Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шукаю авто для себе [ua]

Re: Шукаю авто для себе  [ua]


126 подобаєця
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Показати зображення...
126 подобаєця

Я вище купеху виклав w126 sec
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Це вопше мрія ідіота... навіть заїкатись не хочу. :)

Та да, там ціна космос.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Стандарти краси жінок у різні часи не були одинаковими.

Так жінок ми їпем.... А що нас зв'язує з автомобілями
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]


Так жінок ми їпем....

Таке хамство може виблюнути тільки кацап.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Таке хамство може виблюнути тільки кацап.

 :laugh: Ну якщо людина нормальні людські стосунки вважає хамством, то стає зрозумілим що її так тягне до автомобілів...
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Найкраще авто для щоденних пересувань, а ваші занафталінені кугутські мерси вже давно на звалищі

   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Найкраще авто для щоденних пересувань, а ваші занафталінені кугутські мерси вже давно на звалищі

З першою частиною можна погодитися
щодо другої...
не доживуть Ліфи до такого віку до якого ті мерси доживають
і в колекції поціновувачів не потраплять
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

З першою частиною можна погодитися
щодо другої...
не доживуть Ліфи до такого віку до якого ті мерси доживають
і в колекції поціновувачів не потраплять

І що їм завадить дожити до такого віку? Хіба що сучасний темп розвитку. Вони зараз морально застарівають набагато швидше чим авто в 70х. Тим не меньше я впевнений, що перший доступний електромобіль буде в колекціях поцінувачів через 30 років.....
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Найкраще авто для щоденних пересувань, а ваші занафталінені кугутські мерси вже давно на звалищі

Показати зображення...
тоісь, ти вважаєш, що німеція 70-80-х- суцільний рагулізм?
До речі, ті мерси ще в достатній кількості по каліфорнійщині катаються. Там навіть живого фолькса-жука мона ще здибати.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

І що їм завадить дожити до такого віку? Хіба що сучасний темп розвитку. Вони зараз морально застарівають набагато швидше чим авто в 70х. Тим не меньше я впевнений, що перший доступний електромобіль буде в колекціях поцінувачів через 30 років.....
Чисто технічні моменти - низькоякісна пластмаса, це-раз. Електроніка-два, АКБ -три, які стільки не жиють, а в силу  автомоди в тому форм-факторі їх скоро перестануть випускати.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

тоісь, ти вважаєш, що німеція 70-80-х- суцільний рагулізм?
До речі, ті мерси ще в достатній кількості по каліфорнійщині катаються. Там навіть живого фолькса-жука мона ще здибати.

то жуки у Мексиці випускали відносно нещодавно
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

то жуки у Мексиці випускали відносно нещодавно
Я маю на увазі оригінальні, а не рестайлінгові бітли.
а щодо недавно - років з 15 буде...час летить, просто летить :(
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Чисто технічні моменти - низькоякісна пластмаса, це-раз. Електроніка-два, АКБ -три, які стільки не жиють, а в силу  автомоди в тому форм-факторі їх скоро перестануть випускати.

По перше та низькоякісна пласмаса набагато більш якісна чим пласмаса в німецьких автомобілях 70х, по друге батареї легко міняються, по третє мінімум механіки знижує темп старіння, ну а мода - то таке... Завжди є старпери які дрочать на старі авто  ;)
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

бешки теж є красиві, 6-ї сері\

633 CSI  1978 року

ням ням

Показати зображення...

А ты в курсе что и тот мерс и этот бумер рисовал один и тот же дизайнер кузова?
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

По перше та низькоякісна пласмаса набагато більш якісна чим пласмаса в німецьких автомобілях 70х, по друге батареї легко міняються, по третє мінімум механіки знижує темп старіння, ну а мода - то таке... Завжди є старпери які дрочать на старі авто  ;)

Дурний ти. Але маєш право
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

А ты в курсе что и тот мерс и этот бумер рисовал один и тот же дизайнер кузова?

Суворий дизайн. Але для тих часів мабуть саме те шо треба
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

сучасні штамповки не приваблюють, в них повно опцій, електроніки, прибамбасів та безпеки...
але нема "душі"   

а ось таке заставляє вібрувати потайні струни  :)
денег наверное в свое время не было, а машину хотелось :D А теперь вот о душе говоришь, когда речь идет о куске железа на переплавку :) Понтов по идее нет (хотя кто то и пыжится), а красивого в этом куске железа ничуть не больше чем в другом.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Дурний ти. Але маєш право

Та розумію... Для сектантів аутсайдери завжди дурні....
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Я маю на увазі оригінальні, а не рестайлінгові бітли.
а щодо недавно - років з 15 буде...час летить, просто летить :(

так оригінальні і випускали
що їм стане у Каліфорнії?
ні тобі снігу, ні тобі солі, ні тобі нашого сервісу... ;)
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Суворий дизайн. Але для тих часів мабуть саме те шо треба

Да и сам человек - легенда
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Суворий дизайн. Але для тих часів мабуть саме те шо треба
наверное для тех времен было сложнее делать что то более выгнутое. Да и толку народ возможно не видел в этом.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Та розумію... Для сектантів аутсайдери завжди дурні....

Ні, ти зараз себе поводиш як класичний кугут.
Ліф, чи ліф-2 - хороше авто на щоденні поіздки (як є де заряджати). Але ніщо не заважає мати п"яти чи шестилітрового мерса або бімера для душі, і час від час кататись на ньому задля релаксу. 
Різниця в тому, що коли подохне ліф, ніхто за ним жаліти не буде. А от мерсу подохнути не дадуть навіть.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Ні, ти зараз себе поводиш як класичний кугут.
Ліф, чи ліф-2 - хороше авто на щоденні поіздки (як є де заряджати). Але ніщо не заважає мати п"яти чи шестилітрового мерса або бімера для душі, і час від час кататись на ньому задля релаксу. 
Різниця в тому, що коли подохне ліф, ніхто за ним жаліти не буде. А от мерсу подохнути не дадуть навіть.

Ну я вірно сказав на рахунок сектантів.... Бо особисто не розумію релаксу від вібрації старого ДВЗ
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

наверное для тех времен было сложнее делать что то более выгнутое. Да и толку народ возможно не видел в этом.


Ой, только не удивляйтесь

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paul_Bracq



1972 год
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Ну я вірно сказав на рахунок сектантів.... Бо особисто не розумію релаксу від вібрації старого ДВЗ

Хтось і від вібрацій сексу не знаходить релаксу. Люди ж різні.
Проте, коли ти чогось не розумієш, це не означає, що ти апріорі правий, заперечуючи це явище. Вчать вас там толерантності в каліхворніях, вчать, а все одно без толку.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Ой, только не удивляйтесь

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paul_Bracq

Показати зображення...
1972 год

До речі, той його бімер це теж щось!
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Хтось і від вібрацій сексу не знаходить релаксу. Люди ж різні.
Проте, коли ти чогось не розумієш, це не означає, що ти апріорі правий, заперечуючи це явище. Вчать вас там толерантності в каліхворніях, вчать, а все одно без толку.

Вібрації людських стосунків нічого спільного з вібрацією ДВЗ не мають. Але якщо вам вібрації ДВЗ 70х років дають насолоду, то я радий за вас.... Моя каліхворнійська толерантність з вами  :-B
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

По перше та низькоякісна пласмаса набагато більш якісна чим пласмаса в німецьких автомобілях 70х, по друге батареї легко міняються, по третє мінімум механіки знижує темп старіння, ну а мода - то таке... Завжди є старпери які дрочать на старі авто  ;)
Гірша, гірша сучасна пластмаса... батарею ти не поміняєш в принципі, бо перестануть випускати у тому форм-факторі.
знайди мені, наприклад ось таку живу батарею
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Гірша, гірша сучасна пластмаса... батарею ти не поміняєш в принципі, бо перестануть випускати у тому форм-факторі.
знайди мені, наприклад ось таку живу батарею
Показати зображення...

Десь 10 років після припинення випуску моделі виробник зобов'язаний випускати запчастини, а потім китайці робитимуть.
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Десь 10 років після припинення випуску моделі виробник зобов'язаний випускати запчастини, а потім китайці робитимуть.
не буде цього. знайди запчастини до першого айпода....
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

не буде цього. знайди запчастини до першого айпода....

Машини це не айподи. На запчастини до машин завжди є попит
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Ой, только не удивляйтесь

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paul_Bracq

Показати зображення...
1972 год
Скурвились теперішні дизайнери.... Такої краси ще довго чекати..
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Машини це не айподи. На запчастини до машин завжди є попит
яка різниця?
а якщо попит є , а нема пропозиції?
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

яка різниця?
а якщо попит є , а нема пропозиції?

Якщо попит є то завжди буде пропозиція
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

бешки теж є красиві, 6-ї сері\

633 CSI  1978 року

ням ням

Показати зображення...
По перше не бешки. :punish:
 
А так , то є.
Навіть тут у нас є 635csi. під реставрацію .
Біля мене недалеко  навіть 850i є , у колекційному стані на продаж. Стоїть припадає гнилим листям .
Все їду біля неї і серце щемить,та постійно навідує   думка провернути аферу купі-продай ,але 8 серія мені не подобається на стільки щоб я запалився.
Вже і оглянув і телефон власника найшов...
Просто тут у нас за них ніхто нормальних грошей не дасть.
Ринок специфічний і ентузіастів йобнутих, хоч і не мало,  але всі вони не мають грошей :laugh: 


А там у вас у європах це взагалі давно налагоджений бізнес і такі авто розглядають ,як інвестиції.
тим треба захворіти...
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

я не хочу центровим на районі,

хочу щоб авто подобалось Мені.

Американці тих років теж подобаються, але як циркові коні а не як авто  :)
:laugh:  (tu)
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

:laugh:  (tu)

Ага, а щодня на циркових конях їздити не можна. Треба брати ці грубі топорні мерси 70х років.... Це тіпа самобічування таке?
   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

мое найулюбленiше ауто    :heart: 

Показати зображення...
Я був свідком ситуації коли таке авто ...(а  до цього  я , наслухався чимало історій ,полюцій і вздрочів , на 123 кузов бачив достатньо)

Коротше,двоюрідний брат жінки дуже - дуже  вострий хлоп,мав такого на подвір'ї.
Воно там стояло "фсю жизнь" вросло вже в землю, колеса спущені, напів розібраний(але з мотором) кури неслися,діти бавилися, коврики на ньому сушили і всьо такоє.
А сам брат полюбляв мене на рахунок БМВ підмахнути .
Ну і от, я один раз мав необережність спизданути щось за це його корито...
А він тоді був у гуморі і під градусом.
Що там почалося :facepalm1:
Він почервонів, очі як в бика нічого не чує нікого не бачить ...(на ящик горілки каже споримо ,що зараз заведу і поїдемо на ньому на блядки)
Мені би в сам раз  треба було припинити підколки, а хер там.
Він побіг до свого буса, видер (не зняв , а іменно видер з мясом) акумулятор, поставив на мерса,маманьку заставив знайти ключі,і почалося...
За 3 хв та хуйня завелася, і він почав робити розкачку в перід назад, щоб виїхати на пущених колах з ям утворених за роки стояння , під ними.
Впердолив задом у циркулярку,а потім з розгону вперед з подвір'я.
Я крізь сльози і регіт , ледве встиг браму відкити, бо той шальний її би виніс.

   
Re: Шукаю авто для себе  [ua]

Нормальний там пластик, повір. Такий самий, як на 116 чи на 123. І стеля клеєна. Мерс поміняв матеріали десь в 90-х,  а стелю почав суцільною робити ще трохи раніше.
У нас є ще один екзомпляр у Львові, в досить пристойному стані , деколи бачу її.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія