Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

А от мені потрібна, бо є питання які для мене важливі, і які здатна вирішити лише держава.

Такі, які держава вирішила в 2014 році? Якби не волонтери та усяки анархісти, твоєї їбучої держави вже давно б вже не було.
   
Держава в Україні - це рак України. Але фашику цього не зрозуміти.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

твоєї їбучої держави вже давно б вже не було.
  Це твоєї їбучої пики тут нема, що ти про це знаєш? Не було би державності, не було би і добробатів, яким дала зброю держава, який вони давали присягу, і волонтерів і не було би.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Але фашику цього не зрозуміти.
  Дуй у Москву, там на ТБ шоу тебе чекають і мріють про твоє соло про українських фашиків. :weep:
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Держава в Україні - це рак України. Але фашику цього не зрозуміти.
Воно і в інших країнах держави багато в чому хворбливі утворення, а в Україні, як і на всьому
постсовку, нажаль просто злочинне, причому майже з  самого моменту утворення.
   
щось аелітським духом в цій гілці тхне ))   
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

  Взагалі я його критикую, я забанений ним у фейсбуці. Але попри всі його вади він підіймає важливі питання, на які наприклад у вас нема сміливості навіть поглянути прямо і визнати реалії. Я вже не кажу про здатність адекватно це обговорювати.
Сформулюйте ці важливі питання, щоб було що обговорювати.
А дві години слухати Арестовича про те, як погано бути Україною і як добре бути укросією, нема бажання.
   
Сформулюйте ці важливі питання, щоб було що обговорювати.
А дві години слухати Арестовича про те, як погано бути Україною і як добре бути укросією, нема бажання.

- якість українця незалежить чи від укр, чи суржико, чи піджнрашн мовний - вся україна корумпована і казнокрадська гомогенно.

а від буття україни звісно прок є - суддями прокурорам силовикам чиновникам митникам нардепам мерам міністрам президентам етс)))) от тільки від того чогось страшенний мор решти українців - за 30 років кудись зникло третин апопуляції - 17 000 000.

але. слава україні.  ;)
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Нужно понимать, что территория современной Украины это очень многонациональное образование:
І як з цього випливає, що робочою мовою всіх суспільних сфер має бути російська,а не українська?
І чим постраждають ці численні національності, якщо робочою мовою в Україні буде українська,а не російська?
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Сформулюйте ці важливі питання, щоб було що обговорювати.
  Як що коротко, то як зберегти українську державність, її територіальну цілісність у такий складний період, не дати її розчинити і не дати її використовувати в інших інтересах.
   І ви були не уважні, бо в ролику все це є.
   
  Як що коротко, то як зберегти українську державність, її територіальну цілісність у такий складний період, не дати її розчинити і не дати її використовувати в інших інтересах.
   І ви були не уважні, бо в ролику все це є.

який сенс українському народові в українській державності - якщо конституція державністю не виконується - всі державці - над законом і то всіма вважається нормою - ну а решта українці стрімким домкратом вимирає і розбігається  :lol:

питання сформулювати треба так - для кого українська держава зачищає підконтрольну їй територію від українців? )
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

  Як що коротко, то як зберегти українську державність, її територіальну цілісність у такий складний період, не дати її розчинити і не дати її використовувати в інших інтересах.
   І ви були не уважні, бо в ролику все це є.
Я дивився ролик рівно хвилину, про що я казав. І можу уявити як Арестович відповідає на ці питання - потрібно, щоб держава була укросією.
Слова він, напевне, інші використовує, але суть така.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

питання сформулювати треба так - для кого українська держава зачищає підконтрольну їй територію від українців? )
Питання правильне. З тією поправкою, що те, що є не є українською державою.
   
Питання правильне. З тією поправкою, що те, що є не є українською державою.

якраз українською. ця держава - плоть від плоті кров від крові українського населення. і лдиш якісна зміна українського населення на краще - що я тут і кажу - зумовить якісні зміни на краще в державі.

але - якісна зміна на краще українців - це фантастика .
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

якість українця незалежить чи від укр, чи суржико, чи піджнрашн мовний - вся україна корумпована і казнокрадська гомогенно.
Генетично українці не гірші за всяких там італійців, поляків, турків...
Природні інстинкти в усіх народів не сильно відрізняються.
Тож різниця лише в вихованні. В суспільних умовах.
Конкретніше - в несформованості української нації.
Ваші закиди щодо українців не на тому акцентуються.
Всі ці недоліки від несформованості нації, а не від якихось біологічних особливостей українців.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Я дивився ролик рівно хвилину, про що я казав. І можу уявити як Арестович відповідає на ці питання - потрібно, щоб держава була укросією.
  От тому за вас ніхто і не голосує, бо навіть ролика додивитись не здатні. І в голові виключно одні штампи. От дай відповідь, як, за рахунок чого ви збираєтесь у багатонаціональній Україні отримати підтримку держави від різних за мовами і культурами верств населення? Як об'єднати і повести людей і дати їм щось краще ніж те що є зараз?
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

ця держава - плоть від плоті кров від крові українського населення.
Це так.
Але це населення не є в основній своїй масі українцями. В мовно-культурно-ідеологічному сенсі.
В основному це совок і укроси. А також велика частина "денаціоналізованого" населення.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

З тією поправкою, що те, що є не є українською державою.
  Це все що потрібно про вас знати. Тобто це не ваша Україна. Будете створювати іншу? У яких кордонах? :dirol:
   
Генетично українці не гірші за всяких там італійців, поляків, турків...
Природні інстинкти в усіх народів не сильно відрізняються.
Тож різниця лише в вихованні. В суспільних умовах.
Конкретніше - в несформованості української нації.
Ваші закиди щодо українців не на тому акцентуються.
Всі ці недоліки від несформованості нації, а не від якихось біологічних особливостей українців.

несформованітсь нації - щоб ви в то не вкладали - не з марса українцям насаджена)) а є наслідком нерозвинутості українців. українці застрягли в розвитку джесь на рівні 12 століття європи. дикий феодалізм - одягнутий в умовно костюм євро цивілізації .
так само і зімбвабве і сомаліленд
в україні не діють євроепйські норми і переписані з євроепйських законів тому що європа до тих законів доросла , дорозвинулась - вистраждала потом кровю. революціями війнами - і закорни написали з совго звичаєвого парва - . тому вони і діють
а в україні звичаєве право - панятія - 12 століття - а переписали євроепйські закони 21 століття - тому вони і не діють - бо не є українськими неписаними нормами - українці живуть за панятіями 12 століття . як і зімбвабвійці і інші там сомаліленди

) слава україні -
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

  Як що коротко, то як зберегти українську державність,..
А это что? Как сохранить хороший госаппарат? Арестович в ролике согласился на
министра культуры. Наверное это и есть новый подход... :pleasantr:

її територіальну цілісність у такий складний період, не дати її розчинити і не дати її використовувати в інших інтересах.
  ....
Это, наверное, беспокоятся чтобы дали время успеть распродать землю и остатки стратегических
предприятий в "НУЖНЫХ" интересах, а не в "інших інтересах".... Да, это заслуживает внимание на 2
часа ролика...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

А это что? Как сохранить хороший госаппарат?
  Не фантазируй, а вникни, для начала, а потом пиши.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Як об'єднати і повести людей і дати їм щось краще ніж те що є зараз?
Может это и есть поиск новой идеологии, а не "штанишки с сэконд-хенда"...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

несформованітсь нації - щоб ви в то не вкладали - не з марса українцям насаджена)) а є наслідком нерозвинутості українців.
Зовсім ні.
На цій території ще зовсім недавно була цілком сформована радянська нація.
З розпадом СРСР і видачею інших паспортів вона нікуди не ділась.
Вона помаленьку розпадається і з неї ростуть інші нації- укроси, українці,  русскіє, угорці...
Домінуючою є нація укросів. Хоч вона ще й можливо не усвідомлює себе окремою нацією і вважає украінцамі.
І влада, і економіка, і фінанси, і ЗМІ в руках укросів.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

  Не фантазируй, а вникни, для начала, а потом пиши.
Как учили незабвенные "Зе" лучше писать "не фантазируй-ТЕ"...
Всё жду описания хоть чего-нибудь нового...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

  Це все що потрібно про вас знати. Тобто це не ваша Україна. Будете створювати іншу? У яких кордонах? :dirol:
Це просто не Україна.
А перехідний етап від совка до...
А от до чого, тут можливі варіанти.
Хоча є таке правило: Україна в історичній перспективі буде там, де буде українська мова.

Я зацікавлений в тому, щоб ці кордони були найширші. Тобто в українізації всієї території України.
Арестович же і подібні займаються русифікацією України, цим самим звужуючи її кордони.
   
Це так.
Але це населення не є в основній своїй масі українцями. В мовно-культурно-ідеологічному сенсі.
В основному це совок і укроси. А також велика частина "денаціоналізованого" населення.

втрачай свої ілюзії.) це лиш спершу боляче)

немає інших українців - і не було. оце такі як є. і булиі є. якби були б інші - україна мала б іншу історію)  проаналізуй звідки в твоїй голові з.явилось уявлення що українці це янголи які тримають небо . і подивись на нашу історію тверезо
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Может это и есть поиск новой идеологии, а не "штанишки с сэконд-хенда"...
  Саме так, це пошук ідеології і самовизначення. Головне не в тому що нової ідеології, а насамперед української, в політичному і історичному сенсі. Це насамперед політичне самовизначення, розуміння себе як унікальне культурно-історичне явище, з особливостями і цілями. Ми не тільки маємо спільні риси з іншими, як частина людства, ми ще відрізняємось від інших і це зараз головне.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Я зацікавлений в тому, щоб ці кордони були найширші. Тобто в українізації всієї території України.
Арестович же і подібні займаються русифікацією України, цим самим звужуючи її кордони.
    Я багато у чому його не підтримую, але тут ви не грунтовні. Може це не русіфікація Україна, а навпаки? Може це збирання вкрадених власних коренів? Я з ним погоджуюсь що історія України почалась за довго до козатчини і велич Київської Русі то наша велич. А вам пора вже усвідомити шо Русь і росія це зовсім різне і в історичному і в культурному плані.
   
Хоча є таке правило: Україна в історичній перспективі буде там, де буде українська мова.
А отвір буде великий у того місця, де все це разом може опинитись завдяки самовбивчій турботі патриотів з дивану?
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

самовбивчій турботі патриотів з дивану?
Ця турбота саме про Україну.
А якась неукраїнська держава на цій території українцям не цікава.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

    Я багато у чому його не підтримую, але тут ви не грунтовні. Може це не русіфікація Україна, а навпаки? Може це збирання вкрадених власних коренів? Я з ним погоджуюсь що історія України почалась за довго до козатчини і велич Київської Русі то наша велич. А вам пора вже усвідомити шо Русь і росія це зовсім різне і в історичному і в культурному плані.
Можна розводити демагогію про Русь і Росію, про те, що русифікація України - це збирання вкрадених коренів, але є чітке правило, щоб не блудити в демагогіях:
Українська мова - Україна.
Російська мова - Росія.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

розуміння себе як унікальне культурно-історичне явище, з особливостями і цілями. Ми не тільки маємо спільні риси з іншими, як частина людства, ми ще відрізняємось від інших і це зараз головне.
Правильно, і головна визначальна особливість і відмінність українців від інших - українська мова.
   
І як з цього випливає, що робочою мовою всіх суспільних сфер має бути російська,а не українська?
І чим постраждають ці численні національності, якщо робочою мовою в Україні буде українська,а не російська?

Ты не путай понятия. Государственный язык украинский - договорились. Поэтому все государственные документы и общение на украинском, а бытовое, сфера услуг, не государственные институты (не путать с учебными заведениями)- кто на каком понимает и не реагируйте на русский язык как бык на красную тряпочку...

Претендовать на титульную нацию могут многие народы, и у татар или греков, может даже больше оснований, чем у украинцев... кто такие украинцы ты так и не ответил, откуда они взялись?

Ну и если речь о государстве, то язык тут ничего не решает...
Нужно ответить на вопрос: для кого государство...
Но и на этот вопрос ответа нет...

   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

звідки в твоїй голові з.явилось уявлення що українці це янголи які тримають небо . і подивись на нашу історію тверезо
В мене нема жодних ілюзій щодо українців. Люди як люди.
В біологічному плані не кращі і не гірші за інших.
А от в культурно-ідеологічному аспекті українців меншість серед населення України.
В цьому й полягає факт несформованості української нації.
І, відповідно, задача її формування.

   
В мене нема жодних ілюзій щодо українців. Люди як люди.
В біологічному плані не кращі і не гірші за інших.
А от в культурно-ідеологічному аспекті українців меншість серед населення України.
В цьому й полягає факт несформованості української нації.
І, відповідно, задача її формування.


назви кілька нині живущих публічних українців - зразково українців - на твою думку - ))) з яких можна було б сформувати не нинішнє гавно а не уявну тобою ідеальну "україсньку націю"))) і що на твою думку заважає українцям стати нацією - в твоєму уявленні. :)

слава україні)
   
В мене нема жодних ілюзій щодо українців. Люди як люди.
В біологічному плані не кращі і не гірші за інших.
А от в культурно-ідеологічному аспекті українців меншість серед населення України.
В цьому й полягає факт несформованості української нації.

І, відповідно, задача її формування.

в цьому полягає помилка твоєї теорії - наявний когнітивний дисонанс
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

кто такие украинцы ты так и не ответил
Я про це постійно кажу.
Дехто акцентує на етнічному походженні.
Інші - на громадянстві.
Обидва ці підходи в наших реаліях є хибними і шкідливими.
Бо ні етнічне походження, ні громадянство не гарантують від того, що людина є україноненависником .
І це - масове явище.

Лише мовно-культурно-ідейний підхід є адекватним для визначення українця.
Незалежно від етнічного походження і громадянства.
Він дає зразок для формування української нації.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

назви кілька нині живущих публічних українців - зразково українців - на твою думку
Ліна Костенко, Ющенко, Малкович, Парубій, брати Капранови, Вятрович...
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

откуда они взялись?
Звідки беруться нації?
Їх формують національні ідеології. В основному з певного етносу.

Щоб знищити народ - еліта на заваді.
Не ті, хто у краю цьому жирує.
Такі будуть служити всякій владі.
Еліта нації - хто націю будує.

Ідею спільності, окремості від інших
Поширює вона в серцях народу.
Нема пріоритетів в неї більших.
І не чекає на винагороду.

Коли ідея стане не словами,
Переконанням, почуттям глибоким,
Відкриються перед народом брами.
І стануть впевненими у майбутнє кроки.

І будуватиме ця нація державу,
Яка б національні інтереси дбала.
А не була коритом на халяву
Для шахраїв. І ворогів васалом.

А головний пріоритет для націй -
Це ідентичність власну зберігати.
Не стати лиш гімном у чиїсь сраці,
А самостійну роль у світі грати.

В усього, що живе у цьому світі,
Самозбереження інстинкт повинен бути.
Без нього димом будеш ти на вітрі.
Розвіяним без сліду, і забутим.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

 иuote author=Анатоль link=topic=1097930.msg25226972#msg25226972 date=1618121299]
назви кілька нині живущих публічних українців - зразково українців - на твою думку
Ліна Костенко, Ющенко, Малкович, Парубій, брати Капранови, Вятрович...
[/quote]

Лиш Ліна Костенко. Все решта - гавно. Яким до речі Костенко і бридує)))

Ок. Костенко. Хто ще. Назву ще свого знайомого Івана Дзюбу. Обом за 70 далеко)))
Україна населена гавном. А з гавна можна зробити націю але це буде отака як є нація гавна ))) суцільна лікарня майбутнього, корупціонерія контрабанді я схематозія казнокрадія)

Слава Україні). Отака вона. Слава України)
Мамчурія
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія