Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ага, думаєш так просто зайняти чергу? Ти знаєш які там ціни...

А як бути немісцевим, так і поховають біля парканчику, не знайдеться місця...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ага, думаєш так просто зайняти чергу? Ти знаєш які там ціни...

на личакові кілобакс офіційно в касу. 
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Прикинь я львів'янин і голосував за Зе.
Ви не львів'янин, ви зайда. Негаличанин і неукраїнець.
Хоч дурників-українців і у Львові вистачило.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ну це пояснює, чому в автентичних 700 років своєї держави не було  :weep: Поки зроблять вибір, уже на нового пана треба спину гнути.

Держави довго своєї не було, але не дивлячись на це  народ в своїй автентичності зберігся,  зі своєю ментальністю , культурою, мовою і традиціями...   і як не мішали з лаптєобразними, особливо в центральній Україні, як нам не нав'язувати кацапських менталітет,  а не приживається він в нас,  тільки ще  більше воротить від нього,  у великому і малому, у всьому...   
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я певен, що агентура ФСБ зробить все щоб цей вірус розійшовся Україною. Давайте не забувати зараз у нас унікальна влада - вони ненавидять Україну.  В нас були крадії яким було начхати на України і вони використовували її як дійну корову з деякими вкрапленнями ворогів типу Колесніченка. Але зараз... Зараз керують ті кому Україна і все українське ненависне. Кожне рішення має одну мету - принести якнайбільше шкоди.
(tu) Так, та ще й дурненькі, не знають що і їх десь наздожене.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Прикинь я львів'янин і голосував за Зе.
То чого ж Ви тепер нензаєте?
Що обрали, тим і тіштеся!

ЗІ. Хочу нагадати, що більшість львів'ян не підтримали Вашу позуперепрошую, позицію :)

Останнє редагування: 19 лютого 2020 12:31:50 від Ламер
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ви не львів'янин, ви зайда. Негаличанин і неукраїнець.
Хоч дурників-українців і у Львові вистачило.

А ти тупорила вівця. І що? А хвалитись тим, що галичанин - це такий примітивізм, заслуги в тому твоєї нема...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

То чого ж Ви тепер нензаєте?
Що обрали, тим і тіштеся!

Лузер де я нензаю? Ссилкою побалуєш?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ну це пояснює, чому в автентичних 700 років своєї держави не було  :weep: Поки зроблять вибір, уже на нового пана треба спину гнути.



Поэтому и свалила,потому что не любит кацапское тяп ляп,а украинцы с таким толком все сделали что пришлось сракомойничать лишь бы не видеть этого порядка
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Держави довго своєї не було, але не дивлячись на це  народ в своїй автентичності зберігся,  зі своєю ментальністю , культурою, мовою і традиціями...   і як не мішали з лаптєобразними, особливо в центральній Україні, як нам не нав'язувати кацапських менталітет,  а не приживається він в нас,  тільки ще  більше воротить від нього,  у великому і малому, у всьому...   

Авжеж, клаптики та городики зберегли, а державу - ні. І встигли зі своєю культурою за всіх повоювати, залежно від того, на кого спину гнули...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

То чого ж Ви тепер нензаєте?
Що обрали, тим і тіштеся!

ЗІ. Хочу нагадати, що більшість львів'ян не підтримали Вашу позуперепрошую, позицію :)

А мені по хрену на позицію більшості окремо взятого регіону. Один регіон вже докукурікався...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Держави довго своєї не було, але не дивлячись на це  народ в своїй автентичності зберігся,  зі своєю ментальністю , культурою, мовою і традиціями...   і як не мішали з лаптєобразними, особливо в центральній Україні, як нам не нав'язувати кацапських менталітет,  а не приживається він в нас,  тільки ще  більше воротить від нього,  у великому і малому, у всьому...   


Так чего же ты уехала туда где украинцев днём с огнём не найдёшь и ни мовы,ни виры,а только социал?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А ти тупорила вівця. І що? А хвалитись тим, що галичанин - це такий примітивізм, заслуги в тому твоєї нема...
Галичанин, на щастя не примітивне бидло понаєхавшеє, що не вміє себе вести.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

І ці люди претендують на якусь державність?  :suicide2:

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Авжеж, клаптики та городики зберегли, а державу - ні. І встигли зі своєю культурою за всіх повоювати, залежно від того, на кого спину гнули...
Принаймні, своє захищали, а не так як ваші соплемінники завжди на чуже пхалися. Бо гонору нема, лише агресія.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Галичанин, на щастя не примітивне бидло понаєхавшеє, що не вміє себе вести.

Ну ти капєц вівця. Перша починаєш хамити, а потім питаєш за що?  Чи ти думаєш якщо ти якщо ти баба базарна, то я тебе не пошлю?
Зауваж зайдою і дурником тебе ніхто не називав.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Авжеж, клаптики та городики зберегли, а державу - ні. І встигли зі своєю культурою за всіх повоювати, залежно від того, на кого спину гнули...

Всяке було, але первинне збереглося: українська родина з її духом і ментальністю, а  це і є основна суспільства..   " семья - образующая ячейка общества" 
Буде здорова клітина, буде і організм   [ua]
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ви не львів'янин, ви зайда. Негаличанин і неукраїнець.
Хоч дурників-українців і у Львові вистачило.

Немааасквич он, лимита поганая
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Немааасквич он, лимита поганая

Панаєхавший. В 1978 році. У віці 0 років. А що дєлать, нема в мене сімколін...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так чего же ты уехала туда где украинцев днём с огнём не найдёшь и ни мовы,ни виры,а только социал?

Бо тут кацапами меньше тхне

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ну ти капєц вівця. Перша починаєш хамити, а потім питаєш за що?  Чи ти думаєш якщо ти якщо ти баба базарна, то я тебе не пошлю?
Зауваж зайдою і дурником тебе ніхто не називав.
Я вже так скривлюся, але ще раз відповім - у цій гілці ви відразу показали, що нижча раса. Львів'яни такого не пишуть до людей, які їх не чіпали.
Див., свої дописи вгорі.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Бо тут кацапами меньше тхне
ЦА, а на яких землях Дойчланду живете?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Розтлумачу, якщо не ясно. Всяке буває.
Я агностик. Так. Але у світі є багато такого, що не знаємо, як пояснити з наукової точки зору. Тому у своїх висновках орієнтуємося на досвід, аналіз, інтуіцію.
Те, що аукується (грубо кажучи), то кожен знає і з вірою і без віри.
Я нікого не проклинаю і не збираюся. Але твердо знаю, що простий народ (а ще не дай Бог як постраждає в той чи інший спосіб), то зробить.

А вам, Люстрація, треба попрацювати над своєю логікою, почитайте щось врешті решт, як будуються причинно-наслідкові ланцюжки.
:lol:  :weep:
Та я бачу, які ви тут " ланцюжки" зліпили..
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

ЦА, а на яких землях Дойчланду живете?

 південь Німеччини ..   місцевий менталітет схожий на український
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

:lol:  :weep:
Та я бачу, які ви тут " ланцюжки" зліпили..
От і добре, повчіться. Якщо треба, то допоможу.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я вже так скривлюся, але ще раз відповім - у цій гілці ви відразу показали, що нижча раса. Львів'яни такого не пишуть до людей, які їх не чіпали.
Див., свої дописи вгорі.

То ти ще й расистка? Даю гарантію на Дорошенка живеш.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Всяке було, але первинне збереглося: українська родина з її духом і ментальністю, а  це і є основна суспільства..   " семья - образующая ячейка общества" 
Буде здорова клітина, буде і організм   [ua]

Держави не буде з таким підходом. І прийде спритний чужий дядечко та скаже "шуруйте, хлопчики, воювати за мене, а що ти хотів бульбу збирати, мене то не обходить"...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Держави не буде з таким підходом. І прийде спритний чужий дядечко та скаже "шуруйте, хлопчики, воювати за мене, а що ти хотів бульбу збирати, мене то не обходить"...

И пиду, а мий сусид, пан полицай, про вас погане казав
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

південь Німеччини ..   місцевий менталітет схожий на український

А ты изучала тот менталитет, как не зайдешь - на фупе строчишь
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

От за Порошенка, Ющенка,  хтось би переживав, куди завезуть на карантин людей? Та ніколи. Бо мізки є і увесь народ знав би, що вибереться оптимальний варіант. А тут...  :facepalm1: Ніби й не віриться, але ж знаєш, з ким маєш справу.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

От за Порошенка, Ющенка,  хтось би переживав, куди завезуть на карантин людей? Та ніколи. Бо мізки є і увесь народ знав би, що вибереться оптимальний варіант. А тут...  :facepalm1: Ніби й не віриться, але ж знаєш, з ким маєш справу.

Иди баняк прокляни
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До речі мені ситуація з цими евакуйованими капєц як нагадує ситуацію з сміттєвим заводом.
Всі розуміють, що завод в принципі потрібен, але йопт тільки подалі від моєї хати, краще десь в Миколаєві чи Яворові.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

То ти ще й расистка? Даю гарантію на Дорошенка живеш.
:shuffle:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

південь Німеччини ..   місцевий менталітет схожий на український
Я не просто так питаю. Там є землі, котрі наші предки заселяли.  :)
Дрезно, Ліпско...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Бо тут кацапами меньше тхне


Тоесть украинцы с их мовой,церковью,традициями,культурой вам до сраки?Главное чтобы кацапов было поменьше.Так поехали бы в в Зимбабве,там их вообще нет
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До речі мені ситуація з цими евакуйованими капєц як нагадує ситуацію з сміттєвим заводом.
Всі розуміють, що завод в принципі потрібен, але йопт тільки подалі від моєї хати, краще десь в Миколаєві чи Яворові.

Просто все за кацапським,  тяп-ляповським  способом підготовки йде,  якось буде.....
Німці до дрібнички все наперед продумали і показали по ТБ всім, а потім полетіли за уханцями

Останнє редагування: 19 лютого 2020 12:56:05 від ценительница алей
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До речі мені ситуація з цими евакуйованими капєц як нагадує ситуацію з сміттєвим заводом.
Всі розуміють, що завод в принципі потрібен, але йопт тільки подалі від моєї хати, краще десь в Миколаєві чи Яворові.
так, вирішено, евакуйованих селимо в ОП :shuffle:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Просто все за кацапським,  тяп-ляповським  способом підготовки йде,  якось буде.....

Во, отак і завод тяп-ляп, а 18 років будується.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я не просто так питаю. Там є землі, котрі наші предки заселяли.  :)
Дрезно, Ліпско...
И русло Рейна копали
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

так, вирішено, евакуйованих селимо в ОП :shuffle:

Я проти. Не можна ризикувати держорганам такого рівня.
Я пропонував літак збити і напалмом зачистити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія