Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смех Сатаны. Юмор Бога (с)

Смех Сатаны. Юмор Бога (с)

Гєна жжьот  :K
забив на свою неєдвігу, мабудь зрозумів шо шансів йой
"...Я свободєн, словно птіца в небєсах, Я свободен, я забил, что значіт страх, Я свободен с дікім ветром наравнє, Я свободен наяву, а не во сне! Надо мною - тишина..."
 :gigi:

Re: Смех Сатаны. Юмор Бога (с)

каже: " всє что сєйчас проісходіт в странє ето Зеленский"(с) з 14 40.
от же ж лібертаніанец

каже "даже нє ждіте что чтото ізмеінітся"(с)
от же ж Гєна кандідат в Презіденти 2019

Хуйлята вже тягають це ватне лайно щоб показати, що "патріотичні" кацапські братики з ними один народ і співають ті самі пісні?  :S

Хуйлята вже тягають це ватне лайно щоб показати, що "патріотичні" кацапські братики з ними один народ і співають ті самі пісні?  :S

знатно бзднув в лужу, шо сказати хотів хз
ботів за русскім кораблєм  :fuck:

... а слава Петру  X(

каже "у власті людоєди"(с)
от жеж який емігрант

А чому вам так радісно,
Бо в когось хто вам не зробив нічого злого, а просто мав якусь свою позицію проблеми ?

А чому вам так радісно,
Бо в когось хто вам не зробив нічого злого, а просто мав якусь свою позицію проблеми ?

мені не радісно, мені сумно, бо виглядає шо люди в Україні досі не розуміють що їх життя на 100% їх особиста відповідальність
і шо вони нічого нікому не винні, так само як  ніхто не винен їм

Ale

Гєна жжьот  :K
забив на свою неєдвігу, мабудь зрозумів шо шансів йой
"...Я свободєн, словно птіца в небєсах, Я свободен, я забил, что значіт страх, Я свободен с дікім ветром наравнє, Я свободен наяву, а не во сне! Надо мною - тишина..."
 :gigi:

https://www.youtube.com/live/w5frNXv_kkw?si=1IYeC9W9PRaOMM9x
Хто такий цей уйобок?)

Ale

мені не радісно, мені сумно, бо виглядає шо люди в Україні досі не розуміють що їх життя на 100% їх особиста відповідальність
і шо вони нічого нікому не винні, так само як  ніхто не винен їм
Сиди вже в екзилі уєбан тихенько, заіпав вкрай)

гаджет ти мені не цікавий бо ти матричний "z нуль",  і звать тебе альо
ти в ігнорі, але))) тримай гілку далі  :weep:

і шо вони нічого нікому не винні

ТЦК вважає що винний і податкова теж.

А Гєна прикільний.

Жостко

мені лінь гуглити.
що це взагалі за типочок???  :S

мені лінь гуглити.
що це взагалі за типочок???  :S

Який на Майдані закликав піднімати війська в Криму бо його захоплюють кацапи, поки Тимошенки/Порошенки волали ні танку з частини

ТЦК вважає що винний і податкова теж.

це їх приватне бачення яке не відповідає діючому законодавсту України та КУ
ну і купі міжнародних законодавчих актів які підписала та ратифікувала Держава Україна

це їх приватне бачення яке не відповідає діючому законодавсту України та КУ

Вони тому уставу і дійочому законодавству нічого не винні

Вони тому уставу і дійочому законодавству нічого не винні

може й так але це не звільняє їх від карної відповідальності згідно діючому законодавству України
сядуть усі, якщо доживуть

От пітараст!!  (td)  (td)  (td)

От пітараст!!  (td)  (td)  (td)
ти коли допливеш до України ухилянте. ти ж клявся весною 22 що ось вже на чемоданах тільки пару речей залатвити і ти вже тут. так за той час ти міг би вплав вже допливати до босфору чи на плоті вже б одесу в бінокль бачив. а ти і далі на канарах і свистиш як канарейка голодна і покинута. що всі тя кинули південноамериканки? почистили як липку і кинули як використану ганчірку? так тим більше греби до України,тут от,як вія каже-знайдеш свою,зробиш їй дитину і можеш з чистою совістю на фронт а вона до тебе на канри в твою хавіру завалиться. і поки ти тут будеш чудеса хороблості не на словах киздєжу а в реалі показувати нищачи кацапів сотнями то вона зможе виховати твоє дитя і познайомити зі своїми напівбратами чи сестрами. Уявляєш-ти з сивинобю в бороді і бойовими орденами та зіркою героя ввалюєшся в хату на канарах.а там всі товї колишні з дітьми і діточки кричать-велкам гом фавер,і а  в тебе сльози на точах і ти робиш поворот  на всі 180 і летиш в аеропорт потім в мадрід в посольство і платиш послу останні бойові щоб він тебе назад на фронт відправив. а вже в окопі під мерехливе світло окопної свічки пишеш сценарій свого "ривку в нікуди" і висилаєш спілбергу. Успіх гарантований,спасіння рядового раяна буде блідою копією цієї епопеї,а сума гонорару дасть тобі змогу по війні зібрати всіх своїх нащадків і по честі їм всім відписати по пару пезо від своїх щедрот. ну і мамам кинути щось на згадку про добрі любовні часи.
 Єх втрачаєш ти свій шанс доробитися брате.  а які мемуари ти зможеш, зі своїм вміння тріскотні про що небудь ,ти можеш написати під світло молочного шляху там(бачив твої фотки-бомбезно) то нобелівка по літературі твоя без конкурентів. Дерзай хлопе-історія чекає такиз героїв.

Останнє редагування: 24 січня 2024 02:34:59 від cynic

Після Майдану вів передачу на радіві разом з Арестовичем та Соскіним.
Гордона знатно тролив.
Десь на 80% можна з його темою 5.10 погодитися.

Балашов  (tu)

Будьяка країна, що знаходиться на межі існування через зовнішню загрозу дуже вразлива.... хай би краще запропонував як врятувати її від хуйла.... хуйло - то є справжній глибокий "ваєнний камунізм" з усима його прєлєстями і не тільки.

Те що він робить - це все одно якби якась матрона б обурювалась що через цю променеву хворобу у неї зачіска зіпсувалась  :weep:

Який на Майдані закликав піднімати війська в Криму бо його захоплюють кацапи,
закликав? ну це потужно!!
в той час як укр. "війська" в Криму готувалися перейти на росчійські зарплати.
максимум Мамчур помарширував з вигуками "америка с нами" - що ще гидкіше і крінжово получилося.

ТС ..
А нахере ти сюди приволок цю херню ?

Дякую. Поблював.

закликав? ну це потужно!!
в той час як укр. "війська" в Криму готувалися перейти на росчійські зарплати.
максимум Мамчур помарширував з вигуками "америка с нами" - що ще гидкіше і крінжово получилося.
Він ще антимайдан тролив і тих, кого туди звозили автобусами. Ходив з мегафоном і тролив.
Мені тоді здавалось, що то було жорсткувато. Тепер так не думаю.  B-) 

Який на Майдані закликав піднімати війська в Криму бо його захоплюють кацапи, поки Тимошенки/Порошенки волали ні танку з частини

Причому тут Порошенко до Криму. він був взагалі не у владі. Тоді у владі була підхуйлятниця Тимошенко і її партія, яка здала Крим разом з Януковичем.
Адже у владі був БЮТ - всі найвищі посади - Президентска, Верховної ради і військова влада (Свобода) - були БЮТівські

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія