Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Взрыв в Керчи

Re: Взрыв в Керчи

Насрати йому в рота, а не подяку.  Через таких як Юрай, Раша й заграбастала Крим.
А взагалі, де сцуко  ваші співчуття  на кілька сторінок за 18  загиблих у  наших дтп  14 жовтя. Чогось я не бачу обговорення того, що протягом тижня кілька військових загинуло в АТО від обстрілів.

В цих загиблих студентів є батьки, які так чи інакше, свідомо чи під впливом обставин ,не просто лишилися у  окупованому Криму, але й пов'язали з Рашею майбутнє власних дітей.
Не виключено, що через пару років  такі самі кримські студенти будуть призвані до лав кацапської армії й будуть стріляти у наших військових.
про то уже писалось, что на дорогах гибнет больше, чем на войне. Вы бы хотели наоборот? Мало на войне гибнет? Вас всегда уважал, но не несите такого. Потери на вайне одно. Дорожные -" да я смогу", "да тот пойло не учуят".... Йобаный стыд, рядом те потери не ставьте.
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

Не посраміл Росляков город-герой! Расстрєлял фашістов, а когда понял, что отступать нєкуда, затсрєлілся, штобі нє попасть в лапи врагу!
   
Re: Взрыв в Керчи

Так свиноруси зараз все будуть перекручувати, так як їм вигідно і правди ніхто не буде знати...
Але те що вони один одного мочать, то це добрий знак, як вони казали - "Да хоть камни с неба, ми на родине"...
   
Re: Взрыв в Керчи

Йобаный стыд, рядом те потери не ставьте.
А шо, якщо людське життя, якщо воно втрачено у дтп, менш цінне від того, коли його забирає терорист у Криму?
   
Re: Взрыв в Керчи

Для нарізняка норм. Хлопнули дєбіла.
То не самогубство.
12 калибр гладкий
   
Re: Взрыв в Керчи

:facepalm:  :facepalm1:  :facepalm:  :facepalm1:

Москвичи несут цветы к стеле «Город-герой Керчь», которая расположена в Александровском саду у Кремля.

https://www.gazeta.ru/social/2018/10/17/12024481.shtml

Лиш би наші дебіли не понесли квіти під кацапське посольство  :facepalm1:
   
Re: Взрыв в Керчи

кацапы пишут:
"Множество свидетелей, которые находились на месте событий во время нападения на колледж, рассказывают о том, что в нападении участвовала группа лиц вооруженная и подготовленная, о серии взрывов, об применении нападавшими автоматического оружия..
А ФСБ всем про какого-то юнца "с двустволкой" лапшу на уши вешает.. Который к тому же ещё и как всегда самозастрелился.."

ну дак это  с самого начала в показаниях вахтерши же
что там бегала целая толпа каких-то уебанов в балаклавах с автоматами

с какого фига одним виноватым сделали этого малолетнего придурка, который к тому же якобы самовыпилился - непонятно
   
Re: Взрыв в Керчи

Дивно.
Я дивлюся на фото верхню зправа і він там у обнімку з стволом рушниці і якщо придивитися, десь половини лівої бошки нема

так і нема, але до третини. а кров, судячи, по дошкам стікла у підпол - там між ними дірки з палець на фото. чогось таке відчуття, що його туди перенесли - бо дуже вже акуратно всьо, навіть якщо лежачи пульнув і по дотичній до кумпола
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

Следственное подразделение СБУ будет расследовать обстоятельства взрыва и стрельбы, которые произошли в украинском колледже во временно оккупированной Керчи.

Об этом сообщил заместитель начальника отдела прокуратуры АР Крым Роман Мурачев в эфире одного из украинских телеканалов.

"Будет дано поручение Службе безопасности Украины для отработки различных версий, о которых уже указано в СМИ... Также будем устанавливать данные пострадавших, количество погибших", - заявил он.

При этом представитель прокуратуры Крыма отметил, что пока не установлено точное количество погибших, поскольку источником информации для прокуратуры сейчас являются сообщения СМИ.

"Будут проверяться различные версии и устанавливаться. Это действительно усложняет досудебное расследование (невозможность физического присутствия украинских правоохранительных органов в оккупированном Крыму - ред.), но есть различные источники получения доказательств, в том числе публикация в СМИ, а также УПК Украины позволяет осуществлять другие следственные действия для получения информации", - добавил Мурачев.
   
Re: Взрыв в Керчи

Поступило замовлення на теракт чи імітацію розстрілу в криму (кінцева ціль поки що не відома). Друззя пітрова і боширова знайшли імовірного хіроя (екзальтований малолітній далбайоб з вавкою на темі вялічія і новоотсосіі, відповідні фотки в профілі, наявність легальноі зброі) . Прозондували грунт, можливо навіть обробили псіхалагічєскі далбайоба, шоби пистів серед петеушніків потрібні речі (насильство, розстріл а-ля колумбус і т.д.). Один з боширових в білій маєчці постріляв малолєток (імовірно- з падєльніками). Під  фінал притягнули обдовбаного хіроя трагедіі, шмальнули йому в лабєшнік і поклали в обнімочку з гладкостволом.
В мене по темі все.
 
   
Re: Взрыв в Керчи

12 калибр гладкий

Шо, серйозно? Обана
   
Re: Взрыв в Керчи

https://twitter.com/view/status/1052565528420777984
Заборонити на расеї всі іноземні фільми, і інтернет , свій тільки "чебурашка", ато до чого все доводить....
   
Re: Взрыв в Керчи

ну дак это  с самого начала в показаниях вахтерши же
что там бегала целая толпа каких-то уебанов в балаклавах с автоматами

с какого фига одним виноватым сделали этого малолетнего придурка, который к тому же якобы самовыпилился - непонятно

То міг бути кацапскьий "спецназ", який у таких ситуаціях більше шкоди робить ніж допомогає.
Дивіться ситуацію з Бесланом, Норд-Остом.
   
Re: Взрыв в Керчи

Возможно кацы используют это для ужесточения правил оборота огнестрела до совковый уровней.
   
Re: Взрыв в Керчи

Поклонская стартанула - всех засветила:

 "Обращаюсь со словами поддержки и сопереживания к родным и близким погибших, к каждому крымчанину. Мы вместе пройдем этот ужас, поддерживая друг друга своей сплоченностью.

Было совершено нечеловеческое по сути своей преступление, имеющее целью запугать людей, посеять панику. Выродки выбрали своей мишенью не своих оппонентов, способных дать им по соплям, а наиболее незащищенную категорию — детей.

Правоохранительные органы и спецслужбы обязаны найти виновных и установить всех причастных к данному преступлению, не имеющему никаких смягчающих обстоятельств. Приложу все усилия для того, чтобы пострадавшие были обеспечены надлежащей медицинской помощью и последующей реабилитацией. Всем крымчанам скажу, что сейчас мы, как и четыре года назад, все вместе должны дать отпор ублюдкам, посягнувшим на наших детей, нашу безопасность, наш Крым."

Похоже на заготовленные тексты. Как тогда депутат до взрывов домов стартанул.

Останнє редагування: 17 жовтня 2018 18:28:35 від Прохожий (Киев)
   
Re: Взрыв в Керчи

А шо, якщо людське життя, якщо воно втрачено у дтп, менш цінне від того, коли його забирає терорист у Криму?
да. травитесь паленой водкой, бейте себя топорами, но не равняйте ту смерть со смертью людей, что наши зашитники. Птах, вы не слишком моного сегодня пили?
   
Re: Взрыв в Керчи

Во первых на фото нет сайги.
Во вторых два фото показывают шо голова у него целая.
В тритьих ты заипал чушь нести.

Що там щось Вас "заіпало", то придержіть при собі, мені на це нафітькатися.

Не бачите Ви, що у нього голова ціла. Ви бачите лиш праву частину голови, яка зверху (бо він на боку лежить) Я у себе на телефоні збільшую фотографію (де він у обнімку з стволом рушниці)  і бачу, що у нього стесано бошку зліва десь від лінії рота до ока лівого. Просто він на цьому лежить і здалеку не видно.
   
Re: Взрыв в Керчи

Лиш би наші дебіли не понесли квіти під кацапське посольство  :facepalm1:

яким чином кацапське посольство до Криму?
нагадую - Крим - це Україна, тимчасово окупована росією.
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

Заложил бомбу в столовой, оделся, как ребята из Коломбины, и застрелился в библиотеке. Псих-подражатель.

   
Re: Взрыв в Керчи

У кацапів є якийсь дивний ген, ген  "псіхованості" , особливо виражений у дітей з скрєпними мамашками-кацапками,  і він є домінантним, навіть папкині гени не спасають, якщо папка є і увагою, і грошима дєтьониша не обділяє...  у мене є такі знайомі,  папа німець, достаток і все таке, але жах:  дитина може запросто на зауваження мамашки, що він не виконав те, що обіцяв  і тому має бути наказаним ,наприклпд три дні без мобілки   - взяти і вибити двері в батьківській спальні, тощо... :eyes:
   
Re: Взрыв в Керчи

Юрай! В Керчи есть оружейный магазин?
   
Re: Взрыв в Керчи

да. травитесь паленой водкой, бейте себя топорами, но не равняйте ту смерть со смертью людей, что наши зашитники.
Ну, то чому загибель наших військових обговорюють у 100500 разів менше, аніж цю кацапську акцію?
   
Re: Взрыв в Керчи

Заложил бомбу в столовой, оделся, как ребята из Коломбины, и застрелился в библиотеке. Псих-подражатель.

Показати зображення...

Далбайоб камєнєц спалив всю апірацію! Бггг
Зліва книжки в крові і мозгах, справа - чистенькі.
Камєнєц, тобі піста! Пітров і боширов уже виєхалі!
   
Re: Взрыв в Керчи

Що там щось Вас "заіпало", то придержіть при собі, мені на це нафітькатися.

Не бачите Ви, що у нього голова ціла. Ви бачите лиш праву частину голови, яка зверху (бо він на боку лежить) Я у себе на телефоні збільшую фотографію (де він у обнімку з стволом рушниці)  і бачу, що у нього стесано бошку зліва десь від лінії рота до ока лівого. Просто він на цьому лежить і здалеку не видно.

Я спецом скачал фото на ком и пропустил через редактор.
Целая у него голова.
Пшол нахЪ юродивый.
   
Re: Взрыв в Керчи

http://tivix.co/61-rossiya-1.html

у дряньтакой начали.
   
Re: Взрыв в Керчи

на фото видно как выглядит выстрел в голову в упор голова хариса не даст соврать.
   
Re: Взрыв в Керчи

Ну, то чому загибель наших військових обговорюють у 100500 разів менше, аніж цю кацапську акцію?
откройте тему. я двоих друзей уже похоронил. Трое воюют. Очень в Чернигове правильно все сделали. Над каждой могилой - флаг Украины. Чуть в стороне. там тихо можно с  другом побыть немного времени.
   
Re: Взрыв в Керчи

Птах Сорока. Вы украинец. Возьмите себя в руки.
   
Re: Взрыв в Керчи

У кацапів є якийсь дивний ген, ген  "псіхованості" , особливо виражений у дітей з скрєпними мамашками-кацапками,  і він є домінантним, навіть папкині гени не спасають, якщо папка є і увагою, і грошима дєтьониша не обділяє...  у мене є такі знайомі,  папа німець, достаток і все таке, але жах:  дитина може запросто на зауваження мамашки, що він не виконав те, що обіцяв  і тому має бути наказаним ,наприклпд три дні без мобілки   - взяти і вибити двері в батьківській спальні, тощо... :eyes:
Это особенности воспитания. Когда ребенка пилят за каждую ерунду, кричат так, что аж прохожие рядом передергиваются, унижают, запугивают, бьют, вот он и реагирует так на каждое замечание - потому что сейчас начнется.
   
Re: Взрыв в Керчи

Показати зображення...

Новальнера озалупливают лихо, да
   
Re: Взрыв в Керчи

https://twitter.com/view/status/1052565528420777984
Не мы виноваты, американцы. Можно выдыхать.
   
Re: Взрыв в Керчи

У кацапів є якийсь дивний ген, ген  "псіхованості" , особливо виражений у дітей з скрєпними мамашками-кацапками,  і він є домінантним, навіть папкині гени не спасають, якщо папка є і увагою, і грошима дєтьониша не обділяє...  у мене є такі знайомі,  папа німець, достаток і все таке, але жах:  дитина може запросто на зауваження мамашки, що він не виконав те, що обіцяв  і тому має бути наказаним ,наприклпд три дні без мобілки   - взяти і вибити двері в батьківській спальні, тощо... :eyes:
Нічого дивного, у андрофагів це на генетичному рівні...
Якби ви знали, як вони знущалися із тих кого покоряли, беручи від дітей до вагітних жінок, але краще вам цього не знати...
Я коли цим поцікавився, то був настільки шокованим, що для мене чим меньше свинорусів, тим краще, бо то дійсно чорт зна хто...
   
Re: Взрыв в Керчи

есть и такое
   
Re: Взрыв в Керчи

Я спецом скачал фото на ком и пропустил через редактор.
Целая у него голова.
Пшол нахЪ юродивый.



Не вмієте сперечатися, то й не беріться, бувдур хамливий. :gigi:

От покажіть, що Ви там завантажили, бо я точно бачу, що біля ока відгорнуто шмат шкіри і носа розворотило. Тобто, якщо підняти голову, там шмату голови під нею нема.
   
Re: Взрыв в Керчи

https://prefiksblog.co.ua/2018/10/17/oy-yak/


Ой як незручно вийшло! Керченський тeрoрист Влад Росляков виявився фанатом хуйло і “Новоросії”.
   
Re: Взрыв в Керчи

Показати зображення...
Не вмієте сперечатися, то й не беріться, бувдур хамливий. :gigi:

От покажіть, що Ви там завантажили, бо я точно бачу, що біля ока відгорнуто шмат шкіри і носа розворотило. Тобто, якщо підняти голову, там шмату голови під нею нема.

Біллі, де мазгі???
Харісу (бггг, як круто кацабидло камєнєц попалив апірацію боширових) знесло половину шпаківні і красіво іі розмазало по книжковій полиці.
Де мазгі криського хіроя?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія