Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому не зрівняють пенсії і соціальні виплати на воєнний час?

Чому не зрівняють пенсії і соціальні виплати на воєнний час?

Щоб усім під одну гребінку - наприклад 2500 грн

Щоб не було жодної хуйні типа судійських чи інших спецпенсій які в десятки раз перевищують звичайні - і до того ж ці достойники часто сидять десь в Іспанії продовжуючи отримувати великі гроші зі країні в військовому стані

Розумію що таке рішення є вбивчим для рейтингів, але зараз не до рейтингів - бо з’явилося дуже багато людей яких потрібно годувати а роботи нема
   
Крім того треба готуватись до зими, щоб не тільки деяким зрадойобам на пенсії було тепло  - а взагалі усім переселенцям було де жити
Для цього будуть потрібні гроші

Наприклад сорока на хвості принесла що в Миргороді стоять величезні корпуси санаторіїв пустими, в той час як десяткам (сотням) тисяч людей потрібне житло бо нікуди піти
   
Урівняти всіх цивільних в правах і пільгах, окрім військових, було б справедливим на цей непростий час
   
Хто може прожити на 2500?
У вас кукуха поїхала?
З нинішнім безробіттям на бабчину пенсію родина може жити, бо більше нема доходів.
   
Крім того треба готуватись до зими, щоб не тільки деяким зрадойобам на пенсії було тепло  - а взагалі усім переселенцям було де жити
Для цього будуть потрібні гроші

Наприклад сорока на хвості принесла що в Миргороді стоять величезні корпуси санаторіїв пустими, в той час як десяткам (сотням) тисяч людей потрібне житло бо нікуди піти

Це як при коронавірусі усілякі відомчі лікарні стояли порожніми. Ще є дитячі табори. Деякі з них працюють цілий рік. Тобто є опалення.
   
ТС  - агресивний невіглас.
   
да что там думать? - давно пора взять всьо і падєліть!!
   
Хто може прожити на 2500?
У вас кукуха поїхала?
З нинішнім безробіттям на бабчину пенсію родина може жити, бо більше нема доходів.
десь така пенсія в моєї мами.
   
Это почему человек, который всю жизнь работал официально и за которого работодатель платил взносы, должен получать столько же, сколько человек, который договорился с работодателем на схему минималка+конверт, потому что так выгоднее? Пошли нафиг, как платили ЕСВ, так и получайте пенсию!!!
   
да что там думать? - давно пора взять всьо і падєліть!!
По 2,5 тисячі (65$) на місяць
   
десь така пенсія в моєї мами.

у вашої мами є ви.
в багатьох людей нема нікого
   
Это почему человек, который всю жизнь работал официально и за которого работодатель платил взносы, должен получать столько же, сколько человек, который договорился с работодателем на схему минималка+конверт, потому что так выгоднее? Пошли нафиг, как платили ЕСВ, так и получайте пенсию!!!

От з цим згоден повністю. :-B
   
у вашої мами є ви.
в багатьох людей нема нікого
на данни момент навпаки - в мене є моя мама . бо з початком локдаунів закрила фоп і забила, а мама не може з цієї багаторічної колеї вийти, бо дзвонять люди, роблять якісь замовлення трохи.

От з цим згоден повністю.
з судівськими і іншими підвищеними пенсіями корупційних посад, і з 40 років?
   
3000 грн., на час війни (бо у кожного один шлунок і одне горло)
   
на данни момент навпаки - в мене є моя мама . бо з початком локдаунів закрила фоп і забила, а мама не може з цієї багаторічної колеї вийти, бо дзвонять люди, роблять якісь замовлення трохи.

з судівськими і іншими підвищеними пенсіями корупційних посад, і з 40 років?

все жиитя в білу пропрацював, десь 5 років - у держорганах, все інше - по великих фірмах. Зарплатня завжди була біла. Пенсія в мене вимальовується добра.
Ви хочете мене тупо пограбувати. Я не суддя і не дармоїд.
   
все жиитя в білу пропрацював, десь 5 років - у держорганах, все інше - по великих фірмах. Зарплатня завжди була біла. Пенсія в мене вимальовується добра.
Ви хочете мене тупо пограбувати. Я не суддя і не дармоїд.
я нічо не хочу, мені пох. але ж фуп тут роками ганяє зради невдоволення судівськими, ментовськими, чиновницькими, депівськими, медальними пенсіями і доплатами.
   
не проще ли у пЭть и юГ награбленное конфисковать?
   
не проще ли у пЭть и юГ награбленное конфисковать?

Не треба нам повторень 1917 року :(
Але пенсії чіпати в бік зниження забороняє закон.
З цією необхідністю легко справляється інфляція. ;)
писи якось так вийшло, що з моєї шахтарської пенсії розміром  на зараз 17700 потроху дістається й ЗСУ, й доньці з онуками в Польщі, й матері якась краплина, й мені залишається.
Нє, те що залишається мені ще можна зменшити.
Всеодно я в селі й прогодуюсь чи городиною, чи рибалкою.
Можна починати B-)
   
не проще ли у пЭть и юГ награбленное конфисковать?

точна!! і падєліть!! по 200 грн на чєлавека вийде але зато справєлівать !!!!! зато как в кацапії - щоб всі були як всі і нє висовивалісь!!
   
точна!! і падєліть!! по 200 грн на чєлавека вийде але зато справєлівать !!!!! зато как в кацапії - щоб всі були як всі і нє висовивалісь!!
Може краще пєнсов убрать взагалі...  :facepalm:
   
Може краще пєнсов убрать взагалі...  :facepalm:

Пенси мають розуміти що під час війни усі мають їсти з бюджету однаково, а зекономлені гроші мають йти на інші потреби бо вони не з тумбочки беруться
   
Може краще пєнсов убрать взагалі...  :facepalm:

якщо своего часу песни захотіли, той молоді небуло ..
   
якщо своего часу песни захотіли, той молоді небуло ..
робили здавну аборти будь здоров

Причому способом типу скинуть з драбини

Не треба думати що всі наші предки хотіли зберегти потомство. Максимум перших двох.
   
ТС  - агресивний невіглас.

Я би сказав - ментальний соціаліст-комуняка-шаровик.
   
Пенси мають розуміти що під час війни усі мають їсти з бюджету однаково, а зекономлені гроші мають йти на інші потреби бо вони не з тумбочки беруться
Гм, а може не пенси повинні поділитися з бюджетом. Може почнемо з олігархів? Потім можна ввести прогресивний податок на дохід ну і так далі. А починати з найбідніших це сором, Нє?
   
Не треба нам повторень 1917 року :(
Але пенсії чіпати в бік зниження забороняє закон.
З цією необхідністю легко справляється інфляція. ;)
писи якось так вийшло, що з моєї шахтарської пенсії розміром  на зараз 17700 потроху дістається й ЗСУ, й доньці з онуками в Польщі, й матері якась краплина, й мені залишається.
Нє, те що залишається мені ще можна зменшити.
Всеодно я в селі й прогодуюсь чи городиною, чи рибалкою.
Можна починати B-)

к тебе домой пришли буряты и все у тебя скоммуниздили. Через 20 лет их нашли как военных преступников. И они стали миллиардерами пограбив таких как ты. Вопрос-будешь ли ты мычать не треба? Видпустить их. Хай жЫвуть. В этом смысл работы коммунистов с журналюгами. Они  неплохо из госбюджета финансировали такую антинародную деятельность притул, в результате мы получили реалии.
В чем суть подвоха журналиста? ОНО сравнивает сегодняшнее ограбление трудового народа кланами детей коммунистов и то что делали их прапрапрадеды в 17. А что прапрапрадеды делали?Миллионы тружеников в гулаге. Голодоморы. Войны. предки вот этих самых нэрэба по сути разокрали страну. И теперь воно мычить не траба. Вы подыхайте, а детвара моих хозяев пусть на Мальдивах прекрасно проживает. В может ей вообще жить не треба? А?.Или вас, манюпасы все устраивает? И еще, манюпасы, смотрите на этого ......пенсия не хилая.А  за что? За труд быдла? Поэтому и не трэба. А может трэба быдло опять в подвалы загнать? Потому что после быдла появятся буряты.
   
Гм, а може не пенси повинні поділитися з бюджетом. Може почнемо з олігархів? Потім можна ввести прогресивний податок на дохід ну і так далі. А починати з найбідніших це сором, Нє?
о манюпас уже согревать начал-для чего коммунисты на передний фланг идеологической войны с нацией вместо дела членина, выдвинули виру и мову. Что холодильник начал сбои давать?
   
о манюпас уже согревать начал-для чего коммунисты на передний фланг идеологической войны с нацией вместо дела членина, выдвинули виру и мову. Что холодильник начал сбои давать?
Діду, комуністична ідеологія то якраз про всім однакова пенсія по «15 рублів». А починати заощаджувати на найбідніших то просто аморально. Доречі те що вам мова і віра поперек горла всі і так в курсі не варто повторюватися.
   
Діду, комуністична ідеологія то якраз про всім однакова пенсія по «15 рублів». А починати заощаджувати на найбідніших то просто аморально. Доречі те що вам мова і віра поперек горла всі і так в курсі не варто повторюватися.
\

коммунистическая идеология у тебя, хитросделанный. Ее суть пограбить-убежать.. Попандопалы...обт.. . Экспрприация награбленного у детвары парашенко и ОПГ не есть коммунизм. Это нормальное отношение к коммунистическим детям. Потому что гены коммунизма передаются по наследству. И тогда мы наблюдаем, как при коммунистическом капитализме деловары рукодупые дела делают. Ну а народе ждет помощи. Которая не прийдет. Потому что нации созревают сами. И вопрс к манюпасам. Вы видите платного журналюгу. И их легион. Вот почему их надо люстрировать с хозяевами. Как это делали немцы с пропагандистами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія