Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Страх потеряли: в Киеве прохожий спас полицейского от агрессивных воровок

Вчера, 12 октября, на Центральном железнодорожном вокзале группа воровок напала на полицейского. Об этом пишет "Киев Оперативный".

По словам Александра Воробья, который стал участником инцидента, это произошло на перроне перед посадкой на поезд. Его провожал Сергей Бондарь, который работает в столичной Муниципальной страже, но был в гражданском из-за выходного дня.

Они заметили, как ромы окружили пассажира, начали его толкать и полезли к личным вещам. Александр и Сергей помогли отбиться от воровок, а еще к ним подоспел боец Нацгвардии.

Пока пассажиры приходили в себя, грабительницы окружили патрульного и начали его бить. Бондарь среагировал быстро и прыснул одной из них в лицо баллончиком с краской.

Это помогло, и группа ромов попыталась скрыться в переходе между Центральным и Южным ж/д вокзалами.

   
на сьогодняшній день вже хто винен: Зеленський чи Аваков?
   
на сьогодняшній день вже хто винен: Зеленський чи Аваков?

обидва
   
Это помогло, и группа ромов
Ромов, пля. *уйомов!
Ото так і йде, спочатку цигана толерантно назвемо ромом (хоча що поганого в слові циган, я хз), потім його злодійство перекваліфікуємо в етнічні особливості ведення бізнесу і заробітку.
Пистити. єдиний варіант.
   
нацжонам нема коли
Поїхали Крим деокуповувати.
   
біда з державою... п*здити, нацжони...
люди в державі не лише номінально мають бути правоохоронні органи
   
біда з державою... п*здити, нацжони...
Я це й маю на увазі. Нещадно пи3дити, в лапках і без лапок, має саме держава. Нацжон до сраки.
   
Які ви нетолерантні.
   
Мусора можуть п***а бомжів алкашів, полумертвих...але не циганів/хачів у яких шило може бути в кармані

Сцикунська натура бере своє
   
  ви фашисти срані нацисти

не чіпайте вашими брудними руками євросоюзників

цигани це і є справжні євросоюзники

вони заполонили вокзали і площі Євросоюзу

Париж Рим Барселона Венеція Гамбург Брюксель Прага заповнені євросоюзниками

Україна це Європа ?
   
Які ви нетолерантні.
  А пан хай подивиться на це неподобство,  як вони з рюкзака у  молодої мами з дитям крадуть і тікають. Генетичне сміття, роми пля, придумали назву ж
   
Видно, что эти шлюхи чувствуют себя безнаказанно.

Остаётся лишь догадываться о суммах, идущих наверх. Наверно миллионы долларов
   
Больше пособий цыганам при рождении цыганчат!
   
Рюкзакян крышует и прирос к креслу.
   
Рюкзакян крышует и прирос к креслу.
а ЗЕ кришує Рюкзакяна виходить
   
яки ви єврогеї
   
Ромов, пля. *уйомов!
Ото так і йде, спочатку цигана толерантно назвемо ромом (хоча що поганого в слові циган, я хз), потім його злодійство перекваліфікуємо в етнічні особливості ведення бізнесу і заробітку.
Пистити. єдиний варіант.
Я всегда так говорю ) Цигане, вместо геи - пид@расы и всместо черных или афроамериканцов - негры. Все время в нетолерантности и расизме обвиняют =) На некоторых форумах за такое даже банят =) Толерасты,блин.
   
я ще не бачив цигана який би працював
крадуть, торгують наркотою
   
Больше пособий цыганам при рождении цыганчат!
імхо їх примусово стерилізувати треба щоб не плодились
макс одна дитина
   
https://pikabu.ru/story/tsyiganskoe_getto_v_bolgarii_5874965 Болгария
https://grishasergei.livejournal.com/163539.html Словакия

В целом много где есть в ЕС такое. Это как в США негров выселили в отдельный квартал. Что самое смешное Уже на пятый год существования комплекса лишь 15% жильцов вносили ту минимальную арендную плату, которая была необходима для проведения ремонта, вывоза мусора, поставок элект­ричества и воды. Еще через пять лет количество платящих сократилось до 2%. В итоге все начало рушиться и кварталы сравняли с землей. Квартиры выдавались на шару.
   
Два тижні тому їхала на похорон, на вокзалі намагалися обікрасти цигани на сходах до перону. Побачили, сцуки, що я повільно спускаются сходами, кульгаю, та й інших людей поряд не було. Відбилася. Назад до Києва поїхала рейсовим автобусом, бо страшно вже й заходити на той вокзал :(
   
Это как в США негров выселили в отдельный квартал
Була тема про Сент-Луіс.
   
Побачили, сцуки, що я повільно спускаются сходами, кульгаю, та й інших людей поряд не було.

В переходах підземних і навколо "пасуться" такі неповнолітні персонажі. На вднг не дав їм якось залізти в рюкзак до перехожої. Дві-три нишпорки і прикриття
   
Ганяти цю циганву.
   
Роми -гноми. А это цыгане.
   
Ганяти цю циганву
Тема регулярно підіймається, і так само регулярно всі рекомендують циганів п***а, вивозити в жовті води чи десь прикопувати. Герої...
Того року група молоді, яка також начиталася таких порад, розігнала циганський табір в Львові, одного цигана при цьому замочили, причому ніж першим дістав циган, українець лише захищався. Ви знаєте, скільки впаяли українцю? А який хай євроліберали підняли?
   
нацжонам нема коли
Поїхали Крим деокуповувати.

Хіба це справа нацжон? Для чого в країні поліція? Для прожирання бюджетних коштів?
   
Толерастія - нездатність суспільства до протидії чужинцям та усілякої наволочі,яка живиться за його рахунок..Цигане тут зовнішня лушпайка..Більш добре ще про одну націю,яка відверто до всіх в кішеню лізе - у картині "вечний жид'
   
Ромов, пля. *уйомов!
Ото так і йде, спочатку цигана толерантно назвемо ромом (хоча що поганого в слові циган, я хз), потім його злодійство перекваліфікуємо в етнічні особливості ведення бізнесу і заробітку.
Пистити. єдиний варіант.

О мертвых циганах или хорошее или ничего.
Цыган умер.
- Хорошо.
   
Писанка пожалілася, що її сьогодні також пробували обікрасти:

   
Де наші толерасти?
   
Цитувати
Ромы, не позорьте нацию!

 :facepalm:
   
Цитувати
Ромы, не позорьте нацию!
:lol:  :weep:



Останнє редагування: 15 жовтня 2019 16:53:58 від птах Сорока
   
А потім питають,відкіля рейтенг у праворадикалів
   
Де наші толерасти?

толерасти? ти шо за одне дебільне? якесь кацапидло явно

питання у бездіяльності органів правопорядку і нема чого тут роздмухувати всяку кацапо-бидляцьку шовіністичну х-ню
   
А потім питають,відкіля рейтенг у праворадикалів

а у них є рейтинг? ні не бачив... рейтинг кандидатів, шо програють надутому кацапами Шаріку? крутяцкі радикали
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія