Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

негайно опублікувати! І отримати бан днів на 10 з формулюванням "За недотримання інформаційної гігієни через брак мізків"
Давай эксперимент проведем? Я тебе в личку скину.
Дай бог - если это туфтой окажется.
Если нет - будем знать, что источник не "левый".
   
Шансы, что это не туфта мизерные.
Сам понимаю.
перевір на карті ті адреси і скинь в чатбот сбу.
   
Чи є у кацапів чим попасти точно по цим адресам? От про що подумай.
Ладно проехали...
Будем следовать правилу - лучше не навредить.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

перевір на карті ті адреси і скинь в чатбот сбу.

Якщо в сбу - то його і той "істочнік" можуть за попу крєпко взять. Це ж не триндіти на хфорумі.
   
Якщо в сбу - то його і той "істочнік" можуть за попу крєпко взять. Це ж не триндіти на хфорумі.
Отож  :D
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ладно проехали...
Будем следовать правилу - лучше не навредить.

Та чо, давай Йожу розказуй.
Тільки май на увазі, що лічку ще й модератори читають :)
   
Та чо, давай Йожу розказуй.
Тільки май на увазі, що лічку ще й модератори читають :)
Та ну тебя нафуй  :D
Злой ты.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Та ну тебя нафуй  :D
Злой ты.

Чого це раптом?  :laugh: Йожа згодна, не відмовилась.
   
Якщо в сбу - то його і той "істочнік" можуть за попу крєпко взять. Це ж не триндіти на хфорумі.
анонімкою. Нічо не буде. Сбу анонімки розглядає.
   
Чого це раптом?  :laugh: Йожа згодна, не відмовилась.
Спасибо вам. Добрые люди. Образумили  :D
   
Получил сообщение в телегу.
Не из публичного канала. Скажем так приватное.
А сам по собі телеграм точно не під кацапським "ковпаком" ?  :-)o
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Спасибо вам. Добрые люди. Образумили  :D

Цікаво, список вулиць українською чи на кацапском язикє?
   
Сейчас вот , честно говоря, не знаю шо делать.
Получил сообщение в телегу.
Не из публичного канала. Скажем так приватное.
Типа от информированного источника.
Речь идёт о том, что под следующий удар в Киеве запланированы не только объекты инфраструктуры, но и гражданские объекты.
Там перечень адресов и координаты.
Кто- то видел у себя в телеге что- то подобное?
С одной стороны - надо бы запостить.
Но с другой - это же и навредить можно. Там координаты с адресами.
Шо делать?

Хух
Ну як дитина, їй-богу!
ну не в перше ж це!
ще з квітня місяця ці "списки" регулярно гуляють, бувають по містам, бувають по областям
з координатами

коли мені вперше попали до рук, причому теж з доволі надійного, як на мене, джерела, я ще ходив перевіряв по мапі по координатам, й не міг зрозуміть, якого туди пулять6 там жеж нічого немає!
потім дійшло - це спрямований злив кацапів з метою з'ясувать, чи є щось чи немає

принцип простий: зливають координати у мережу, а потім кацапські спостерігачі дивляться, чи не починається там метушня якась. Якщо починається - там точно щось є
   
Хух
Ну як дитина, їй-богу!
ну не в перше ж це!
ще з квітня місяця ці "списки" регулярно гуляють, бувають по містам, бувають по областям
з координатами

коли мені вперше попали до рук, причому теж з доволі надійного, як на мене, джерела, я ще ходив перевіряв по мапі по координатам, й не міг зрозуміть, якого туди пулять6 там жеж нічого немає!
потім дійшло - це спрямований злив кацапів з метою з'ясувать, чи є щось чи немає

принцип простий: зливають координати у мережу, а потім кацапські спостерігачі дивляться, чи не починається там метушня якась. Якщо починається - там точно щось є
ну тоді вони точно наші служби контррозвідки  за дурників вважають  :lol:
   

Ось цікаве відео, моделюють атаку з участю 150 (СТО ПЯТДЕСЯТ!) Шахед-136

https://youtu.be/KsAR85qK7Xo
(Спойлер альорт!)
Всіх позбивали.
Всього 150 при витратах 1$ до 100$.
А якщо це умовний Китай років через 50, що одразу випускає не 150, а 150 000, витративши на це жалюгідних для них 3 млрд дол. (ну ок, навіть в 10 разів більше нехай з заводами та інфраструктурою - 30 млрд.)
У вас є 40000 ракет? А скільки треба пускових для протидії, як розмістити та керувати? ППО в сучасній моделі взагалі може протидіяти подібному?
Системи ППО розроблюють десятиліттями до перших зразків на випробуваннях іноді.

Ясно, що я то не Вам персонально, і це не про сьогодні.
Зброя масового знищення у вигляді ядерної вже нікому не потрібна буде через 20-50 років.
Буде набагато страшніше.
Мільони, дестяки мільйонів таких, або малих дронів 2-5 см по людям з навченим AI підключеним до єдиної супутникової мережі типу Старлінка..
Коротше, людству таки "п***а")
   
Всього 150 при витратах 1$ до 100$.
А якщо це умовний Китай років через 50, що одразу випускає не 150, а 150 000, витративши на це жалюгідних для них 3 млрд дол. (ну ок, навіть в 10 разів більше нехай з заводами та інфраструктурою - 30 млрд.)
У вас є 40000 ракет? А скільки треба пускових для протидії, як розмістити та керувати? ППО в сучасній моделі взагалі може протидіяти подібному?
Системи ППО розроблюють десятиліттями до перших зразків на випробуваннях іноді.

Ясно, що я то не Вам персонально, і це не про сьогодні.
Зброя масового знищення у вигляді ядерної вже нікому не потрібна буде через 20-50 років.
Буде набагато страшніше.
Мільони, дестяки мільйонів таких, або малих дронів 2-5 см по людям з навченим AI підключеним до єдиної супутникової мережі типу Старлінка..
Коротше, людству таки "п***а")

емуляція занадто синтетична
тих дронів зібрали докупи майже впритул у одній площині й відправили
програмісти, що робили симуляцію, взагалі не петрають в елементарній тактиці

навіщо збирати впритул? Щоб одна ракета зразу десяток дронів знищила й красиву картинку показати?

а як щодо рознести хоча б на пару сотень метрів один від одного, й не тільки у площині, а у трьох вимірах? Щоб ракета більше 1-2х дронів знищити не могла?
дестроєрам тіки й на кулемети й залишиться сподіватися, ракети будуть неефективні взагалі

я вже не кажу про зміну траекторії й розпорошення у різні боки, щоб атакувати одночасно з усієї верхньої півсфери
   
емуляція занадто синтетична
тих дронів зібрали докупи майже впритул у одній площині й відправили
програмісти, що робили симуляцію, взагалі не петрають в елементарній тактиці

навіщо збирати впритул? Щоб одна ракета зразу десяток дронів знищила й красиву картинку показати?

а як щодо рознести хоча б на пару сотень метрів один від одного, й не тільки у площині, а у трьох вимірах? Щоб ракета більше 1-2х дронів знищити не могла?
дестроєрам тіки й на кулемети й залишиться сподіватися, ракети будуть неефективні взагалі

я вже не кажу про зміну траекторії й розпорошення у різні боки, щоб атакувати одночасно з усієї верхньої півсфери

Я так розумію, Ви не дивилися усе відео. Бо там якраз ще були роззосереджена і рандомна симуляції :)
   
емуляція занадто синтетична
тих дронів зібрали докупи майже впритул у одній площині й відправили
програмісти, що робили симуляцію, взагалі не петрають в елементарній тактиці

навіщо збирати впритул? Щоб одна ракета зразу десяток дронів знищила й красиву картинку показати?

а як щодо рознести хоча б на пару сотень метрів один від одного, й не тільки у площині, а у трьох вимірах? Щоб ракета більше 1-2х дронів знищити не могла?
дестроєрам тіки й на кулемети й залишиться сподіватися, ракети будуть неефективні взагалі

я вже не кажу про зміну траекторії й розпорошення у різні боки, щоб атакувати одночасно з усієї верхньої півсфери
Ну так Ви цими уточненнями ще більше підтверджуєте те, про що я написав.
Тобто навіть при таких умовах, коли ППО набагато легше, ніж в описаних Вами умовами, витрати неспівставні.
   
Всього 150 при витратах 1$ до 100$.
А якщо це умовний Китай років через 50, що одразу випускає не 150, а 150 000, витративши на це жалюгідних для них 3 млрд дол. (ну ок, навіть в 10 разів більше нехай з заводами та інфраструктурою - 30 млрд.)
У вас є 40000 ракет? А скільки треба пускових для протидії, як розмістити та керувати? ППО в сучасній моделі взагалі може протидіяти подібному?
Системи ППО розроблюють десятиліттями до перших зразків на випробуваннях іноді.

Ясно, що я то не Вам персонально, і це не про сьогодні.
Зброя масового знищення у вигляді ядерної вже нікому не потрібна буде через 20-50 років.
Буде набагато страшніше.
Мільони, дестяки мільйонів таких, або малих дронів 2-5 см по людям з навченим AI підключеним до єдиної супутникової мережі типу Старлінка..
Коротше, людству таки "п***а")

Виникає питання «Щоб шо?»
Я так думаю, звичайна корупція працює краще.

   
Ну так Ви цими уточненнями ще більше підтверджуєте те, про що я написав.
Тобто навіть при таких умовах, коли ППО набагато легше, ніж в описаних Вами умовами, витрати неспівставні.
проти таких роїв якісь "емі" заряди будуть використовувати мабуть (ще й багаторазового використання зроблять)  :-)o
   
Я так розумію, Ви не дивилися усе відео. Бо там якраз ще були роззосереджена і рандомна симуляції :)

22га хвилина?
це "розесередження"?
не смішно взагалі

коли одна ракета кладе сходу десяток дронів - яке це "розосередження"?

я ж написав - пару сотен метрів між дронами відстань мінімум, щоб вірогідність ураження знизити
розмазати по трьом координатам, починаючи від висоти +10 метрів

   
проти таких роїв якісь "емі" заряди будуть використовувати мабуть (ще й багаторазового використання зроблять)  :-)o
Так, щось буде, але років через надцять.
А технології по дронам вже є (+старлінки)
Емі діє на все, а не тільки на ціль.
А я кщо цілі летять нескінченим потоком з усіх сторін на відстані до 1 км один від одного.
Мільйонами. Місяцями без упину.
   
Будуть і AI керовані винищувачі такі ж дрони.
Все буде. Колись. А відставання протидії тому, що є вже сьогодні буде лише через 10-20 років (ефективне).
   
Так, щось буде, але років через надцять.
А технології по дронам вже є (+старлінки)
Емі діє на все, а не тільки на ціль.
А я кщо цілі летять нескінченим потоком з усіх сторін на відстані до 1 км один від одного.
Мільйонами. Місяцями без упину.
ну так  і "шрапнель" ракети ппо діє на все а не тільки на ціль, справа на якій відстані від підриву вона може уразити. ППО-ні "емі" мають бути обмеженої потужності щоб поза зоною ураження воно тільки в навушниках "пощелкало"  :)
   
Ну так Ви цими уточненнями ще більше підтверджуєте те, про що я написав.
Тобто навіть при таких умовах, коли ППО набагато легше, ніж в описаних Вами умовами, витрати неспівставні.

Все питання які вартості співставляти: дронів і ракет чи дронів і авіаносця, як в цій симуляції. Чому всі хатні електроприлади постійно жужжать що дрони дешевші за ракети? Чомусь ніхто не рахує скільки буде коштувати збивати дрони «фейсом»?
   
Ракета коли виходить в шари атмосфери з розрідженим повітрям то її дальність зростає в рази  Якщо ракету підняти на +10 км а потім спрямувати горизонтально то вона пролетить при тих самих затратах палива десь в тричі більше ніж її запустити  під кутом.

То все зрозуміло

Мова не про то, як далі встрелити., А про те , що якщо вистрелити майже вертикально, ракету буде дуже важко перехопити. А вистрелити майже вертикально, можна тоді, якщо ціль недалеко.
   
Все питання які вартості співставляти: дронів і ракет чи дронів і авіаносця, як в цій симуляції. Чому всі хатні електроприлади постійно жужжать що дрони дешевші за ракети? Чомусь ніхто не рахує скільки буде коштувати збивати дрони «фейсом»?
вартість авіаносців від 10 до 15 млрд. дол. (грубо), тобто через 30 атак (ок, візміть 50) по 150 дронів , разом нехай це буде 7500 дронів варістю всього 150 млн дол., вартість відбиття "не фейсом" буде співставна з вартістю авіаносця.
Тут вже прозвучало ключове - який би обʼєкт не захищали, чи то авіаносець, чи то трансформатори, витрати "атакуюча сторона-сторона що захищається" 1 до 100.
Про що далі говорити?
Ок, навіть якщо це буде 1 до 50, у що я не вірю, бо із збільшенням кількості дронів, що буде вимірюватись мільйонами ,сотні мільйонів, вартість буде ще менша , а співвідношення набагато більшим.
І ще раз повторю, увесь спіч не про сьогодні, і не про 2025й рік.
А про напрямок того, куди буде то рухатись через 20-30 років.
Невідворотньо. Навіть при винайдені нових методів захисту, типу концентрованих конусів емі і тп вундервафель.
При сучасній швидкості розробок , проектуванні, та виорбництві, якщо не зміниться глобально парадигма мислення усієї кулі земної, то це лиш питання часу, коли ми або зникнемо, або повернемось у середньовіччя (це більш оптимістичний прогноз, бо я не вірю вже в те, що людство може не воювати)
Ну або хтось залишиться якась група переможців, такий собі король гори, який вже зробить все, що завгодно з рештками за допомогою того ж AI (якщо потім і сам не буде знищений)
Вибачте, що так далеко від реалій сьогодення. Таких блючих, сердце на шматки рветься від того, які очі у наших загиблих героїв.. просто діти, янголи.
білі ходоки мать їх...
   
вартість авіаносців від 10 до 15 млрд. дол. (грубо), тобто через 30 атак (ок, візміть 50) по 150 дронів , разом нехай це буде 7500 дронів варістю всього 150 млн дол., вартість відбиття "не фейсом" буде співставна з вартістю авіаносця.
Тут вже прозвучало ключове - який би обʼєкт не захищали, чи то авіаносець, чи то трансформатори, витрати "атакуюча сторона-сторона що захищається" 1 до 100.
Про що далі говорити?
Ок, навіть якщо це буде 1 до 50, у що я не вірю, бо із збільшенням кількості дронів, що буде вимірюватись мільйонами ,сотні мільйонів, вартість буде ще менша , а співвідношення набагато більшим.
І ще раз повторю, увесь спіч не про сьогодні, і не про 2025й рік.
А про напрямок того, куди буде то рухатись через 20-30 років.
Невідворотньо. Навіть при винайдені нових методів захисту, типу концентрованих конусів емі і тп вундервафель.
При сучасній швидкості розробок , проектуванні, та виорбництві, якщо не зміниться глобально парадигма мислення усієї кулі земної, то це лиш питання часу, коли ми або зникнемо, або повернемось у середньовіччя (це більш оптимістичний прогноз, бо я не вірю вже в те, що людство може не воювати)
Ну або хтось залишиться якась група переможців, такий собі король гори, який вже зробить все, що завгодно з рештками за допомогою того ж AI (якщо потім і сам не буде знищений)
Вибачте, що так далеко від реалій сьогодення. Таких блючих, сердце на шматки рветься від того, які очі у наших загиблих героїв.. просто діти, янголи.
білі ходоки мать їх...

Ще тут цікаво...

   
ну да, щось типу такого.
да і взагалі, враховуючи те, які технології вже є реальністю - глобальний звʼязок на всій поверхні кулі, AI, натренують моделі з розпізнавання чого завгодно, щоб взагалі усунути людину як ланку і тп і тд.. - ну не бачу я інших варіантів для людства, окрім змінити кардинально свою поведінку, щоб не знищити себе, або не перетворитись в короля гори, який також, за відсутності конкуренції здорової, або зовнішньої мети (інші зорі, наприклад), призведе до того ж самого результату.
Але радує одне, що з планетою буде все ок) Через 2-3 тис років - мить - не буде і сліду від нас
   
вартість авіаносців від 10 до 15 млрд. дол. (грубо), тобто через 30 атак (ок, візміть 50) по 150 дронів , разом нехай це буде 7500 дронів варістю всього 150 млн дол., вартість відбиття "не фейсом" буде співставна з вартістю авіаносця.
Тут вже прозвучало ключове - який би обʼєкт не захищали, чи то авіаносець, чи то трансформатори, витрати "атакуюча сторона-сторона що захищається" 1 до 100.
Про що далі говорити?
Ок, навіть якщо це буде 1 до 50, у що я не вірю, бо із збільшенням кількості дронів, що буде вимірюватись мільйонами ,сотні мільйонів, вартість буде ще менша , а співвідношення набагато більшим.
І ще раз повторю, увесь спіч не про сьогодні, і не про 2025й рік.
А про напрямок того, куди буде то рухатись через 20-30 років.
Невідворотньо. Навіть при винайдені нових методів захисту, типу концентрованих конусів емі і тп вундервафель.
При сучасній швидкості розробок , проектуванні, та виорбництві, якщо не зміниться глобально парадигма мислення усієї кулі земної, то це лиш питання часу, коли ми або зникнемо, або повернемось у середньовіччя (це більш оптимістичний прогноз, бо я не вірю вже в те, що людство може не воювати)
Ну або хтось залишиться якась група переможців, такий собі король гори, який вже зробить все, що завгодно з рештками за допомогою того ж AI (якщо потім і сам не буде знищений)
Вибачте, що так далеко від реалій сьогодення. Таких блючих, сердце на шматки рветься від того, які очі у наших загиблих героїв.. просто діти, янголи.
білі ходоки мать їх...
Є маленький нюанс , держава яка має кораблик вартістью 15 ярдів баксів, має засоби розвідки які в змозі виявами підготовку атаки в тому числі і дронами. І має засоби враження щоб винести як дрони так і керівництво агресора протягом короткого часу. Причому знищено все буде на стадії транспортування до зон пуску.
 
   
юг бледина
   
юг бледина

На Херсон?
   
На Херсон?
Херсон они с300 и артой тиранят
скорей Николаев или Одесса
Оникс летит
   

   Промазал?
   

   Промазал?
хз
отбой
в последнее время они прощупывают нашу пво
когда делают массовые пуски то в воздухе дежурят истребители с противорадиолакац. ракетами
   
Є маленький нюанс , держава яка має кораблик вартістью 15 ярдів баксів, має засоби розвідки які в змозі виявами підготовку атаки в тому числі і дронами. І має засоби враження щоб винести як дрони так і керівництво агресора протягом короткого часу. Причому знищено все буде на стадії транспортування до зон пуску.
так, можливо десь у цьому напрямку.
Але я не бач можливості- будь-який асажирскіийтранспор тник в повітрі випускає хмару з мільйонів дронів. фури в будь-якому місті - тісячі. Тисячі фур. Ні. не бачу я можливості завадити пускам дронів, які будуть мат дальність декілька тисяч км. - це не за горами - 3-5 років і аккумулятори будуть на іншому рівні.
Хоча мені взагалі здаться, що тут будуть вже цілитись на стадії будівництва виробництв.
Проте, як і сказав, я не бачу в довгостроковій перспективі можливості завадити тотальному піздєцу без кардинальної зміни поведінки

Останнє редагування: 10 січня 2023 13:07:01 від Altorus
   
пропоную закрити цей оффтопчик маленький, бо все ж тут про атаки зараз.
   
Повітряний простір Києва охороняють NASAMS, IRIS-T, Crotale та САУ Gepard
   
Але радує одне, що з планетою буде все ок) Через 2-3 тис років - мить - не буде і сліду від нас
the planet is fine
the people are fucked (c)
   

Цю тему переглядають:

Ольгерд, патріот, nofate і 16 гостей
 
Повна версія