Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Ганьба хохлам малоросам, що тягнуть хамло вокзальне на Гетьмана  (td)

 Второй тур все покажет! Если Свинья порошенко наберет больше 30% я вам лично напишу, что может вы где-то были и правы))))
   
Бяка, що з тобою сталося ? Ти втратила людську подобу. Ти це розумієш ? 
Чи це вже не ти ?

Людас....ну хватит уже кривляться, а? Почитай для начала себя и своих братьев по секте. И заканчивай с морализаторствами, а то я таки с ними начну  :pooh_lol:
   
Он типа занят, после Парижа не успеет.

Не, ну а если серьезно?
Кукловоды просто хотят скомкать дебаты, чтобы оно пусть и обосрется, но тугодумный лохторат просто за один день от ступора не успеет отойти и 21 проголосует как надо ?
Ну да...если 14-го, то еще неделю страна будет угорать и бред зелемойского растащат на цитаты  :D
   
Ганьба хохлам малоросам, що тягнуть хамло вокзальне на Гетьмана  (td)

Якраз навпаки,нарешті суспільство усвідомило що їх "кріпаками" тримали більше 25 років.І сказали гудбай) Vae victis
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

По ходу клоун української таки не знає.
   
Людас....ну хватит уже кривляться, а? Почитай для начала себя и своих братьев по секте. И заканчивай с морализаторствами, а то я таки с ними начну  :pooh_lol:

 Кривляешься пока ты тут сегодня))) По всему форуму))
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Педро - герой, прийшов в студію і, здається, вперше спілкувався з не спеціально підготовленою для нього аудиторією. Це виглядає як неймовірних вчинок, але насправді він повинен був це робити час від часу а не прикриватись томосом навіть під час виступу по результатам минулого року. І не просто виступати, відповідати на питання, а й робити те що він при цьому обіцяв. Бо коли постійно мелеш про "реформи з 25-го" і палець об палець не б'єш, в результаті отримуєш що маємо - пєтя всєх перєіграл, включаючи самого себе.

Петя прийшов в студію, щоб видати чергову порцію обіцянок і не стало ні розслідувань вбивств на Майдані, ні вибухів складів, ні кишенькового генпрокурора. Всі закордонні партнери вже наслухались цієї брехні і Україна їм стає нецікавою. Коли кажуть, що ми йдемо в Європу, цей потужний поступ нагадує думки тієї курки з анекдота, що тікає від петуха, з поправкою не тільки думає а й потихеньку задкує.

Враховуючи це а також введення "воєнного стану", агентів кремля, клоунів, поголовних дебілів і, якщо знати трохи більше ніж на слуху про "прес-конференцію" з бувшим учасником Кварталу, яка відбулася в то же день, можна зрозуміти тон спілкування Зеленського. Звичайно, потрібно бути більш виваженішим але ви подивіться як вів себе гарант на початку каденції, те ж інтерв'ю з Осадчою.
   
Не, ну а если серьезно?
Кукловоды просто хотят скомкать дебаты, чтобы оно пусть и обосрется, но тугодумный лохторат просто за один день от ступора не успеет отойти и 21 проголосует как надо ?
Ну да...если 14-го, то еще неделю страна будет угорать и бред зелемойского растащат на цитаты  :D

 Ничего уже не поможет твоей свинье))))) Пора смириться


https://trends.google.com.ua/trends/explore?date=now%207-d&geo=UA&q=Владимир%20Зеленский,Петр%20Порошенко
   
Так там не сам Зеленський зустрічається, а і Порошенко.
Навіщо туди було поспішати за день?

У него встреча на 3 часа,а у Пети на 6 и у Зе нету президентского самолёта чтобы лететь когда захочется
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

По ходу клоун української таки не знає.
Її не знає 90% країни. В цьому головна помилка Педра, говорити постійно укр.мовою.
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Не, ну а если серьезно?
Кукловоды просто хотят скомкать дебаты, чтобы оно пусть и обосрется, но тугодумный лохторат просто за один день от ступора не успеет отойти и 21 проголосует как надо ?
Ну да...если 14-го, то еще неделю страна будет угорать и бред зелемойского растащат на цитаты  :D
Ви так обізнані чого хочуть "кукловоди" а чого хоче Петро? Він розраховує, що зробить Зеленського одніє лівою і утримає посаду а ми отримаємо ще п'ять років пустопорожніх обіцянок?
Чи він шкодує, що традиційне вилите вже лайно не працює і потрібні нові ідеї? Для профогляду ще флюрографію потрібно проходити.
   
А чего вазєліна так зациклило на 19-м ?
Почему он не хочет 14-го ?

Саме 14 Вова не хоче тому, що тоді буде ще цілий тиждень часу, щоб ржати над його недолугим виступом - а те, що він знову зірветься та схибить, то вже стопудово. Рівень спілкування, дякуючи 1+1, мі вже бачили.

А якщо 19, то наступний день - день тиші. І він сподівається, що вже не зможуть масовано передруковувати ту фігню, яку він буде нести на стадіоні саме 19. Щоб народ не встиг уяснити до кінця весь треш.


Ну і ще одна мулька - по закону дебати проводяться за 2 дня до виборів в студії, і саме там Порошенко його буде чекати, запропонував дебати у будь-який інший час на стадіоні, як і кричав зеленський у своїх посланіях-ультиматумах.

Саме тому Зеленський  наполягає на стадіон, щоб була відмазка, чому він знову уникне дебатів, як у тій пісні :

Мы были оба.
-Я у аптеки!
-А я в кино искала вас!
-Так, значит, завтра
На том же месте, в тот же час!
-Я ходил! -И я ходила!
-Я вас ждал! -И я ждала!
-Я был зол! -И я сердилась!
-Я ушел! -И я ушла!
Мы были оба.
-Я у аптеки!
-А я в кино искала вас!
-Так, значит, завтра,
На том же месте, в тот же час!
В тот же час!


   
Її не знає 90% країни. В цьому головна помилка Педра, говорити постійно укр.мовою.

хуйло  - кто ? Чей Крым ?
   
Ви так обізнані чого хочуть "кукловоди" а чого хоче Петро? Він розраховує, що зробить Зеленського одніє лівою і утримає посаду а ми отримаємо ще п'ять років пустопорожніх обіцянок?
Чи він шкодує, що традиційне вилите вже лайно не працює і потрібні нові ідеї? Для профогляду ще флюрографію потрібно проходити.

Нагадайте мені будь ласка, хто саме почав істерію з аналізами? Невже Порошенко?

Чи, може, то таки Зеленський пред'яви в 24 години кидав?

   
Її не знає 90% країни. В цьому головна помилка Педра, говорити постійно укр.мовою.

Що воно верзе????
   
Саме 14 Вова не хоче тому, що тоді буде ще цілий тиждень часу, щоб ржати над його недолугим виступом - а те, що він знову зірветься та схибить, то вже стопудово. Рівень спілкування, дякуючи 1+1, мі вже бачили.

А якщо 19, то наступний день - день тиші. І він сподівається, що вже не зможуть масовано передруковувати ту фігню, яку він буде нести на стадіоні саме 19. Щоб народ не встиг уяснити до кінця весь треш.


Ну і ще одна мулька - по закону дебати проводяться за 2 дня до виборів в студії, і саме там Порошенко його буде чекати, запропонував дебати у будь-який інший час на стадіоні, як і кричав зеленський у своїх посланіях-ультиматумах.

Саме тому Зеленський  наполягає на стадіон, щоб була відмазка, чому він знову уникне дебатів, як у тій пісні :

Мы были оба.
-Я у аптеки!
-А я в кино искала вас!
-Так, значит, завтра
На том же месте, в тот же час!
-Я ходил! -И я ходила!
-Я вас ждал! -И я ждала!
-Я был зол! -И я сердилась!
-Я ушел! -И я ушла!
Мы были оба.
-Я у аптеки!
-А я в кино искала вас!
-Так, значит, завтра,
На том же месте, в тот же час!
В тот же час!

https://youtu.be/p_ruIOrxmyM

Тоесть будет бегать от Петра, петлять :) Ну или в крайнем случае сорвется в истерику, как вчера.
И то и то крайне смешно :)
   
Ім'я користувача: Makitra

Дата реєстрації: 2 квітня 2019 15:28:16

Повідомлень: 88 (~10 в день)

Звідки воно вилізло?
   
Що воно верзе????

Так це ж "услішдалбас", що ще від нього чекати.
   
Так це ж "услішдалбас", що ще від нього чекати.

Так по айпи Днепр же вродє...

90 процентів української не знає, мля... :facepalm1:

Ну то ясно, чому вони Зеленського так захоплено чекають - він її теж не знає. Свій до свого по своє...

Нашо їм та Україна взагалі? Тільки муляє, коли кордон з Росією перетинати треба...А така краса була б - щоб без кордону. Правда, Makitra?  :K

Останнє редагування: 12 квітня 2019 10:57:12 від шуша
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Що воно верзе????
Зі статистикою не посперечаєшся. :laugh:

   
Оставлю здесь, многие не видели
Товарищ лейтенант, у вас ус опять отклеился. Как там погода в Дубне?
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

зелька-пустомєлька
і сучка-мосійчучка
   
Второй тур все покажет! Если Свинья порошенко наберет больше 30% я вам лично напишу, что может вы где-то были и правы))))

Пишіть в Спорлото. Мені по цимбалах на ваші калякі-малякі
   
Зі статистикою не посперечаєшся. :laugh:



 :facepalm1:

Та да, ту нє до сперечань...
   
На ФБ дописувачі сперечаються, Зєлєномойскій було п"яне чи наколоте.
А я думаю, що воно хворе бідося - і з психікою якісь порушення, і гайморит або сифіліс точно є (гнусяве ж таке), і з щелепою проблеми (українською не здатне говорити)... :cray:
Будемо мати президента-інваліда...
   
Педро - герой, прийшов в студію і, здається, вперше спілкувався з не спеціально підготовленою для нього аудиторією. Це виглядає як неймовірних вчинок,
Прийшов, бо йому треба Зеля 14-го щоб був ще тиждень для "роботи" порохоботів. Захочеш ще 5 років грабувати Україну, ще й не так рокорячишся.
   
Зі статистикою не посперечаєшся. :laugh:



Статистика, сепаруня, і в Овоча твого була гарна. І де він зараз? Пральна, у кацапів булки гріє.

А де ти? Пральна, у вигрибній ямі. Дереж зуйляче лайно.

Смачного.
   
На ФБ дописувачі сперечаються, Зєлєномойскій було п"яне чи наколоте.
А я думаю, що воно хворе бідося - і з психікою якісь порушення, і гайморит або сифіліс точно є (гнусяве ж таке), і з щелепою проблеми (українською не здатне говорити)... :cray:
Будемо мати президента-інваліда...

Впевнена майже на 100 процентів, воно було тверезе - бо як тоді сьогодні зустічатися з Макроном та дихати на нього перегаром?

То він тверезий такий треш гонить. Що робить, коли п'яний - можу тільки здогадатися.
   
Впевнена майже на 100 процентів, воно було тверезе - бо як тоді сьогодні зустічатися з Макроном та дихати на нього перегаром?

То він тверезий такий треш гонить. Що робить, коли п'яний - можу тільки здогадатися.
Значить, дійсно хворе... :(
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Нагадайте мені будь ласка, хто саме почав істерію з аналізами? Невже Порошенко?

Чи, може, то таки Зеленський пред'яви в 24 години кидав?
Істерії не було, була досить хамовита заява Зеленського, яка вивела профвідбір в президенти на новий рівень. Для нас в середині країни було досить пізнавально.
Потім почалась істерія і цікаво як це виглядає за кордоном. Думаю, як якесь дикунство, бо стан здоров'я це приватна справа, результати лікарі кажуть тільки пацієнтам, хоча вже вони можуть їх оприлюднити. Ну і сам факт звертання до закордонних спеціалістів під час внутрішніх розборок каже про стан та довіру до нашої медицини та тих хто нею опікується.
   
На ФБ дописувачі сперечаються, Зєлєномойскій було п"яне чи наколоте.
А я думаю, що воно хворе бідося - і з психікою якісь порушення, і гайморит або сифіліс точно є (гнусяве ж таке), і з щелепою проблеми (українською не здатне говорити)... :cray:
Будемо мати президента-інваліда...

от пишучи таку маячню ви розумієте що це дно?
Ні, не розумієте, тому і дивуєтесь що вас дикунами вважають
   
от пишучи таку маячню ви розумієте що це дно?
Ні, не розумієте, тому і дивуєтесь що вас дикунами вважають
Дикуни - це ті, хто під час війни вибирає президентом України, людину, яка все своє життя насміхалася з України.
А саме не здатне речення логічно скласти.
І навіть опонента вислухати, не перебиваючи.
Вже не кажучи про те, що постійно десь ховається, ніколи в прямий ефір не вийде.
То що мені та іншим адекватним людям думати: якщо ховається, отже або п"яне, або обкурене, або хворе...
   
Істерії не було, була досить хамовита заява Зеленського, яка вивела профвідбір в президенти на новий рівень. Для нас в середині країни було досить пізнавально.
Потім почалась істерія і цікаво як це виглядає за кордоном. Думаю, як якесь дикунство, бо стан здоров'я це приватна справа, результати лікарі кажуть тільки пацієнтам, хоча вже вони можуть їх оприлюднити. Ну і сам факт звертання до закордонних спеціалістів під час внутрішніх розборок каже про стан та довіру до нашої медицини та тих хто нею опікується.

українські папуаси, які чомусь вважають себе європейцями, навіть не можуть взяти до тями те, що жування теми наркоманії є вже трешем для адекватних країн.
Це те саме що розкручувати тему діабету або нирковій недостатності.
Тому назовні Україна показує себе дикунами та невігласами
   
Мечется гнида роттердамская  ,нужно было  экономику поднимать не грабить не мародерить   не наживаться.   .
Молодчаго Владимир поставил барыгу на место .

забаньте уйебана пліз....

роттердам і ціни - уряд (Рада)
економіка - уряд (Рада)
у тебе претензії до Верховної зРади а не до Гетьмана....
   
Пишіть в Спорлото. Мені по цимбалах на ваші калякі-малякі

поржав.
дякую  (tu)
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Клоун нахамив і  паралельно опустив і послав брехуна на 19 на стадіон

Зробили нам б***ь батл між тупим і брехуном мародером

а ты уверен, что это сам клоун лично говорил, а не кто-то голосом клоуна? ))
   
Зеленское хамло не вміє слухати оппонента. Ще кловун наломає дров.
Да какой он опонент? Сбитый летчик. К чему слова? Есть реальные дела? Где  Надька? Где Михо? Где Сашко Белый? Где лесник? Где Торнадо? да сколько их -патриотов, которых обули стада мажоров. Интересно иное- мог ли бы состояться однотуровый без продажных журналюг? Получается что все эти лещенки, наемы, забрали у людей 5 лет жизни и позволили обогатиться мажерам? Не понятно- так пройдитесь по кабакам Киева. О чем говорить? Так что абсолютно адекватный ответ мажорам.
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

українські папуаси, які чомусь вважають себе європейцями, навіть не можуть взяти до тями те, що жування теми наркоманії є вже трешем для адекватних країн.
Це те саме що розкручувати тему діабету або нирковій недостатності.
Тому назовні Україна показує себе дикунами та невігласами

100%
если у нас свобода, так свобода должна быть во всем, даже к тому, чтобы к власти пришел человек, который находит всякие поводы и отговорки, чтобы не сдавать элементраные анализы.
Тем более, что адекватные страны тоже не понимают, зачем из этого варить какую-то воду, а на страны загнивающего запада можно не обращать внимания, они уже заипали своими дипконсьернами, в том числе и по тому, может ли новый президент тупо оказаться наркоманом.
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Людас....ну хватит уже кривляться, а? Почитай для начала себя и своих братьев по секте. И заканчивай с морализаторствами, а то я таки с ними начну  :pooh_lol:

Я не в секті. І ніколи в них не був. Не виправдає надію людей Зеленський . На фіг з пляжу. Як зараз це мусить робити Порошенко.
Ось така вона демократія.
А ось ти схоже таки потрапила в секту. І світу Божого не бачиш навкруги.
Поміть про секту не я пепрший почав. Ти. Все по Фрейду.
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Педро - герой, прийшов в студію і, здається, вперше спілкувався з не спеціально підготовленою для нього аудиторією. Це виглядає як неймовірних вчинок, але насправді він повинен був це робити час від часу а не прикриватись томосом навіть під час виступу по результатам минулого року. І не просто виступати, відповідати на питання, а й робити те що він при цьому обіцяв. Бо коли постійно мелеш про "реформи з 25-го" і палець об палець не б'єш, в результаті отримуєш що маємо - пєтя всєх перєіграл, включаючи самого себе.

Петя прийшов в студію, щоб видати чергову порцію обіцянок і не стало ні розслідувань вбивств на Майдані, ні вибухів складів, ні кишенькового генпрокурора. Всі закордонні партнери вже наслухались цієї брехні і Україна їм стає нецікавою. Коли кажуть, що ми йдемо в Європу, цей потужний поступ нагадує думки тієї курки з анекдота, що тікає від петуха, з поправкою не тільки думає а й потихеньку задкує.

Враховуючи це а також введення "воєнного стану", агентів кремля, клоунів, поголовних дебілів і, якщо знати трохи більше ніж на слуху про "прес-конференцію" з бувшим учасником Кварталу, яка відбулася в то же день, можна зрозуміти тон спілкування Зеленського. Звичайно, потрібно бути більш виваженішим але ви подивіться як вів себе гарант на початку каденції, те ж інтерв'ю з Осадчою.

Прийшов на битву знаючи що його опонент вже за тисячі кілометрів від студії ? 
Герой. БП.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія