Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завжди хотів запитатися у власників форуму чи ресурсу. просто цікаво...

Як там Лєніна вже продав?  :pooh_lol:

ще у 1991 році. вивезли зпід Оперного.
шо страшно ?
бійся.
може вас вже не буде тут ніколи...
а може нас не буде  :D
   
а тут вже Didus, asmodey i DRIM злагоджено накидаються...
скушно, господа
ви ж передбачувані як обрізна дошка.

А тбляр, бандерівець і алєзка незлагоджено...

погуляти вийшли ...

скушно, господа
ви ж передбачувані як обрізна дошка.  :pooh_lol:
   
мій мозок Шерлока Холмса
:lol:
тобі до Олі Тейлор. Вона теж пише, що найрозумніша
   
Дидусь,  только идиоты не меняют своих взглядов.  Причем не каждый год,  а раз в 10 лет. У меня водораздел произошел после того как синяки осенью 2010 отменили политреформу (потом еще несколько раз было обострение, но то скорее в пылу диспутов).

До 2010 года я думал,  что РФ наш ближайший союзник.  После 2011 года я понял,  что это наш враг,  который булет делать все, чтобы Украины не стало. И я буду поддерживать любую политсилу,  которая будет уводить Украину от РФ.
   
ще у 1991 році. вивезли зпід Оперного.
шо страшно ?
бійся.
може вас вже не буде тут ніколи...
а може нас не буде  :D

Картину, яка у тебе була, всі знають ...  :pooh_lol:
   
На дурдомі колись такий був. Ми з ним одного вуйка з бандерштату по ніку дрочили. Той з пів оборотах заводився.
миколка кругом був
від фупа по ділєтант по дд
цікаво чи ділєтант ще дихає
   
Блін, народ, ну є ж суп. Там всі за петра. Ідіть туди , і хваліть собі один одного і гетьмана хваліть. Нафіга тут цей плач?

Да, там хорошо, спокойно, трое форумчан сидит, ни кто не спорит.
   
Ура,  заработало  :super:
   
Ура,  заработало  :super:

Что случилось?)))
   
Что случилось?)))

Админ с отпуска вернулся.  Там уже "техаская резня бензопилой"
   
В реальному житті хіба не так само? 73% звідки? Справа не в штабних, просто інтелектуальний рівень українців падає і це зрозуміло відображається і на фупі.
+
   
Только с дидусем хотел поговорить  :cray:
   
Поросята перед осенью кубла роют. От и тут в стопитсотый раз пытаются снова свить свой гадюшник, как при Свете-Сляве. :gigi:  Типа они о "ресурсе беспокоятся"
 А слабо список всег негодяефф ФУПа с СУПа тут опубликовать?
Шоб общественность знала куда эти вылупки их относят.
Вам постійно вчувається свинячий вереск ? Причому обом одночасно ?
Вам напевно необхідно звернутися до лікаря, можливо це заразно, зараза може передаватися через інформаційні помиї, будьте обережні при їх споживанні

P.S. от і весь поточний "рівень" ФУПу. Адменістрації пох - точніше їм це подобається.
      писати чи репостити якісь серйозні речі немає смислу - зараз в моді помиї. Так що єдина розвага - зайти потролити "опонента", якщо його можна так назвати
 B-)
   
Это я. И я никогда не отрицал, что до 2010 меня на тему языка водили как ослика за морковкой.

Но на то и ФУП, чтобы в результате диспутов поменять свои взгляды.  Поумнеть и повзрослеть. И с 2011 года ты не найдешь от меня подобных постов.  А ведь тогда ПРУ и Овощ были в самом зените своей силы

А чому ви не пишете українською? Це якись принцип?
   
Пора менять модератора.
Я бы за Бандеровца отдал свой голос.
Підтримую
   
А чому ви не пишете українською? Це якись принцип?

Потому,  что будут ошибки. У меня немного практики.

 Я считаю,  что на форумах каждый может общаться на том языке,  на котором ему удобнее.  Ну, а СМИ уже должны быть на государственном.
   
пропозиція проста - банити за чорноротість, поки не дійде, що вони серед людей знаходяться, а не в мірє животних.


І банити тих,хто коверкає українську. Помилки можуть бути, але ж не так..
   
Бандеровцу респект ! Давно пора эту фигню с "тамбовскими базарами" прекращать.

   
так вони на зарплаті.
прихильники певної політсили і юльки це не живі ідейні люди а писаки за 30 срібняків...
я десь маю відео як це робиться. 1000 смартфонів підєднані до сервера і в певній послідовності видають якийсь текст. ак і тут.
ахаха. А как красиво тему начал. С таким флером, типа мудрец над битвой  :D
   
Потому,  что будут ошибки. У меня немного практики.

 Я считаю,  что на форумах каждый может общаться на том языке,  на котором ему удобнее.  Ну, а СМИ уже должны быть на государственном.
Ну і нехай, зате буде більше практики і знань. Тут тільки плюси, жодних мінусів.
   
Ну і нехай, зате буде більше практики і знань. Тут тільки плюси, жодних мінусів.

Всему свое время. На 2020 год поставил себе цель перейти на ФУПе на украинский
   
демократія це нзивається. придумали на Січі в Україні.
першу конституцію на планеті земля написав орлик.
погугли собі.
будеш розумніша.
а ми нащадки козаків і орлика :)



Щось ти загнув.
   
до речі, боти затравили Донча і Алєжку.
безпідставно я вважаю.
Алєжка переселенець.
а Донч під окупацією вже 5 років.
обсирають форумчан нізащо.
а тих хто травить Профілактика я готовий скрутити у баранячий рік і віддати чеченам. шоб повиховували.
   
Щось ти загнув.

 :D
погугли.
або книжку почитай.
це корисно.
   
І банити тих,хто коверкає українську. Помилки можуть бути, але ж не так..
А коверкати це з якої української?
Пс.Я б банив за такі пропозиції. Тут вільне спілкування, і якщо будьхто стараєттся писати українською - це треба тільки підтримувати і заохочувати, а критиків з "коверканням"  посилати подалі.
   

бля Атілла здоров !!!!
як ти ?
напиши шось.
   
Всему свое время. На 2020 год поставил себе цель перейти на ФУПе на украинский
(tu)
   
Всему свое время. На 2020 год поставил себе цель перейти на ФУПе на украинский

це неважко насправді.
якшо ти не даун-москаль то зможеш.

п.с. зможеш якшо захочеш.
   
ахаха. А как красиво тему начал. С таким флером, типа мудрец над битвой  :D

уха-ха...
ка смєшно.
ну как ті харашьо напісял...
зачьот тібє  :D
   
до речі, боти затравили Донча і Алєжку.
безпідставно я вважаю.
Алєжка переселенець.
а Донч під окупацією вже 5 років.
обсирають форумчан нізащо.
а тих хто травить Профілактика я готовий скрутити у баранячий рік і віддати чеченам. шоб повиховували.

Травилка у них еще не выросла, чтобы меня затравить.  У меня с ними война началась в середине 2018 года, когда я активно стал критиковать то Тимошенко, то ЗеБеню.  Тогда они и начали поднимать мои посты 2008 года или просто переводить темы на срач. Но инструментарий ФУПа позволяет и с этим бороться
   
Отдельно у меня есть давний взаимный троллинг на тему футбола,  но там как раз ботов минимум.  Им видно не ставят задания писать в футбольных ветках
   
Бандеровцу респект ! Давно пора эту фигню с "тамбовскими базарами" прекращать.

https://www.youtube.com/watch?v=3Y1FGQKiKZ0

не думаю що власники ресурсу на таке підуть.
якщо форум дає їм 20% відвідуваності сайту УП - то це бабло.
велике бабло.
вони триматимуть уснуючу систему постійно.
штабні дають контент і відвідуваність.
1000 разів на день абирвалг -це 1000 відвідувань.
а форум дає 20% відвідуваності УП.

ти відмовишся від грошей в імя спарведивості правди і честі ?
ти - так.
я - так.
власники цього ресурсу - ні :(
   
Вот как раз пришла хозяйка, дайте ей ссылку на ветку, она будет знать про ваши вопросы.
   
уха-ха...
ка смєшно.
ну как ті харашьо напісял...
зачьот тібє  :D
давай продолжай сопли размазывать. Уже и в модераторы тебя выдвигают за это. Совесть формума йопт)
 Заметьте, не "прихильники певної політсили и педрилы". А "прихильники певної політсили и юльки" мешают пафосному нику общаться.
   
Травилка у них еще не выросла, чтобы меня затравить.  У меня с ними война началась в середине 2018 года, когда я активно стал критиковать то Тимошенко, то ЗеБеню.  Тогда они и начали поднимать мои посты 2008 года или просто переводить темы на срач. Но инструментарий ФУПа позволяет и с этим бороться

спокійно чувак. Ти ше стйкий.
Донча трвалять виродки.
Вони тут - він там.
Він під окупацією 5 років.
і Донч не на російських сайтах тусується а тут.
Вони його ватою і зрадником обзивають... питають чи він податки днр заплтив і інше лайно.
це підло.
звісно шо донч має певне спотворене сприйняття реальності але ніхто з нас не був у його шкірі там де він вимушений виживати...
   
давай продолжай сопли размазывать. Уже и в модераторы тебя выдвигают за это. Совесть формума йопт)
 Заметьте, не "прихильники певної політсили и педрилы". А "прихильники певної політсили и юльки" мешают пафосному нику общаться.

цьом сонечко.
ти кращий з усіх  :D
   
Підтримую

ні.
я не буду навіть якшо гроші платитимуть.
модератор тут один і він вирішує шо має бути на свій розсуд.
   
А коверкати це з якої української?
Пс.Я б банив за такі пропозиції. Тут вільне спілкування, і якщо будьхто стараєттся писати українською - це треба тільки підтримувати і заохочувати, а критиків з "коверканням"  посилати подалі.



Українською пишеш?  :laugh:  Я ж написав..*  Помилки можуть бути ,  але ж не так..*
   
Тю на вас, я думала дисительна, хотя спросить у хозяйки за порядок на форуме, а это оказывается, так, подписьздесь, риторический вопрос, а сколько пафоса в СТ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія