Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

іще один чіткий маркер русского міра

іще один чіткий маркер русского міра

ніколи не визнавай свою вину

навіть якщо припруть, все одно: гдє бля, чо бля, докажи, нє віжу, нє может бить

темні сторінки історії є у всіх
але якщо про них кажуть здоровій людині, вона їх визнає і пробує пояснити чим вони викликані

якщо це русскій мір, то правда всєгда за намі. не було такого, а якщо і було, то все правильно і справедливо

і це не тільки в російській пропаганді, але і в українській
достатньо подивитись на реабілітацію дивізії СС Галичина. Що там виправдовувати?
але все одно пробують відмазувати: і то взагалі не СС, і СС був різний, і окремим рядком у Нюрнбергу про них не написали 

а в результаті все одно ніякої вини за нами немає

хоча значно простіше сказати, що час був такий. нація була роз'єднана і не свідома, армію свою створити не вдавалось, тому пробували щось піймати у боротьбі двох гігантів. Намагались упасти на хвоста і на чужому горбі в рай в'їхати. То совєти радо вітали, очікуючи що вони від польського поневолення звільнять, то німцям служили, думаючи, що вони від совєтів звільнять і волю дадуть.  Були такі історичні помилки, але із них зробили висновки. Чи не зробили?


   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ніколи не визнавай свою вину

навіть якщо припруть, все одно: гдє бля, чо бля, докажи, нє віжу, нє может бить

темні сторінки історії є у всіх
але якщо про них кажуть здоровій людині, вона їх визнає і пробує пояснити чим вони викликані

якщо це русскій мір, то правда всєгда за намі. не було такого, а якщо і було, то все правильно і справедливо

і це не тільки в російській пропаганді, але і в українській
достатньо подивитись на реабілітацію дивізії СС Галичина. Що там виправдовувати?
але все одно пробують відмазувати: і то взагалі не СС, і СС був різний, і окремим рядком у Нюрнбергу про них не написали 

а в результаті все одно ніякої вини за нами немає

хоча значно простіше сказати, що час був такий. нація була роз'єднана і не свідома, армію свою створити не вдавалось, тому пробували щось піймати у боротьбі двох гігантів. Намагались упасти на хвоста і на чужому горбі в рай в'їхати. То совєти радо вітали, очікуючи що вони від польського поневолення звільнять, то німцям служили, думаючи, що вони від совєтів звільнять і волю дадуть.  Були такі історичні помилки, але із них зробили висновки. Чи не зробили?

а шо поганого в сс?
на ДЕРЖАВНОМУ рівні  їх же не святкують
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Почали заздравіє , закінчили заупокой (с) .   ))

Не знаю чий воно мір . Та я нунах .

Якшшось підказуйте бо мо і я так вмію .  ))
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ніколи не визнавай свою вину

навіть якщо припруть, все одно: гдє бля, чо бля, докажи, нє віжу, нє может бить




На прихильники певної політсили похоже, ведут себя точно так же
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра


олдбой те що ти пропонуєш, це не відмова від реабілітації дивізії
це зміна тактики як її реабілітовувати

більш того одне другому ніяк не протирічить бо дійсно і СС був різний і в Нюрнбергу про них не писали
і нація була роз'єднана і не свідома, армію свою створити не вдавалось, тому пробували щось піймати у боротьбі двох гігантів

все це правда
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

бо дійсно і СС був різний і в Нюрнбергу про них не писали


 :laugh:
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

я от зараз дивлюсь американську документалку про В'єтнам

http://kinoflux.org/44407-vetnam-2017-the-vietnam-war.html

це жесть просто, я навіть і не підозрював що це була такого масштабу ганьба
і це все розкопують американці, самі про себе. Щоб усвідомити, проаналізувати і не повторити

якби такого масштабу викриття робили українці про українську історію їх бо просто убили "патріоти"
тому Україна на сьогодні це русскій мір, як би печально це не було
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ну так
Петро обісрався а вони кажуть "то коричневе - наш шоколад, а Петро має всі шанси".
це русскій мір?  :laugh:
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Німців, що ОБРАЛИ САМІ владу нацистів, підтримували її звірячу ідеологію, розпочали 2 Світову війну, організували Холокост і звірству яких не було меж, давно вже не тикають на кожному кроці ні СС, ні Холокостом, ні Бухенвальдом, ні мільонами жертв

Виросло покоління у Франції, що і не знає про ДЕРЖАВНИЙ КОЛОБРАЦІОНИЗМ їх батьківщини.

Італійці, японці, угорці чи громадяни іншіих країн ОСІ і їх союзники, реальні злочинці і вбивці в 2 СВ, теж давно забули що вони теж гітлерівці - всі вже жертви, партизани і борці руху Спротиву, не менше.

Абсолютна більшість каців нахаркають в лице тим хто скаже їм про МІЛЬОНИ чистопородних русскіх, що воювали разом з вермахтом в армії Влпсова і ще десятках формувань

А от українців товчуть в ту Галичину і поліцаїв всім світом так, ніби то ми ідеологи нацизма та ініціатори і виконавці всіх злочині в 2 СВ.

От коли буде постійно стояти вереск до самого неба НІМЦІ !!!! ЯПОНЦІ !!!!! ІТАЛІЙЦІ !!!! УГОРЦІ !!!! ВБИВЦІ, НЕМА ВАМ ПРОЩЕННЯ.
От тоді може бути в тому хорі один тихий голос, що скаже "Серед українців теж були колобранти, як і серед всіх народів Європи і навіть сереж євреїв".
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

я от зараз дивлюсь американську документалку про В'єтнам

http://kinoflux.org/44407-vetnam-2017-the-vietnam-war.html

це жесть просто, я навіть і не підозрював що це була такого масштабу ганьба
і це все розкопують американці, самі про себе. Щоб усвідомити, проаналізувати і не повторити

якби такого масштабу викриття робили українці про українську історію їх бо просто убили "патріоти"
тому Україна на сьогодні це русскій мір, як би печально це не було

який відсоток українців служив в СС і який в Червоній Армії?
я не розумію чому ти порівнюєш викриття ганьби у в'єтнамі через який пройшли всі (або більшість) американців
з викриттям ганьби про дивізію СС (через яку пройшло в маштабах країни мізерна кількість людей), а не з викриттям ганьби про червону Армію (через яку пройшла більшість)

очевидно що ти усвідомлюєш цю різницю
так для чого ці маніпуляції?
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ну так
Петро обісрався а вони кажуть "то коричневе - наш шоколад, а Петро має всі шанси".
це русскій мір?  :laugh:

не засирай тему своїм флудом, ніякі порошенки тут ні при чому
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

який відсоток українців служив в СС і який в Червоній Армії?
я не розумію чому ти порівнюєш викриття ганьби у в'єтнамі через який пройшли всі (або більшість) американців
з викриттям ганьби про дивізію СС (через яку пройшло в маштабах країни мізерна кількість людей), а не з викриттям ганьби про червону Армію (через яку пройшла більшість)

очевидно що ти усвідомлюєш цю різницю
так для чого ці маніпуляції?


а при чому тут кількість служивих?
я абсолютно не займаюсь відбілюванням ЧА
я тільки проти того, щоб про ЧА говорили як про щось стороннє, яке України не стосується.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

а при чому тут кількість служивих?
я абсолютно не займаюсь відбілюванням ЧА
я тільки проти того, щоб про ЧА говорили як про щось стороннє, яке України не стосується.

ну так ти ж написав "якби такого маштабу викриття робили українці про свою історію"
щоб робити "такого маштабу викриття" треба певна кількість, певна маса
"робити такого маштабу викриття" про одну дивізію досить складно, значно складніше ніж про Червону Армію в якій служили мільйони
насправді сучасний погляд на українську історію, вже зробив "такого маштабу викриття", і вони були як раз про Червону Армію і Радянський Союз
просто ти чомусь вважаєш це не відкриттями а чимсь іншим
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ну так ти ж написав "якби такого маштабу викриття робили українці про свою історію"
щоб робити "такого маштабу викриття" треба певна кількість, певна маса
"робити такого маштабу викриття" про одну дивізію досить складно, значно складніше ніж про Червону Армію в якій служили мільйони
насправді сучасний погляд на українську історію, вже зробив "такого маштабу викриття", і вони були як раз про Червону Армію і Радянський Союз
просто ти чомусь вважаєш це не відкриттями а чимсь іншим


"викриття" новітньої української історії це така ж брехня, як історіографія радянського періоду
все в монохромній парадигмі русского міру

тільки тепер образи ворогів помінялись, вірніше навіть не образи а тепер один образ вселенського зла

 
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

а при чому тут кількість служивих?
я абсолютно не займаюсь відбілюванням ЧА
я тільки проти того, щоб про ЧА говорили як про щось стороннє, яке України не стосується.

Злочинів, смертей і крові за червоною армією майже стільки, скільки і за вермахтом часів Гітлера.

От коли ви почнете викривати їх злочини так само довго (десятиліттями!) і активно,  як паскудили будь-які прояви визвольної боротьби українців, от тоді і ми будем не лише відчищатись від вашого лайна, а роздивимся і дамо оцінку всім. Бо як можна оцінювати те, що повністю завалено лайном кацапської і комуняцької пропаганди і закрито від виваженої оцінки?
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

"викриття" новітньої української історії це така ж брехня, як історіографія радянського періоду
все в монохромній парадигмі русского міру

тільки тепер образи ворогів помінялись, вірніше навіть не образи а тепер один образ вселенського зла

ааа, ну так я тебе розчарую
в Америці про "викриття такого маштабу" у багатьох людей така сама думка
що це повна фуйня, і все це частина парадигми лгбт-лоббі, феміністок і демократичних соціалістів

але основне, це те що ти чомусь порівнюєш американську армію у В'єтнамі з однією дивізією українців в складі німецької армії
а не з мільйонами українців в складі Радянської Армії

це і є твоя маніпуляція,
бо аналогом "викриттів такого маштабу" будуть викриття про Червону Армію, а не про одну дивізію
але ж це трошки не те що тобі потрібно, правда?
 
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ааа, ну так я тебе розчарую
в Америці про "викриття такого маштабу" у багатьох людей така сама думка
що це повна фуйня, і все це частина парадигми лгбт-лоббі, феміністок і демократичних соціалістів

але основне, це те що ти чомусь порівнюєш американську армію у В'єтнамі з однією дивізією українців в складі німецької армії
а не з мільйонами українців в складі Радянської Армії

це і є твоя маніпуляція,
бо аналогом "викриттів такого маштабу" будуть викриття про Червону Армію, а не про одну дивізію
але ж це трошки не те що тобі потрібно, правда?

та нє, це твоя брехня
я не порівнюю армію США із дивізією українців
я порівнюю реакцію людей на свою історію в здоровому суспільстві, і в не здоровому   (P)
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

та нє, це твоя брехня
я не порівнюю армію США із дивізією українців
я порівнюю реакцію людей на свою історію в здоровому суспільстві, і в не здоровому   (P)

ти порівнюєш реакцію лівої частини суспільства США з реакцією правої частини суспільства України на історію своєї країни
   
а шо поганого в сс?
на ДЕРЖАВНОМУ рівні  їх же не святкують

 :facepalm1:

А що поганого в НКВС? А у Гітлері або Сталіні?
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра




ти порівнюєш реакцію лівої частини суспільства США з реакцією правої частини суспільства України на історію своєї країни

я маргіналів не розглядаю за визначенням
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ТС відпрацьовує черговий російський темник.
Але це дишло можна по-різному повернути. Наприклад, "зелена влада", яка відмовляється визнавати зашквар з Оманом.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

А от українців товчуть в ту Галичину і поліцаїв всім світом так, ніби то ми ідеологи нацизма та ініціатори і виконавці всіх злочині в 2 СВ.

От коли буде постійно стояти вереск до самого неба НІМЦІ !!!! ЯПОНЦІ !!!!! ІТАЛІЙЦІ !!!! УГОРЦІ !!!! ВБИВЦІ, НЕМА ВАМ ПРОЩЕННЯ.
От тоді може бути в тому хорі один тихий голос, що скаже "Серед українців теж були колобранти, як і серед всіх народів Європи і навіть сереж євреїв".
Правльно.
Дістали вже ці кацапи та толєрасти, не будемо уточнювати якої національності, які мають звірину ненависть до України та не сприйняття її самостійною.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

і все пояснюється звєріной русофобієй  :laugh:
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

я маргіналів не розглядаю за визначенням

це ти кого назвав маргіналом? може трампа який прямо підтримував використання тортур при допитах?
так я тобі нагадаю, що цей дядя був обраний президентом США
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Зазирнув з подивом - олдбой починає "за здравіє", потім загортає "гнилу сєльодку". Робить це мовою. Олдбой не мові - це щось )
Враження, що зміна іміджу та тактики - це нове фінансування від нового господаря.
Щось інших варіантів не вбачаю.
По темі - руській мір в початкових тезах зображений досить влучно.
   
хоча значно простіше сказати, що час був такий. нація була роз'єднана і не свідома, армію свою створити не вдавалось, тому пробували щось піймати у боротьбі двох гігантів. Намагались упасти на хвоста і на чужому горбі в рай в'їхати. То совєти радо вітали, очікуючи що вони від польського поневолення звільнять, то німцям служили, думаючи, що вони від совєтів звільнять і волю дадуть.  Були такі історичні помилки, але із них зробили висновки. Чи не зробили?

до речі румуни з мадярами аж до сталіграду дійшли  разом з німцями, і їм ні слова..а ще фашисткі уряди с словаччині і хорватії (  з тих самимх причин що українці) і тихо.. тихоЮ вони мовчать бо при ссср мали хоч якусь державність  тому їм можна замовчувати ті  події, а нам не можна
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра
LSD

Зазирнув з подивом - олдбой починає "за здравіє", потім загортає "гнилу сєльодку". Робить це мовою. Олдбой не мові - це щось )
Враження, що зміна іміджу та тактики - це нове фінансування від нового господаря.
Щось інших варіантів не вбачаю.
По темі - руській мір в початкових тезах зображений досить влучно.
(tu)
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Німців, що ОБРАЛИ САМІ владу нацистів, підтримували її звірячу ідеологію, розпочали 2 Світову війну, організували Холокост і звірству яких не було меж, давно вже не тикають на кожному кроці ні СС, ні Холокостом, ні Бухенвальдом, ні мільонами жертв

Виросло покоління у Франції, що і не знає про ДЕРЖАВНИЙ КОЛОБРАЦІОНИЗМ їх батьківщини.

Італійці, японці, угорці чи громадяни іншіих країн ОСІ і їх союзники, реальні злочинці і вбивці в 2 СВ, теж давно забули що вони теж гітлерівці - всі вже жертви, партизани і борці руху Спротиву, не менше.

Абсолютна більшість каців нахаркають в лице тим хто скаже їм про МІЛЬОНИ чистопородних русскіх, що воювали разом з вермахтом в армії Влпсова і ще десятках формувань

А от українців товчуть в ту Галичину і поліцаїв всім світом так, ніби то ми ідеологи нацизма та ініціатори і виконавці всіх злочині в 2 СВ.

От коли буде постійно стояти вереск до самого неба НІМЦІ !!!! ЯПОНЦІ !!!!! ІТАЛІЙЦІ !!!! УГОРЦІ !!!! ВБИВЦІ, НЕМА ВАМ ПРОЩЕННЯ.
От тоді може бути в тому хорі один тихий голос, що скаже "Серед українців теж були колобранти, як і серед всіх народів Європи і навіть сереж євреїв".

Оце точно! Повністю згодний.
Все це постійно підіймають та крутять ті, кому вигідно постійно питримувати теми очорнення українців. Очевидно що це робиться на запоребрикові гроші. Бо більш нікому це не потрібно, бо світ вже давно живе у інших парадігмах.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Це стосується Юльки. Ніколи не визнає.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

ніколи не визнавай свою вину

навіть якщо припруть, все одно: гдє бля, чо бля, докажи, нє віжу, нє может бить


прихильники певної політсили?
   
прихильники певної політсили?

Зайвохромосомні панамські тепіли - гордість шоколадної ляльки кума хуйла  ;)
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Зайвохромосомні панамські тепіли - гордість шоколадної ляльки кума хуйла  ;)
З вашого квакання зрозумілий тільки смайлик.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Цитата: Palermo link=topic=1067192.msg23696917#msg23696917 date=1 Ош581773628
На прихильники певної політсили похоже, ведут себя точно так же

С Оманом приперли - извиваются , кацапы  :bueee:
   
З вашого квакання зрозумілий тільки смайлик.

Для таких як ви це слово зайве  ;)
   
С Оманом приперли - извиваются , кацапы  :bueee:

 :facepalm1:  :weep:

Лишнехромосомные панамские зверьки опять решили пофантазировать и помедитировать в самоудовлетворениях? Припёрли чем? Бредом, рождённым на  ферме кумахуйловской куклы?  :pooh_lol:
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра
ATF

Нещодавно, тут кружляла гілочка. Про собачку. І одного зеленого дупутата...
Так там зелепухи крутились і скавчали, як сучечки. Але не визнали провини свого кадра.  :gigi:  руськомірні...
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Чіткий маркер русского міра - говорити про реабілітацію засуджених лише русскім міром.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

для ТП просте запитання - чому йшли в СС Галичина в той час, коли німці війну практично вже програли? Невже через те, що були прибічниками нацистської ідеології ?
Просто саатєчєствєннікам з 39-го року нєвдамьок, що за ті півтора року, коли вони були в Галичині, остопіздили всім настільки, що публіці йшлося о тім, щоб бити їх зброєю , отриманою з любих рук.  Ну і плюс ідея створення СС Галичина , хоч і не підтримана бандерівцями, була підтримана моральними авторитетами для галичан - верхівкою УГКЦ.
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра
Пшениця

який відсоток українців служив в СС і який в Червоній Армії?
я не розумію чому ти порівнюєш викриття ганьби у в'єтнамі через який пройшли всі (або більшість) американців
з викриттям ганьби про дивізію СС (через яку пройшло в маштабах країни мізерна кількість людей), а не з викриттям ганьби про червону Армію (через яку пройшла більшість)

очевидно що ти усвідомлюєш цю різницю
так для чого ці маніпуляції?

Навіщо узбєко-кацапу Українські цінності? Облиш і не воруши, нехай воно присихає корочкою
   
Re: іще один чіткий маркер русского міра

Чим СС Галичина принципово відрізняється від будь-якої іншої бойової дивізії червоної армії? Ну крім того що по різний бік фронту стояли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія