Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Національний банк пояснив зміцнення курсу гривні

Національний банк пояснює зміцнення курсу гривні збільшенням надходжень виручки від експортерів.

Про це повідомили в Національному банку.

“Зміцнення курсу гривні до долара пов’язане з переважанням на міжбанківському валютному ринку пропозиції валюти над попитом на тлі збільшення надходжень від українських експортерів та продажу валютної виручки”, – повідомили в Нацбанку.

Скільки саме часу подібна ситуація буде зберігатися, залежить від багатьох факторів, в тому числі від світової кон’юнктури цін, яка зараз є сприятливою для українських експортерів.
   
Лєра ще в відпустці ?
   
у звіті по балансу видно лише віджимання кешу у манюпасів
це ідея фікс у миздобула, овоча та шоколаду
і зараз війна - не пручайтеся
   
у звіті по балансу видно лише віджимання кешу у манюпасів
це ідея фікс у миздобула, овоча та шоколаду
і зараз війна - не пручайтеся
В якому саме рядку це видно?)
Можна глянути?
Ну і заодно щоб 2 рази невставвти і всрати  Нацбанк на брехні дані по між банку попит пропозиція
Плиз
   
Ну это понятно. Если экспорт вырос в среднем на 30% то и валютной выручки больше и курс можно снизить и ЗВРы наполнить
   
а мені не вигдне зміцнення курсу гривні.
Було би в самий раз десь 40-50 грн за доллар/евро
   
а мені не вигдне

про україну ніхто не думає :(
   
В якому саме рядку це видно?)
Можна глянути?
Ну і заодно щоб 2 рази невставвти і всрати  Нацбанк на брехні дані по між банку попит пропозиція
Плиз

то відкрий звіт у тій саме темі і подивись валюту за межами банків
і кредити банків
дві цих цифри витягли баланс у плюс на фоні решти у мінусах
   
то відкрий звіт у тій саме темі і подивись валюту за межами банків
і кредити банків
дві цих цифри витягли баланс у плюс на фоні решти у мінусах

 :facepalm1:

Мда тяжко



Тепер про міжбанк
   
:facepalm1:

Мда тяжко



Тепер про міжбанк

ти б не фейспалмив, а розібрався б у своїх шоколадних перемогах
   
про україну ніхто не думає :(

ну у нас так навзаєм
держава україна на кую вертіла мої свободи і інтереси які вона по ідеї повинн арозширювати і захищати.
А я на кую вертів інтереси держави.

Все чесно.


Останнє редагування: 10 серпня 2017 12:48:07 від Luxetenebris
   
Національний банк пояснює зміцнення курсу гривні збільшенням надходжень виручки від експортерів.

Про це повідомили в Національному банку.

я думав когось затисли.

потім став думати, що це USD падає. Евро ж стоїть і збільшилось.

- а вони говорять"експорт", мабуть вже органи на експорт.
   
ти б не фейспалмив, а розібрався б у своїх шоколадних перемогах

в мене нема шоколадних перемог


так шановний ну розкажи як держава віджимає бакс у манюпаса ?
   
Лєра ще в відпустці ?

Зміцьнює курс,
якімось підписами про гарантування продажу країни Україна.
   
в мене нема шоколадних перемог


так шановний ну розкажи як держава віджимає бакс у манюпаса ?

валютні надходження практично конфісковує.
Частину продають примусово а частину тобі пишуть як ти можеш а як не можеш потратити.

але то не зовсім у манюпаса
   
в мене нема шоколадних перемог


так шановний ну розкажи як держава віджимає бакс у манюпаса ?

є такий тип людей.
Курс падає - все пропало
Курс росте - все пропало
:)
   
Національний банк пояснює зміцнення курсу гривні збільшенням надходжень виручки від експортерів.

Про це повідомили в Національному банку.

“Зміцнення курсу гривні до долара пов’язане з переважанням на міжбанківському валютному ринку пропозиції валюти над попитом на тлі збільшення надходжень від українських експортерів та продажу валютної виручки”, – повідомили в Нацбанку.

Скільки саме часу подібна ситуація буде зберігатися, залежить від багатьох факторів, в тому числі від світової кон’юнктури цін, яка зараз є сприятливою для українських експортерів.

Торговый дефицит страны растёт и выручка от экспортёров растёт
Дывный Нацбанк
   
ну у нас так навзаєм
держава україна на кую вертіла мої свободи і інтереси які вона по ідеї повинн арозширювати і захищати.
А я на кую вертів інтереси держави.

Все чесно.


100% совок детект
   
100% совок детект

совок ? згоден
злодійська держава україна це 100% совок, це виродок совка точніше УССР-а ... тут ти правий

Останнє редагування: 10 серпня 2017 12:57:35 від Luxetenebris
   
совок ? згоден
злодійська держава україна це 100% совок, це виродок совка точніше УССР-а ... тут ти правий

я навіть нехочу про це розмовляти  . в тебе конкретна логіка совка і мислення совка . 
   
я навіть нехочу про це розмовляти  . в тебе конкретна логіка совка і мислення совка . 

та що ти кажеш.
а хулі мені дбати про державу і її інтереси якщо всім своїм відношенням держава показує що мене на хую ветріла і мої інтереси.
А совок це ти з підходом все для держави. Ніби це якесь божество.

Держава це як ОСББ керівництво якого охуїло вкрай і забило болт на свої прямі обовязки по обслуговуванню населення.

   
в мене нема шоколадних перемог


так шановний ну розкажи як держава віджимає бакс у манюпаса ?

манюпас "сам" дістає заощадження в умовах зростання цін та майже стабільної грошової маси (за 6 місяців зросла аж на 0.4%)
зростання мінімалки і т.д. найбільше вплинуло саме на тих, в кого є заощадження та бізнес
+ укріплення гривні
цим перемогам імені любих друзів вже понад 10 років - більш нічого не вміють
   
манюпас "сам" дістає заощадження в умовах зростання цін та майже стабільної грошової маси (за 6 місяців зросла аж на 0.4%)
зростання мінімалки і т.д. найбільше вплинуло саме на тих, в кого є заощадження та бізнес
+ укріплення гривні
цим перемогам імені любих друзів вже понад 10 років - більш нічого не вміють

так віджимають чи сам дістає
кстаті як сформувалась та гафа в тому звіті можеш пояснити? :)
   
так віджимають чи сам дістає
кстаті як сформувалась та гафа в тому звіті можеш пояснити? :)

в українця є три стадії нема грошей.

1. Нема грошей
2. Вооще нема грошей
3. Потрібно долари міняти
   
Та яке там зміцнення, треба дивитися більший період, там усі тенденції добре видно.

Ось, наприклад, євро:



   
Минулого року серпні євро продавали по 28, позаминулого - по 25, 3 роки тому - по 17
   
Минулого року серпні євро продавали по 28, позаминулого - по 25, 3 роки тому - по 17

ну шо ж ти так ... гривня зміцнюється, бля буду зранку до обіду зміцновалась  :weep:
   
в мене нема шоколадних перемог


так шановний ну розкажи як держава віджимає бакс у манюпаса ?

слав ти й так недавно обісрався, коли доказував що 18 млрд ЗВР то ПІСЛЯ сплати боргів залишилося.

зараз дурні здають а зимою будуть грести по 30
   
слав ти й так недавно обісрався, коли доказував що 18 млрд ЗВР то ПІСЛЯ сплати боргів залишилося.

хм я десь писав цифри?  скільки було і скільки лишилось?  можеш порадувати моєю цитатою?
чи може ти таки сам обісрався зводячи на мене наклеп?
   
3 роки тому - по 17
З тої пори і зарплата виросла вдвічі
   
хм я десь писав цифри?  скільки було і скільки лишилось?  можеш порадувати моєю цитатою?
чи може ти таки сам обісрався зводячи на мене наклеп?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=975550.msg20128989#msg20128989

в гілці ти доказував що на сайтах датами манімпулюють і 18 млрд ЗВР після виплати боргів
   
зараз дурні здають а зимою будуть грести по 30

Як не будуть здавати, то до зими не доживуть
   
По состоянию на 1 августа 2017 международные резервы Украины составили $17,8 млрд. По итогам июля резервы сократились на 1%.

Об этом сообщил Национальный банк Украины на официальном сайте.

Сокращение объема резервов произошло прежде всего из-за расходов на обслуживание государственного долга.


http://biz.nv.ua/economics/zoloto-valjutnye-rezervy-ukrainy-sokratilis-na-178-mln-1624986.html
   
З тої пори і зарплата виросла вдвічі

перемога ?
   
Цитата: Luxetenebris
в українця є три стадії нема грошей.

1. Нема грошей
2. Вооще нема грошей
3. Потрібно долари міняти
Дуже хороші стадії, між іншим. Дуже допомагають хом"ячити і не тратити кошти на всяку непотрібну фігню.
   
так віджимають чи сам дістає
кстаті як сформувалась та гафа в тому звіті можеш пояснити? :)

манюпас завжди сам знає валюту тоді, коли проблеми з поточними заробітками у гривні
і гроші сам віддає, коли ніж під горлом
   
перемога ?
статус-кво
   
Національний банк пояснює зміцнення курсу гривні збільшенням надходжень виручки від експортерів.

Про це повідомили в Національному банку.

“Зміцнення курсу гривні до долара пов’язане з переважанням на міжбанківському валютному ринку пропозиції валюти над попитом на тлі збільшення надходжень від українських експортерів та продажу валютної виручки”, – повідомили в Нацбанку.

Скільки саме часу подібна ситуація буде зберігатися, залежить від багатьох факторів, в тому числі від світової кон’юнктури цін, яка зараз є сприятливою для українських експортерів.
А курс гривні до інших валют, наприклад евро, чи злотого те ж зміцнився? Ну й брехуни прийшли до влади.
   
Re: Національний банк пояснив зміцнення курсу гривні

Національний банк пояснює зміцнення курсу гривні збільшенням надходжень виручки від експортерів.

Про це повідомили в Національному банку.

“Зміцнення курсу гривні до долара пов’язане з переважанням на міжбанківському валютному ринку пропозиції валюти над попитом на тлі збільшення надходжень від українських експортерів та продажу валютної виручки”, – повідомили в Нацбанку.

Скільки саме часу подібна ситуація буде зберігатися, залежить від багатьох факторів, в тому числі від світової кон’юнктури цін, яка зараз є сприятливою для українських експортерів.

а шо примусову здачу 50-75 % виручки в баксах уже зняли ? шоб говорити про укріплення ?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=975550.msg20128989#msg20128989

в гілці ти доказував що на сайтах датами манімпулюють і 18 млрд ЗВР після виплати боргів

я там нічого не доказував а пропонував привести дати і цифри а ти і ко відмовчались хе-хе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія