Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Скільки блях розмитнено за 4 дні?
Bmx

25 листопада набули чинності закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

Є десь інформація, скільки авто розмитнено?


   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?
Agh

Адын! Сафсем адын! :)
https://minfin.com.ua/ua/2018/11/27/35786077/
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

У вівторок, 27 листопада, близько 13:00 останні протестувальники розблокували траси перед Краковцем та Шегинями. Втім обіцяють невдовзі повернутись. Але на пунктах пропуску – і далі черги. Тепер у них стоять і євробляхарі, які вивозять свої автомобілі на історичну батьківщину. Втім є й такі, хто розмитнив своє авто.

Нагадаємо, у неділю, 25 листопада, протестувальники перекрили пункти пропуску на Львівщині. Власники машин на іноземній реєстрації вимагали скасувати нові правила розмитнення.

«Щоби нам скасували, а ні, то зробили менше розмитнення. Не таке, яке зараз вимагають», – розповів протестувальник Петро.

Утім не всі власники «євроблях» проти нового закону. Дехто вже скористався знижкою на розмитнення і узаконив свою власність.

«Із понеділка до сьогоднішнього часу вже оформлено 100 автомобілів згідно нового закону. Ми дивились, що 12-13 тис. грн, люди, які скористались оцією 50% знижкою на акциз, економлять», – розповів керівник Львівської митниці Левко Прокіпчук.

Митники підрахували збитки: у понеділок через заблокований кордон державний бюджет недоотримав 35 млн грн. Такі ж втрати – і у вівторок. Тепер учорашні протестувальники самі стоять у чергах до кордону.


https://zaxid.net/news/
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Львівська митниця розмитнила за новим законом уже 100 «євроблях»
https://zaxid.net/na_lvivskiy_mitnitsi_za_novim_zakonom_uzhe_rozmitnili_100_yevroblyah_n1470748
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

25 листопада набули чинності закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

Є десь інформація, скільки авто розмитнено?

А как же!

Специально для вас ежедневные отчёты готовят  :lol:
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

нормальні більш-менш машини розмитнять
хлам по 500-1000 євро піде на шроти
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

хлам по 500-1000 євро піде на шроти

Шрот піде на шрот.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?
RSP

Сьогодні почув таку фразу
Розмитню, хіба 1400 доралів вже так то й багато
Правда я не знаю про яку машину мова йшла
Бачив бляхи які купляли за 800 доралів, то думаю ті 1400 не дадуть
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?
den

Сьогодні почув таку фразу
Розмитню, хіба 1400 доралів вже так то й багато
Правда я не знаю про яку машину мова йшла
Бачив бляхи які купляли за 800 доралів, то думаю ті 1400 не дадуть

Замість 500-600 хабаря простіше один раз 1500 мабуть
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Ну одну точно розмитнили.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

із 2 млн - 2  шт.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

із 2 млн - 2  шт.
Вже другу сотню розміняли.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

із 2 млн - 2  шт.

вчора була інфа ще про 25 штук на 16.00
сьогодні думаю вже декілька сотень штук по країні
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

із 2 млн - 2  шт.
пан не читач а письменник?
А що пану западло перед тим як щось своє ..."вумне" тут тиснути "поліпшивши" контент, спочатку прочитати попередні коменти?... (td)
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?
Bmx

Вже другу сотню розміняли.

То мало, може далі піде краще. У ці дві сотні певно входять і авто які завезли перший раз з Європи, щоб розмитнити. Раніше теж так було.
Навіть якщо буде по 1000 в день, за 100 днів вийде - 10-20%
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

нормальні більш-менш машини розмитнять
хлам по 500-1000 євро піде на шроти

шроти завалені такими машинами давно. попиту ше й на бляхи немає.
тому ніякому шроту та бляха не потрібна :)
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

тому ніякому шроту та бляха не потрібна



   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Навіть якщо буде по 1000 в день, за 100 днів вийде - 10-20%

Пробігала інформація, що більше 90% мають проблеми з документами і просто не можуть бути розмитнені.
Так що всі реальні власники автівок скоріш за все встигнуть розмитнити.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Я не знаю как ее размытнювать, надо не надо выгонять, какой порядок, куда платить, узнавал на таможне, там никто толком объяснить не может... ждемс
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Пробігала інформація, що більше 90% мають проблеми з документами і просто не можуть бути розмитнені.
Так що всі реальні власники автівок скоріш за все встигнуть розмитнити.
Слышали звон, да не знаешь где он. Основная проблема, где взять 2000 евро на размытнювання
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Я не знаю как ее размытнювать, надо не надо выгонять, какой порядок, куда платить, узнавал на таможне, там никто толком объяснить не может... ждемс
:X а як порушувати закон ти знав!? Поротть вас , скот!!
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

:X а як порушувати закон ти знав!? Поротть вас , скот!!
Огласите список статей порушеных? :D
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Огласите список статей порушеных? :D
ти працював таксистом на блясі!!!... :X
 :laugh: А якщо тебе добряче копнути...та добряче потрусити...то взагалі можна великий термін тобі намалювати. А потім продати тобі те малювання за суто символічну п'ятизначну суму грошей...ну типу за моральні збитки.. нанесені державі твоєю хитрожопістю.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Я не знаю как ее размытнювать, надо не надо выгонять, какой порядок, куда платить, узнавал на таможне, там никто толком объяснить не может... ждемс

Как растаможить авто, не пересекая границу
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Как растаможить авто, не пересекая границу
RBC
.ua
/ukr/
avto_i_hi_tech/
ukraintsam-rasskazali-rastamozhit-avto-peresekaya-1543482574

Останнє редагування: 29 листопада 2018 11:58:00 від Serhii
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Слышали звон, да не знаешь где он. Основная проблема, где взять 2000 евро на размытнювання

Ну я значно більше заплатив податків за свій автомобіль, тому що звісно коли його купуєш. то і ПДВ платиш і в пенсійний та таке інше.
А як інакше, коли ти хочеш в Україні на ньому їздити?
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

ти працював таксистом на блясі!!!... :X
 :laugh: А якщо тебе добряче копнути...та добряче потрусити...то взагалі можна великий термін тобі намалювати. А потім продати тобі те малювання за суто символічну п'ятизначну суму грошей...ну типу за моральні збитки.. нанесені державі твоєю хитрожопістю.
На бляси я не працював,  B-) , В то время Убер с блясями не работал )) працював на укробляси. Какое страшное нарушение таксовать :facepalm:
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Ну я значно більше заплатив податків за свій автомобіль, тому що звісно коли його купуєш. то і ПДВ платиш і в пенсійний та таке інше.
А як інакше, коли ти хочеш в Україні на ньому їздити?
когда бу покупаешь то тоже ПДВ платишь?
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Основная проблема, где взять 2000 евро на размытнювання
ой, вей! заплачу зараз від жалю.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Слышали звон, да не знаешь где он. Основная проблема, где взять 2000 евро на размытнювання
я тобі дам...3000 ойро.  B-) Але під заставу твого нерухомого майна...
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Як виявилось, у пересічників є гроші. Зараз знов черга на червоному пасі - майже всі на бляхах - кажуть, їдемо оформляти машину.
Контрабас перерви не терпить.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

когда бу покупаешь то тоже ПДВ платишь?

А до чого тут це питання? Якщо ти про ПДВ, яке платять за придбані за кордоном вживані автівки, то так - є таке, в Польщі ти маєш заплатити ПДВ за таку автівку 22 чи 23 відсотки, не пам'ятаю точно, в Німеччині десь 19% ну і в Україні звісно теж є ПДВ на імпорт автівок, не важливо вживаних чи ні. Нормальна світова практика, нічого дивного. Можливі виключення коли країни об'єднуються в спеціальні союзи, наприклад як це зроблено між країнами в межах ЄС, але поки що Україна не в ЄС.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

ой, вей! заплачу зараз від жалю.
Ну закон вступил в силу будем размытнювать, или на шрот сдават, ездить на бляхах уже запрещено по идее. Впринципе я только за, потому что бляха в таком виде каком оно сейчас  это неправильно , бляхари же не выступают за то что бы бляхи оставить как есть, они выступают за скасування заградительного мыта которое увеличивает стоимость растаможки очень сильно и делает безсмысленной саму по себе растаможку, проще машину выкинуть, тогда бюджет не получает никаких денег вообще.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

бляхари же не выступают за то что бы бляхи оставить как есть, они выступают за скасування заградительного мыта которое увеличивает стоимость растаможки очень сильно и делает безсмысленной саму по себе растаможку, проще машину выкинуть, тогда бюджет не получает никаких денег вообще.

Для того щоб домагатись більш адекватних правил розмитнення не обов'язково треба бути бляхарем і навіть навпаки - якщо ти людина зі зниженою соціальною відповідальністю та начхав на закон, а потім вимагаєш змінювати закон, то до тебе особливе ставлення.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

я тобі дам...3000 ойро.  B-) Але під заставу твого нерухомого майна...
Если серьезно, то бляху я еще думаю размытнювать или нет, она уже свое откатала, я на ней в дтп попал нормальное летом, уже нужно вкладывать и проще 2000-3000 прокрутить и за 5-6 купить машину новей.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Нові правила розмитнення. Відповідаємо на найпоширеніші запитання
все це зрозуміло, але нема відповіді на ГОЛОВНЕ питання - де брати ту купчу чи договір продажу і як зняти авто з іноземного обліку без виїзду. Теж мені , пояснення від геніїв з митниці.
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

все це зрозуміло, але нема відповіді на ГОЛОВНЕ питання - де брати ту купчу чи договір продажу і як зняти авто з іноземного обліку без виїзду. Теж мені , пояснення від геніїв з митниці.
делать запрос в Литву, там снимать с учета , но надо номера сдавать, и писать купчую , потому что что бы ее снять с учета нужно указать причину снятия
   
Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Для того щоб домагатись більш адекватних правил розмитнення не обов'язково треба бути бляхарем і навіть навпаки - якщо ти людина зі зниженою соціальною відповідальністю та начхав на закон, а потім вимагаєш змінювати закон, то до тебе особливе ставлення.
Опять за рыбу гроши, кто вам такое сказал что бляхари начхали на закон :facepalm: ? Если сами законы такие что казнить нельзя помиловать????
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія