Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

З Twitter.

Ну що, трішки новин вам з окупованого Мелітополя.
Отже, по всім великим екранам, що по місту, рекламуються телеграм канали: "Южньій плацдарм, Новьій Мелитополь, Администрация города Мелитополь.", потім якась реклама про те, що "Таврийской губерни 200лет", і контури мапи де зображено Крим, та частина нашої і Херсонської області, ну і звісно тих, хто героїчно боронив наше місто від бандерівців в часи другої світової (тобто великої вітчизняної). Сільпо, яке займало приміщення колишнього ЦУМа, вже немає, здерли всі вивіски та написи, це сумно.

Курс валюти на табло ТАС Банка, дуже тішить, долар та євро по 37-39грн., курс рубля відсутній, але коли прогулювався, то бачив, як молодики міняли гривні на фублі. В приміщенні Укртелекома, (роздають чи продають) сімкарти з кодом +7, черга десь людей 100-150 можливо більше.
 
Зустрів знайомого, трішки поговорили, про ситуацію і все таке, розповів, що його знайомий записався в кізячки, бо сім'я, діти, а роботи немає, а годувати якось треба. Пам'ятаєте, я якось згадував, про те, що в нас нові номери на авто, так от, сьогодні же бавив таке авто.

ну і на завершення, в нашому місті є флагшток в центрі, біля площі, раніше там був наш великий та гарний прапор, потім його зняли й почепили червону ганчірку, так от, зараз там висить аквафреш, сумно в квадраті   :(  :(
(фото з минулого життя)

   
херсонщина, запоріжжя, мелітополь - вам тут хороше пишуть

1. замочили сушку орків на правобережній херсонщині
2. пишуть, наші перейшли інгулець у районі Давидова Броду та досить пристойно просунулись зверху вниз в бік каховки
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Щодо переправи біля Давброду не дуже віриться, хоча наші там зовсім поряд. Дуже багато блокпостів русня наставила там. Ввечері спробую спитати місцевих, якщо зв'язок буде.
   
Щодо переправи біля Давброду не дуже віриться, хоча наші там зовсім поряд. Дуже багато блокпостів русня наставила там. Ввечері спробую спитати місцевих, якщо зв'язок буде.

Я прям в шоке! Самому не верится за Давыдов брод
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я прям в шоке! Самому не верится за Давыдов брод

Есть где еще подтверждения?
   
Есть где еще подтверждения?
Все началось с твита. Где приводятся высказывания кацапофф. Кажется, где-то на 803 странице главной ветке о войне
То есть, нигде нет
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Щодо переправи біля Давброду не дуже віриться, хоча наші там зовсім поряд. Дуже багато блокпостів русня наставила там. Ввечері спробую спитати місцевих, якщо зв'язок буде.
Безпосередньо в районі Давидового броду немає зараз зв'язку, але села біля Берислава повідомляють про сильні бабахи та рухи русні в тому напрямку.
Можливо й наші вирішили реально атакувати, я писав раніше, орки чекають 28 числа, завтра тобто. На цю дату ротацію обіцяли їм на Херсонщині.
   
Ставник окупаційної влади Кирило Стремоусов заявив, що Херсонська область перейшла на московський час.
   
Кстати, мне очень интересно выслушать мнение некоторых относительно ватности населения Херсонской и Запорожской областей.

Они такие же ватные как и крымчане или нет?

   
Ставник окупаційної влади Кирило Стремоусов заявив, що Херсонська область перейшла на московський час.

Пляць, московское время совпадает с нашим летним.
Кацапы не знают уже как зраду разогнать, с потолка поводы высасывают.
А от накуя ты всё это дерьмо сюда таскаешь ?
   
Пляць, московское время совпадает с нашим летним.
Кацапы не знают уже как зраду разогнать, с потолка поводы высасывают.
А от накуя ты всё это дерьмо сюда таскаешь ?

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/28/7349071/
   
На карте, я правильно понимаю, серая зона в районе Давидов Брода появилась
Это результат нашего движения вчера?
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#11/47.2720/33.1856
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кстати, мне очень интересно выслушать мнение некоторых относительно ватности населения Херсонской и Запорожской областей.

Они такие же ватные как и крымчане или нет?
Ти троль, чи просто флудер? Три місяця пишуть про мітинги, спротив, саботаж окупаційним силам і "владі" Херсонської і Запорізької областей, а ти зараз таку х#йню питаєш. Не можна "ватність" порівнювати ні Кримською, ні з донецькою і луганською. Нема тут ватності. Є незначна кількість зрадників і колаборантів. Є також трохи хитровиєбаних пристосуванців. Переважна кількість населення чекає визволення. Тому всі ініціативи окупантів не мають успіху і підтримки серед населення, а навпаки- отримують спротив і саботаж.
   
Не можна "ватність" порівнювати ні Кримською, ні з донецькою і луганською.
+ 100500
С гондонистстью крысян и лугандонцев вообще ничего не сравнится…
   
Узагальнення на підставі місця перебування, тобто ватність населення на думку ФУПчиків становить близько 100%.

подивився на IP цього дописувача IP/Host: ---.berdyansk.net  ;o
Бердянськ - це тимчасово окупована територія... ну то стало зрозуміло чому така агітація за обезброєння ТрО.

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

там близько є село чкалово, я там студентом на кавунах був
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

https://twitter.com/view/status/1530536983742885888
Дуже не вистачає останнім часом гарних новин. Віримо, чекаємо.
   
Дуже не вистачає останнім часом гарних новин. Віримо, чекаємо.

Вчора щось кацапи там невнятно нили, а сьогодні наче мовчать, хз
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

там близько є село чкалово, я там студентом на кавунах був
Не відповідають з Чкалово. Не можу дозвонитися
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

На карте, я правильно понимаю, серая зона в районе Давидов Брода появилась
Это результат нашего движения вчера?
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#11/47.2720/33.1856

Так, вчора такого на карті не було
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Інформація від ворога:

"Справедливости ради – про Запорожское направление. Вчера ездил с грузом на "линию соприкосновения" (так это раньше называлось), где служит мой друг, резервист. Там большинство резервисты. Ситуация у них, мягко говоря, плачевная, ровно противоположная той, что описана здесь у Владлена Татарского.

Ребята почти месяц под ураганными обстрелами без возможности поднять головы. Сёла в труху. Передвижение на любом транспорте только в тёмное время суток – днём шансов уцелеть мало: моментально срисует беспилотник и даст вражеской арте цель. Нашей арты там сейчас просто нет, только изредка бьют приезжающие на короткое время россияне. То есть контрбатарейной борьбы нет почти вообще и вражеские миномёты, и РСЗО чувствуют полную безнаказанность.

Почему так происходит? С точки зрения военачальников, это не приоритетное направление – оно не требует, на их взгляд, большой концентрации сил и средств и достаточно, якобы, глухой обороны резервистов с лёгким стрелковым вооружением; у них реально тяжелее ДШК ничего нет.

На прорыв противник ходил один раз. К чести, наших ребят это локальное наступление было отбито с помощью обильного отчаянного автоматно-пулемётного огня по зелёнке, откуда пёр укроп. Но потери за месяц у батальона огромные – около 30% личного состава (к счастью, большинство трёхсотыми). Есть люди, буквально сошедшие с ума – такое случается среди немотивированных неподготовленых резервистов. Мой друг – он музыкант, работник филармонии – держится более чем достойно, хотя хорошим здоровьем похвастаться не может – выживает за счёт высокого интеллекта и непреодолимого желания вернуться домой к любимым. Я им горжусь.

Так что не везде такая радужная картинка, как пишут Татарскому. Впрочем, это совершенно обычные будни войны, к сожалению. Просто одним резервистам повезло дежурить на безопасной приморской трассе на свежем воздухе и свежей рыбе (упрёка тут нет, свежемобилизованных лучше ставить проверять документы, а не отправлять в пекло), другим – не повезло жить в земле под ураганными обстрелами без надежды дожить до темноты."

   
Мой друг – он музыкант, работник филармонии – держится более чем достойно, хотя хорошим здоровьем похвастаться не может – выживает за счёт высокого интеллекта и непреодолимого желания вернуться домой к любимым. Я им горжусь.

не зрозумів про інтелект, мені більше виглядає на довпойопа...
   
що за х ...?

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/28/7349097/

там що дві Чорнобаївки ?
чому кацапи лупашать по своєму тилу ?



   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

що за х ...?

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/28/7349097/

там що дві Чорнобаївки ?
чому кацапи лупашать по своєму тилу ?

А може то вже не їх тил?
   
А може то вже не їх тил?

з коли ?
   
А що місцеві чують, двіж є якійсь на околицях? Має ж бути щось чутно
   
не зрозумів про інтелект,
мабуть філософський погляд на життя
"все проходить і це теж пройде"
а отже, правильна настройка в голові.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А що місцеві чують, двіж є якійсь на околицях? Має ж бути щось чутно
В Бериславі вже тиждень відмічали голосну канонаду в стороні Снігурівки. Пишуть, що в орків підвищена активність. Але, в них на сьогодні планувалась ротація
   
молчим, скрестив пальцы.
   
що за х ...?

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/28/7349097/

там що дві Чорнобаївки ?
чому кацапи лупашать по своєму тилу ?

походу кто-то кое-где у нас порой... Не совсем точно попадает, скажем так.
   
походу кто-то кое-где у нас порой... Не совсем точно попадает, скажем так.

Це війна. Я б теж хотіла, щоб ЗСУ звільнили Херсон без жодного пострілу, а кацапи з"їбались самі. Але ж так НЕ БУДЕ.
чи розуміють це херсончани?..
   
чи розуміють це херсончани?..

я вам не скажу за всю Забалку. Вся Забалка очень велика...
   
я вам не скажу за всю Забалку. Вся Забалка очень велика...

Тоді заздалегідь готуй схованку в підвалі зі свічками, генератором, водою, їжею та ковдрами.
   
африканский_йож, cьогодні в 18:38
чи розуміють це херсончани?..

я вам не скажу за всю Забалку. Вся Забалка очень велика...

у мене  хата вся побита нашими ,стіни ,вікна ,дах  (ну так селяни кажуть ) і не тількі моя , ремонтуємо 
і слава Богу що кацапів вигнали

   
Тоді заздалегідь готуй схованку в підвалі зі свічками, генератором, водою, їжею та ковдрами.

Та давно всё готово. Подвал я сам делал. Это бункер, не подвал. Как знал.
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 10 гостей
 
Повна версія