Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зайшов на форум через півтори місяці: дискусія у гілках як капітулювати.

єдино можливий і правильний шлях дій - це виключно претендувати на більше.

ти якусь хуєту в формі капітуляції (причому взагалі невідомо з яких джерел це взялося) подаєш за найкращий варіант?

У Украины есть хоть что-то (ресурсы, идеи, конкретные планы) с чем она может на что-то претендовать?
Ты согласен идти в окопы без оружия?
Или может тебе хочется следующую зимусидеть без газа и света?

...А, это вполне реальная перспектива, если Украина будет тупо выставлять хотелки...
   
У Украины есть хоть что-то (ресурсы, идеи, конкретные планы) с чем она может на что-то претендовать?
Ты согласен идти в окопы без оружия?
Или может тебе хочется следующую зимусидеть без газа и света?

...А, это вполне реальная перспектива, если Украина будет тупо выставлять хотелки...

ніхто од нас хотілок не виставляє
все йде так як воно йде.
По розбитим ТЕС в мене своя думка, - чомусь виносяться ТЕС Центренерго і щось стоїть багато крику що все загинуло
   
ніхто од нас хотілок не виставляє
все йде так як воно йде.
По розбитим ТЕС в мене своя думка, - чомусь виносяться ТЕС Центренерго і щось стоїть багато крику що все загинуло

Как это не выставляет?
А что выставляет Зе?
   
Реально і потрібно. Інакше в результаті взагалі нічого не буде.

Навіть у разі якщо доведеться погоджуватись на якісь невигідні умови - то все одно після цього потрібно шукати шляки як вигризти своє усима доступними засобами якщо і не відразу, то пізніше.

:facepalm:

Які можуть бути домовленності з хуйлом? Хто виступить гарантом?
А Зе потрібно не розкахувати, що хуйло брехун, а конкретно називати всі договори з Україною які хуйло порушив.
   
:facepalm:

Які можуть бути домовленності з хуйлом? Хто виступить гарантом?
А Зе потрібно не розкахувати, що хуйло брехун, а конкретно називати всі договори з Україною які хуйло порушив.

Ні з тобою ні зі мною консультуватись на тему довіри хуйлові та гарантій ніхто не буде.
   
Ні з тобою ні зі мною консультуватись на тему довіри хуйлові та гарантій ніхто не буде.

Та то зрозуміло. Це просто реакція на всі ці дискусії на що погоджуватись, на що не погоджуватись.
   
єдина користь від цієї хуєти - це потягнути час.
на переговорах з руснею.
так щоб на час переговорів встановити ьимчасове перемиря, чи щось таке.
   
У Украины есть хоть что-то (ресурсы, идеи, конкретные планы) с чем она может на что-то претендовать?
Ты согласен идти в окопы без оружия?
Или может тебе хочется следующую зимусидеть без газа и света?

...А, это вполне реальная перспектива, если Украина будет тупо выставлять хотелки...
Які області пропонуєш віддати кацапам?)
   
сцукко
єбєйша хуйня.
рєфєрєндум в 2040 году!
так і уявляю собі референдум в окупованому Маріуполі куди навезли бурятів і тагільчан.
 :gigi:

а Україна допустим проголосує за НАТО і що? РФ знову почне воювати??

а Штати і РФ тут до чого?
хай собі окремо ломовляються про ЯЗ

видно в Кремлі сильно пригоряє, що таку хуєту пускають на публіку. хочуть застолбить результаты доки ще не пройшли вибори в Штатах

По перше це фейк, по друге це  уже не актуально, ніхто не веде перемови в таких вигідних умовах в яких зараз знаходиться хуйло. Та ти і сам це розумієш. Гроші ідуть рікою, Китай нарешті впрягся за Росію, в США внутрішні чвари, а Європі потрібні іще роки 2-3  щоб щось почати робити. Я так скажу, якщо Україна переживе цей рік - це  буде чудо більше ніж в 2022. Та що там рік, якщо літо переживе.
   
По перше це фейк, по друге це  уже не актуально, ніхто не веде перемови в таких вигідних умовах в яких зараз знаходиться хуйло. Та ти і сам це розумієш. Гроші ідуть рікою, Китай нарешті впрягся за Росію, в США внутрішні чвари, а Європі потрібні іще роки 2-3  щоб щось почати робити. Я так скажу, якщо Україна переживе цей рік - це  буде чудо більше ніж в 2022. Та що там рік, якщо літо переживе.

Наступна коцяпаблядь размєчталась
   
Война (замечу -   ожидаемо)«свалилась» в тот паттерн, которого все надеялись избежать, но которого избежать было, по-видимому, невозможно: взаимного нелимитированного ничем, кроме технических возможностей, стремления нанести максимально возможный ущерб гражданским объектам и гражданскому населению  противника. Просто в рамках этого паттерна Украина делает, что может, а Россия - что хочет
 
Это крайне опасный  разворот  ситуации вообще и для Украины - в особенности, потому что Россия и хочет, и может значительно больше, чем может себе позволить  Украина. Обстрелы приграничных территорий Белгородской, Брянской, Курской и отчасти Ростовской и Воронежской областей являются раздражающим фактором, но существенного ущерба военной и гражданской инфраструктуре России не наносят. Средств поражения на большую глубину Украина на данный момент не имеет. Зато Россия имеет.
 
Так как никаких моральных, правовых и физических ограничений для Кремля не существует, то война со стороны России  выродилась в гигантскую дистанционную карательную операцию в духе известных антипартизанских методик  времен Второй мировой. На каждый украинский беспилотник Россия будет отвечать  кинжальным огнем до тех пор, пока  ее  «Кинжалы» не закончатся. А они точно не закончатся в ближайшие несколько месяцев. И это как раз те самые месяцы, в течение которых Украина будет предоставлена сама себе, так как Байден тоже занят прежде всего собой. 
 
Похоже, мы вступаем в самый тяжёлый период войны – бессмысленный и беспощадный, прохождение через который будет сопровождаться огромными потерями среди  мирного населения, на которые Запад будет взирать с бесполезным и бездеятельным  безразличием. 
 
Одновременно не похоже, что у политического руководства Украины есть какой-то реалистический план действий, позволяющий стране пройти через этот страшный  этап войны. Стандартный план, который  сводился к тому,  что «заграница нам поможет», а «народ все переможет», пробуксовывает. Запад тормозит, а лимит терпения населения исчерпывается. 
 
В этих условиях принятый только что Верховной Радой кургузо-компромиссный, и, тем не менее, жёстко бьющий по уже сложившимся за годы войны «понятийным отношениям» закон о внесении изменений в систему призыва на военную службу может стать тригерром существенных перемен во внутренней и внешней политике Украины.
   
Які області пропонуєш віддати кацапам?)

Ты ж читал текст турецкого проекта...
   
Ты ж читал текст турецкого проекта...
Повного тексту на загал не виставляли, краще скажи - ти з ним згоден?)
   
Повного тексту на загал не виставляли, краще скажи - ти з ним згоден?)

Согласен.
Это лучшее, на что может рассчитывать Украина.

Все, кто против, должны брать в руки оружие и идти в окопы отстаивать свою точку зрения, а не писать пламенные призывы с дивана...
   
Согласен.
Это лучшее, на что может рассчитывать Украина.

Все, кто против, должны брать в руки оружие и идти в окопы отстаивать свою точку зрения, а не писать пламенные призывы с дивана...
Ну так виходь під АП і вимагай) чого чекаєш, дебіл?)
   
Але треба розуміти що демократична країна в принципі не може нічого обіцяти після виборів,  так воно працює.

Тому в перспективі всі демократії в решті решт програють рано чи пізно.

Поки що демократії виграли і першу і другу світові і ще сильно натовкли пику рашці в Криму.
   
Поки що демократії виграли і першу і другу світові і ще сильно натовкли пику рашці в Криму.
з погляду нинішнього.
не такі вони вже були і демократії..

а про 1854 рік то взагалі ніяка і не демократія
   
Сьогодні просто "атака капітуляторів"...
   
Сьогодні просто "атака капітуляторів"...
ситуація не є простою чи легкою,
зараз найтяжчий період.
2024р який треба Україні якось пережити.

жуйка про "хороші Стамбулькі угоди"
регулярно підніамається.
поереднього разу це було в грудні 2023р (я підняв ту гілку, для порівняння)

Останнє редагування: 12 квітня 2024 17:45:28 від T.Blair.
   
— Обязательства провести в 2040 году референдумы: общеукраинский о внешнеполитическом курсе страны, а также референдумы под международным контролем во всех украинских территориях, аннексированных на момент заморозки войны Россией.

В перекладі з хуйлостанського це означає: 'З 2040 року Україна стає частиною хуйлостану'.
   
ситуація не є простою чи легкою,
зараз найтяжчий період.
2024р який треба Україні якось пережити.

жуйка про "хороші Стамбулькі угоди"
регулярно підніамається.
я підняв гілку.
поереднього разу це було в грудні 2023р.

невже тяжкіший за часи кацапів у Гостомелі?
   
невже тяжкіший за часи кацапів у Гостомелі?
так, значно тяжчий.
часи кацапів у Гостомелі - це коли кацапи наступали колонами без прикриття.
а інфраструктура України ще не була так поруйнована.
   
Обговорюють не капітуляцію, а перспективи без допомоги США. Якби Байден одразу сказав "Вова, півтора року допомагаємо, а далі вже єбісь воно все конем, у нас вибори", то Вова би послав і Борюсика, і Джо лісом, і всі були б задоволені.

Якби вибрали Ющенка на 2-й термін то нічого б цього не було б.
Але ж ні.
   
Сьогодні просто "атака капітуляторів"...

Жуть. Зашел сюда посмотреть ветку Нативи, а тут на первой странице перформанс из серии "как принять".
   
от уже і 26 квітня. Гроші дали. Так що тепер в контрнаступ як минулого року? Ні,цілі цього року маленькі,скромні. Втратити як можна менше території. На каву до криму виродилось в дочекатись смерті хуйло і не вратити усю країну в процесі.
   
є дві головні проблеми: перша, що станеться якщо китай і далі поступово крок за крокому буде впрягатись за росія,друга проблема, люди: мобілізація і економіка (еміграція). Бо за союзу китаю і росії війна такої інтенсивності може тривати довго,а у людей тільки одне життя.
   
Песимісти кажуть що капітуляція буде на умовах Хуйла, оптимісти сподіваються на почесну капітуляцію, про крим ,південь,звичайно,ніхто уже не говорить. І , в принципі, з луганською і донецькою областю уже починають  прощатись. Зайду десь весною, щоб освіжити враження. Може весною настрій покращиться у форумчан. Там,дивись, і гроші,може ,уже дадуть,або хуйло помре.  І ще одне, відчувається,що план полягає у сподіванні на чудо. Раціонального плану як протистояти кацапському нарощуванню виробництву озброєння - нема. Все впирається в якщо нам щось дадуть. Типу,виграти ми не можемо,тому будемо воювати поки щось не станеться, що нам посприяє,а якщо ні,то краще і не думати, хоча більшість форумчан пишуть з канад,так що їх життю нічого не загрожує.  Уже навіть не на вундервафлі сподіваються,типу ф16,а саме на чудо. Типу смерті хуйло. Уже дехто дійшов до того, що чекає Трампа,мовляв,воно ж таке навіжене як хуйло,може счубляться.

а як воно буде,не знаю. Добре кацапи воюють,затято, не рахуючи жертв,лізучи по трубам і по трупах, не жаліючи гроші, пробиваючи  кровю оборону яку 10 років ми будували,а ми навіть не змогли пробити те що вони наколотили за 9 місяців. Весною буде видно чи всі ці трупи були стратегіно вірними. Купянськ,як то каже,покаже.
Час покаже чи можуть мільйон дронів вибивати противника і техніку швидше ніж вони набирають нових людей і будують нову техніку. І чи встигне уже деже перестрашена європа надати той мінімум який дозволить хочаб втримувати те що маємо. Думаю, скоріше за все зможемо.

і іще.це уже з новин,видно як Росія швидко скочується в фашистську диктатуру уже без усіляких гальмів. а диктатура завжди скочується в террор. Будь то франція,кацапія чи гаїті.

песимісти оптимісти. Слухайте Президента.

   
песимісти оптимісти. Слухайте Президента.

Показати зображення...

2024

Цитувати
Я не знаю, якою буде ця перемога. Я не знаю конкретного дня, я не знаю, як це станеться. Я не знаю, чи всі будуть щасливі в цей день.  Я не впевнений – через втрати, як я говорив. Але я знаю, що ми не маємо альтернативи. Тому ми маємо перемогти. І ми переможемо,
– сказав Зеленський.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія