Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко кинул перчатку в Шустера...ну или что-то вроде того. B-)

У Шустера мiсiя така зараз, тягнути все лайно ,яка на Ахметова працюе, а леща не пустять в ефiр все одно, i вiн про це знае.
   
"А також це тепер дає мені законне право на репліку" - это пан Лещенко про что?

Колись давно я дивився Шустера.
Це його слова.
Він завжди говорив, що якщо на його передачах когось згадують, то той має право подзвонити в прямому ефірі або прийти до нього на передачу...
   
"А також це тепер дає мені законне право на репліку" - это пан Лещенко про что?

На минулій Свободі Шустер Лєщенка згадував в негативному тоні.
А як я зрозумів, по Радівському регламенту, чи етікету особа, яка згадувалась в попередньому виступі якогось депутата, має право на репліку :)
   
Кому ця залізнична шлюха цікава? Як і Шустер?

 :-B
   
цуко. придется завтра Шустрого смотреть
а я хотел отдохнуть
но интересно посмотреть на баттл Шустрый-Лещ.

а мені здається, що Шустер Леща не запросить на своє шоу, не буде йому рекламу робити,
в кращому випадку, може, згадає двома словами, але навряд, думаю, просто проігнорує, як козявку
   
На минулій Свободі Шустер Лєщенка згадував в негативному тоні.
А як я зрозумів, по Радівському регламенту, чи етікету особа, яка згадувалась в попередньому виступі якогось депутата, має право на репліку :)
И Лещенко всем, кого вспоминает в своей программе на 24м канале, "по законному праву" дает высказаться?
 
   
И Лещенко всем, кого вспоминает в своей программе на 24м канале, "по законному праву" дает высказаться?

Цього я не знаю, бо не слідкую за цим :)
   
ахаха

2 підараси визначають хто більший піздабол
   
Цього я не знаю, бо не слідкую за цим :)
за чем именно не следите?
   
за чем именно не следите?
За передачами 24 каналу взагалі, а за блогами Лєщенка на каналі зокрема.
   
вообще пан Лещенко клеит дурня, т.к. прекрасно знает что гости согласуются с его шефом Подоляком.И если пан Лещенко так хочет побывать на ахметтв, то нужно спрашивать у Подоляка, а не у Шустера.  Благо он часто бывает в ОПе типа на нарадах по зализныци и спокойно может постучаться в кабинет радныка Зеленского, а не просить об эфире через Шустера.
   
За передачами 24 каналу взагалі, а за блогами Лєщенка на каналі зокрема.
т.е. вы фанат Шустера? Понял.
   
т.е. вы фанат Шустера? Понял.

 ;o
Звідки такі висновки?
Ви поставили питання:
"А також це тепер дає мені законне право на репліку" - это пан Лещенко про что?

Я зробив припущення:
На минулій Свободі Шустер Лєщенка згадував в негативному тоні.
А як я зрозумів, по Радівському регламенту, чи етікету особа, яка згадувалась в попередньому виступі якогось депутата, має право на репліку :)

І тут бац- ви фанат Шустера 8-:
   
На минулій Свободі Шустер Лєщенка згадував в негативному тоні.
А як згадувати людину яка каже що бувають хороші офшори, а бувають погані офшори. Якщо у людини хороші офшори то можна займатись політикою, а якщо погані, то не можна. Вони обидва колеги, журналісти, Савіку можна.
   
А як згадувати людину яка каже що бувають хороші офшори, а бувають погані офшори. Якщо у людини хороші офшори то можна займатись політикою, а якщо погані, то не можна. Вони обидва колеги, журналісти, Савіку можна.

Отож Лєщенко може запитати, або розповісти про офшори Шустера, а останній розкаже чи хароші вони, чи погані
   
...ці дві продажні шльондри вже нікому, крім них самих, не цікаві...:)))
   
...ці дві продажні шльондри вже нікому, крім них самих, не цікаві...:)))

По отдєльності- можливо.
А обоє в одній студії- потенційно цікаве шоу :super:
   
...ці дві продажні шльондри вже нікому, крім них самих, не цікаві...:)))
:laugh:  :lol: 
   
Залізничник в свій час рятував шустрого від сивочолого 

Япомрузассвободусло ва 2.0

Немолодий вже віком але лєщ теж єплан
Рудий з шустрим має реальний шанс завалити клоуна
Якщо навпаки і шустрішоу розженуть а рінат сяде рівніше на свою татарську сраку  то в лісі здохне великий слон)


   
замість Лещенка Шустер запросив його куратора Подоляка,
а про Леща не згадав жодним словом, як я і вангувала,
проігнорував, як козявку
   
замість Лещенка Шустер запросив його куратора Подоляка,
а про Леща не згадав жодним словом, як я і вангувала,
проігнорував, як козявку

 :facepalm1:

Це сектантам вилупка "досвідченого юриста" хочеться щоб так було? Яке відношення має Лещенко до Подоляку і навпаки? :fool:  Лещенко навіть не перебуває в партії "Слуга народу". Підтримує політику влади і правильно робить. Він завжди був проти олігархів, a влада зараз намагається йти в цьому напрямку... в той час як партії хуйла і лицемірного вилупка, який, до речі, у 2014 співав про деолігахізацію  :weep: , зо всіх сил зараз намагаються протистояти.
   
:facepalm1:

Це сектантам вилупка "досвідченого юриста" хочеться щоб так було? Яке відношення має Лещенко до Подоляку і навпаки? :fool:  Лещенко навіть не перебуває в партії "Слуга народу". Підтримує політику влади і правильно робить. Він завжди був проти олігархів, a влада зараз намагається йти в цьому напрямку... в той час як партії хуйла і лицемірного вилупка, який, до речі, у 2014 співав про деолігахізацію  :weep: , зо всіх сил зараз намагаються протистояти.

Спермен, фу таким быть. олигархи только процветают при Зе, а УЗ при Лещенко в сплошных убытках.
   
Спермен, фу таким быть. олигархи только процветают при Зе, а УЗ при Лещенко в сплошных убытках.

Кацапка, Шарий тебе сьогодні не нагодував?  :(  Ну, хоч дав покататися на тому, що у людей називається вазою, а у ви використовуєте для інших цілей?  :shuffle: Якщо не голодом, то чим ще можна пояснити твоє спотворене світосприйняття?  :S Зараз вереск стоїть з приводу закону по деолігархізації, партії хуйла і вилупка не маскуючись виступають категорично проти, один з олігархійного клубу вже присів, другий закидає суди позовами через те, що його змушують платити більш справедливу ціну за перевезення... А у тебе якесь задзеркалля з часів царювання бозі-вилупка  :facepalm1:

Останнє редагування: 23 жовтня 2021 23:12:04 від _Semen
   
Шустер це лайно, а Сірьежа молодець!!!
   
...ці дві продажні шльондри вже нікому, крім них самих, не цікаві...:)))

Коли Лєщ гавкав на Тимошенко, дрищопедрли його в сраку цілували.
А зараз став шльондрою і нецікавим...  :pooh_lol:
   
Спермен простітутка подоляка
   
Кацапка, Шарий тебе сьогодні не нагодував?  :(  Ну, хоч дав покататися на тому, що у людей називається вазою, а у ви використовуєте для інших цілей?  :shuffle: Якщо не голодом, то чим ще можна пояснити твоє спотворене світосприйняття?  :S Зараз вереск стоїть з приводу закону по деолігархізації, партії хуйла і вилупка не маскуючись виступають категорично проти, один з олігархійного клубу вже присів, другий закидає суди позовами через те, що його змушують платити більш справедливу ціну за перевезення... А у тебе якесь задзеркалля з часів царювання бозі-вилупка  :facepalm1:

куда присел? ебанько ты стоеровосовое. дома сидит у себя? ничосси присел :lol: так шо там по УЗ, Спермен, как успехи? как премьер от Рината? ничо не жмет тебе? мразина бородатая, вазеточный куколд.
а насчет Шария мы с тобой уже обсудили. я свои ссылки привел, ты, как обычно, нет. так что, шмара шариевская, ты балабол.
   
https://www.facebook.com/leshchenko.ukraine/posts/6245796605490955
то ли пан Лещенко, никого никогда в фесбуке на своей страничке не банит.
   
то ли пан Лещенко, никого никогда в фесбуке на своей страничке не банит.

Лещ давно відомий подвійними стандартами,
в нього і офшори є гарні у блазня і погані у Пороха, про що й розповів Шустер,
я вже не згадую, як він мочив Пороха, перебуваючи в його фракції,
натомість зараз так вилизує блазня, як ніхто інший 
   
Лещ давно відомий подвійними стандартами,
в нього і офшори є гарні у блазня і погані у Пороха, про що й розповів Шустер,
я вже не згадую, як він мочив Пороха, перебуваючи в його фракції,
натомість зараз так вилизує блазня, як ніхто інший 
А вы из той секты, которая не видит разницы?
   
куда присел? ебанько ты стоеровосовое. дома сидит у себя? ничосси присел :lol: так шо там по УЗ, Спермен, как успехи? как премьер от Рината? ничо не жмет тебе? мразина бородатая, вазеточный куколд.
а насчет Шария мы с тобой уже обсудили. я свои ссылки привел, ты, как обычно, нет. так что, шмара шариевская, ты балабол.

 :facepalm1:  :lol:

Тільки зайвохромосомні тваринки, а тим більше кацапські пляті, які пхають у вазу всяку хрень і про це ще хваляться на всю округу  :lol: , можуть стверджувати, що домашній арешт краще представництва від України на переговорах з хуйлом... До речі про домашній арешт, як не дивно, але у рамках досудового слідства це таки дійсно найгірший варіант для бозіного куратора ніж звичайний арешт із заставою. 1 ярд гривень або 38 лямів зелені для кума хуйла - це як для його вилупка організувати віртуальний ремонт суховантажу на заводі в Києві, подарувати трубу або злити її зміст по космічній ціні в армію. Він за часів царювання свого вилупка придбав одну тільки яхту за 200 лямів. За Фірташа каци не пожлобилися внести заставу 120 лямов євро, а тут якихось 38л. доларів... Вилупок б мабуть перший, хто запропонував би свою послугу. А потім би кум хуйла сидів би на свинноаналах і верещав би разом ПЕСовцями про репреціі і 37 рік :cray:
   
Спермен простітутка подоляка

Свинобот знову не може так, щоб не судити по собі про інших.  :( До речі, главсвин вам кількість порцій збільшив чи все так само yпроголодь тримає?  :shuffle:
   
Лещ давно відомий подвійними стандартами,
в нього і офшори є гарні у блазня і погані у Пороха, про що й розповів Шустер,
я вже не згадую, як він мочив Пороха, перебуваючи в його фракції,
натомість зараз так вилизує блазня, як ніхто інший 

 :facepalm1:

Нда... не дано за визначенням зайвохромосомним сектантам зрозуміти чим бізнес бізнесмена відрізняється від бізнесу політика, а тим більше чиновника найвищого рангу. "Подвійні стандарти" :weep:
   
замість Лещенка Шустер запросив його куратора Подоляка,
а про Леща не згадав жодним словом, як я і вангувала,
проігнорував, як козявку



   
то ли пан Лещенко, никого никогда в фесбуке на своей страничке не банит.

Кого саме з публічних осіб Лещенко забанив? :S  Не треба плутати публічних людей зі свиноботами ;)
   

Кого саме з публічних осіб Лещенко забанив? :S  Не треба плутати публічних людей зі свиноботами ;)
https://bigkyiv.com.ua/ne-shhadyt-nikogo-leshhenko-shle-v-ban-za-pytannya-pro-vystup-druzhyny-v-moskvi/
 ясен пень, что делить людей на "публічних людей зі свиноботами" право пана Лещенко.
   
А вы из той секты, которая не видит разницы?

я з тої секти, для якої офшори - це ненормально, хто б їх не відкривав,
до речі, політик зеленський з його слугами дотепер використовують офшори, що їм заважає повернути гроші в Україну та сплатити податки своїй державі?
офшорів Пороха Пандора пейперз вже не знайшли
   
я з тої секти, для якої офшори - це ненормально, хто б їх не відкривав,
до речі, політик зеленський з його слугами дотепер використовують офшори, що їм заважає повернути гроші в Україну та сплатити податки своїй державі?
офшорів Пороха Пандора пейперз вже не знайшли

Кажуть, що "прямий" зареєстрований в офшорі.
Це нормально?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія