Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несподівані очевидності ;o

Несподівані очевидності  ;o

А ви знаєте, що Пакистан та Індонезія удвічі більші за парашу за населенням?

І ще більші за перспективами розвитку.

Для мене дещо сюрприз.

Re: Несподівані очевидності  ;o

а площа Марса приблизно дорівнює площі суші Землі
шо за х.й.ю я зараз прочитав
навіщо такі дебіли тут дописують?

і да
у Пакістану нема перспектив розвитку
як і в хуйляндії

Можна власні відкриття Америки не публікувати на форумі :shuffle:

а площа Марса приблизно дорівнює площі суші Землі
шо за х.й.ю я зараз прочитав
навіщо такі дебіли тут дописують?
Це ФУП і тут більшість таких знатоків. причому географію видно вони прокурили ще в школі.
 дописують бо тут такіж інші.яким заходиить вся тих херня що пореться . десь інакше їх би просто засміяли і не дали жити,а тут все по інакшому. дуже потужний інтелектуальний склад наших експертів по всьому і ...нічому.

Можна власні відкриття Америки не публікувати на форумі :shuffle:

Особенно в виде тамошних зачетных фемин :)

Це ФУП і тут більшість таких знатоків. причому географію видно вони прокурили ще в школі.
 дописують бо тут такіж інші.яким заходиить вся тих херня що пореться . десь інакше їх би просто засміяли і не дали жити,а тут все по інакшому. дуже потужний інтелектуальний склад наших експертів по всьому і ...нічому.

Не только географию. Здесь на полном серьезе утверждали, что КПД может быть больше 1, а также удивлялись, Нафаня в оригинале, что самолеты летают, не размахивая крыльями. :) Было еще много другого… :)

HSM

Зато нік - фріландер

Для мене дещо сюрприз.

Це не дуже дивно. Мене особисто здивувало що Бангладеш (схiдний Пакистан) мае населення значно бiльше за Росiю.

Багладеш обшиває усі бренди світові

Це прокляті країни, які тупо знищують нашу планету. Ще можна додати Нігерію, Бразилію, Іран, Філіппіни... Індію :bueee:

Це прокляті країни, які тупо знищують нашу планету

Ого.
Сильно.
 Розбомбити к єбєням?

А увесь екс-Совок (як і індустрії Заходу), значить, надає планеті шику і блиску, нє?

также удивлялись, Нафаня в оригинале, что самолеты летают, не размахивая крыльями.

Чесно? Я теж по цей день дивуюсь як воно літає  :D

Нажаль, нема країни на землі, де-б жили люди - атеїсти. І де-б наука - це був їхній бог. Я-б переселився в ту країну  :shuffle:

Який може бути розвиток у країни (пакистан), де можуть вбити жінку (законно), бо вона типу нагрішила? Такі країни - і розвиток - це несумісні речі.

У Пакистані юрба студентів університету забила на смерть одного зі своїх колег, звинувативши його в поширенні «блюзнірських висловлювань»

У Пакистані жінку стратять за богохульство

Антитерористичний суд у Пакистані виніс смертний вирок за допис у фейсбуці, який було визнано «блюзнірським».

У Пакистані почали спалювати християнські церкви та арештувати людей

У Пакистані мусульманський натовп підпалив п’ять церков і напав на десятки будинків, що належать місцевій християнській громаді, за звинуваченнями у знущанні з Корану.

коли я був в школі було населення ссср 250, пакістан і Індонезія по 100. Вдячний школі що навчили не бути зарозумілим.

Закони про богохульство у Пакистані: у чому проблема
Згідно із законодавством країни, будь-хто, кого визнають винним в образі ісламу, може бути засуджений до смертної кари.

OS

а якщо ще фізику скурити, то взагалі вокруги буде магія та чаклунство

трамп вважає орбана турком. І він має рацію.

Немає в пакістану ніяких перспектив. Той регіон може розвиватись лише  за рахунок надр або якщо  англосаксам це потрібно буде.

Ого.
Сильно.
 Розбомбити к єбєням?

А увесь екс-Совок (як і індустрії Заходу), значить, надає планеті шику і блиску, нє?
орки - окрема тема, вони є концентратом зла, але на таку величезну територію їх не так вже й багато

Нажаль, нема країни на землі, де-б жили люди - атеїсти. І де-б наука - це був їхній бог. Я-б переселився в ту країну  :shuffle:

Та вже є. Фаучі сам казав що він і є наука і в нього треба вірувати. Давай, долучайся до Церкви. Всього вісім широк від Пфайзера і ти там.

dig

Для мене дещо сюрприз.
автор - настоящее лицо ФУПа :(( Маразм - крепчает ..

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія