были.  А щас всякий аватарский сброд нас учит.  :rotate:

   
Re: Елена Юрьевна

Вот какие войска были.  А щас всякий аватарский сброд нас учит.  :rotate:

Показати зображення...
----------------------

чуркобесы какието. :lol:
   
Re: Елена Юрьевна

Геноцид какой-то. Чистка.
Може прочитати старий завіт, у канонічному багато чого вирізали, але це залишили...Якщо ми до своїх так ставимось, то що до чужих?
   
Re: Елена Юрьевна

----------------------

чуркобесы какието. :lol:

Надёжные ребята. Службу знали. В карауле, есси бы какие "зелёные человечки" на пост полезли, то нагрузили бы их свинцом под завязку. А через 2 минуты (норматив) из караулки прибежала бодрствующая смена с дежурными ПКМ. Покрошили бы всех нагуй. Вот так служили МЫ. Хyй бы у НАС забрали тот Крым. Заиблись бы пыль глотать. И никакого "приказа"тм мы бы не ждали. В Уставе гарнизонной и караульной службы всё написано. А ВЫ шо? Три гандона целую бригаду ВВС остановили. Со знамёнами...  :bueee:

Где тот Гео?...
   
Re: Елена Юрьевна

:facepalm1:

Як Сашко Білий?
   
  Туї-куї  на  мою  землю  звали  хуйло  ,  ти їх  підтримував . Розумієш ?  Твоя  земля  -  совок ,  це  ж  очевидно
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

  
  Туї-куї  на  мою  землю  звали  хуйло  ,  ти їх  підтримував . Розумієш ?  Твоя  земля  -  совок ,  це  ж  очевидно

Откуда у тебя земля, нищеброд?
Что ты мелешь, несчастье?
Блин, ну вот реально, откуда все эти радости психиаторов лезут?
   
Re: Елена Юрьевна

Откуда у тебя земля, нищеброд?
Что ты мелешь, несчастье?
Блин, ну вот реально, откуда все эти радости психиаторов лезут?
То ти у нас комуніст?))))
   
Re: Елена Юрьевна

Откуда у тебя земля, нищеброд?
Что ты мелешь, несчастье?
Блин, ну вот реально, откуда все эти радости психиаторов лезут?


   Щось ти смердиш  для  трупа занадто
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

:laugh:
   Щось ти смердиш  для  трупа занадто

Так ты ж идиот надутый от пафоса и спеси. :facepalm1:
Как над такой нелепостью жалкой не посмеяться? Извини уж, трудно сдерживаться...
Такой весь из себя грозный, решительный, беспощадный... :facepalm:
Вот ведь болван какой... :laugh:
   
Re: Елена Юрьевна

Так ты ж идиот надутый от пафоса и спеси. :facepalm1:
Как над такой нелепостью жалкой не посмеяться? Извини уж, трудно сдерживаться...
Такой весь из себя грозный, решительный, беспощадный... :facepalm:
Вот ведь болван какой... :laugh:
  який  сміх з хуйло гнилого м'яса ?  Ти  смієшся  ?  Так смердить  ще  більше  .
   
Re: Елена Юрьевна
tyu

Профиль глянул...ну вообще чудик...тебя ж в цирке показывать надо, ЭльГуидер или как там тебя...ты ж смешнее клоуна-аутиста безмозглого...
Шок!
Почему я раньше тебя не видел?
Отнесу на цужик, пусть ватка пожуёт твои прелести, кретинушка корявенький....это ж надо чудило какое...до слёз....
   
Re: Елена Юрьевна

х..уй  ти ще  тут ?  Йди до могили взад  ,  смерди  там ,  витратник  хуйловський .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія