Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зупини Лося :bueee:

Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Для селян їзда по столиці то реальний стрес
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

сейчас немного оффтопну.
вот вам свежего ипаната дорожного

   
Re: Зупини Лося  :bueee:



количество йопнутых на голову в Киеве просто поражает
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

сейчас немного оффтопну.
вот вам свежего ипаната дорожного

https://twitter.com/view/status/1286527482120871936

Треба відбійники ставити посередині і розділяти потоки, бо зажди знайдеться ідіот який так зробить.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

https://www.youtube.com/watch?v=ywetlCy2RCA
количество йопнутых на голову в Киеве просто поражает

Побудуйте їм парковки :laugh:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

все решта це "нагла рвань й срань з Харкова, Дніпра, Луганська, Донецька"
Рвань і срань зі Дніпра й Харкова?? Ти не охуїв, бидло рагуляче? Дніпрянам та харків'янам і на куй не всрався твій Київ. Краще скажи, коли Київ буде за свій рахунок жити, а не за рахунок Дніпра та Харькова.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Рвань і срань зі Дніпра й Харкова?? Ти не охуїв, бидло рагуляче? Дніпрянам та харків'янам і на куй не всрався твій Київ. Краще скажи, коли Київ буде за свій рахунок жити, а не за рахунок Дніпра та Харькова.
Цікаво звидки його батьки до Київа приїхали.
Чи він сєміколєнний?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

гавнюк рискует получить по рогам. Я б ему рекомендовал бы не выйобываться так, бо позиционировать себя каким то особенным и законопослушным в нашей стране это моветон
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

https://twitter.com/view/status/1333823817563729922

Житомир - город светофоров.
Такое ощущение что за них откаты платили - они установлены где только можно (где то 2/3 абсолютно бесполезные и даже вредные)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

гавнюк рискует получить по рогам. Я б ему рекомендовал бы не выйобываться так, бо позиционировать себя каким то особенным и законопослушным в нашей стране это моветон

Это ты про кого, автора программы? :weep: Который выпустил за сотню эпизодов?

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Это ты про кого, автора программы? :weep: Который выпустил за сотню эпизодов?
да.. когда вокруг безлад и жестяк быть таким типа *правильным* опасно для здоровья
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

да.. когда вокруг безлад и жестяк быть таким типа *правильным* опасно для здоровья

А говнюком ты его за что обозвал?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Мужик конечно Дон Кихот. Молодец! Когда не работает государство хорошо уже то, что есть вот такие активисты. Решается проблема на уровне государства на раз два! Тока нах это кому-то нужно  :laugh:
Приехал патруль, выписал 100 штрафов по 1000 грн за 30 минут и поехал на другое рыбное место. Через пол-года все будут парковаться как на западе. А рагули первые начнут соблюдать правила неукоснительно  :lol: Они за 1000 грн удавятся

Ты ошибаешься, приезжают эвакуаторы, забирают машины, на их место тут же становятся другие )
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Ты ошибаешься, приезжают эвакуаторы, забирают машины, на их место тут же становятся другие )

Ну дык эвакуаторы начали работать только недавно. Дай годик-два, пока рагули научатся.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

А говнюком ты его за что обозвал?
за то что жить норм людям мешает своими действиями
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

за то что жить норм людям мешает своими действиями

Нормальным людям мешают жить рагули.

Из-за рагулей,бросающих машины на проезжей части под знаками, Киев стоит в пробках, люди опаздывают на работу и тд и тп

Рагулей надо ебать неподецки, эвакуировать,штрафовать, штрафовать и еще раз штрафовать, клеить наклейки,пи3дить палками по тупой башке.

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Нормальным людям мешают жить рагули.

Из-за рагулей,бросающих машины на проезжей части под знаками, Киев стоит в пробках, люди опаздывают на работу и тд и тп

Рагулей надо ебать неподецки, эвакуировать,штрафовать, штрафовать и еще раз штрафовать, клеить наклейки,пи3дить палками по тупой башке.

Я тебе так скажу, есть конечно рагули и быдло, но большинство так паркуется не от хорошей жизни, что в центре что в спальных районах, центр Киева просто исторически не рассчитан на такое количество машин, нормально запарковаться в 9 утра уже тупо негде, а этот чувак просто однажды пойдет в дупутаты, если ещё не пошел, кроме того лапать руками чужое имущество и тем более что то клеить на стекла они тупо не имеют права, ментов могут вызывать
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я тебе так скажу, есть конечно рагули и быдло, но большинство так паркуется не от хорошей жизни, что в центре что в спальных районах, центр Киева просто исторически не рассчитан на такое количество машин, нормально запарковаться в 9 утра уже тупо негде, а этот чувак просто однажды пойдет в дупутаты, если ещё не пошел, кроме того лапать руками чужое имущество и тем более что то клеить на стекла они тупо не имеют права, ментов могут вызывать

Не вигадуй.я і біля свого будинку,і біля роботи в центрі Львова можу відстежити,хто і як паркується
Так ось паркуються аби як одні й ті самі люди,яким плювати на решту
І відсутність місць їх ніяк не виправдовує,бо,наприклад,я  ніколи так не запаркуюсь,як це роблять вони
А кияни з своєю мегарагульскою звичкою паркуватись "бо мені треба" вирізняються і у Львові,бо регулярно бачу авто на київських номерах на пр Свободи або Коперника  у Львові
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Не вигадуй.я і біля свого будинку,і біля роботи в центрі Львова можу відстежити,хто і як паркується
Так ось паркуються аби як одні й ті самі люди,яким плювати на решту
І відсутність місць їх ніяк не виправдовує,бо,наприклад,я  ніколи так не запаркуюсь,як це роблять вони
А кияни з своєю мегарагульскою звичкою паркуватись "бо мені треба" вирізняються і у Львові,бо регулярно бачу авто на київських номерах на пр Свободи або Коперника  у Львові
Причина дуже проста - невиконання законів. Починає хтось один , а потім підтягується решта. А як же інакше - "я ж не лох".  І вся оця демагогія це пустопорожнє намагання виправданнях своїх протиправних дій. Зміни можуть відбутись , але потрібні не гасла в телепередачах, розраховані на клоунопоціновувачів по  типу "нове лице у владі" з "новою кАмАндою", а жорсткий контроль виконання законів. Поки що це нереально, але зміни уже на підході. Все залежить від тієї меншості - 25%, наскільки їм це потрібно і що вони готові за це віддати. Вірніше - чи готові вони віддати своє життя за правову державу, от тут і починається пауза...

Останнє редагування: 26 грудня 2020 10:09:09 від boduk333
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Причина дуже проста - невиконання законів. Починає хтось один , а потім підтягується решта. А як же інакше - "я ж не лох".  І вся оця демагогія це пустопорожнє намагання виправданнях своїх протиправних дій. Зміни можуть відбутись , але потрібні не гасла в телепередачах, розраховані на клоунопоціновувачів по  типу "нове лице у владі" з "новою кАмАндою", а жорсткий контроль виконання законів. Поки що це нереально, але зміни уже на підході. Все залежить від тієї меншості - 25%, наскільки їм це потрібно і що вони готові за це віддати. Вірніше - чи готові вони віддати своє життя за правову державу, от тут і починається пауза...

На Коперника у Львові копи дрюкають водіїв,тому місцеві зараз там не паркуються.але ж хіба це стримує киян,якщо їм потрібно запаркуватись саме ось тут на Коперника,а не в 100 метрах за рогом
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

На Коперника у Львові копи дрюкають водіїв,тому місцеві зараз там не паркуються.але ж хіба це стримує киян,якщо їм потрібно запаркуватись саме ось тут на Коперника,а не в 100 метрах за рогом
Все вірно ,якщо є контроль, то більшість "яжнелохів" перестають порушувати. Але не треба забувати протих хто ще не вкурсі і не гнати лише на Киян, у нас своїх "величних" з номерами типу 7777 які срати хотіли на поліцію та рагулів з сіл достатньо.

Останнє редагування: 26 грудня 2020 10:59:12 від boduk333
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я тебе так скажу, есть конечно рагули и быдло, но большинство так паркуется не от хорошей жизни, что в центре что в спальных районах, центр Киева просто исторически не рассчитан на такое количество машин, нормально запарковаться в 9 утра уже тупо негде, а этот чувак просто однажды пойдет в дупутаты, если ещё не пошел, кроме того лапать руками чужое имущество и тем более что то клеить на стекла они тупо не имеют права, ментов могут вызывать
Хочешь в туалет. Домой не успеваешь. Высрешься на тротуаре - вот такая твоя логика.

Мыслил бы по другому - как минимум искал бы Макдональдс
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Причина дуже проста - невиконання законів. Починає хтось один , а потім підтягується решта. А як же інакше - "я ж не лох".  І вся оця демагогія це пустопорожнє намагання виправданнях своїх протиправних дій.


Так і є. Я от 20 років виконував, а нещодавно став об'їжджати лохів на перехрестях по зустрічній.

Такий кайф.

Чому я так всі 20 років не робив?
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Лучше-бы Костя озаботился песком для стоянки инвалидов. А то места для инвалидов от ипланов почистил, но хера той инвалид сможет выйти из машины, бо стекло, а не дорога.  :acute:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Дивлюся я канал цей і жахаюсь

Ото ж і воно - жахаюсь . На теє і розрахунок , окрім бабла .

Не дивлюсь , то й не жахаюсь , бо на відео - концентрат , а реальному житті , воно де-що інакше все відбуваєцця .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія