Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кошулинський! (tu)

Кошулинський!  (tu)

Попасна. Лютий, 2016

   
Re: Кошулинський!  (tu)

 (tu)  [ua]
   
Re: Кошулинський!  (tu)

 [ua]
Це сьогодні?
   
Re: Кошулинський!  (tu)

все еще в отстойнике?
   
Re: Кошулинський!  (tu)

зараз нарию фотку когось з бпп і закину....
   
Re: Кошулинський!  (tu)

зараз нарию фотку когось з бпп і закину....
Порошенко Jr.?
   
Re: Кошулинський!  (tu)

таки гума - найкраще для грязюки
   
Re: Кошулинський!  (tu)

[ua]
Це сьогодні?

він на Сході у відрядженні практично відразу після виборів
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Один із тих небагатьох політиків в Україні, яким ще довіряють люди.  Звичайно, невистачає класичної освіти, не такий краснобай як Яценюк чи Порошенко, але це все набувне. А при  наявності хороших радників (які були у Валенси в Польщі) міг би стати чудовим Президентом. Принаймі я голосував би з задоволеням.
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Один із тих небагатьох політиків в Україні, яким ще довіряють люди.  Звичайно, невистачає класичної освіти, не такий краснобай як Яценюк чи Порошенко, але це все набувне. А при  наявності хороших радників (які були у Валенси в Польщі) міг би стати чудовим Президентом. Принаймі я голосував би з задоволеням.

кошулынский такой же унылый как ющенко

зевота и блевота

но камуфляж конечно продлит его политические дни

особенно после этого

   
Re: Кошулинський!  (tu)

Один із тих небагатьох політиків в Україні, яким ще довіряють люди.  Звичайно, невистачає класичної освіти, не такий краснобай як Яценюк чи Порошенко, але це все набувне. А при  наявності хороших радників (які були у Валенси в Польщі) міг би стати чудовим Президентом. Принаймі я голосував би з задоволеням.

Я йому симпатизую, але те, що ви написали, такого не повинно бути. Адже президент має бути самостійною і самодостатньою особистістю.

А "хороших радників" ми вже спостерігали не раз. :gigi:
   
Re: Кошулинський!  (tu)

кошулынский такой же унылый как ющенко

зевота и блевота

но камуфляж конечно продлит его политические дни

особенно после этого

Показати зображення...

югенде а цікаво кого ти бачиш президентом? бля у тьебе суцільний негативдо усіх :gigi:

ну давай на твою думку хто на зараз міг би бути? :shuffle:
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Кошулинский родился 9 сентября 1969 года в городе Львове.

1986 — окончил Львовскую специализированную школу-интернат спортивного профиля. 1991 — окончил Кооперативный техникум в городе Львове.

1987-1989 — старший сержант срочной службы армии СССР (службу проходил в Группе советских войск в Германии). Зам.ком. взвода. Комсорг 8-й УСАБ п/п 95826

В первой половине 90-х годов прошлого века работал инженером, поваром в артели старателей в Красноярском крае Российской Федерации.

С 1996 — член СНПУ (в будущем — «Свобода»)

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

 (td)
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Кошулинский родился 9 сентября 1969 года в городе Львове.

1986 — окончил Львовскую специализированную школу-интернат спортивного профиля. 1991 — окончил Кооперативный техникум в городе Львове.

1987-1989 — старший сержант срочной службы армии СССР (службу проходил в Группе советских войск в Германии). Зам.ком. взвода. Комсорг 8-й УСАБ п/п 95826

В первой половине 90-х годов прошлого века работал инженером, поваром в артели старателей в Красноярском крае Российской Федерации.
С 1996 — член СНПУ (в будущем — «Свобода»)
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

 (td)

гы
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Я йому симпатизую, але те, що ви написали, такого не повинно бути. Адже президент має бути самостійною і самодостатньою особистістю.

А "хороших радників" ми вже спостерігали не раз. :gigi:

Нельзя об'ять необятное...
Вся система американської державної машини триається на наявності хороших радників, які готують всі рішення Президента. В більшості випадків він тільки вибирає правильний, з його точки зору, варіант і підписує....
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Один із тих небагатьох політиків в Україні, яким ще довіряють люди.  Звичайно, невистачає класичної освіти, не такий краснобай як Яценюк чи Порошенко, але це все набувне. А при  наявності хороших радників (які були у Валенси в Польщі) міг би стати чудовим Президентом. Принаймі я голосував би з задоволеням.

а шо не так з освітою?
   
Re: Кошулинський!  (tu)

він на Сході у відрядженні практично відразу після виборів
Дякую, я в курсі. Я мав на увазі, фотка свіжа? :)
   
Re: Кошулинський!  (tu)

югенде а цікаво кого ти бачиш президентом? бля у тьебе суцільний негативдо усіх :gigi:

ну давай на твою думку хто на зараз міг би бути? :shuffle:

я уже говорил

наша матрица пока непробиваема

даже добробаты на эмбриональном уровне нашпиговали уголовниками и аферистами, чтоб оттуда не появился какой то цезарь или наполеон, который придет в столицу за свой короной
   
Re: Кошулинський!  (tu)
Dfg

1987-1989 — старший сержант срочной службы армии СССР (службу проходил в Группе советских войск в Германии). Зам.ком. взвода. Комсорг 8-й УСАБ п/п 95826

В первой половине 90-х годов прошлого века работал инженером, поваром в артели старателей в Красноярском крае Российской Федерации.
Профі, людина заробляла на життя де могла. А те що не кацап, довів з зброєю на передовій, причому зауваж - далеко від дому, і не відмазувався. А ти, щирий патрпіот, не хочеш нам розповісти, що стримує твій полум'яний дух від героїзму на передовій? Не хочеш Україні допомогти звільнити твій Крим?
   
Re: Кошулинський!  (tu)

а шо не так з освітою?

був я на зустрічі з ним. Не вистачає ще йому хороших політологічних знань, чи він ще ненавчився ними користуватись. Поки що це людина з хорошою просто людською кмітливістю, що не є погано. Яж пишу вище, це як Валенса в Польщі. Але Валенса виконав свою роботу.....
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Jugend  не позорся...
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Дякую, я в курсі. Я мав на увазі, фотка свіжа? :)

сьогоднішня
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Профі, людина заробляла на життя де могла. А те що не кацап, довів з зброєю на передовій, причому зауваж - далеко від дому, і не відмазувався. А ти, щирий патрпіот, не хочеш нам розповісти, що стримує твій полум'яний дух від героїзму на передовій? Не хочеш Україні допомогти звільнити твій Крим?

Заробляю на життя де можу.
   
Re: Кошулинський!  (tu)
Dfg

Заробляю на життя де можу.
Давай в ЗСУ, тут прихильники певної політсили хваляться новими зарплатами.
   
Re: Кошулинський!  (tu)

був я на зустрічі з ним. Не вистачає ще йому хороших політологічних знань, чи він ще ненавчився ними користуватись. Поки що це людина з хорошою просто людською кмітливістю, що не є погано. Яж пишу вище, це як Валенса в Польщі. Але Валенса виконав свою роботу.....

Він був керівником виборчого штабу Свободи кілька разів. Будь-яка виборча загальноукраїнська кампанія політичної партії для її керівника є не менше ніж дисертація з політології.
Робіть висновки...
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Він був керівником виборчого штабу Свободи кілька разів. Будь-яка виборча загальноукраїнська кампанія політичної партії для її керівника є не менше ніж дисертація з політології.
Робіть висновки...

програш Свободи на останніх парламентських якраз підтверджує мою думку.......
   
Re: Кошулинський!  (tu)

   
Re: Кошулинський!  (tu)

програш Свободи на останніх парламентських якраз підтверджує мою думку.......

ніфіга він не підтверджує по Свободі вцілому.
А по Кошулинському конкретно підтверджує лиш те, шо чоловік здатний на підйоми, падіння і нові підйоми. І ше то, шо свої помилки пішов спокутувати в армію, а не на екран тв, де робити винними всіх крім себе
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Порошенко Jr.?
с-ка нема  :gigi:
   
Re: Кошулинський!  (tu)

ніфіга він не підтверджує по Свободі вцілому.
А по Кошулинському конкретно підтверджує лиш те, шо чоловік здатний на підйоми, падіння і нові підйоми. І ше то, шо свої помилки пішов спокутувати в армію, а не на екран тв, де робити винними всіх крім себе

якраз Кошулинський і мав найменше помилок із свободівців. І дуже достойну, варту історії діяльність в момент вигнання януковича. Так, що спокутувати йому то й небагато...
   
Re: Кошулинський!  (tu)

був я на зустрічі з ним. Не вистачає ще йому хороших політологічних знань, чи він ще ненавчився ними користуватись. Поки що це людина з хорошою просто людською кмітливістю, що не є погано. Яж пишу вище, це як Валенса в Польщі. Але Валенса виконав свою роботу.....
(tu)
   
Re: Кошулинський!  (tu)

ніфіга він не підтверджує по Свободі вцілому.
А по Кошулинському конкретно підтверджує лиш те, шо чоловік здатний на підйоми, падіння і нові підйоми. І ше то, шо свої помилки пішов спокутувати в армію, а не на екран тв, де робити винними всіх крім себе
Він не лідер.Він прекрасний виконавець (куда пошлють),можливо на другій -третій позиції він і готовий працювати.лідером-ні.І по складу характеру (там таки треба бцути стервою,в хорошому розумінні слова :D ),говруном,нахрапистим.Наш герой-не з того тіста.Мрожливо наразі.але то факт.
   
Re: Кошулинський!  (tu)

якраз Кошулинський і мав найменше помилок із свободівців. І дуже достойну, варту історії діяльність в момент вигнання януковича. Так, що спокутувати йому то й небагато...

мені з середини краще видно...
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Приємний і притомний. Один з небагатьох нормальних людей у політиці.
   
Re: Кошулинський!  (tu)

последний достойный Свободовец  (tu)
   
Re: Кошулинський!  (tu)

последний достойный Свободовец
+100500

"последний из могикан"
Бо інші могикани перепилися "вогняної води білої людини" та продалися за буси та інші цяцьки...))) :K
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Попасна. Лютий, 2016

Показати зображення...

Симпатичная кабура...это ГЛОК в ней поселился? Откель он у Кашулинского? Вижу три варианта-
1. Выдают всем в зоне АТО (не верю)
2. Отжал у Шкиряка  :laugh:
3. Получил как <наградняк> в пору прибывания во властном пуле :super:  :D
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Симпатичная кабура...это ГЛОК в ней поселился? Откель он у Кашулинского? Вижу три варианта-
1. Выдают всем в зоне АТО (не верю)
2. Отжал у Шкиряка  :laugh:
3. Получил как <наградняк> в пору прибывания во властном пуле :super:  :D

як заступнику Голови ВР йому, мабуть, було положено мати зброю....
   
Re: Кошулинський!  (tu)

Він не лідер.Він прекрасний виконавець (куда пошлють),можливо на другій -третій позиції він і готовий працювати.лідером-ні.І по складу характеру (там таки треба бцути стервою,в хорошому розумінні слова :D ),говруном,нахрапистим.Наш герой-не з того тіста.Мрожливо наразі.але то факт.

а вам вкотре треба "лідєрів"? чи може месійок?
Кошулинський - ОРГАНІЗАТОР від Бога! Без нього і Свободи би не було такої як нині, та й Україна могла би бути дещо інакшою...
   
Re: Кошулинський!  (tu)

все еще в отстойнике?

Кацапи народжуються без совісті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія