Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об‘єднуйтеся Порохоботи й Зелепні, заради України [ua]

Реально до врачки заїпло вашу гризню читати. Як ніби дебіли якісь… просто покидаю тему, коли здіймаєте срач.

Зараз не час сратися. А хто це робить - слуга смердючої кацапні  (td)
   
Зеля не може об’єднуватися. Просто так пообіцяв. Ну і з ким тоді об’єднуватися?
   
Це неможливо
Бо по суті нема ніяких зелепнів у чистому вигляді, принаймні на ФУПі
   
Re: Об‘єднуйтеся Порохоботи й Зелепні, заради України  [ua]

Реально до врачки заїпло вашу гризню читати. Як ніби дебіли якісь… просто покидаю тему, коли здіймаєте срач.

Зараз не час сратися. А хто це робить - слуга смердючої кацапні  (td)

Від нас тут мало що залежить.
Об’єднуватися повинні політики щоб об’єднувати країну.
Що Порошенко і запропонував Зеленському.
Але не думаю що Зеленський погодиться.

А гризня тут на ФУПі це намагання підняти рейтинг свого політика і опустити рейтинг їхнього.
І це нормально бо ФУП є інструментом для цього.
Звичайно зараз це не саме головне.
Але якщо єднання політиків не буде то гризня тут теж продовжиться.
   
А как быть тем, кто не тот и не другой?
   
 ЗЕлепень же не хоче. Воно обдовбане.
   
свиноферма и педрилы скорее сдохнут от жлобства чем станут президенту Зеленскому не мешать (не говоря уж о помощи) защищать и улучшать страну.  [ua]
   
Перед розстрілом об’єднаються)
   
я за об'єднання! Навіть більше... Хочеться щоб війна все ж таки була. Так, загинуть багато, і економіка накриється і буде катастрофа і жесть. Але саме тоді лише украхнці об'єднаються, бо бубочка скаже "я заглянув у вічі хуйло - вибачте, у мну нічого не получилась!! Прастітє! І Сватів заборонітє нах..й!"
   
Зеля : " і весь той мій 95 квартал заборонітє! Нах...! Я не лох - то я так думав ... "
   
а карупція - то канешна погано, ой погано як.... Всі будуть сидіть... але потом. після Перемоги
   
Реально до врачки заїпло вашу гризню читати. Як ніби дебіли якісь… просто покидаю тему, коли здіймаєте срач.

Зараз не час сратися. А хто це робить - слуга смердючої кацапні  (td)

+100500
   
Шабунька з Лещенком звісно обдрищуться...бо у них найголовніший ворог - це українські "кулаки", а не червоні комісари. Але нічого... Умиються і перевзуються досить швидко.
   
БГГГГ. Свыни уже решили, шо их пригласили в приличный дом и уже ноги на стол задирают. Спуститесь на грешную землю, вас никто, никуда, НЕ приглашает. :laugh:
   
БГГГГ. Свыни уже решили, шо их пригласили в приличный дом и уже ноги на стол задирают. Спуститесь на грешную землю, вас никто, никуда, НЕ приглашает. :laugh:

не нужно быть таким аррогантным, Петро хоть и поц, но башка у него варит лучше чем у Зелепня. К тому же к объединению призывал и лидер современности - Дмитрий Александрович Корчинский.
   
не нужно быть таким аррогантным, Петро хоть и поц, но башка у него варит лучше чем у Зелепня. К тому же к объединению призывал и лидер современности - Дмитрий Александрович Корчинский.
і друг України Блінкен
   
Зеля не може об’єднуватися. Просто так пообіцяв. Ну і з ким тоді об’єднуватися?

Клоун кроку без беніного дозволу не ступить
Скаже беня дружити з мураєвим - буде дружити
   
аррогантным
Поц - это не отдельная черта характера, а полная характеристика этого персонажа. "Еднаться" с ним, все равно, шо приличному человеку обниматься с зассанным бомжом. Как бы у него не варила голова. Его послали нахер 3\4 страны. и любой союз с ним - это "порочащие связи". Как поцелуй с сифилитиком. B-)
   
Реально до врачки заїпло вашу гризню читати. Як ніби дебіли якісь… просто покидаю тему, коли здіймаєте срач.

Зараз не час сратися. А хто це робить - слуга смердючої кацапні  (td)

+100 (tu)
   
Поц - это не отдельная черта характера, а полная характеристика этого персонажа. "Еднаться" с ним, все равно, шо приличному человеку обниматься с зассанным бомжом. Как бы у него не варила голова. Его послали нахер 3\4 страны. и любой союз с ним - это "порочащие связи". Как поцелуй с сифилитиком. B-)

лучше обняться с поцом, чем получить хер в таз от хуйло
   
Це неможливо
Бо по суті нема ніяких зелепнів у чистому вигляді, принаймні на ФУПі

 :lol:
   
Поц - это не отдельная черта характера, а полная характеристика этого персонажа. "Еднаться" с ним, все равно, шо приличному человеку обниматься с зассанным бомжом. Как бы у него не варила голова. Его послали нахер 3\4 страны. и любой союз с ним - это "порочащие связи". Как поцелуй с сифилитиком. B-)
твою Юлечку послали взагалі всі , а ти ні як не заспокоїшся.
   
На яких, чи на чиїх умовах об'єднуватись?
Що мають припинити порохоботи, а що  зелепні?
писи на "зелепні" прихильники певної політсили вже можуть образитись, то який після цього мир?
   
Два гетьмани забагато. кловун з баригою має піти.
   
лучше обняться с поцом, чем получить хер в таз от хуйло
I без Гриця вода освятиця. Свыня - это не та заслонка, шо от хера хуйло защищает. Скорей это его хероприемник. :gigi:
   
Реально до врачки заїпло вашу гризню читати. Як ніби дебіли якісь… просто покидаю тему, коли здіймаєте срач.

Зараз не час сратися. А хто це робить - слуга смердючої кацапні  (td)
Які зелепні, які порохоботи, тут 2/3 фсбшників працює під іх ніками, ситуацію хитають....Ті б давно одумались, а ці працюють до виконання завдання :comando:
   
Реально до врачки заїпло вашу гризню читати. Як ніби дебіли якісь… просто покидаю тему, коли здіймаєте срач.

Зараз не час сратися. А хто це робить - слуга смердючої кацапні  (td)
+++
   
я за об'єднання! Навіть більше... Хочеться щоб війна все ж таки була. Так, загинуть багато, і економіка накриється і буде катастрофа і жесть. Але саме тоді лише украхнці об'єднаються, бо бубочка скаже "я заглянув у вічі хуйло - вибачте, у мну нічого не получилась!! Прастітє! І Сватів заборонітє нах..й!"
:fool:
Що мелеш, доумку!
За твоїм варіантом всі! об'єднаються і не не кладовищі, а кого де застане!
Просто подивись на новий мікрорайон новобудов і уяви раптове відключення лише електрики назавжди в мегаполісі і в державі вцілому!
І що буде?
 :punish:
   
А шо сі стресло що свині про обєднання заверещали?
Не знаю, як кому, мені з ригами обєднуватися западло...
   
А чого не свиноботи і Зельки?

Аффтару не кажеццо, шо він трохе переборщив, так обідно називаючи прихильників кошлатого запойного кнуряки?
   
Це неможливо
Бо по суті нема ніяких зелепнів у чистому вигляді, принаймні на ФУПі

+
   
Юлька сидить в засідці, а її пропагандони активно працюють - Бубон самознищується недолугими пройобами, а Пороха завалюють лайном і продукують ненависть до нього (так робили і щодо Ющенка і це спрацювало).

Знищити обох, Бубона і Пороха, і оп-па! вилітає ВОНА - рятівниця і єдина, хто давно пасеться на електоральному полі патріотів і демократів, при тому ніколи ніякими реальними діями не підтвердивши ні свого патріотизму ні демократичності.

Бригаді юльків треба зачистити Пороха, використавши Бубона. Вже зараз починають потроху відхрещуватись від зелепнів і скоро ми побачим всю їх срань в білому, що виступатимуть соло - За Юлю, кицю Юлю, ВОНА є Україна.

Самої ж ВОНИ не видно і не чути, бо  зайнята єдиною політичною діяльністю, доступною тій курці і якою ВОНА лише і займається всі роки ніби як "в політиці" - знов рехтує морду ліца, виправляє невдале попереднє рихтування, створюють ВОНІ новий сценічний образ, нові вбрання, зачіску і макіяж.
   
Наxyй єто туда -------‐‐-------------------‐------------------>
   
А шо сі стресло що свині про обєднання заверещали?
Не знаю, як кому, мені з ригами обєднуватися западло...
які риги? Вони давно вже почили...як політична сила, іх наступники виглядають жалюгідних, а ви, ніби, не заспокоїтесь? Ну тоді йдіть їх вбивайте, чи що, тоді не повернуться!

І тоді  [KA] радо відрапортують світу - в Україні таки громаднська війна, треба рятувати!
   
Я вже питав і спитаю ще раз

Що мені (чи Україні) дасть об'єднання з сепаром Дончаніном? Він від того партизанить там почне? Що дасть об'єднання з Лубрікантсом, він що не втече в Мадярщину в перший же день наступу? Що дасть об'єднання з Мирославою, вона почне приносити якусь користь? Що дасть об'єднання з навіженим Сметаною, він вилікується?


Я згоден об'єднуватися з упоротими расистами-нациками, з ліваками, з релігійними фанатиками, навіть з бандитами. Але якщо від того буде якийсь вихлоп в справі спротиву Москві
   
нехай зьєлєбобіки покаються!
   
Нехай поросяві покаються!
   
Я вже питав і спитаю ще раз

Що мені (чи Україні) дасть об'єднання з сепаром Дончаніном? Він від того партизанить там почне? Що дасть об'єднання з Лубрікантсом, він що не втече в Мадярщину в перший же день наступу? Що дасть об'єднання з Мирославою, вона почне приносити якусь користь? Що дасть об'єднання з навіженим Сметаною, він вилікується?


Я згоден об'єднуватися з упоротими расистами-нациками, з ліваками, з релігійними фанатиками, навіть з бандитами. Але якщо від того буде якийсь вихлоп в справі спротиву Москві
а що мені дасть обєднання з тобою, далбайобом?
   
свиноферма и педрилы скорее сдохнут от жлобства чем станут президенту Зеленскому не мешать (не говоря уж о помощи) защищать и улучшать страну.  [ua]
Як сама прихильники Порошенка «мєшають» Зеленському?
   
БГГГГ. Свыни уже решили, шо их пригласили в приличный дом и уже ноги на стол задирают. Спуститесь на грешную землю, вас никто, никуда, НЕ приглашает. :laugh:

свиноферма и педрилы скорее сдохнут от жлобства чем станут президенту Зеленскому не мешать (не говоря уж о помощи) защищать и улучшать страну.  [ua]

Ну практично все що треба знати про так званих прихильників Зеленського
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія