Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вийти за межі націоналізму

Re: Вийти за межі націоналізму

  Я не хочу єднатися.
а оце вже точно ваша проблема. Можна записатись до Маска, ще є час
Раджу почитати документи 3го Інтернаціоналу.
вже комуняками лякуєте, та що ж таке. Ким ще буде?

Останнє редагування: 15 січня 2019 09:30:13 від costashu
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Націоналізм - це захисна реакція самозбереження.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Да ведь мы уже проходили "глобальний ліберальний порядок". Его обеспечивали Вест-Индская компания и Ост-Индская компания. Национальные, религиозные различия людей компании не очень волновали. Это точно. Они грабили территории, невзирая на цвет кожи ее жителей. Кстати, обе компании  охотно продавали в рабство своих белых служащих.
Новое мировое правительство - это кучка избранных барыг, которым национальные администрации только мешают выжимать Землю, как мокрую тряпку.
Пока существуют государства, основанные на нациях, сохраняется баланс интересов разных этносов. Пусть этот баланс иногда приходится отстаивать кровью и кровью. Но как только появится "мировое правительство" 99% жителей планеты ожидает участь австралийских аборигенов
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Націоналізм - це захисна реакція самозбереження.
хто сказав, що світовий уряд ліквідує нації? Він буде урядувати, а частково й вже урядує, людством загалом. Це ще один, новий поверх організації спільноти

Останнє редагування: 15 січня 2019 09:50:51 від costashu
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Да ведь мы уже проходили "глобальний ліберальний порядок". Его обеспечивали Вест-Индская компания и Ост-Индская компания. Национальные, религиозные различия людей компании не очень волновали. Это точно. Они грабили территории, невзирая на цвет кожи ее жителей. Кстати, обе компании  охотно продавали в рабство своих белых служащих.
Новое мировое правительство - это кучка избранных барыг, которым национальные администрации только мешают выжимать Землю, как мокрую тряпку.
Пока существуют государства, основанные на нациях, сохраняется баланс интересов разных этносов. Пусть этот баланс иногда приходится отстаивать кровью и кровью. Но как только появится "мировое правительство" 99% жителей планеты ожидает участь австралийских аборигенов
ще, ще більше смішних лякалок! :lol:
   
Re: Вийти за межі націоналізму

а оце вже точно ваша проблема. Можна записатись до Маска, ще є час
вже комуняками лякуєте, та що ж таке. Ким ще буде?
  Нащо мені Маск?
  Жупел приватизації космічної індустрії тіньовими особами?
  Вони радітимуть за мій добробут?
 
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Жупел приватизації космічної індустрії тіньовими особами?
це жах. У вас справжня фобія
   
Re: Вийти за межі націоналізму

це жах. У вас справжня фобія
  Це не фобія.
  Це тверезе спостереження.
  А Ваше дурнувате завзяття препаровано митцем до абсолютної ясності його(завзяття) природи.  B-)
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Це не фобія.
  Це тверезе спостереження.
над гітлером-ліберастами-інтернаціоналом? :facepalm:
   
Re: Вийти за межі націоналізму

над гітлером-ліберастами-інтернаціоналом? :facepalm:
  Не пересмикуйте.
  Йшлося про космічну галузь.
 
  А агітація, що якийсь уряд десь колись про мене буде турбуватися краще ніж я сам - як мінімум, не витримує перевірки елементарною логікою.  B-)
   
Re: Вийти за межі націоналізму

 Українець вже повірив світовій спільноті, і роззброївся заради "спільного всесвітнього блага".
 В результаті безліч вбитих, обездолених, руйнація економіки, і перспективи подальшої окупації.
 Вивести Україну з цієї безвиході може тільки національний і націоналістичний колективний лідер.
 А Ваша маячня про "світовий уряд" - це розмахування вірьовкою у домі повішеного.
 
 Я навіть розумію, що спонукає Вас до цих огидних дій.
 Співчуваю Вашим комплексам меншовартості(зовсім трошки).
 Але рішуче і однозначно засуджую Вашу хуцпу.

 "Зняти мешти і по пиці"(ц) [ua]
   
Re: Вийти за межі націоналізму

ще, ще більше смішних лякалок! :lol:

я помню вас по дурдому. по-моему вы как-то связаны с молдавией. поэтому диалог с вами проходит всегда  параллельно здравому смыслу и всегда весело.
зы по теме. сегодня "мировое правительство" может возглавить либо представитель традиционной элиты с консервативно-колониальным анамнезом, типа трампа. либо лидер истеричной контрэлиты, левак и придурок, типа мадуро. или их аватары. даже не знаю какой вариант вкуснее
   
Re: Вийти за межі націоналізму

з початку війни в 2014му р. ми в Україні покладаємо багато надій на міжнародну допомогу, ви знаєте. Слідкуємо за засіданнями Ради безпеки ООН, слідкуємо за голосуваннями в ООН, сподіваємось на війська ООН та жалкуємо, що ООН не має достатньо повноважень - а саме, що ООН не світовий уряд. Я не дуже перебільшую?

ви покладаєте надії на ООН
християни на Ісуса
мусульмани на Аллаха

що тішить, плюс/мінус усі з однаковим результатом - щось же ж відбувається завдяки їх волі
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Харарі конкретний єпанат.
Приліпив консервативну демократію сша 20 століття до політкоректного гендерного кретинизму очкариків відірваних від реальності що протирають штани в універах на пожиттєвій зарплаті.
Ще десять років і гендер в науці-.математиці і фізиці -знищить ці науки, як він знищує сім'ю, освіту і суспільство взагалі.
Харарі звичайнісінький комуніст- а його теорія що якщо всв будуть добрими то все буде добре просто смішна.
Фукуяма вже відрікся від свєї безглуздої книжки коли побачив що в світі все ще купа хижаків яких треба умовляти не словами і трансгендерами, а зброєю і солдатами.

Харарі трохи глибше бачить проблему
і пише, що наші бажання цілком можуть нас погубити
але, як і кожен автор, що почав писати одразу про все, він не зміг написати про все однаково добре
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Не пересмикуйте.
  Йшлося про космічну галузь.
 
  А агітація, що якийсь уряд десь колись про мене буде турбуватися краще ніж я сам - як мінімум, не витримує перевірки елементарною логікою.  B-)
ви не лякали гітлером-ліберастами-інтернаціоналом?
Українець вже повірив світовій спільноті, і роззброївся заради "спільного всесвітнього блага".
 В результаті безліч вбитих, обездолених, руйнація економіки, і перспективи подальшої окупації.
 Вивести Україну з цієї безвиході може тільки національний і націоналістичний колективний лідер.
 А Ваша маячня про "світовий уряд" - це розмахування вірьовкою у домі повішеного.
 
 Я навіть розумію, що спонукає Вас до цих огидних дій.
 Співчуваю Вашим комплексам меншовартості(зовсім трошки).
 Але рішуче і однозначно засуджую Вашу хуцпу.

 "Зняти мешти і по пиці"(ц) [ua]
мішанина всього. Мабуть, з переляку. Я вам що, писав що треба позбавитись свого уряду, очікуючи коли постане світовий?! То в кого комплекси?
   
Re: Вийти за межі націоналізму

я помню вас по дурдому. по-моему вы как-то связаны с молдавией. поэтому диалог с вами проходит всегда  параллельно здравому смыслу и всегда весело.
зы по теме. сегодня "мировое правительство" может возглавить либо представитель традиционной элиты с консервативно-колониальным анамнезом, типа трампа. либо лидер истеричной контрэлиты, левак и придурок, типа мадуро. или их аватары. даже не знаю какой вариант вкуснее
ви про всесвітнього вождя, чи що? Я про уряд
   
Re: Вийти за межі націоналізму

ви покладаєте надії на ООН
християни на Ісуса
мусульмани на Аллаха

що тішить, плюс/мінус усі з однаковим результатом - щось же ж відбувається завдяки їх волі
я на Христа
   
Re: Вийти за межі націоналізму

я на Христа

в попередньому дописі було на ООН,
втім,
яка різниця, врешті решт
   
Re: Вийти за межі націоналізму

в попередньому дописі було на ООН
процитувати, чи що? Ви ж зазвичай уважні до тексту

Останнє редагування: 15 січня 2019 13:50:17 від costashu
   
Re: Вийти за межі націоналізму

ви не лякали гітлером-ліберастами-інтернаціоналом?
мішанина всього. Мабуть, з переляку. Я вам що, писав що треба позбавитись свого уряду, очікуючи коли постане світовий?! То в кого комплекси?
Переляк то у Вас.
 Не треба з себе Вангу корчить.
 Для чого той "світовий" уряд?
 Яка у нього реальна мотивація?
 Зараз нема цивілізованих стосунків між країнами, а у "світового" вийде ще гірше.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

лейбералізм

Точно підмічено. Наразі соціалісти лейбералізм називають лібералізмом. Напьорсточники.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Для чого той "світовий" уряд?
 Яка у нього реальна мотивація?

Спитай у будь-якого порошенка.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Спитай у будь-якого порошенка.
У  порошенків нема самостійності. Тому їх мотивація не суттєва.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

написано гарно і дохідливо. погоджуюся з автором, давно кажу те саме. 
   
Re: Вийти за межі націоналізму

боротьба з націоналізмом це те саме що що боротьба з північним полюсом магніту шляхом розрізання магніту навпіл..
щоб знищити полюси треба знищити магніт, щоб знищити націоналізм треба знищити нації..
так, лівакам треба знищити нації, тому вони воюють зі всім проявами націй, особливо з націоналізмом
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Переляк то у Вас.
 Не треба з себе Вангу корчить.
 Для чого той "світовий" уряд?
 Яка у нього реальна мотивація?
 Зараз нема цивілізованих стосунків між країнами, а у "світового" вийде ще гірше.
я писав вище, для чого, але дуже загально, я ж не Ванга. Але одну з причин ви тільки що назвали самі - цивілізовані стосунки між країнами. Вже цієї мотивації вистачить
   
Re: Вийти за межі націоналізму

лівакам треба знищити нації, тому вони воюють зі всім проявами націй, особливо з націоналізмом
це їх помилка
   
Re: Вийти за межі націоналізму

я писав вище, для чого, але дуже загально, я ж не Ванга. Але одну з причин ви тільки що назвали самі - цивілізовані стосунки між країнами. Вже цієї мотивації вистачить

   :facepalm:  Нема слів. "Вульгарний примітивізм"(ц) +демагогія.  :weep:

  ПиСи. Назвіть хоч одну країну, яка прагне доброчесних, порядних, альтруїстичних стосунків.
            Гасло "ми вам такую барьбу за мір устроім..." живе і перемагає. :(

Останнє редагування: 15 січня 2019 21:03:36 від Топа
   
Re: Вийти за межі націоналізму

Нема слів.
оце краща відповідь
   
Re: Вийти за межі націоналізму

оце краща відповідь
  Патякалка.
  Аби було тре щось доводити, я б довів.
  А так  ти гавкнув - і сховався у кущики.
  Барєц за міравоє правітєльство. :lol:
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Патякалка.
  Аби було тре щось доводити, я б довів.
дякую не треба. Для вас це якась дуже болюча тема, на що ви відповідаєте агресією. А це не той простір, де можна щось доводити
   
Re: Вийти за межі націоналізму

дякую не треба. Для вас це якась дуже болюча тема, на що ви відповідаєте агресією. А це не той простір, де можна щось доводити
  Звісно.
  Вам якось і не зрозуміло, що "гарні" гасла ведуть зовсім не в рай.
  Для чого було заводити тему?
  Щоб "асадачєк астался"? :D
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Звісно.
  Вам якось і не зрозуміло, що "гарні" гасла ведуть зовсім не в рай.
  Для чого було заводити тему?
  Щоб "асадачєк астался"? :D
хто завів тему? Я в темі висловив згоду з необхідністю і неминучістю світового уряду

пс далеко не всі гарні гасла ведуть до пекла, інакше ми вже давно там підсмажились би
   
Re: Вийти за межі націоналізму

боротьба з націоналізмом це те саме що що боротьба з північним полюсом магніту шляхом розрізання магніту навпіл..
щоб знищити полюси треба знищити магніт, щоб знищити націоналізм треба знищити нації..
так, лівакам треба знищити нації, тому вони воюють зі всім проявами націй, особливо з націоналізмом

яка брехня і маніпуляція. де було написано про "боротьбу з націями" і "нищення"? ну нашо ж так нагло приписувати іншим свої бажання нищення всього?
в трьох неповних стрічках тексту п'ять "знищень", три "боротьби" з "війною" і, обов'язковий для нео-наці, башинг демократії.
ольгіно вже просто не маскується, час підпирає.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

хто завів тему? Я в темі висловив згоду з необхідністю і неминучістю світового уряду

пс далеко не всі гарні гасла ведуть до пекла, інакше ми вже давно там підсмажились би
  Нема такої необхідності.
  НЕМА.

  А неминучесть - тільки у головах тих, хто нехтує законами розвитку.  ;)
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Нема такої необхідності.
  НЕМА.

  А неминучесть - тільки у головах тих, хто нехтує законами розвитку.  ;)

є необхідність відкритості в діях і намірах і в їхній координації перед лицем глобальних викликів та загроз. причому ще вчора і позавчора, бо завтра може і пізно буде.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Нема такої необхідності.
  НЕМА.

  А неминучесть - тільки у головах тих, хто нехтує законами розвитку.  ;)
десь так заперечували (а деякі і зараз, і тут на форумі) мешканці міст та селищ необхідність центрального уряду. А вже потім новонароджені спільноти назвали націями. Отакі вони, закони розвитку, починаючи від інфузорій

Останнє редагування: 15 січня 2019 22:18:10 від costashu
   
Re: Вийти за межі націоналізму

є необхідність відкритості в діях і намірах і в їхній координації перед лицем глобальних викликів та загроз. причому ще вчора і позавчора, бо завтра може і пізно буде.

  Загрози від чого?
   
Re: Вийти за межі націоналізму

  Загрози від чого?

читай останній абзац стартпосту, там названі основні.
   
Re: Вийти за межі націоналізму

десь так заперечували (а деякі і зараз, і тут на форумі) мешканці міст та селищ необхідність центрального уряду. А вже потім новонароджені спільноти назвали націями
  Спочатку дізнайтеся, чому складна система більш стійка до зовнішніх негараздів, порівняно з простою. ;)
  Пропонований "світовий уряд" - або аж занадто спрощена система(панамерікан), або абсолютно недієва(ООН).
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія