Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

у всіх мобілках починаючи з 2002 року є функція роботи передатчика навіть у вимкненому стані. А в деяких навіть при витягнутому акумуляторі. Ставлять конденсатор в плату що працює як батарейка кілька днів.
:facepalm: додаткової батарейки там вистачає лише для годинника
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Покрутив кетайского приймача, фм ловить, а на інших хвилях вообщє нічого 8-)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Часа на 3 уключалося, потім  назад наші станції верталися, літом і було


Якщо це точно було на УКХ, значить дальнє проходження радіохвиль було. Відносно рідкісне явище на УКХ. Радіохвилі відбиваються від іоносфери і повіртаються на землю, при цьому стає можливим зв'язок на далекі відстані (як для УКХ, зазвичай дальність на УКХ до декількох десятків км).
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

То Meanmen



Якщо зараз включити приймач на ДХ, СХ, а особливо на КХ, то, скоріше за все, ви не почуєте нічого, крім шуму, свісту і т.п. Так вот. Справа у тому, що багато сучасного електрообладнання випрмінює потужні перешкоди, які практично унеможливлюють прийом на цих діапазонах. Це блоки живлення (адаптери, зарядки), телевізійні тюнери, комп'ютерна техніка, світлодіодні лампи, деякі світильники та інше. Для вирішення цієї проблеми треба знаходитись на відстані хоча б кілька сот метрів від вищеназваних джерел перешкод. І станції у Вас відразу з'являться.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Да фм  ловить, а на інших хвилял шо?

На інших хвилях треба тестувати приймачі, якщо там ще щось мовлять
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Да фм  ловить, а на інших хвилял шо?

На інших хвилях треба тестувати приймачі, якщо там ще щось мовлять


Мовлять багато, тільки українською мовою дуже мало. Писали вже в цій темі де що ловиться, почитайте тему.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Та раніше коли стемніє усьо ловилося, даже радіолюбітєлі ті шо по радіо-зонах були
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Зараз все так само.
Тільки радіоаматори ліцензовані перейшли на модуляцію SSB, потрібен приймач з SSB. А радіохулігани так і є, як і раніше, з модуляцією АМ. На частотах 3 Мгц та 2 Мгц.

Останнє редагування: 26 січня 2022 15:44:16 від Квитан
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Что, будем открывать на базе ветки клюб радиолюбителей ?  :D

Киев - 11.64 МГц англоязычная станция хорошо ловится (диапазон 25М)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

клюб радиолюбителей ?

Слушать радио любителей  :)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Слушать радио любителей  :)
давайте частоты :D
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Ви мій жарт не зрозуміли. Я мав на увазі
не радиолюбителей, а "слушать радио любителей".
Клуб любителей слушать радио, иными словами.  :)
   
:facepalm: додаткової батарейки там вистачає лише для годинника
Вже років 10 ніхто не ліпить додаткові батарейки в системні плати для годинників. Ставлять конденсатори великої ємності. Вважається що хоч раз в тиждень р але девайс в розетку тикнеш. Конденсатор заряджається і підтримує мінімум функціональності. В тому числі годинник. І радіопередавач що раз в годину скидає координати на базову станцію мобіли.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

 Метєо погоду предавали, а інколи було шо тоьотєнька начитувала цифри , тіпа

545 456
465 564

 :triniti:  8-)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

І радіопередавач що раз в годину скидає координати на базову станцію мобіли.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

  Погоду й зараз передають. Для аеропортів Ростова, Краснодара, Анапи, Ставрополя, Мін. Вод, Волгограда.  [KA]
Тьотенькі з ціфрами не чути.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

  Погоду й зараз передають. Для аеропортів Ростова, Краснодара, Анапи, Ставрополя, Мін. Вод, Волгограда.  [KA]
Тьотенькі з ціфрами не чути.
як це не чути?
атіс жулян на двох мовах шпарить
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

І радіопередавач що раз в годину скидає координати на базову станцію мобіли.


Це як

До такого якшо приєднати мікрохфон то навєрно можна з космонафтами розмовляти

Meanmen, без образ, я по - дружньому.  :)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

як це не чути?
атіс жулян на двох мовах шпарить

Це я прогавив, значить. Недоработочка.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Це як

Meanmen, без образ, я по - дружньому.  :)
с космонавтами кстати можно обычным баофенгам на 70 см связаться если рядом пролетать мкс будет
   
Показати зображення...

Можеш вимахуватись аватарками хоч до всрачки. Але алгоритм мобіли саме так і працює - регулярно шукати найближчу базову станцію. Що по суті і є координатами.
Ви бляха настільки тупі що навіть приблизно не уявляєте сучасних технологій. Лапті.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

с космонавтами кстати можно обычным баофенгам на 70 см связаться если рядом пролетать мкс будет

Треба буде спробувати.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Квитан так скоко зараз коштує отой наворочаний Грюндік? Тисч 8 грн?
 8-)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Я пам'ятаю, минулого року на ОЛХ від 12 тис.грн. такі були. Це те, що я бачив. Останнім часом не цікавився.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Вже років 10 ніхто не ліпить додаткові батарейки в системні плати для годинників. Ставлять конденсатори великої ємності. Вважається що хоч раз в тиждень р але девайс в розетку тикнеш. Конденсатор заряджається і підтримує мінімум функціональності. В тому числі годинник. І радіопередавач що раз в годину скидає координати на базову станцію мобіли.
:facepalm: іоністори мають величезний внутрішній опір, і крім годинника, нічого ними не заживити. та й нема їх у мобілах.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Del.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Я пам'ятаю, минулого року на ОЛХ від 12 тис.грн. такі були. Це те, що я бачив. Останнім часом не цікавився.

Зараз 5500 грн 8-)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Ещё нет одной ручки, с правого торца в низу. Под переключением каналов. Не знаю, что оно может переключать.
Тембр! :)
Ставлять конденсатор в плату що працює як батарейка кілька днів.
Ніх'я сє конденсатор! :facepalm1:
Мовчу вже про саму "фічу".
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Ви бляха настільки тупі що навіть приблизно не уявляєте сучасних технологій. Лапті.
Це, здається, той юзер, що розказував про балістичні комп'ютери в кацапських танках, що реєструють і ведуть десяток цілей, якщо навіть ціль - "щось підозріле" в кущах, а потім методично їх розстрілюють?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
LAR

Тембр! :) Ніх'я сє конденсатор! :facepalm1:
Мовчу вже про саму "фічу".

Ок, с тембром все хорошо. Значит можно не искать как покрутить. Плоскогубцы не предлагать! не получилось.  :shuffle:
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

То напевно ручка точного підстроювання частоти.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
dmp

На самом деле с мобилками не такой уж и бред как кажется. Ну в исполнении максима бред конечно, нет таких конденсаторов в телефоне. Но, скажем, современный айфон в некоторых условиях (включен сервис Find My, ios 15, возможно что-то еще) умеет оставлять включенным контроллер bluetooth в состоянии power off. В контроллере bluetooth можно запускать небольшие приложения, и там живет сервис find my. Т.е когда смотришь - телефон выключен, но он ослеживается в сервисе Find My. Это конечно не радиомодуль, но тоже активность.

   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

То напевно ручка точного підстроювання частоти.
Нема такого в ВЕФі.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

В контроллере bluetooth можно запускать небольшие приложения, и там живет сервис find my. Т.е когда смотришь - телефон выключен, но он ослеживается в сервисе Find My. Это конечно не радиомодуль, но тоже активность.
Тобто, і gps сервіс теж активний?
Інакше який же це файнд-мі?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
dmp

Тобто, і gps сервіс теж активний?
Інакше який же це файнд-мі?

Думаю, что нет, используются координаты устройства, которое предоставляет relay.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Уявімо собі ситуацію, що кацапи почали активні бойові дії, почалися перебої з мобільним зв'язком, інтернетом, телебачення. В гіршому випадку електронні засоби комунікації зникнуть, почнуться перебої з електроенергією. Як в такому разі дізнаватись новини, просто взнавати що робиться для планування своїх дій. Непогано було б мати радіоприймач, який міг би працювати у максимальній кількості діапазонів, був невеликий, мав автономне живлення і коштував розумні гроші.
Хто в цьому розбирається, який?

Дякую за гілку

знайшла такий: Eton SIDEKICK, Ultimate Camping AM/FM/NOAA радіо

продавець з олх каже шо в січні розібрали всі Eton-и , наступні  за місяць...
на амазоні ше є

 






   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

дорого и пафосно
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Квитан так скоко зараз коштує отой наворочаний Грюндік? Тисч 8 грн?
 8-)

900-та серія на аліку десь від 300 баксів. 600-та з макс наворотами 200. Для кацабів було дешевше
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Метєо погоду предавали, а інколи було шо тоьотєнька начитувала цифри , тіпа

545 456
465 564

 :triniti:  8-)

О, тьоьтєньку я чув.
"Тріанон! Тріанон! Тріанон!
3456 5218 8032 4531..."
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Зараз 5500 грн 8-)
дай лінк
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія