Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Застуда і грип...

Застуда і грип...

Шановні ФУПчеги! На днях застудився... Раніше застуду ігнорував, лікував лише нежить різними краплями та народними засобами... Але останнім часом став приймати різні лікарські препарати. Зазвичай це був Кодрекс. Помітив одну цікаву деталь. Від прийому цього препарату чомусь відчуваються внутрішні органи (печінка, нирки), хоча раніше навіть не здогадувався де вони знаходяться у мене (жарт звісно, але...). Окрім цього став з'являтися такий кашель, що інколи здається, що виплюнеш легені... Тому таке питання до знаючих і тих, хто хворіє на застуду. Чим краще за все лікуватися, щоб для здоров'я було безпечно і щоб все швидко проходило...

З.І. Нежить лікую Еуфорбіумом...


******************************************************************
Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!...
   
Re: Застуда і грип...

калинка-малинка и постельный режим.
   
Re: Застуда і грип...

багато залежить від індивідуальних особливостей організму

особисто я, якщо треба пошвидше стати на ноги, залазю під теплу ковдру і чекаю доки нажене температуру вище 38.
потім випиваю парацетамол, температура літично падає, я пітнію і потім випиваю багато рідини щоб вивести токсини

але це не для всіх
   
Re: Застуда і грип...

калинка-малинка и постельный режим.


Чай з малиною,  і  постіль з дружиною/ музчиною.      ;)

Є ще один варіант:

Дві з перцем,
Дві без перцю,
І дві просто так.      :-B
   
Re: Застуда і грип...

Сухий кашель та ,темпа - це грип....еуфорбіум композітум - це гомеопатія?
   
Re: Застуда і грип...

еуфорбіум композітум це спрей назальний

я сам його періодично приймаю, бо маю атрофічний риніт після викривлення носової перетинки і операції на ній
гомеопатія
противірусна і антимікробна дія там суто символічна, основне він посилює регенерацію слизової носа, виснаженої внаслідок інфекції
   
Re: Застуда і грип...

Пшикала дитині - до жопи....закінчилося все операцією.
   
Re: Застуда і грип...

Вірусна застуда лікується теплим чаєм. Вживання рекламних фуфломіцинів хіба що розтягне хворобу в часі.
   
Re: Застуда і грип...

20 января меня свалил грипп, сопли слезы кашель чихачка 39 мандраж ..просто пистец..   был бы дома пил бы чай с медом, клацал пультом ..
Но на работе, очканул, потратил 600гр на пакеты и другую хрень которую мне аптекари выдали..Пох.
А на седьмые сутки как рукой сняло, проснулся и здоров...Верней на 6 день почувствовал улучшение..
Зря аптеку скормил
ни фига эти колдрексы фуексы не помогли встать на ноги ни на второй ни на третий ни на четвертый..
   
Re: Застуда і грип...

Сухий кашель та ,темпа - це грип....еуфорбіум композітум - це гомеопатія?
В нас це було гроші на вітер
   
Re: Застуда і грип...

20 января меня свалил грипп, сопли слезы кашель чихачка 39 мандраж ..просто пистец..   был бы дома пил бы чай с медом, клацал пультом ..
Но на работе, очканул, потратил 600гр на пакеты и другую хрень которую мне аптекари выдали..Пох.
А на седьмые сутки как рукой сняло, проснулся и здоров...Верней на 6 день почувствовал улучшение..
Зря аптеку скормил
ни фига эти колдрексы фуексы не помогли встать на ноги ни на второй ни на третий ни на четвертый..
Читала что фармацетрон надо когда колдрекс недостаточно.
Хотелось узнать какие именно фуфломицини принимал

Останнє редагування: 15 лютого 2019 12:27:19 від дмхз
   
Re: Застуда і грип...

Останні років 15, відколи дізналися одну цікаву інфу,
 ні я, ні мої близькі, не хворіємо таким.
Зазвичай таке починається типовим дискомфортом в носоглотці,
от як тільки відчули це, потрібно зробити хоча б три малесенькі ковтки олії,
лише щоб змастити слизову, бажано і закапати олію в ніс.
повторювати процедуру кожні 20 хвилин до зникнення симптомів.
Буває починається вночі, роблю олійне чаклунство один раз
 і вранці ніяких слідів захворювання не виявляю.
але дуже важливо не пропустити перші хвилини прояву захворювання.
   
Re: Застуда і грип...

20 января меня свалил грипп, сопли слезы кашель чихачка 39 мандраж ..просто пистец..   был бы дома пил бы чай с медом, клацал пультом ..
Но на работе, очканул, потратил 600гр на пакеты и другую хрень которую мне аптекари выдали..Пох.
А на седьмые сутки как рукой сняло, проснулся и здоров...Верней на 6 день почувствовал улучшение..
Зря аптеку скормил
ни фига эти колдрексы фуексы не помогли встать на ноги ни на второй ни на третий ни на четвертый..
Мне эти хотсипы помогают заснуть ночью. Когда грипп - все болит и сон не приходит.

А так да, что вареньями полосканиями, что порошками из аптеки - все равно 7 дней проходит. Главное дома, чтобы других не заразить и осложнение не подзватить
   
Re: Застуда і грип...

Азиаты умнички - все в масках ходят. А у нас один заболевший проедет в транспорте - ещё пятерых заразить успеет
   
Re: Застуда і грип...

Читала что фармацевтичних надо когда коллекция недостаточно.
Хотелось узнать какие именно фуфломицини принимал

я не помню,  какой то флю.. Не тамифлю, а похожее название 30гр один пакет стоит, в нос спрей, от кашля за 200 гр таблетки ( вообще суко ни чего, я три года назад какие то пил кашель мокрый на третьи сутки, тоже грипп) еще  че та...
   
Re: Застуда і грип...

калинка-малинка и постельный режим.

А навіщо ти 2007 рік витягла?  8-: 
   
Re: Застуда і грип...

Читала что фармацетрон надо когда колдрекс недостаточно.
Хотелось узнать какие именно фуфломицини принимал

Склад колдрекс
діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 25 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, терпінгідрату 20 мг, аскорбінової кислоти 30 мг

Склад фармацИтрон
діючі речовини: 1 пакет містить парацетамолу (ацетамінофену) 500 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг;


Як раз..

Феніраміну малеат – блокатор гістамінових Н1-рецепторів, зменшує проникність судин, усуває сльозотечу, свербіж очей та носа.

Фенілефрину гідрохлорид – α-адреноміметик, має судинозвужувальну дію, зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух.
   
Re: Застуда і грип...

є в мене лікарська форма, яка ставить мене на ноги під час простуди.

цей препарат реально знімає симптоми -головний біль, капающіє соплі (перестають текти) і дозволяє досить успішно працювати (робити роботу).
Більш того, через день-два я здорова.

І в мене він завжди є - як палочка-виручалочка.

це "Фармацитрон-Форте" в саше-пакетику, суха смесь, заливати гарячою водичкою і випити. 6 годин ви як огірочок.
Якщо знову стає слабкість - знову випити. Ну там, зранку і в вечері.
аби вичухатися мені вистачає до 3 пакетиків.

але зараз воно дуже подорожчало. той рік коштувало близько 18 грн. тепер біля 30 грн. за пакетик.
Користуйтеся на здоров'є.

п.с. ще зверну вашу увагу - обирайте не просто фармацитрон, а саме фармацетрон ФОРТЕ (посиленний)

ось він



Останнє редагування: 15 лютого 2019 13:05:59 від эЛКа
   
Re: Застуда і грип...

є в мене лікарська форма, яка ставить мене на ноги під час простуди.

цей препарат реально знімає симптоми -головний біль, капающіє соплі (перестають текти) і дозволяє досить успішно працювати (робити роботу).
Більш того, через день-два я здорова.

І в мене він завжди є - як палочка-виручалочка.

це "Фармацитрон-Форте" в саше-пакетику, суха смесь, заливати гарячою водичкою і випити. 6 годин ви як огірочок.
Якщо знову стає слабкість - знову випити. Ну там, зранку і в вечері.
аби вичухатися мені вистачає до 3 пакетиків.

але зараз воно дуже подорожчало. той рік коштувало близько 18 грн. тепер біля 30 грн. за пакетик.
Користуйтеся на здоров'є.

п.с. ще зверну вашу увагу - обирайте не просто фармацитрон, а саме фармацетрон ФОРТЕ (посиленний)

ось він

Показати зображення...


Зверни увагу чим склад відрізняється...

Склад фармацИтрон
діючі речовини: 1 пакет містить парацетамолу (ацетамінофену) 500 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг;


Склад фармацИтрон форте
 діючі речовини: 1 пакет містить парацетамолу (ацетамінофену) 650 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг;

Так що посилення там символічне....

Бо саме

Феніраміну малеат – блокатор гістамінових Н1-рецепторів, зменшує проникність судин, усуває сльозотечу, свербіж очей та носа.

Фенілефрину гідрохлорид – α-адреноміметик, має судинозвужувальну дію, зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух.

А їх однаково...

   
Re: Застуда і грип...

Згадав стару тему. В іншому розділі тепер.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1016431.0
   
Re: Застуда і грип...

А взагалі, всі ліки, які в гілці згадуються симптоматичні.
Вони не лікують, а тільки полегшують стан.
   
Re: Застуда і грип...

Цій темі скоро 12 років буде. Для чого некропостинг?
   
Re: Застуда і грип...

Що до цинку. Його містить какао. Кава, алкоголь, кофеїн, молоко вимивають цинк та перешкоджають його засвоєнню.
   
Re: Застуда і грип...

Що до цинку. Його містить какао. Кава, алкоголь, кофеїн, молоко вимивають цинк та перешкоджають його засвоєнню.

Колдрекс як раз з кофеїном.
   
Re: Застуда і грип...

Кофеїн в ліках - для зниження болю, головного болю зокрема.
   
Re: Застуда і грип...

Природа кашлю різна може бути.
Мені цей стан знайомий добре причому кашель ще й нон-стоп то разрм з виоатаючими легенями ще й тремтить хребет.

Якщо хочете без хімії то пийте весь час. Можете глінтвейн з ударною дозою імбиру.
Якщо маєте ризькийбальзам то третину скоянки бальзаму на 2/3 склянки соку чорної смородини. Суміш добре нагріти ізвісно після цього лежати.

Гаряче молоко з боржомі (тільки справжнім а не 'з артезіанської свердловини') теж відомий рецепт хоча то далеко не всі спроможуться ковтнути
   
Re: Застуда і грип...

А навіщо ти 2007 рік витягла?  8-: 
Це я тему витягнув. Тому що іншу тему вже перенесли в інший розділ. Нову тему не хотів починати.
Моє друге повідомлення стер модератор.
А кнопки "відновити" напевне ще не придумали.
   
Re: Застуда і грип...

Старпост - реклама
   
Re: Застуда і грип...

Відповісти Цитувати   Повідомити модератору
Скажи чесно. Скільки разів банив користувачів? Скільки разів тиснув доповідь? Скільки разів стучав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія