Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Відбудова це лише відбудова і не більше.
Інвестицій сюди не буде бо не буде платоспроможного попиту і безпеки (в НАТО не візьмуть і рашка нікуди не дінеться)

 ЗСУ надежнее нати, как показал опыт.
Не думаю шоб бундесвер сопртивлялся лучше чем зсу
   
Отут по ППС на душу + хорватія
https://www.wolframalpha.com/input?i=real+gdp+per+capita+bosnia+ukraine+chroatia
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Я отут дивлюсь
https://www.wolframalpha.com/input?i=gdp+per+capita+bosnia+ukraine
Можна побавитись з запитами.

ну то там видно
500
1500
6000

відповідно
   
6 січня 2022, 05:51


Понад третина українців взагалі не має жодних заощаджень, а десята частина не знає, на скільки їм вистачило б наявних грошей.

Про це свідчать дані соціологічного опитування Research & Branding Group.

Так, 23% з тих, хто має заощадження, вважають, що їм вистачить їх тільки на місяць.

Стільки ж вважають, що вони зможуть протриматися до чотирьох місяців

Тільки 7% вважають, що заощаджень вистачить їм на пів року, і

тільки 4% - що заощаджень вистачить їм на рік або більше.

10% взагалі не знають, чи вистачить їм заощаджень хоч на якийсь термін.

-----

півроку пройшло, 4-5% мають касу (хоча я дуже сумніваюсь, що вони втратили роботу)
   
ЗСУ надежнее нати, как показал опыт.
Не думаю шоб бундесвер сопртивлялся лучше чем зсу

ЗСУ не будуть задурно давати зброю після війни.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

ну це дурна підйобка, ніхто ж не знав що буде війна,

але за рік-два все вирівняється і Київ дійсно вистрелить, бо, вангую, багато харківян не захочуть жити по сусідству з йобнутими кацапами.

залежить в якому вигляді буде фінал цієї війни.
наскільки переконливою буде перемога.
"переконливою" - власне те слово. Яке визначатиме чи оживуть Харків, Маріуполь і Чернігів.

з гілки "Зміна розселення українців після війни" :
якщо не позбудемось небезпеки з російського напрямку. То півд-східна украхна обезлюдніє. Народ просто посунеться на Захід - хто на Правобережжя, хто ще далі в світи. Хто схоче жити під постійною загрозою?

тільки роздавлення росії і 100% гарантія НЕповторення агресії - означатиме відбудову України, "план Маршалла", повернення населення, і загалом розвиток.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

ЗСУ не будуть задурно давати зброю після війни.

Откуда тебе это известно? От скабеевой?
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

ЗСУ надежнее нати, как показал опыт.
Не думаю шоб бундесвер сопртивлялся лучше чем зсу

німецькі льотчіки (їх є троє) вже в літак не влазять, який там нахєр бундесвер...

опір би чинала американська база в Рамштайні, точніше перетворювала би русню на біокал
   
це якраз і були основні з цього ринку, саме вони забезпечували оренди коли приїздили у міста з сіл та районів

на них воно і росло, тепер вони втартивши роботу або сїбуть в зад в село або за кордон, і той бетон нафіг нікому не всрався
Ну якщо він нафіг нікому не всрався так продай його за 10 тис грн, або безкоштовно віддай, або прийди в магазин і скажи що зараз скрутні часи і ковбаса по 500 грн нафіг не всралась - хай тобі її задарма віддадуть)
   
Откуда тебе это известно? От скабеевой?

А тобі звідки відомо що будуть?
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Відбудова це лише відбудова і не більше.
Інвестицій сюди не буде бо не буде платоспроможного попиту і безпеки (в НАТО не візьмуть і рашка нікуди не дінеться)

Годі вже зрадойбити, у 2014 році теж розповідали, що втрата Криму і частини Донецької, Луганської обл це економічний кінець країни.
   
опір би чинала американська база в Рамштайні, точніше перетворювала би русню на біокал


все на сша тримається
   
Годі вже зрадойбити, у 2014 році теж розповідали, що втрата Криму і частини Донецької, Луганської обл це економічний кінець країни.

то не зрадойобство, а те, що надіятись на якийсь офігенний підйом не варто

ЗІ хоч перед 14 роком, хоч після ми і далі одна з найбідніших країн Європи і нема передумов що надалі щось зміниться
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

залежить в якому вигляді буде фінал цієї війни.
наскільки переконливою буде перемога.

очевидно що рашка не буде в руїнах, очевидно що лише за 8-10 років зможе відновити військову міць, але на той момент хуйло вже здохне, або буде недієздатним,

то ж перемога буде не тотальною, але і кацапів попустить, після десятиріччя анального згвалтування, а воно вже розпочалося
   
Та після хуйла може прийти нове хуйло.
спокою нам годі чекати
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Годі вже зрадойбити, у 2014 році теж розповідали, що втрата Криму і частини Донецької, Луганської обл це економічний кінець країни.

2014 і 2022
зовсім різні масштаби руйнації і впливу на економіку.

Цитата: T.Blair.
25 травня 2022 13:49:05
боляче це було в 2014 році.
теоретично якщо б Кремль на цьому зупинився, провів лінію і дав Україні "вольную" жити далі як вона хоче, то можливо це був би стерпний варіант.

але прямо зараз ці втрати території - це смертельно. це сільське господарство економіка це запорізька АЕС. це багато наших людей українців які опинилися під окупацією. а найголовніше це показує кремлю що він так може іти далі відкусуючи кожен раз потрохи території.

тому вихід на границі 23 02.22 (і можливо далі, це вже вияснится по ходу подій) це питання існування України.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Та після хуйла може прийти нове хуйло.
спокою нам годі чекати

реальним кандідозом там є лише Шойгу, всі решта ровесники хуйла

шойгу вор, йому не треба війна, він особисто не готувався до неї, він просто любить красти
   
Ну якщо він нафіг нікому не всрався так продай його за 10 тис грн, або безкоштовно віддай, або прийди в магазин і скажи що зараз скрутні часи і ковбаса по 500 грн нафіг не всралась - хай тобі її задарма віддадуть)

я мав на увазі, не всрались по ціні хотєлок продаванів*
   
реальним кандідозом там є лише Шойгу, всі решта ровесники хуйла

шойгу вор, йому не треба війна, він особисто не готувався до неї, він просто любить красти

це було б добре
   
Відновлення залежить від двох параметрів
Вступ до НАТО ( або хоча б статус кандидата )
І розширення економічної інтеграції до ЄС

   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

очевидно що рашка не буде в руїнах, очевидно що лише за 8-10 років зможе відновити військову міць, але на той момент хуйло вже здохне, або буде недієздатним,

то ж перемога буде не тотальною, але і кацапів попустить, після десятиріччя анального згвалтування, а воно вже розпочалося
єдиний сприятливий варіант для України - це переконлива перемога (не вживаю слово тотальна).
така що безпека України гарантована на наступних 50-100 років.
я не знаю деталей як може виглядати ця переконлива перемога - чи при цьому Москва буде спалена і чи танки Абрамс будуть їхати по Красній площі. але Раша має бути в руїнах (в прямому чи образному сенсі) і займатися питаннями свого виживання і не більше.

будь-які варіанти при яких раша може через 5-8-10 років набрати сил і знов напасти - це животіння України і знелюднення півдня і сходу.
(е, Західна Україна буде в порядку)
ніхто не буде жити, будувати будинки і розвивати бізнес під дамокловим мечем загрози, надіючись "ой а може хуйло помре". а якщо не помре? а якщо наступний буде ще єбанутіший??

ні-ні, у медведя має бути вирвано кігті і переламано ноги. Щоб він собі десь повзав під модринами в тайзі і гриз шишки. Але до людей не потикався.

Останнє редагування: 17 серпня 2022 15:46:36 від T.Blair.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

єдиний сприятливий варіант для України - це переконлива перемога (не вживаю слово тотальна).
така що безпека України гарантована на наступних 50-100 років.
я не знаю деталей як буде виглядати ця переконлива перемога - чи при цьому Москва буде спалена і чи танки Абрамс будуть їхати по Красній площі. але Раша має бути в руїнах (в прямому чи образному сенсі) і займатися питаннями свого виживання і не більше.

будь-які варіанти при яких раша може через 5-8-10 років набрати сил і знов напасти - це животіння України і знелюднення півдня і сходу.
(е, Західна Україна буде в порядку)
ніхто не буде жити, будувати будинки і розвивати бізнес під дамокловим мечем загрози, надіючись "ой а може хуйло помре". а якщо не помре? а якщо наступний буде ще єбанутіший??

Для нас переконлива перемога - це повернення територій за станом на 0 годин 24 лютого.
Є ще повна перемога - повернення всіх територій України в кордонах 2013 року.
І абсолютна перемога - розвал і демілітаризація рашостану.
Проста військова поразка без зміни режиму і зовнішньої політики в кацапів не дають гарантій, що вони за кілька років не підготуються і не візьмуть реванш за поразку.
Сказавши це, після війни буде точно кілька років оптимізму і пожвавлення економіки. А далі побачимо.
   
я мав на увазі, не всрались по ціні хотєлок продаванів*
Ну на те є ринок, він вже відрегулював ціни так що за 150 баксів можна зняти квартиру в столиці, скільки треба ? За 50 баксів чи за 10?
   
Та після хуйла може прийти нове хуйло.
спокою нам годі чекати
Краще дядьку їдьте до Румунії, ви не антік часом? Одне ниття і зрадойобство, я це чую з 2006 - у людей грошей нема, зубожіння, люди голі й босі, бідність як в Африці, - хуйня якась, я в Україні жодного голодного не бачив, зубожілих геть вкрай також може ви не там шукаєте?)
   
Ну на те є ринок, він вже відрегулював ціни так що за 150 баксів можна зняти квартиру в столиці, скільки треба ? За 50 баксів чи за 10?

тю, це питання, яка буде місячна з/п громадян 50-80 баксів цілком реально за оренду бетоно-метрів

кого цікавити буде який ремонт, якшо потрбно шось пожерти

часи кітчу пройшли
   
Краще дядьку їдьте до Румунії, ви не антік часом? Одне ниття і зрадойобство, я це чую з 2006 - у людей грошей нема, зубожіння, люди голі й босі, бідність як в Африці, - хуйня якась, я в Україні жодного голодного не бачив, зубожілих геть вкрай також може ви не там шукаєте?)

я не про зубожіння а про війну писав
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
Ale

тю, це питання, яка буде місячна з/п громадян 50-80 баксів цілком реально за оренду бетоно-метрів

кого цікавити буде який ремонт, якшо потрбно шось пожерти

часи кітчу пройшли
І нафіга мені здавати за 50 баксів, якщо косметичний ремонт буде коштувати як 4 овечі оренди, краще тоді або продати або хай так стоїть) ви пошукайте громадян які будуть за 200-300 баксів в місяць працювати - багато знайдете?)
   
І нафіга мені здавати за 50 баксів, якщо косметичний ремонт буде коштувати як 4 овечі оренди, краще тоді або продати або хай так стоїть) ви пошукайте громадян які будуть за 200-300 баксів в місяць працювати - багато знайдете?)


вибір твій хай стоїть, дешевшає в рази 2-3и бо в тебе ремонт :)
я тобі більше скажу, зараз у Львові є переселенці які розбирають гуманітраки за їду, а не 200-300 баксів і це ше не осінь
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
Ale

я не про зубожіння а про війну писав
Війна в Києві йде? Будинки і інфраструктура в Києві руйнується? Люди в чергах стоять щоб отримати пайку? Якщо буде щось з Києвом (ядерний вибух) то і про оренду буде нікому розповідати, а зараз якщо порівнювати з початком війни в Києві все добре
   
я тобі більше скажу, зараз у Львові є переселенці які розбирають гуманітраки за їду, а не 200-300 баксів і це ше не осінь

якщо Ale таких не знає, то не означає, що таких нема...
я от теж трупів вбитих кацапами не бачив
   
Війна в Києві йде? Будинки і інфраструктура в Києві руйнується? Люди в чергах стоять щоб отримати пайку? Якщо буде щось з Києвом (ядерний вибух) то і про оренду буде нікому розповідати, а зараз якщо порівнювати з початком війни в Києві все добре

я не про то шо буде піздець, а про то то що годі сподіватись якогось підйому великого
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
Ale

вибір твій хай стоїть, дешевшає в рази 2-3и бо в тебе ремонт :)
я тобі більше скажу, зараз у Львові є переселенці які розбирають гуманітраки за їду, а не 200-300 баксів і це ше не осінь
Є й такі переселенці, є інші що житло в Закарпатті за дві штуки баксів знімають, то що всім лягти і вмерти? На карточки перейти? В 2 рази вже подешевшало може ще подешевшає і що? Чекати поки безплатно буде?)
   
Є й такі переселенці, є інші що житло в Закарпатті за дві штуки баксів знімають, то що всім лягти і вмерти? На карточки перейти? В 2 рази вже подешевшало може ще подешевшає і що? Чекати поки безплатно буде?)

я тобі там вище навів статистику скільки у % людей мають такі заощадження
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
Ale

я не про то шо буде піздець, а про то то що годі сподіватись якогось підйому великого
А ніхто і не сподівається на великий підйом, коли кацапи були біля Києва все здавалося за комуналку, відійшли стало 6-10 тисяч, після війни буде 10-15, - все відновиться дай Боже років через 5-10 після війни
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
Ale

я тобі там вище навів статистику скільки у % людей мають такі заощадження
Це не статистика а гімно собаче згідно неї у нас найбідніша країна Африки, але це не так
   
А ніхто і не сподівається на великий підйом, коли кацапи були біля Києва все здавалося за комуналку, відійшли стало 6-10 тисяч, після війни буде 10-15, - все відновиться дай Боже років через 5-10 після війни

Згідний. Будемо вважати, що дійшли згоди.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
Ale

якщо Ale таких не знає, то не означає, що таких нема...
я от теж трупів вбитих кацапами не бачив
В мене на Подолі років 20 безкоштовне діло для бомжів роздають, я міг би сфоткати і написати що всі 20 років в Україні нема чого їсти, який відсоток серед біженців є саме біженцями і який відсоток потребує навіть їжі?
   
В мене на Подолі років 20 безкоштовне діло для бомжів роздають, я міг би сфоткати і написати що всі 20 років в Україні нема чого їсти, який відсоток серед біженців є саме біженцями і який відсоток потребує навіть їжі?

без їжі і працювати за 200-300 доларів це трохи різні речі.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
Ale

без їжі і працювати за 200-300 доларів це трохи різні речі.
Є тут такий Антік, він вже років 10 розказує як все в Україні фігово, кругом злидні і зубожіння - люди за цей час встигли дітей народити і виростити, купити житло, заробляти але краще б всі лягли в труну і вмерли)
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

єдиний сприятливий варіант для України - це переконлива перемога (не вживаю слово тотальна).
така що безпека України гарантована на наступних 50-100 років.
я не знаю деталей як може виглядати ця переконлива перемога - чи при цьому Москва буде спалена і чи танки Абрамс будуть їхати по Красній площі. але Раша має бути в руїнах (в прямому чи образному сенсі) і займатися питаннями свого виживання і не більше.

будь-які варіанти при яких раша може через 5-8-10 років набрати сил і знов напасти - це животіння України і знелюднення півдня і сходу.
(е, Західна Україна буде в порядку)
ніхто не буде жити, будувати будинки і розвивати бізнес під дамокловим мечем загрози, надіючись "ой а може хуйло помре". а якщо не помре? а якщо наступний буде ще єбанутіший??

ні-ні, у медведя має бути вирвано кігті і переламано ноги. Щоб він собі десь повзав під модринами в тайзі і гриз шишки. Але до людей не потикався.

Ізраїль якось вже понад 70 років в такому стані живе, і якось розвивається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія