Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
40281
19 квітня 2006 18:24:00
З вірогідністю 102% це буде коаліція ПР+НУ. З вірогідністю 50% до них може приєднатися СПУ, але без "золотої акції".

Я за помаранчеву коаліцію і за Тимошенко прем"єра, але тим не менше реально такий варіант без шансів.

Ющенко укатрупив сам себе, бабло й "любі друзі" виявилися для нього дорожче за Україну.

Також тепер гарантовано, що наступним президентом буде Тимошенко.
40282
14 квітня 2006 01:23:00
Перше місце і в опозиції, от же ж доля познущалася з Бандюковича :-)
  Лузери натуральні, бо президентські вибори продули при повній підтримці величезних фінансових ресурсів та тотальної підтримки всієї державної машини, але народ не зламався і поставив бандюковичів на місце.
  Тепер парламентські вибори й історія повторюється вже як фарс, бо ригийони зайняли номінально 1-ше місце, а будуть штани протирати в опозиції :-)) ІМНО, доля познущалася з ригийонів значно більше, ніж вітрянки :-)

  Ну що, ЛУЗЕРИ, не так? О, а нетачки ж теж лузери :-) Сформуйте коаліцію лузерів!

  Надіюся, що Юля, Ющенко та треглодити, що навколо них крутяться, нарешті дійдуть до згоди й з'їдять вас, лузерів, з потрохами :-)Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 13.04.06 23:25.
40283
6 квітня 2006 02:11:00
[www.kmu.gov.ua]

Затоплюють поріг Гард, - це улюблене місце всіх українських (і не лише) каякерів і водників взагалі.

Це також унікальна міні-екосистема з унікальним мікрокліматом в степовій частині України.

Це тако пам"ятка козацької історії.

НУЖНИКИ!!! Інакше вас назвати не можу!!!
Навіть Кучма не відважився на це!


Співвітчизнику!Звертаємось до тебе від імені представників української природо- та пам'яткоохоронної громадськості із закликом не дозволити знищити перлину майбутньої європейської екомережі -- унікальні краєвиди каньйону р. Південний Буг у Миколаївській області України, які входять до території регіонального ландшафтного парку "Гранітно-Степове Побужжя". Це відомі в усьому стародавньому світі місця Геродотових мандрів та проповідей Апостола Андрія Первозванного, де у Середньовіччі стояла найбільша Буго-Гардівська паланка славного Війська Запорізького. Тут, біля м. Южноукраїнська та с. Богданівки досі шумлять ті пороги, які колись разом із Дніпровими позначали на всіх картах світу терени, де розкинулись Вольності Запорозьких Козаків. Звідси по всій Русі-Україні розлився дух свободи, той дух козацької вольниці, котрий підніс нас як народ, повернувши нам самостійне місце у світі. Тут, на острові Гардовому, на кордоні Запорізьких Вольностей, де сходились п'ять торгових шляхів із трьох держав, стояла козацька церква, яка була знаменита не менше, ніж церква на Січі. У часи Запорожжя ці місця знали в усьому християнському у світі. Звідси починались військові походи. Тут почалась Коліївщина. Із Гарду козаки не відступили навіть тоді, коли цар Петро І зруйнував Січ.

Тут запорожці чинили опір російським військам ще близько десятка років після падіння Січі на Дніпрі 1775 р. Скелі й острови у Гарді оспівані в піснях та овіяні переказами. Із цих місць походить ім'я легендарного козака Мамая. Ці місця на самому людославному Запоріжжі зажили легендарної слави. Гард, як і вся Запорізька Січ, протягом півтисячоліття був непорушним форпостом української демократії і європейської цивілізації на сході Європи. І тому закарбувалось назавжди у народній пам'яті козацьке ім'я, і стали ми всі козацького роду. Про це нині співається у Державному Гімні Україні: "Душу й тіло ми положим за нашу свободу та й покажем, що ми, браття, козацького роду".

Легендарні пороги, скелі, острови краєвиду історичного центру Буго-Гардівської паланки. Одвічний, а нині останній козацький осідок на річкових порогах, що залишила нам історія. Січ, яка була центр Війська Запорізького на Дніпрі, не раз змінювала своє розташування протягом століть (наприклад на о-ві Малій Хортиці, де стояв замок Дмитра Вишневецького, Січ перебувала тільки у 1550-1570-х рр.). Натомість, на Південному Бузі адміністративний центр Запорізьких Вольностей за всю історію козаччини свого розташування ніколи не змінював і містився завжди у Гарді. Пороги на Дніпрі зникли під водою штучних водоймищ у ХХ ст. Пороги у каньйоні Південного Бугу біля Южноукраїнська і Богданівки ця доля досі оминала, і тому автентичні краєвиди Запорозької Січі час залишив нам тільки тут. Сьогодні саме пороги у Гарді є останнім елементом рельєфу України, який розшифровує символіку її Великого Державного Герба. Адже, згідно зі статтею 20 Конституції України, її Великий Державний Герб, як символ соборності держави, неодмінно має містити герб Війська Запорізького Ці пороги, і скелі, і острів Гардовий -- увесь їхній чарівний краєвид, -- це наші національні святині, які нагадують українцям і всьому людству, звідки і чому постала Країна Козаків, як називали нашу Батьківщину всі середньовічні автори. Такими запам'ятала нас Європа Шекспіра і Леонардо да Вінчі. У всій нашій країні тільки краєвид київських гір в околицях Національного музею історії України на Старокиївській горі у Києві має таку ж вартість для розуміння державної символіки, як "Історичний ландшафт центру Буго-Гардівської паланки". Окрім пам'яті козацької доби, цей дивовижної краси ландшафт береже десятки археологічних пам'яток не тільки козацької доби, але й усіх культур, від Трипілля до пізнього Середньовіччя, які тільки знала українська земля і які виявляють тут свою спадкоємність, має унікальний рослинний і тваринний світ. І головне, сьогодні він залишився єдиною пам'яткою історичної присутності українців на землях Північно-Західного Причорномор'я упродовж останньої півтисячі років. Нині він є свідченням історичних прав нас, живих, на володіння цими землями Геродотової Ойкумени.

Ці місця є унікальними й щодо збереження етнографічної спадщини українців: тут на порогах збереглися сліди від кріплень пристроїв для лову риби -- дерев'яних споруд, які перегороджували річку, -- гардів, що відомі в історії, як характерний для запорожців спосіб промислового рибальства. Гарди дали назву і самому урочищу на Бузі, і острову в ньому, і запорізькій паланці. А ще двом найбільшим порогам біля Гардового о-ва: Великого і Малого Гардових. Урочище Гард було відоме в усій Європі як унікальне місце рибного промислу, а в завод, який стояв у паланці, був видатним центром переробки риби, на який припадала третина рибної продукції на Запоріжжі. Ніхто не має забути, що Гард -- це ще й давній центр української промисловості, видатна пам'ятка освоєння нашим народом природних багатств краю.

Останні історичні ландшафти Запорозької Січі у каньйоні Південного Бугу від с. Мигії до м. Южноукраїнська, а особливо урочище Гард, яке мають затопити води Олександрівського водосховища, є Меккою туристів-водників з України та з-за кордону. Урочище Гард і Великий Гардовий поріг -- це єдине місце в Україні, з маршрутом особливо високої складності, де протягом 2/3 року можуть не тільки відпочивати туристи, але й тренуватись спортсмени-водники, зокрема й члени національних збірних з відповідних видів спорту. Урочище Гард має унікальне значення не тільки для розвитку водних видів спорту, а й для підготовки
майстрів-скелелазів: тут на прямовисних козацьких скелях не тільки навчаються техніці скелелазання новачки, але й тренується збірна України зі скелелазання. Ніде на рівнині подібних умов для навчання скелелазів в Україні не існує. Таким чином, затоплення водами Олександрівського водосховища урочища Гард обернеться для держави невідшкодовними втратами умов для розвитку туризму та відпочинку населення.

Згідно із Додатком до Закону України "Про розбудову національної екологічної мережі до 2015 р.", ці землі мали увійти до одного із найпотужніших меридіональних коридорів останньої, перетворившись протягом 2003-2005 рр. на національний парк. Серед усіх земель майбутньої національної екомережі ці місця не можна нічим заступити, бо їхня біота налічує понад 100 видів рослин та тварин, внесених до "Червоної книги України", низка з яких перебуває під захистом Бернської конвенції та потрапила до Європейського червоного списку. Чимало з цих видів є вузьколокальними ендеміками і трапляються тільки в Україні, велика кількість видів є реліктами. У національному парку мала вдячно поєднатись охорона і природної, і культурної спадщини нашого народу.

Однак своїм рішенням від 17 березня 2006 р. Миколаївська обласна рада, якій нині підпорядковано РЛП "Гранітно-Степове Побужжя", всупереч забороні Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Міністерства культури і туризму України дала дозвіл на виведення зі складу останнього тієї частини земель у заплаві Південного Бугу, де стояла Буго-Гардівська паланка та затопити її водами Олександрівського водоймища. До затоплюваних земель потраплять місця, з яких було описано низку нових для науки видів рослин, низці видів рослин та тварин після цього загрожуватиме вимирання. У Північно-Західному Причорномор'ї затоплювані землі становлять останній подібний природний комплекс долини великої річки у степовій зоні, плакори якої тут повсюдно розорано; втрата їх зруйнує екомережу в цьому регіоні Європи. Олександрівське водоймище проглине національні святині українців -- останні на Землі козацькі пороги та острови, які стали символами української державності, часткою серця кожного українця на віки. І ці святині, цей даний нам від Бога Бузький Гард, якому сотні мільйонів років, наші господарники хочуть знищити задля примарної економічної вигоди! В усьому світі відвідання туристами таких місць як Гард дає прибутки не нижчі за енергетику. Але в усьому світі такі місця як Гард зберігають, як втім і всяку природну та культурну спадщину, бо розуміють, що, коли свої знаряддя праці енергетики виробляють роками, то ландшафти, які є, образно кажучи, "знаряддям праці" індустрії туризму утворюються природою впродовж мільйонів років, і ніяка людська цивілізація виробити їх не в змозі. Пам'ятні місця, такі як Гард можна тільки зберегти і розумно використовувати, або втратити. Але в нас як за Союзу природні багатства оцінюють тільки за матеріальним виробництвом, а не за тими умовами, які вони дають для забезпечення нашої життєдіяльності. І зовсім вже недивно, що вся українська природо- та пам'яткоохоронна громадськість, ІІ-й та ІІІ-й Світові форуми українців, Українська православна церква Київського патріархату і більшості депутатів парламенту останнього скликання (серед них, між іншим, -- колишній і нинішній Прем'єр-Міністри України Ю.В. Тимошенко та Ю.І. Єхануров -- див.: Депутатський запит до Президента України Л. Кучми "Про невідкладне вжиття заходів для захисту унікального природного заповідного об'єкту -- Регіональний ландшафтний парк "Гранітно-степове Побужжя" в Миколаївській області" від 16 жовтня 2003 р.) вбачають в історичному ландшафті центру Буго-Гардівської паланки національну святиню, яка об'єднує наш народ та свідчить про його історичні права на землі Південно-Західного Причорномор'я, а представники енергетики України та місцева влада намагаються цю святиню не помічати навіть як об'єкт культурної спадщини та знищити на догоду вузьковідомчим інтересам. І все це тому, що економіка, а особливо енергетика, у нас досі працює проти української культури, проти української культури працює інженерна думка і промислові підприємства! І про яку соборність держави після цього можна говорити!

Атомники "подарували" нам Чорнобильську катастрофу, яка відібрала в українського народу центр Полісся і вдарила у саме серце України, у нашу столицю -- Київ. Сьогодні їхні руки потяглись до святинь народу на півдні нашої держави. У 1930-і рр. енергетикам знищити Гард завадив Голодомор 1932-1933 рр., у 1980-і рр. це не дала їм зробити наша стривожена Чорнобилем совість, а протягом 15 років незалежності -- економічна криза та потужний громадський протест. І якщо енергетикам і миколаївським депутатам все ж вдасться знищити в рельєфі України пам'ять про добу нашої свободи, то нас жде новий духовний Чорнобиль. Знищення Гарду -- це не втрата чергової, хай найкращої траси водного туризму, це не втрата навіть найрідкіснішого виду рослин, чи тварин світової фауни. Ні, це -- втрата самої нашої душі! Бо вони зазіхнули на наш Герб, Гімн та Прапор! І нині, як і рік тому на Майдані, тільки від кожного з нас, тільки від нашого протесту, нашої дії залежить, яким шляхом піде наша Батьківщина -- шляхом Геродота, чи Герострата і ким ми самі будемо для наступних поколінь. І чи зможуть українські діти і всі майбутні покоління побачити ці землі такими, якими бачили їх запорозькі лицарі та батько Історії Геродот.

Співвітчизнику! Гарду -- Так! Геростратам -- ні! Скажи, не мовчи!
Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 06.04.06 01:13.
40284
3 квітня 2006 21:14:00
[www.pravda.com.ua]

Це правда чи якась помилка?
Бо якщо правда, тоді ой-йо-йой, це ж на 7 українців один мігрант!!! Здуріти можна.
Може все ж нуликом помилилися? Хто знає більш-менш достовірні цифри?
40285
31 березня 2006 03:21:00
В світовій медичній пресі з"явилося повідомлення про те, що російські дантисти виривають і лікують зуби росіянам через ніс.
Це пояснюється тим, що рівень свободи слова в Росії не дозволяє громадянам відкрити рота.
40286
31 березня 2006 02:02:00


modem, така підійде?
Бо вже задовбав, як той з кабінкою :-)
40287
30 березня 2006 15:12:00
Як можна от таке молоти: [www.pravda.com.ua]

І це заявляє людина, котра має вести переговори від імені НУ?
НУ кінчена, можуть вступати в коаліцію з рецидивістами, всерівно після влаштованого Ющенком цирку вони ВЖЕ розгубили більшість своїх прихильників. Мертві бджоли не гудуть.
40288
30 березня 2006 02:52:00
Говорив зі знайомим з України, котрий є активістом Руху (Тарасюка). З його слів в первинних організаціях народ обурений позицією НУ по створення коаліції. Зріє бунт всередині НУ.

У випадку, якщо вилізе на чисту воду неспростовна інфа навіть про переговори НУ з ПР, тоді НУ розвалиться, партії почнуть виходити з блоку.
40289
28 березня 2006 17:17:00
З чим і вітаю :-)
Хоч якась радість з цих виборів.
Шкода, що Костенкоплющ й Пора-ПРП теж в прольоті, але треба було об"єднуватися, так що самі винні.
40290
28 березня 2006 16:02:00
От з повідомлення прес-служби Президента:

"Як зазначає прес-служба, Янукович та Ющенко говорили про те, що "треба обов'язково зробити все, щоб ніколи більше не повторилися ці недоліки в виборчому процесі в Україні, а винні за недостатньо добру організацію виборів повинні понести відповідальність".

Ну не блазні?

А як же Ківалов в списках ПР? Як же інші фальсифікатори попередніх виборів?
Їх карати вже не будуть?
А замість них покарають тих, хто "недостатньо добре" організував вибори до ВР? І це при тому, що в цьому ж повідомленні вони обоє визнали вибори чесними?

Ющенко продовжує вільне падіння. На жаль.
40291
28 березня 2006 03:21:00

Яку коаліцію Ви підтримуєте?

БЮТ+НСНУ+СПУ
ПР+НСНУ

Ви маете увійти, щоб проголосувати.

42 Голосів

Переглянути результат

Пропоную тільки реальні варіанти, - решта варіантів нереальні.
40292
28 березня 2006 02:48:00
Адже і ви, любі друзі, хочете добра Україні і я хочу, і юльфани хочуть.
40293
27 березня 2006 06:58:00
Я не розумію ні сторонників НСНУ, ні сторонників БЮТ, котрі на ФУПі шпиняють один одного, ніби найбільших ворогів.

Я тішуся, що БЮТ+НСНУ+СПУ набирають більшість, мені абсолютно однаково скільки всередині коаліції хто набрав голосів.

  [A]
40294
27 березня 2006 05:01:00
Три людини дуже тяжко поранені, стан дуже тяжкий.

Ще сотню брутально схопили на вулиці, побили й вивезли до в"язниць.

Див деталі тут: wiadomosci.gazeta.p l/wiadomosci/1,53600,3238397.htmlРедаґовано 2 раз(и). Останні правки 27.03.06 03:27.
40295
27 березня 2006 03:38:00
Український народ поставив одним махом на місце і Бандюковича, і показав Ющенку, що він не повинен зраджувати Майдан (прихильники НСНУ, погодьтеся, що все ж це так).
 
  :)
40296
27 березня 2006 03:29:00

  Вітаю тебе персонально та всю ту шушваль з Партії Рецидивістів з продуттям виборів   :D  

  Російській мові, як офіційній - НІ!
  НАТО - ТАК!
  ЕС - ТАК!

  Тепер тільки справа техніки, - відміна депутатської недоторканості і почесний обв"язок Данко заробляти в демократичній европейській Ірландії на сухарі бандюкам з ПР, котрі сидітимуть у в"язницях незалежної, демократичної і европейської України   :D  

  :-D  БЮТ :-D НСНУ :-D СПУ :-D

  Безсмертний, НЕ ЗРАДЬ МАЙДАН!!!   ;)
40297
25 березня 2006 03:57:00
За Тягнибока передумав, занадто радикально і більше питань ніж відповідей.

За ідеологією ближче НСНУ, але виконавці ... без коментарів.

Схиляюся таки віддати свій голос Тимошенко, керуючися такою логікою, що чим більше % набере БЮТ, тим меншою буде спокуса НСНУ вляпатися в багно коаліції з Партією Рецидивістів.

Погана логіка?
40298
24 березня 2006 00:21:00
Якби стало ясно, що Бандюкович і ніхто з голубих не стане прем"єром і не створить коаліції, то хто для вас менше зло, прем"єр від НСНУ, чи від БЮТ (Тимошенко)?

Прошу починати відповідати зі слів чистосердечного признання у вашій голубизні і що ви переможете. Нехай так, але все ж прошу відповісти на питання.
40299
23 березня 2006 16:42:00
От це  [www.pravda.com.ua] останнє опитування хоч побічно, але показує, що Партія Рецидивістів вибори вже фактично продула.

  Думаю, що вже можна вітати прихильників НСНУ, БЮТ, СПУ, Пори-ПРП з перемогою. ПР нічого не світить, навіть якщо 1 місце займуть   :D  

  Надіюся, що нарешті вперше за свою новітню історію Україна матиме дієздатний Уряд, котрий здійснить давно назрілі реформи та модернізує економіку протягом наступних 3-4 років   [ua]
40300
23 березня 2006 01:37:00
Україна дала світу Майдан і щоби там не говорили, а Майдан був відповіддю Українців на нахабну спробу їх облапошити нечистими на руку політиками.

  Якщо Ющенко та помаранчеві не створять коаліції і якщо дійде нових виборів і вони знову не о"єднаються в один блок, тоді можна на нових виборах розбивати намети прямо в кабінках для голосування на виборчих дільницях   :D   Це буде другий Майдан такий, щоб не вважали народ лохами.Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.03.06 00:38.
40301
23 березня 2006 01:28:00
Народ,

До виборів менше тижня.
А сенсації з серії чорно-піарних домашніх заготовок сьогодні посипалися рясно. До п"ятниці нам таке г... на голови литимуть, що важко собі уявити.

Тому вважаю, що будь-які наступні "сенсації" можна апріорі вважати тупою чорнухою і не піддаватися на провокації та їх обговорення.

Це класичний хід нечистоплотних піарників-чорнушників, - облити суперника лайном в оснанній момент перед голосуванням з розрахунку на те, що той відмитися вже не встигне, навіть якщо це 100% брехня.

Тому пропоную бойкотувати серйозне обгововорення таких "сенсацій", кого би вони не стосувалися, НУ, БЮТ, Пори-ПРП чи навіть Партії Рецидивістів. Все, що можна було сказати, вже сказано. Тепер треба включати мізки і йти голосувати.

Не будьте лохами, не дайте себе розвести, як дітей!
40302
20 березня 2006 04:29:00
Передусім вибори були недемократичними і результати голосування фсальсифіковані, про що побічно свідчить швидкість їх оголошення.

Понад 500 працівників штабу Мілінкевича зустріли вибори у в"язницях, тисячі активістів відслідковувалися, переслідувалися й залякувалися КДБ.

Опозиція не мала навіть видимості доступу на телебачення.

Це був повний фарс, а не вибори.

Наша влада НЕ МАЄ ЖОДНОГО ПРАВА ВИЗНАТИ ЦІ ВИБОРИ ДІЙСНИМИ І ЛУКАШЕНКА ПРЕЗИДЕНТОМ БІЛОРУСІ.

ЮЩЕНКО, НЕ ЗРАДЬ МАЙДАН !!!
40303
18 березня 2006 17:05:00
Тут [forum.pravda.com.ua] Papa Innokenty VII (---.TeNeT.Odessa.UA) заявив (цитую):

"я за всю оранжевую эпоху еще не видел куска мяса на столе."

  Народ, не будьте черствими до ближнього свого, хоч він і комуніст.
  НЕ ДАМО ТОБІ, ПАПА, ПОМЕРТИ З ГОЛОДУ!    :)  

  Оголошую благодійну акцію, - збір гуманітарної допомоги для голодуючого Papa Innokenty VII.
40304
18 березня 2006 14:05:00

Хто Вам ближчий за метальністю та способом мислення?

Жириновський
Квашнєвський

Ви маете увійти, щоб проголосувати.

53 Голосів

Переглянути результат

Жириновський є типовим рафінованим представником нашого східного сусіди, а Квашнєвський є рафінованим представником нашого західного сусіди. Вони є типовими виразниками відповідно російської та европейської ментальності. Цікаво, хто з них Вам особисто ближче за способом мислення, поглядами та ментальністю?
40305
9 березня 2006 17:52:00
Росіяни стурбовані через скасування поправки Джексона-Веніка для України
www.ПРАВДА.com.ua, 09.03.2006, 16:28
У Росії вважають, що скасування Сполученими Штатами Америки поправки Джексона-Веніка щодо України є винятково політичним кроком, не пов'язаним з економікою.

"Скасування поправки щодо України, а не Росії є з боку США кроком неадекватним, і Вашингтон використовує економічну міру як політичний важіль, демонструючи подвійні стандарти", - сказав у четвер глава комітету з Конституційного законодавства верхньої палати парламенту Юрій Шарандін.

При цьому він підкреслив, що Росія давно визнана країною з ринковою економікою, у той час як Україна одержала цей статус зовсім нещодавно.

Напередодні палата представників США ухвалила законопроект про скасування дії виправлення Джексона-Веніка щодо України, однак ця поправка продовжує формально діяти щодо РФ і ряду інших країн.

У свою чергу інший сенатор, глава комітету з економічної політики Оганес Оганян вважає, що скасування поправки відкриває доступ Україні до більш сучасних технологій і дає їй можливість користуватися всіма перевагами вільної торгівлі зі США.

"Це стосується і поставок металургійної продукції по проведенню різних антидемпінгових розслідувань, що Україна тепер може ініціювати щодо власних поставок. Одним словом, Україна одержує цілий перелік переваг для комерційної торгівлі", - підкреслив Оганян.

У той же час, на його думку, скасування поправки для України є "зеленим світлом" на шляху вступу до СОТ.

"У випадку, якщо Україна стане раніше, ніж наша країна, членом СОТ, то в нас можуть виникнути проблеми з таким переговірником, як Україна, що почне висувати неприйнятні для нашої країни вимоги", - вважає Оганян.

Зокрема, мова може піти про поставки в нашу країну сільськогосподарськ ої і тваринницької продукції з України, а також про розширення збуту українськими компаніями своїх товарів.

"Україна в цьому випадку також може вимагати лібералізації цін на енергоносії і буде вимагати також надання для себе більш вигідних торговельних і економічних умов", - відзначив сенатор.

Проте, він сподівається, що здоровий глузд візьме гору, і Росія стане раніше України членом СОТ. "Є і великі сподівання, що цей процес уже цього року може бути довершений", - сказав Оганян.

"Інтерфакс-Україна"
------------------------------------------

  :D  
  Ну це вже зовсім, крім сміху нічого не викликає.
  Ну в нас і сусіди неадекватні, хоч би посоромилися так самі себе компромітувати.
40306
8 березня 2006 14:07:00
[www.maidan.org.ua]

Люди, не дайте себе обманути в черговий раз, як це зробили Ющенко з Тимошенко.
Тепер цю ж саму нехитру процедуру прагне повторити Каськів.
Єдина чесна альтернатива - ВО "СВОБОДА", ІМХО.
40307
7 березня 2006 18:04:00
На повну катушку йде інфа про те, що НСНУ клепатиме коаліцію з Партією Рецидивістів.

В той же час НСНУ не виступило з чіткою й категоричною заявою, що це не відповідає дійсності.

Це слід розуміти як мовчання, котре є ознакою згоди?
40308
4 березня 2006 23:25:00
Хто знає їх погляди на економіку і шляхи її розвитку?
40309
21 лютого 2006 02:49:00
Ніхто не задумувався, на чому тримається вся наша демократія і свобода слова?Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 21.02.06 01:49.
40310
19 лютого 2006 02:27:00
Тут одна безкультурна людина відправляє хамські повідомлення в приват. От таке наприклад:
-----------------------------
иди на хуй
Від кого: FreeCrimea
Кому: Freelander
Дата: 17.02.06 00:44


А не пошел бы ты нах.у.й. dear Polish visitor? еще всякое сукно мне будет из-за границы указывать.
------------------------------

Прохання до модератора позбавити хама розміщувати повідомлення на форумі, або принаймні закрити хамові доступ до написання приватних повідомлень. Бо на форумі хам боїться, а з-під тишка диви який гєрой.Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 19.02.06 01:28.
40311
2 лютого 2006 19:06:00
Мукачівська міська організація партії "Реформи і Порядок" висунула Ернеста Нусера кандидатом у депутати міськради.

Таке рішення було ухвалене на міжпартійнії конференції організації, повідомляє Обком з посиланням на газету "Паланок".

Водночас прес-секретар Блоку "Пора-ПРП" у коментарі "Українській правді" пояснила, що висунення Нусера кандидатом у депутати Мукачівської міськради є наразі неостаточним рішенням місцевої організації Блоку.

"Кандидатуру пана Нусера неоднозначно сприймають два крила блоку – місцеві філії партії ПОРА та партії "Реформи і порядок", - зазначила вона.

За словами прес-секретаря, "питання Нусера" буде винесено на обласну конференцію ПОРИ-ПРП, заплановану на суботу, "і саме ця конференція вирішить: висувати пана Нусера кандидатом до міськради чи ні".

Як відомо, на виборах мера Мукачевого навесні 2004 року Нусер виступав кандидатом від СДПУ(о).

Під час виборів були вчинені безпрецедентні порушення і безладдя. СДПУ(о) звинувачувалася в їхній організації.

[www.pravda.com.ua]
----------------------------------

  Українські політики - це проститутки, а не політики, ПОЛІТИЧНА ЕЛІТА ВІДСУТНЯ. З кожним днем переконуюся в цьому все більше й більше і все ближчою стає мені дуика про бойкот виборів взагалі.
  Якщо вони вважають нас за баранів, то нехай барани за них і голосують.
40312
30 січня 2006 19:24:00
Не знаю, як кого, а в мене терпець увірвався. Як це не прикро, але констатую брак якісної політичної еліти України і у зв"язку з цим безпросвітне майбутнє.

Кого ми маємо?

Президент, котрий занапастив такі величезні аванси й шанси на швидкі й ефективні реформи в країні, підкріплені масштабною підтримкою народу (такий шанс буває раз на 100 років, якщо не рідше)? Ющенко виявився дріб"язковим звичайнісіньким політиканом того ж рівня, що й решта.

Тимошенко, котрій власні політичні амбіції дорожчі понад усе? Не кажучи про власні фінансові інтереси.

Соціалісти-приватизатори?
Боксери-інтелектуали?
Ескімоси-прем"єри?

Апазіція, котра готова продати країну оптом і вроздріб "стратегічному" сусіду, котрий свою смердючу пельку роздзявив і підвиваючи чекає, коли всякі намахані Вітренки та кримінальні Бандюковичі вкинуть туди Україну?

Задовбали!

Які партії мають найнижчий і непрохідний до непристойності рейтинг, хтось знає?
От за когось з них і проголосую.
40313
7 січня 2006 21:17:00
Аналогічна ситуація, як і з Україною, в Росії виникла з Болгарією.

Болгарія знаходиться в дуже схожій ситуації до тої, в якій була Україна, маючи договір з фіксованою ціною по 50 дол. В Блогарії такий же договір до 2010 року.

Щоправда Росія залежна від Болгарії в значно меншій мірі ніж від України в плані транзиту.

Пропоную уважно спостерігати чим закінчиться російсько-болгарський конфлікт. Болгарські позиції трохи слабші від тих, якими були українські до підписання корупційного договору з залученням посередника.

Чомусь я переконаний, що Болгарія відстоїть свої інтереси і буде у виграшному положенні порівняно з Україною.
40314
7 січня 2006 21:09:00
От таке вирив на російському сайті: [www.gazeta.ru]

Москалі стверджують, що ЦЕ УКРАЇНА НАВ"ЯЗАЛА ПОСЕРЕДНИКА!!!

Так чий же посередник?
А як той варіант, що РосУкрЕнерго насправді офшорик, котрий відновлює статус-кво, за котрим ліві доходи ділилися навпіл між офшорами хуйло та кучмістів. Невже наші не втрималися від спокуси? Хоча й не дивно, он Шредер не втримався, куди вже нашим встояти.
40315
4 січня 2006 20:29:00
Сьогодні ми всі стали свідками реорганізації Газпрому в нову корпорацію під кодовою назвою "Перпетум Мобіле Газпром і Корупція".
  Необхідність реорганізації, як і газової війни з Україною була очевидною, адже після зміни влади в Україні стара корупційна схема перестала працювати і хуйло та його шайка несли великі збитки, котрі обраховуються на мільярди доларів.
  За Кучми чітко працювала корупційна схема, за якою хуйло продавав кучмістам газ умовно кажучи за 50, кучмісти реекспортували на Захід по 150, різницяв 100 ділилася мід кумістами і хуйло гебнею й осідала в офшорах на Багамах та ін островах. Гебня не мусила втрачати на виплатах до російського бюджету, а кучмісти також хапали величезні гроші, слугуючи ланцюжком в схемі викачування російських природних та фінансових ресурсів.
  Угода до 2009 була вигідна хуйло лише за умови виконання Україною попередньої функції тіньового реекспортера і отримання того ж % від реекспорту на гебістські офшори.
  Однак після перемоги помаранчевої революції в Україні потік газодоларів на рахунки хуйло офшорів припинився і ситуація зайшла в тупик. Втрачати такого джерела збагачення гебня не могла собі дозволити.
  Насправді ціна $230 абсолютно не вигідна хуйло, оскільки це означало би автоматично детінізацію процесу і необхідність майже 5-кратного підвищення податків, котрі потрібно сплатити до російського бюджету. А навіщо ж ці кошти російському бюджету, якщо вони легко й невимушено можуть опинитися в руках хуйло та його злодійської гебістської шайки?
  Сьогодні сталося, те що й мало статися, "перпетум мобіле" після невеликого збою запрацював далі. Потік вкрадених в простих росіян газодоларів відновлено, тільки тепер схема набагато надійніша, оскільки замість недієздатних кучмістів платником на офшори став повністю підконтрольний гебні посередник.
  Смію стверджувати, що ми є свідками найграндіознішої корупційної операції в історії світу.
40316
22 грудня 2005 20:50:00
От же ж недалека людина, історія з виборами нічому його не навчила. Раз його натовкли, як паршивого кота, йому здалося мало. Поліз вдруге, цього разу з газом замість Бандюковича. І схоже на те, що знову потрапив, бідолаха, в халепу.

Пора би таваріщу гебісту зрозуміти, що до України краще не лізти, бо отримає по фейсу.
40317
20 грудня 2005 13:40:00
Очевидно, що режим хуйло вирішив за бабло можна все і знахабнів до того, що захотів прикупити не лише Шредера, а навіть міністра торгівлі США. Щоправда останній відмовив хуйло, аргументуючи це тим, що така пропозиція "суперечить його поглядам", а фактично це означає, що відкинув пропозицію з мало прихованою огидою.

  Після історії зі Шредером подальший розвиток цієї гебістської корупційної схеми неможливий. Суспільна думка на Заході обурена корупційними діяннями Шредера та намаганнями хуйло купити собі лояльність Заходу.
40318
19 грудня 2005 19:38:00
Як на мене, то скандали зі скорумпованим Росією Шредером та газова атака на Україну повністю викрили суть російської влади.

  Нашій владі потрібно би усвідомити наступні фактори:

1) Режим хуйло не керується національними інтересами Росії, а особистими фінансовими інтересами хуйло і його банди.

2) Метою "газової атаки" хуйло на даному етапі є не підвищення ціни, а отримання контролю над українськими газопроводами.

3) Підвищення ціни буде вже наступним етапом після захоплення української газотранспортної системи.

4) Газопровід під Балтикою не становить ніякої загрози для наших інтересів, головна мета його будівництва, - розкрадання кредитних та газпромівських ресурсів і особисте збагачення шайки хуйло.

  Завдання нр. 1 України: не допустити навіть часткового захоплення контролю над нашою газотранспортною системою. Якщо це буде допущено, то інакше зрадою національних інтересів назвати це не можна.
40319
4 грудня 2005 22:12:00
Очевидно, що за ПР голсуватимуть в основному в Донецькій та Луганській обл. Якщо мені пам"ять не зраджує, ще декілька років тому саме там збирала основний "урожай" КПУ.

Наступний факт, - КПУ ненавидить ПР, що логічно, бо саме КПУ в електоральному плані найбільше постраждала від ПР.

Чому би не посприяти комунякам, нехай пообгризають ПР з усіх боків і здують її з 20 до 10-12%.

В результаті і ПР і КПУ будуть в парламенті ні на що нездатними маргіналами, а БЮТ з НСНУ й СПУ зможуть створити коаліцію.
40320
4 грудня 2005 21:05:00
Хто з них є більш ліберальним і відстоюватиме більші економічні свободи?

За того й голусуватиму.

Повна версія