Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Беларусь рискует потерять государственность, если санкционное давление будет продолжаться."

"Министр иностранных дел Белоруссии Владимир Макей заявил, что Евросоюз может навсегда потерять возможность нормальных отношений с Белоруссией в случае продолжения санкционного давления, а сама республика — потерять государственность.

"В конечном итоге никто не окажется в выигрыше. Беларусь рискует потерять государственность, если санкционное давление будет продолжаться. Хотя мы сделаем все, чтобы такого не случилось. А Европейский союз навсегда потеряет Беларусь. И я думаю, что это абсолютно не в интересах Европы", — сказал Макей."

Оце вже цікаво, оце так погроза!

Це Заходу потрібна незалежність Білорусі - от нехай і платить!

Нічого не нагадує?
   
"Министр иностранных дел Белоруссии Владимир Макей заявил, что Евросоюз может навсегда потерять возможность нормальных отношений с Белоруссией в случае продолжения санкционного давления, а сама республика — потерять государственность.

"В конечном итоге никто не окажется в выигрыше. Беларусь рискует потерять государственность, если санкционное давление будет продолжаться. Хотя мы сделаем все, чтобы такого не случилось. А Европейский союз навсегда потеряет Беларусь. И я думаю, что это абсолютно не в интересах Европы", — сказал Макей."

Оце вже цікаво, оце так погроза!

Це Заходу потрібна незалежність Білорусі - от нехай і платить!

Нічого не нагадує?
Нагадує тиск на Україну., але ми хоч боремось... :4Eba: .
   
Майже як у анекдоті:

Девушка говорит парню: — Я невинность потеряла... — Как?! — Ну, прое#ала...
   
це типу лузер грабує банк, банк оточує поліція і лузер їм каже — якщо ви не дасте мені вертоліт щоб втекти із баблом — я застрілюся накуй, застрілюся! мені втрачати нічого! :D  :D
   
"Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що у разі продовження санкційного тиску країна може втратити державність.

Джерело: Макей в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1" 3 грудня, опублікованому на сайті МЗС Білорусі

Пряма мова: "Білорусь ризикує втратити державність, якщо санкційний тиск триватиме. Хоча ми зробимо все, щоб такого не сталося. А Європейський союз назавжди втратить Білорусь. І я думаю, що це абсолютно не на користь Європи".

"На жаль, так склалося, що сьогодні наші європейські партнери, і про це всім колегам я говорив, слухають, вбирають односторонню інформацію з цих так званих надійних джерел і роблять відповідні кроки, спрямовані фактично на руйнування суверенітету та незалежності Білорусі".

https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/4/7316246/

Кулеба рухається в цьому ж напрямку.
   
"Беларусь рискует потерять государственность, если санкционное давление будет продолжаться."
А вона має ту державність?
   
як можна втратити те, чого вже немає.  ;o
   
Тупые беларусы и оказались этим казусом белли.Из-за этих придурков Хуйло поняло что оно может вытворять на постсоветском пространстве все что угодно и скопление у наших границ это как раз результат беззвучной аннексии Беларуси.Мы сейчас все пожинаем результат революции белых носков.Не можешь...,не мучай......
   
Беларусь рискует потерять государственность
  :laugh: Поздно. Беларуси больше нет.
   
Кулеба веде Україну тим же шляхом.

В усьому винен Захід! Корупція в Україні - винен Захід. Україна не в НАТО - Баіден продався хуйло, ну і т.д. ....... Населення радісно сприймає інформацію, шо це не воно всралося, а хтось інший.
   
Кулеба веде Україну тим же шляхом.

Кажи вже Зе веде, шо там той Кулеба може вести? :)
   
Кажи вже Зе веде, шо там той Кулеба може вести? :)

Кулеба озвучує плани зеленої влади.
   
Кулеба веде Україну тим же шляхом.

В усьому винен Захід! Корупція в Україні - винен Захід. Україна не в НАТО - Баіден продався хуйло, ну і т.д. ....... Населення радісно сприймає інформацію, шо це не воно всралося, а хтось інший.
При чем здесь  Кулеба?Скажи прямо:Запад просто ссыт хуйло.Если бы теперешняя Украина находилась  в районе Средиземного моря то давно была бы в ЕС и в НАТО даже с ее коррупцией
   
При чем здесь  Кулеба?Скажи прямо:Запад просто ссыт хуйло.Если бы теперешняя Украина находилась  в районе Средиземного моря то давно была бы в ЕС и в НАТО даже с ее коррупцией

Це тупєйшая казочка. Це не має відношення до реальності.

Але вона дуже приваблива для населення: можни ні хрєна не робити, красти далі, ми ні в чому не винні, вони пагані - ми хароші......
   
Министр иностранных дел Белоруссии Владимир Макей заявил, что Евросоюз может навсегда потерять возможность нормальных отношений с Белоруссией в случае продолжения санкционного давления, а сама республика — потерять государственность
щось Лука от угроз к плачу перешел
   
Такий самий плану у ЄС за Україну, загнати в обійми РФ...

А нал Болокун за такі плани агітує, янучарик. Рідні діти гірше ляха розпинають, так за таких казав Шевченко як Балакуша.
   
 :gigi:
это писец
если вы не выполните мои условия
я... я... я... сейчас вот горло себе перережу! вот
   
Бачимо як Болокуша усе робить що з акгітувати Українців повернутись від гнилої і бреливої німечини до РФ і Китаю...

Скоріш за все сидить з ольгіно через ВПН в німців.

І агітує проти ЄС. У нього виходить всі уже бажають щоб Меркель зустрілась з Леніним .
   
Бачимо як Болокуша усе робить що з акгітувати Українців повернутись від гнилої і бреливої німечини до РФ і Китаю...
чувствует конкуренцию?
не?
   
Бачимо як Болокуша усе робить що з акгітувати Українців повернутись від гнилої і бреливої німечини до РФ і Китаю...

Скоріш за все сидить з ольгіно через ВПН в німців.

І агітує проти ЄС. У нього виходить всі уже бажають щоб Меркель зустрілась з Леніним .

Саме я, а не зелене бидло,  чудово...
   
Саме я, а не зелене бидло,  чудово...
Саме ти... Ти обіцяєш що як підите в ЄС то вас кара небесна нападе. Типово для ольгинців...

Ти реально не розумієш, що зараз виставляєш ЄС і німців як брехливих двуликих чортів?

Якщо раніше я був за ЄС то тепер після твоїх тем у мене сумнівиви чи варто Україні звязуватись з гівному і трудовим гетто.... У сумніви в доцільності співпраці з ЄС

Це твоя робота, Лещенка, Неєма, Бігуса, Шабуньки, ви гуртомму Україну штовхаєте в РФ. Бидлото.
   
Саме ти... Ти обіцяєш що як підите в ЄС то вас кара небесна нападе. Типово для ольгинців...

Ти реально не розумієш, що зараз виставляєш ЄС і німців як брехливих двуликих чортів?

Якщо раніше я був за ЄС то тепер після твоїх тем у мене сумнівиви чи варто Україні звязуватись з гівному і трудовим гетто.... У сумніви в доцільності співпраці з ЄС

Це твоя робота, Лещенка, Неєма, Бігуса, Шабуньки, ви гуртомму Україну штовхаєте в РФ. Бидлото.

 :lol:   Шо ж це за кара небесна?  Заборона красти, мабуть.
   
Що до теми, Білорусь уже немає державності, це завдяки Болокунам і ЄС, вони зробили щоб штовхнути Білорусь і в обійим РФ і та стала округом РФ.

Фактично слова Білоруського посла це натяк що є сили які тайком можуть робити на ЄС... Але ЄС задоволенням і їх зажене в обійми РФ. А потім будуть дивуватись танкам у Берліні.  :facepalm1:
   
Що до теми, Білорусь уже немає державності, це завдяки Болокунам і ЄС, вони зробили щоб штовхнути Білорусь і в обійим РФ і та стала округом РФ.

Фактично слова Білоруського посла це натяк що є сили які тайком можуть робити на ЄС... Але ЄС задоволенням і їх зажене в обійми РФ. А потім будуть дивуватись танкам у Берліні.  :facepalm1:

Ольгінець, ти слово в слово повторюєш слова білоруського міністра.
   
:lol:   Шо ж це за кара небесна?  Заборона красти, мабуть.
в ЄС крадуть так само. Просто в інших сферах. Потай дально бійників як вони провозять товар як товар крадуть на дорогах і як відкупляєшся від ментів. Від китаю до США всюди ситуація однакова...

 :facepalm1:
   
в ЄС крадуть так само. Просто в інших сферах. Потай дально бійників як вони провозять товар як товар крадуть на дорогах і як відкупляєшся від ментів. Від китаю до США всюди ситуація однакова...

 :facepalm1:

Ти точно сам знаєш? Чи просто повторюєш роспропаганду?
   
Ольгінець, ти слово в слово повторюєш слова білоруського міністра.

Він просто сказа вте що зробило ЄС з Білоруссю і хоче з Україною зробити, бо сциться погроз хуйло. Сцикливе ЄС. Не дарма її з в новому світі порівнювали з старою повією...

Пані лягли, задрали юпку і просять... В любій кількості в любій позі, цей жарт так близький тобі і ЄС а не тільки виборцю Зеленського.
   
Ти точно сам знаєш? Чи просто повторюєш роспропаганду?
Точно знаю що крадуть, просто акценти і сфери змістились у них, у нас в іншому місці крадуть в ЄС в іншому.


 :facepalm1:

А Шабуньок треба в воєнкомат від якого він тікає.
   
Він просто сказа вте що зробило ЄС з Білоруссю і хоче з Україною зробити, бо сциться погроз хуйло. Сцикливе ЄС. Не дарма її з в новому світі порівнювали з старою повією...

Пані лягли, задрали юпку і просять... В любій кількості в любій позі, цей жарт так близький тобі і ЄС а не тільки виборцю Зеленського.

Ви з ним рідні брати по розуму. Нехай щастить.....

   
Они ее давно уже потеряли.Кацапы уже в открытую говорят что вопрос решён и что границы и территории Беларуси это уже Союзное государство со всеми вытекающими последствиями
   
до чого це жалісне скавчання, путлєр підставить їм плече друга.
   
це завдяки Болокунам і ЄС, вони зробили щоб штовхнути Білорусь і в обійим РФ і та стала округом РФ.
вы представляете себе Луку в ЕС ?;o
Как у вас это получилось? 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія