Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вам подобалась більше біленька чи темненька

сейчас фото покажи

многие блеванут

время (((



Фото 2018 року. Чомусь не блюється.

Їм +/- по 70. Як на мій погляд дівчата збереглись краще за чоловіків.
   
В студії щось зараз пишуть.
Збираються ніби камбекнутись.



На мюзиклі мама мія тут бачив Фріду  років 5 тому.
Виходила на пару слів.
Була на шпильках і пацан іі за руку підтримував.

Той камбек убого виглядатиме .
Нах
   
конечно фрида выглядит по элегантней а агнета селючкой но у агнеты голос редкой красоты
саме так.

Фріда єфектней, так казала моя мама, і я  з нею погоджуюсь. Зате Агнетта звучала майже божественно.
ХОЧА - в АББІ зпрацювала сінергія двох голосів. Іх доповнення, поєднання були *отвал башки*
   



дуже подобається саме цей їх хіт

   
Я недавно прочитав біографію ABBA. Це товста книга. Цікаве чтиво.

Всі вони крім Фріди (чорнявки) із міцного середнього класу Швеції. Самий крутий був Бйорн, майже мажор. Крім того він єдиний з університетською освітою. А всі вони без всякої музичної освіти. Але ще до створення АББИ кожен з них вже мав якийсь місцевий виконавський успіх в Швеції. Ну а АББА вже порвала весь світ. І рве до сьогодні.

Фріда ж була фактично попелюшкою, із самих низів, із дна. Яка зуміла піднятись до самого верху. Повністю самостійно. Причому вона навіть не шведка. Вона донька норвежки і німецького солдата-окупанта. З раннього дитинства кругла сирота - мати померла в 21 рік, коли Фріді було 5 років, а батько згинув безвісти, вважалось що загинув. Виховувала її бабуся, яка змушена була переїхати з Норвегії в Швецію, тому що внучку в Норвегії чморили як дитя окупанта. Бабуся щоб прогодувати внучку вкалувала на самих примітивних роботах по 12 годин і без вихідних. Значно пізніше, коли Фріда стала вже знаменитою і казково багатою батько знайшовся. В них був період відносно тісного спілкування, але з часом Фріда розірвала стосунки - не змогла пробачити що батько її кинув.

Агнета (білявка) попри свою ангельську зовнішність була по життю далеко не ангелом. У всіх відношеннях. Я був дуже здивований, коли взнав, що вона будучи співачкою з досить непоганим голосом ще й курила як паровоз.









Останнє редагування: 14 червня 2021 16:55:24 від Маковій
   
сейчас такое звучание голосов автотюном делают))), яке в них у поєднанні лунало натурально


Останнє редагування: 14 червня 2021 16:57:26 від эЛКа
   
Вискочила АВВА на унікальному об‘єднанні в першу чергу композиторського таланту Бені (бородатий) і тісної співпраці в парі з Бйорним, який досить непогано володів англійською і восновному писав тексти.

А ще що відразу потрапили в руки геніального продюсера і також геніального поета-пісенника Стіга Андерсона, який і підняв Аббу до небес. І був фактично п‘ятим членом Абба.  Для інформації - текст одного із перших суперхітів «Ватерлоо» відомий ще з їх тріумфу на Євробаченні, хоч це був не перший хіт Абби, написав саме Стіг.

Ну і вони зуміли вижати все можливе і неможливе з голосів дівчат. Хоч дівчата не мали якийсь надвидатних голосів. Важка праця праця, багатократне накладання голосів дало саме те неповторне звучання Абби притаманне лише їм.

Я чув одну їхню пісню, нарізками різних версій. Вона була записана в студії в багатьох варіантах. Кожен варіант мав завсім інше оранжування і був вилизаний до ідеалу. Кожен звучав ідеально і по своєму неповторно. На диск пішов лише один варіант, решта в корзину.

Ще слід відмітити, що Абба були фактично родоначальниками «співаючих трусів». Коли подивитесь їхні кліпи, то дівчата іноді до кінця кліпу залишались в одних трусах. Те саме і на їхніх концертах, де дівчата по ходу шоу потихенько роздягались.
   
Цікава їхня історія. Історія вибухонебезпечної суміші і характерів чотирьох дуже незалежних особистостей, які зуміли об‘єднатись в якийсь момент. Але із самого початку було зрозуміло, що дуже довго вони разом не зможуть бути. Хоч вони довгий час зуміли зберігати імідж двох щасливих сімейних пар.

Ну і як завжди квартирне питання гроші їх спортили і розлаяли. Особливо із їхгнім менеджером Стігом Андерсоном. Дружба дружбою, але дружба з бізнесом рідко стикуються гармонійно. Особливо, коли їм повалили дійсно великі гроші. В кінці життя Стіга члени Абба з ним не спілкувались.


І все ж АВВА моя одна із любимих груп. Хоч це і поп музика. Але дуже якісна.
   
Нравятся круглолицые?
Круглое оицо - один из признаков слабоумия... :shuffle:

Ні. І не круглопикі. Просто красиві)
   
Найкраща пісня АВВА для мене, це безумовно «The Winner Takes It All».

Написана в переддень їх розвалу. Як подружжя вони на момент написання цього шедевру вже розбіглись. Працювали разом ще за інерцією. І остаточний розвал АВВА був лише справою часу.

Мелодія а особливо текст пісні лише підкреслюють весь трагізм фіналу такого яскравого і незабутнього проекту.





Thank You for the Music.

   
В кінці життя Стіга члени Абба з ним не спілкувались.

в мене на язику крутилося питання -а скільки їх продюсер їм лишав грошей?
бо, наприклад, в нас продюсер отримує 90%, і лише 10% віддає співаку тощо, можливо группі більше (не знаю)

ТО, якщо примірно так і у АББИ було, то я дуже їх розумію )))щодо цього Стіга.

пісня це не слова, пісня -це музика і голоси, праця в студії. і за таку шалену популярність отримувати 10%????

танунах...
   
в мене на язику крутилося питання -а скільки їх продюсер їм лишав грошей?
бо, наприклад, в нас продюсер отримує 90%, і лише 10% віддає співаку тощо, можливо группі більше (не знаю)

ТО, якщо примірно так і у АББИ було, то я дуже їх розумію )))щодо цього Стіга.

пісня це не слова, пісня -це музика і голоси, праця в студії. і за таку шалену популярність отримувати 10%????

танунах...

Я конечно далек от шоу бизнеса, но думаю, что главное звено тут композитор. Ну и поет может быть. Продюсер может купить права на песенку (сейчас целые фабрики хитов существуют. Или скорее мануфактуры с узкой специализацией и высокой производительностью творческого труда. Как следствие), затем найти исполнителей (хорошо петь им не обязательно),которые будут дрыгаться под фанеру и готов супер-хит.
   
в мене на язику крутилося питання -а скільки їх продюсер їм лишав грошей?
бо, наприклад, в нас продюсер отримує 90%, і лише 10% віддає співаку тощо, можливо группі більше (не знаю)

ТО, якщо примірно так і у АББИ було, то я дуже їх розумію )))щодо цього Стіга.

пісня це не слова, пісня -це музика і голоси, праця в студії. і за таку шалену популярність отримувати 10%????

танунах...

В різні часи були різні контракти. Спочатку Аббі залишався дійсно мізер. З ростом популярності відсоток зростав, коли старі контракти закінчувались і підписувались нові.

Але коли їм повалили гігантські гроші, то там мав значення кожний відсоток.

Сумарно Стіг Андерсон забрав собі десь 50% всьго заробленого Аббою. Це за той час коли вони працювали разом. Він був мабуть найбагатшою людиною Швеції. Всі нові проекти після Стіга, на кшталт «Мама мія», то вже все авторам. Ну і авторські на те, правами на яке вони володіли. Вони всі також в топі найбагатших людей Швеції.

Ну і національні герої. Наразі вони в Швеції як боги. Хоч в часи їх розквіту їх в Швеції чморили по чорному. Особливо всякі сісілісти.
   
Когда девушки начали (или скорее продолжили) свою сольную карьеру, то ничего хитового у них не вышло. Петь они конечно не разучились, но факт - ничего толкового не спели. Особенно "темненькая". Ну она сделала прекрасную женскую карьеру - вышла замуж на прынца. Настоящего такого. С замком.
   
Сумарно Стіг Андерсон забрав собі десь 50% всьго заробленого Аббою.

ну от.

а якщо він був 5-тим з АББА, то мав би отримати всього 20% -паритетно з рештою.

тому і не розмовляли )
такий він шоу-біз.
   
Когда девушки начали (или скорее продолжили) свою сольную карьеру, то ничего хитового у них не вышло. Петь они конечно не разучились, но факт - ничего толкового не спели. Особенно "темненькая". Ну она сделала прекрасную женскую карьеру - вышла замуж на прынца. Настоящего такого. С замком.
ну це очевидно.

треба вміти писати пісні для себе.
а вони не вміли. вони просто виконавці, то до хора імені Верьовки ))))

п.с. і ще не втомлюся повторити, в них дуже потужна була синергія об'єднанного звучання голосів. виходило не просто красиво -бомбезно виходило.
це ще треба було так підібрати, таке гармонійне співзвучання!

не дарма попелюшку Фріду обрали -почули цей тандем.
   
не дарма попелюшку Фріду обрали -почули цей тандем.

Вначале мужики сами выступали. Без бап. Потом начали своих бап подключать к творческому процессу. И кастингов не проводил, какие имелись голоса, теми и пели. Тандем получился не сам собой, а дамы старались попадать в тональность. Ну и бэк-вокал работал. Специально подобранный. Не сразу и не вдруг у них стало получаться. Тем обидней, что группа развалилась... Хотел сказать "на пике", но кто теперь скажет где мог быть этот пик? Я тут выше делал ссылку на видео их концерта. Ну этж бимба! Держали марку до самого конца.
   
Когда поднаторел в английском достаточно, чтобы понимать текст, то и песенки звучат уже по другому. Некоторые. Вот эта торкнула очень:



   
Re: А вам подобалась більше біленька чи темненька

У меня Стокгольм строго с Thank you for the music ассоциируется



Останнє редагування: 14 червня 2021 18:28:27 від Турчинофф
   
Біленьким жити важче.
Але на них можна намалювати що завгодно, тому такі моделі більш технологічні.
Щодо конкретно цих дівчат , то там зовнішність грає досить другорядну роль.
Вони обидві чудові.  (tu)
   
Re: А вам подобалась більше біленька чи темненька

Біленьким жити важче.
Але на них можна намалювати що завгодно, тому такі моделі більш технологічні.
Щодо конкретно цих дівчат , то там зовнішність грає досить другорядну роль.
Вони обидві чудові.  (tu)

Почему биленьким вазжче?
   
Почему биленьким вазжче?

Вони без макіяжу ніякі.
Особливо вранці. :)
   
обе бабы меня не возбуждали. песни казались безвкусной попсой
о как я ошибалась
   
Re: А вам подобалась більше біленька чи темненька

обе бабы меня не возбуждали. песни казались безвкусной попсой
о как я ошибалась

А тебя что, бабы возбуждают?
   
обе бабы меня не возбуждали. песни казались безвкусной попсой
о как я ошибалась

Жінки досить рідко збуджують інших жінок. :)
   
обе бабы меня не возбуждали. песни казались безвкусной попсой
о как я ошибалась

мене збуджувала їх музика. пісні.

звісно, першою була Мані_Мані_Мані.... -тут неможливо було помилитися )))

а потім - у них увесь репертуар -суцільно хітовий.

таки АББА - ЯВИЩЕ, як рокові Битлз чи рок-н-рольний Елвіс Преслі.

   
Історічно склалося, шо дружини чорненьки. А проміж одруженнями, було всіх кольорів можливих. Молодість, юність парубоцька.
   
мене збуджувала їх музика. пісні.

звісно, першою була Мані_Мані_Мані.... -тут неможливо було помилитися )))

а потім - у них увесь репертуар -суцільно хітовий.

таки АББА - ЯВИЩЕ, як рокові Битлз чи рок-н-рольний Елвіс Преслі.

Спочатку був виступ на Євробаченні з піснею ось цією.


https://www.youtube.com/watch?v=3FsVeMz1F5c

Останнє редагування: 14 червня 2021 18:44:37 від Vad_Sv
   
Спочатку був виступ на Євробаченні з піснею ось цією.

com/watch?v=3FsVeMz1F5c
https://www.youtube.com/watch?v=3FsVeMz1F5c
певно, я була мала ще і цю пісню не чула.
для мене АББА почала існувати саме з Мані...
і все -я була фаном усі ті роки ))))
   
підтвердження що на  ФУПі  лишилися адні старпьори  - жодний не спитав  "а хто це?"
   
підтвердження що на  ФУПі  лишилися адні старпьори  - жодний не спитав  "а хто це?"
теж то помітив. Ну а ви на політфорумі піонерів в пелодках чекали?
   
подивилися -це 74 рік...мама мія )))

п.с. вдягненні ужасно )))))
   
підтвердження що на  ФУПі  лишилися адні старпьори  - жодний не спитав  "а хто це?"
дарма ви.

мій син теж не спитає: "хто це" ))))
це ж класика
   
певно, я була мала ще і цю пісню не чула.
для мене АББА почала існувати саме з Мані...
і все -я була фаном усі ті роки ))))

Мені теж тоді, в 1974- му, було  10 років. :)
А про те що вони виступали на Євробаченні я довідався лиш нещодавно.
В совку західну музику можна було почути лиш на Великдень вночі. :)
І то лиш з соцтабору.
   
дарма ви.

мій син теж не спитає: "хто це" ))))
це ж класика

акуенний аргумент  - йому вже за 50-ть?
   
акуенний аргумент  - йому вже за 50-ть?
ну, мое чувирло не спитає, а лекцію прочітає про вплив абби на світогляд людей другоі половини 70-х.
   
Мені теж тоді, в 1974- му, було  10 років. :)
А про те що вони виступали на Євробаченні я довідався лиш нещодавно.
В совку західну музику можна було почути лиш на Великдень вночі. :)
І то лиш з соцтабору.

Да ладно...
Ось такой лонгплей выпустила "Мелодия" ещё в 1977 году. Потом были допечатки, в частности - в 1980 г. и как вот эта - 1986.

   
Явище на три роки?
Сегодня какой год?
И кого мы обсуждаем?
Как вы три года от сих до тех времен насчитали?

И фильм Мамма Миа! с песнями АББА в 2008 году вышел. Сборы $ 609 841 637
   
Re: А вам подобалась більше біленька чи темненька

Фріда була класною!  :blush2:
   
Якщо абба старпьорська і злилася давно.
То для маладьожі цицьками  Сандра-милі-ямочки і до сьогодні трясе.
Іпа-ть ій вже 60-ть


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія