Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нова зірка CNN

Re: Нова зірка CNN

через братана?
 :facepalm1:

тобто не через те що він зловживав своїм положенням журналіста телеканалу і копав компромат на критиків брата, а просто через брата?


ну а заради кого він зловживав?

дурко чіпляється до кожної літери...........
   
Re: Нова зірка CNN

Re: Нова зірка CNN

історія Крісі Квомо на время отменіла мочілово Трампа в жідовскіх мідіа.
во вторнік нюйорская прокурорша сліла матєріали слєдствія по братєльніку Крісі - Андрюхє
там Кріся завязан по полной
Джеф Цукер(начальнік JewNN) німєдлєнно отправіл Крісю в "опуск до бесконєчності"
 а в пятніцу вєчєром бімба - Цукер уволіл Крісю бєз виходного пособія
аказиваєтся втіхаря дажє от JewNNовскіх жідов Цукер нанял какуюто фірму с частнимі дєтєктівамі
а тє накопалі такого на Крісю, шо тот момєнтально єво вигнал.
тока шо глянул JewNN - там ломают рукі от горя шо будєт с 50 жідамі каториє работалі на Крісю
мол новому вєдущєму оні нах не нужни.
ні і намьок - мол у Крисі куча жалоб в поліцію
мол лапал дєвок за поцькі, как старшій братік...
====

де цицьки?  :-)o

ну а качмар геніальний провідєц
я тожє буду каждий пост заканчівать - де цицьки?
ето без промаха - от політікі до космоса
в космосє тожє девок лапают за ціцькі - а тє в отмєстку свєрлят диркі в стенке  )))



   
Re: Нова зірка CNN

 :D
   
Re: Нова зірка CNN

Він тепер щодня буде розкладати цих клоунів та їх міньйонів по частинах

Там відео трирічної давнини. Правильно?
   
Re: Нова зірка CNN

Там відео трирічної давнини. Правильно?

Ага...... чесно кажучи я трохи розчарований, очикував від нього більшого......
   
Re: Нова зірка CNN

Взагалі-то в цій історії я на боці Куомо
Брат не міг кинути брата
   
Re: Нова зірка CNN

Взагалі-то в цій історії я на боці Куомо
Брат не міг кинути брата

допомагати треба законними методами
   
Re: Нова зірка CNN

Ну любит Uki_ гандонов. Настоящий хохол. Из продистых, тех кто написал 4 миллиона доносов в 1930-х
   
Re: Нова зірка CNN

Ну любит Uki_ гандонов. Настоящий хохол. Из продистых, тех кто написал 4 миллиона доносов в 1930-х

Дехто любить робити проекції.......... після амністії я жодної доповіді не зробив........ цікаво скільки Olga Taylor за цей час настукала......
   
Re: Нова зірка CNN

Дехто любить робити проекції.......... після амністії я жодної доповіді не зробив........ цікаво скільки Olga Taylor за цей час настукала......

Ложь. Куча людей отмотали сроки.
   
Re: Нова зірка CNN

Ложь. Куча людей отмотали сроки.

Чиста правда, тому я її впевненно висловлюю......... якби це було брехнею, то я б це не робив, бо модер міг би в любий момент розвінчати цю брехню........
   
Re: Нова зірка CNN

Ну любит Uki_ гандонов. Настоящий хохол. Из продистых, тех кто написал 4 миллиона доносов в 1930-х
Щось дуже москальська в тебе риторика, кацапе.
   
Re: Нова зірка CNN

Щось дуже москальська в тебе риторика, кацапе.

Что такое, вашего дедушку случайно задела? Ну извините. Да, хохлами, именно хохлами-малоросами, было написано более четырёх миллионов доносов. В основном с целью улучшить личные квартирные условия.
   
Re: Нова зірка CNN

Щось дуже москальська в тебе риторика, кацапе.

Коля це кацапський пропагандон на зарплаті. Воно і так стримується з останніх сил, щоб не зірватись на свою звичну пісню "поци, ублюдки, гавно, а не люди".
   
Re: Нова зірка CNN

Коля це кацапський пропагандон на зарплаті. Воно і так стримується з останніх сил, щоб не зірватись на свою звичну пісню "поци, ублюдки, гавно, а не люди".
А ти знущаєшся з цього ніка?))) Жорстоко. :cray:
   
Re: Нова зірка CNN

 :D

"The most trusted name in news”
«Найбільш надійне ім’я в новинах», - це такий слоган має CNN.

Щось "найбільш брехливе ім`я в новинах" фейк ньюс CNN знов обкакалось. :weep:

Вчора ФБР заарештувало друга і продюсера вигнаного з CNN кілька днів тому Криса Куомо. https://www.justice.gov/usao-vt/pr/connecticut-man-indicted-attempting-induce-minors-engage-unlawful-sexual-activity-ludlow

44-річного Джона Гріффіна зі Стемфорда, штат Коннектикут, який був продюсером телеканалу CNN «Новий день» з Крісом Куомо в головній ролі,
заарештували за звинуваченням у спокушанні неповнолітніх до незаконної сексуальної діяльності.

Згідно з обвинуваченням, уряд намагатиметься відібрати майно, яке використовувалося у підозрюваних злочинах,
зокрема лижний будинок Гріффіна в Ладлоу, його Tesla та Mercedes.
За кожне з трьох звинувачень Гріффіну загрожує мінімум 10 років ув’язнення.

https://nypost.com/2021/12/11/chris-cuomo-cnn-producer-john-griffin-charged-with-luring-girls/?utm_source=NYPTwitter&utm_medium=SocialFlow&utm_campaign=SocialFlow



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія