Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще один "хароший рускій" спалився

Ще один "хароший рускій" спалився

Десь в середині відео поциент кидає фразу "пєрєд начялам украинскай кампании".
Імперець сраний. Або - "скільки вовка не годуй..."

   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Та є окрема тема про "хороших рускіх".
Нмд нема сенсу відривати окремі теми однотипні
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

модератор, перенеси гілку в загальну тему про хороших рускіх, пліз.
 :dopovid:
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Тю так там з самого початку було ясно що це гівно
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Тю так там з самого початку було ясно що це гівно

я його не дивився з самого початку.
недавно глянув на якомусь з наших каналів, як гостя.
а тут зацікавило про бронепоїзд хуйла.
і на тобі - украінская кампанія.
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Тю так там з самого початку було ясно що це гівно
это антивоенная пропаганда для россиян
главное, чтоб они смотрели
а если украинцам в ней что-то не нравится,
так было бы странно если б наоборот
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

і на тобі - украінская кампанія.
Може хтось внятно пояснити, який  викривальний "кримінал" міститься в словах украінская кампанія?
(приблизно з 16:30 на запису)
Нє, якби він сказав щось на кшталт "спєцопєрація по освобождєнію Украіни", все було б очевидно.
Для мого вуха це "украінская кампанія" прозвучало як  найменування війни без акценту на її дикість, на те, що вона є злочином проти людства, акцент виключно на факт війни, причому чітко війни ініційованої паРашею.
Я не відчула у цьому вислові найменшої спроби відбілити паРашу абощо.

Останнє редагування: 16 лютого 2023 12:44:57 від Myroslava
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Може хтось внятно пояснити, який  викривальний "кримінал" міститься в словах украінская кампанія?
(приблизно з 16:30 на запису)
Нє, якби він сказав щось на кшталт "спєцопєрація по освобождєнію Украіни", все було б очевидно.
Для мого вуха це "украінская кампанія" прозвучало як  найменування війни без акценту на її дикість, на те, що вона є злочином проти людства, акцент виключно на факт війни, причому чітко війни ініційованої паРашею.
Я не відчула у цьому вислові найменшої спроби відбілити паРашу абощо.

це імперська назва для загарбницьких/колоніальних воєн.
кацапські імперці і комуняки називали всі свої аргесії проти сусідів кампаніями та походами.
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Там у нього такий собі Руслан Лєвієв дає огляди війни.
Типу підтримує нас.
Але проблема в тому, що якщо його послухати, то в москалів втрати є, але далеко не такі, як наші кажуть.
Він практично ніколи не озвучує цифри нашого генштабу про втрати кацапів.
Останнє що я чув, втрати мобілізованих з кінця грудня - 1000 чоловік.
І в той зе час говорить, що наші втрати по кількасот на день.
Отак москаль послухає і подумає, що все йде до перемоги, просто треба трохи почекати.
Ну і нових мобілізованих втішіє - з півмільйона лише тисяча загинули.
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

це імперська назва для загарбницьких/колоніальних воєн.
кацапські імперці і комуняки називали всі свої аргесії проти сусідів кампаніями та походами.
Накі постійно називає війну війною та, якщо вживає "СВО", то "додає так звану".
В даному ж випуску, це подавалось як би з погляду хуйла, так як бункери, його смерть, його особиста кампанія, а не як війна взагалі і тп, тому і мало місце.
Накі послідовно виступає жорстко проти війни і називає речі своїми іменами, вказує "Дождю", що "наші мальчікі" закінчуються тоді, коли взяли в руки зброю.
І тп. І тд. Він Фейгін "на мінімалках"))) - бо тойхоче увесь режим та його посіпак швабрами виїбати та на стовбах повісити після.
А Найкі тупо холодний та раціональний аналітик.
Аналізуйте об’єктивно.
"І чужому навчайтесь.." ©
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

це імперська назва для загарбницьких/колоніальних воєн.
кацапські імперці і комуняки називали всі свої аргесії проти сусідів кампаніями та походами.
значить і цю чергову агресію проти сусіднього народу вони називають так само як попередні, власне - вся історія того пекельного утворення яке сьогодні самоіменується Россією, є історією "кампаній і походів" проти сусідніх народів
але я все одно не бачу в цих словах автора (до речі, вперше чую про такого) спроби хоч якось обілити чи виправдати війну паРаші проти України
можливо в інших його роліках є подібні спроби?
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

я його не дивився з самого початку.
недавно глянув на якомусь з наших каналів, як гостя.
а тут зацікавило про бронепоїзд хуйла.
і на тобі - украінская кампанія.
треба говорити не про кацапів йобаних, а про такі канали,навіщо вони тягнуть в наш інфопростір гівно
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Там у нього такий собі Руслан Лєвієв дає огляди війни.
Типу підтримує нас.
Але проблема в тому, що якщо його послухати, то в москалів втрати є, але далеко не такі, як наші кажуть.
Він практично ніколи не озвучує цифри нашого генштабу про втрати кацапів.
Останнє що я чув, втрати мобілізованих з кінця грудня - 1000 чоловік.
І в той зе час говорить, що наші втрати по кількасот на день.
Отак москаль послухає і подумає, що все йде до перемоги, просто треба трохи почекати.
Ну і нових мобілізованих втішіє - з півмільйона лише тисяча загинули.
Лєвієв працює по OSINT, що вимагає дотримуватись певних стандартів - підтвердження, розслідування. Мені він сам теж не дуєе подобається, але це не привід втрачати об'єктивність.
Наприкад, щодо випуску ПТУ у Макіївці, він зі своєю командою (Лєвієв то просто запрошений Майклом аналітик, гість), то вони допускають під 300-400 жертв, але поіменно, зі сторінкам в соцмережах, зв'язками,дзвінками та ін, підтвердили поки лише 104 чи щось типу такого.
І так в усьому.
Це так само, як звинуватити oryx в роботі на рашку та скаазати що вони вороги і не треба дивитись на те що патякає у своїй фейковій статистиці.
Бо якщо порівняти дані ГШУта орікса, то буде так
Танки 3296 - 1733
Літаки/вертольоти 298/287 - 72/75
Різниця в 2-3 рази.
Звичайно усі розуміють, що це фото/відео докази. Бо це OSINT.
і тп.
Це дуже тупо, шановні, - бачити тільки те, що радує око, і забувати про об'єктивну реальність. Це позиція слабких людей.
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Це дуже тупо, шановні, - бачити тільки те, що радує око, і забувати про об'єктивну реальність. Це позиція слабких людей.
Бо вона накуй не потрібна.
У кожного бляццького "осінта" своя "реальність" та "об'єктивність".
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

значить і цю чергову агресію проти сусіднього народу вони називають так само як попередні, власне - вся історія того пекельного утворення яке сьогодні самоіменується Россією, є історією "кампаній і походів" проти сусідніх народів
але я все одно не бачу в цих словах автора (до речі, вперше чую про такого) спроби хоч якось обілити чи виправдати війну паРаші проти України
можливо в інших його роліках є подібні спроби?
Ще раз. Я не його адвокат. І нічий. Сам аналітик, тому така холодна, можливо, оцінка і себе і ворогів.
Майкл Накі дуже гарний аналіз видає.
З першого дня називає війну війною і все своїми іменами, якими то називаємо ми.
Можливо занадто інтелігентний для нашого сьогодення, коли "русня - підари, хуйло, корабль нахуй" etc.
Ми набагато розвинені та більш інтерлектуальні, ніж кацапня, що спрощує все до черне/біле.
Принаймні хочеться вірити в те, що ми навчаємось і просто ідемо далі. Кацапособаки лають - караван ,як відомо йде собі далі.
Так і ми вже відірвались ментально від цього мороку. Залишилось лише дійти до оази. І ми дійдемо. Хоча ціна вже надвелика. За що немає їм прощення на покоління.
Але будьмо мудрішими.
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Бо вона накуй не потрібна.
У кожного бляццького "осінта" своя "реальність" та "об'єктивність".
ну Вам OSINT не потрібна. Це ок. Вільна країна.
Але не думайте, що так думають усі. Або ще гірше - що так, як ви, МАЮТЬ думати усі.
   
Re: Ще один "хароший рускій" спалився

Ще раз. Я не його адвокат. І нічий. Сам аналітик, тому така холодна, можливо, оцінка і себе і ворогів.
Майкл Накі дуже гарний аналіз видає.
З першого дня називає війну війною і все своїми іменами, якими то називаємо ми.
Можливо занадто інтелігентний для нашого сьогодення, коли "русня - підари, хуйло, корабль нахуй" etc.
Ми набагато розвинені та більш інтерлектуальні, ніж кацапня, що спрощує все до черне/біле.
Принаймні хочеться вірити в те, що ми навчаємось і просто ідемо далі. Кацапособаки лають - караван ,як відомо йде собі далі.
Так і ми вже відірвались ментально від цього мороку. Залишилось лише дійти до оази. І ми дійдемо. Хоча ціна вже надвелика. За що немає їм прощення на покоління.
Але будьмо мудрішими.
Я цей ролік дослухала десь до 17-ї хвилини, інфа явно розрахована на пересічного коцапа з нестійким ухилом у здатність слухати, тож напевно все вірно - не надто перегибати палицю у висловах, щоб коцап таки дослухав до кінця.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія