Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

почнемо з того що Сергій використовує форум у власних цілях особистої наживи. Промоутить свої відоси. Далі він частина вашого клану.

Модераторство треба давати людині що не належить до жодного клану, одинаку. Також Українцю, що тут давно і може розібратися в ситуації а на буде рубати направо і наліво

" використовує форум для власноі наживи"))-- це таки заголосно сказано)
І да-- я дійсно відношу себе до " Клану Порядних людей")

" використовує форум для власноі наживи"))-- це таки заголосно сказано)
І да-- я дійсно відношу себе до " Клану Порядних людей")

не заголосно а так і є. давай говорити правду.

ти не то що читаєш,ти його моніториш і заносиш в "щоденник" фрази,авторів та час . Ти живеш тим не тільки тут а взагалі. Срачем.своєю персоною "дорогою" і любуванням собою "яка я вся з себе і розумна". Бо травма ментальна з дитинсьва на цьому грунті у тебе-причини не знаю.але травма прослідковується чітко у всій твоїй діяльності-спроба сама собі доказати,що ти найкраща,наймідріша і просто няшка. мама тя не любила чи що? :-o  чи швидше в школі не популярна була а дуже хотіла і перлася навпростець. і відхоплювала від таких же "колєжанок" ,що бачили тебе суперницею. Комплекси це "космонавтко",дитячі,які найміцніше сидять в підсвідомості. Бо формуються з характером. а його не зміниш- випалений на скільки живеш.

I don't engage filthy scum і їх скавчання нерелевантне.

Таких, як я і Сергій, характеризують не брудні образи, не брехня і не поклепи.

Нас характеризують наші справи і дії.

That's all, folks.

Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
mar

До речі, якраз із Сергія, Кадри і Крокодила були б добрі модератори.

Гілки того юзера вказують на повну безпорадність форуму. Гнати таку куйню на політфорумі безкарно це песець.

mar

Гілки того юзера вказують на повну безпорадність форуму. Гнати таку куйню на політфорумі безкарно це песець.

Перепрошую, ..Гілки тих юзерів..

не заголосно а так і є. давай говорити правду.

ні.
ти помиляєшся.

Насправді ,питання про модерів  зараз ключове-тому йде  така заруба. А по суті саме тут ми побачимо чи спрацює гасло :"Бабло перемагає усе!"

mar

До речі, якраз із Сергія, Кадри і Крокодила були б добрі модератори

Проголосував би за модера, який би не тільки кацапів повиганяв би, а й цю трійку разом з IvanG.

Ніхто не зможе втриматися від корупції владою. Тому найкраща модерація це її відсутність. Подвоїти ігнор-лист і все. Товчу це тут роками.

Якщо вже банити, то виключно за переведення дискусії в ад хомінем та в гав-гав. Але не з фупівським щастям.

Всіх божевільних та пропагандистів випустили, залишилось поставити модерами нумерного та смєтану, ото буде файно

То - Uki

>>>+ безкінечними відосиками та копіпастами (які не супроводжуються власним змістовним коментарем)

Посилання на недоступні ресурси з одного кліку або з рекламою - БАН
Хочеш показати, то перевиклади на інший ресурс - наприклад як на WOL - там чомусь доступне усе без соцмереж.

>>>  + карати за систематичне та злісне недотримання структури форумчанами

.
Ні - хай буде.
А от провокаторів, та промоскальських - бан без попередження. Натяк на поразку - довічно без права амністії.
Болукана - першого!!!

Штабні усіх видів хай залишаються, там є цікаві мавпочки.

То - Uki

>>>+ безкінечними відосиками та копіпастами (які не супроводжуються власним змістовним коментарем)

Хочеш показати, то перевиклади на інший ресурс - наприклад як на WOL - там чомусь доступне усе без соцмереж.

.
Ні - хай буде.
А от провокаторів, та промоскальських - бан без попередження. Натяк на поразку - довічно без права амністії.
Болукана - першого!!!

Штабні хай залишаються, там є цікаві мавпочки.
Аж цікаво, а хто саме? Бо я чогось сумніваюсь, що комусь це дійсно потрібно (з штабів)

Проголосував би за модера, який би не тільки кацапів повиганяв би, а й цю трійку разом з IvanG.
+1000

+1000
крокодила не чіпайте :X

I don't engage filthy scum і їх скавчання нерелевантне.

Таких, як я і Сергій, характеризують не брудні образи, не брехня і не поклепи.

Нас характеризують наші справи і дії.

That's all, folks.

Сподіваюсь, нова модерація по заслугах оцініть саморекламу власника  іншого інтернетресурсу, який прямо говорить, що цей потрібно унічтожити. Тобто, таким чином позиціонує себе як ресурс-конкурент.

крокодила не чіпайте :X
Ачко-то є в нього особиста больова точка. Але покрошений на Бога батон? Таке не вибачається

Сподіваюсь, нова модерація по заслугах оцініть саморекламу власника  іншого інтернетресурсу, який прямо говорить, що цей потрібно унічтожити. Тобто, таким чином позиціонує себе як ресурс-конкурент.

А тисячі доларів від "ресурса-конкурента" на 54-у, Кабсу і Дєду Вові кишеню не печуть?

Ілі ето - другоє?

ПС. Гео і інші, кого я поважаю, теж вважають, як я. Вони теж "конкуренти"?

ПС-2. Тільки повні ідіоти можуть вважати наш ресурс конкурентом Єрмачці  :facepalm:. В нас інша цільова аудиторія і інші принципи роботи.

В нас інша цільова аудиторія
Сміявсі.

А тисячі доларів від "ресурса-конкурента" на 54-у, Кабсу і Дєду Вові кишеню не печуть?

Ілі ето - другоє?

ПС. Гео і інші, кого я поважаю, теж вважають, як я. Вони теж "конкуренти"?

ПС-2. Тільки повні ідіоти можуть вважати наш ресурс конкурентом Єрмачці  :facepalm:. В нас інша цільова аудиторія і інші принципи роботи.

Фільтруй свої висловлювання, будь ласка. Тобі скрини твої тицьнуть, де ти пропонувала прикрити форум? І до Гео не примазуйся.

Фільтруй свої висловлювання, будь ласка. Тобі скрини твої тицьнуть, де ти пропонувала прикрити форум? І до Гео не примазуйся.

Прикрити чи ні - справа власників. Я висловлюю свою думку і не маю впливу на них.

Я і не примазуюсь - Гео та інші на СУПі це казали і продовжують казати і це доконаний факт.

Ти не тільки брала великі гроші від нашого форуму (найбільше з наших донатів пішло саме на 54-у), а ще й просила, щоб ми продовжували. Тоді тобі наш форум не пік як "конкурент".

Це ти фільтруй свої висловлювання.  Бо своїм переніальним хамством та зарозумілістю добилася лише того, що донати тепер майже зійшли нанівець.

Ми ж давно умили руки - and could not be happier (tu) .

Ти не тільки брала великі гроші від нашого форуму
Ти реально усіх тут дістала своїм форумом.  Особисто Натіві нічого не брала.  Був факт донату на ЗСУ юзерами цього форуму а одна з юзеркинь вирішила створити власний бложик (має право) і чомусь вирішила що донати не від цього форуму, а від іншого. Яка в цьому різниця? Гроші пішли на ЗСУ. 

Ми
Ми  (tu)  Наша спільнота  (tu)  ІванГівно і Нарцис-жердєносєц. Вже навіть Хорват гидує.

Я дуже попрошу юзерів по максимуму прогаласувати ось за цього юзера:

Висуваю свою кандидатуру)
Я--політично незаангажований)
Можу відповідати за сегмент " образи.перехід на особистості"-- кожного порушника ( саме за цими пунктами) буду банити по схемі 1-1-1-3-5-10-30

пс.графік " роботи" максимум 3 години ввечері.

======================

В якості модератора за 2 тиждні почищу фуп від " образ та пернхід на особистості"
Ще один потрібен почистити від кацапських наративів--Слав вміє.
І ще один потрібен чистити від флуду, займатися переносом тем та адмініструванням.( в його функціі вписати повернення моіх ,знесенних Славом тем)
Я ще не прогаласувала, але я згодна прогаласувати саме за нього модером і буду агітувати інших, щоб також прогаласували і допомогли йому стати абсолютним лідером цих перегонів. Саме заради того, щоб він виконав цю свою обісцянку (виділену жирним шрифтом).

Бо цей лютий пісєц повиннен бути всєобьємлющім і всьопоглощающім.

вже пройшло 24 години.

вже всі стосунки з"ясували? :gigi:

Принуждение к соблюдению официальных Правил Форума.

це не так просто як здається. Поперше якщо уявити що є такий гіпотетичний електронний модератор який за кожне невелике порушення буде карати - то форум здохне тоді. Подруге правила кожен трактує по своєму. Для одних будьякий наїзд це образа, а для інших це спосіб більш наглядно представити свою позицію.

Тому модератор, як би ти не хотів, завжди повинен буде робити власні судження. Тому було б непогано якби були окреслені якісь критерії на основі яких він ці судження робить

вже пройшло 24 години.
вже всі стосунки з"ясували? :gigi:
О, цю  ольгінську закладку теж треба забанити. Разом з болуканом

То - Uki

.
Ні - хай буде.

Підкоригував
Цитата: Мета, задачі та принципи модерації
Основна мета - сприяти
- здоровим, жвавим, запеклим та цікавим дискусіям
- активнішому відвідуванню
- ефективному обміну актуальною та важливою інформацією
- сміливому та відвертому висловлюванню відвідувачами власних думок та ідей

Задачі
- оберігати здорові дискусії від знищення
   + флудом
   + безкінечними відосиками та копіпастами (які не супроводжуються власним змістовним коментарем)
   + безкінечною пропагандою (одна і та ж теза довбиться знову і знову одним і тим же дописувачем)
   + срачами не по суті дискусії (срачі по суті мають заохочуватись)
   + переходом на особистості
   + недоступними, підозрілими або небезпечними лінками
- слідкувати за дотриманням правил
   + без завзяття (не банити за кожне незначне, несистемне, непринципове порушення, карати попередженнями, банити лише за злісні цілеспрямовані системні порушення)
   + без упередженності (однакові критерії стосовно покарань застосовувати до всих незалежно від переконань, активності на форумі та репутації дописувача)
- слідкувати за структурою форуму
  + Сприяти тому щоб усі дискусії велись у відповідних підфорумах
  + переносити теми в належні підфоруми
  ???+ карати за систематичне та злісне недотримання структури форумчанами??? - під питанням
- зупиняти вчасно булінг (булінг деструктивний, відволікає увагу від більш важливих та цікавих питань, дескридитує ФУП)

Принципи, якими має керуватись модератор:
- чесність (при модерації керуватись лише фактами, а не підозрами, інтуіцією, почуттями)
- неупередженість (підходити до модерації виключно з позиції визначеної вище мети та задач, все інше від лукавого)
- прозорість (пояснювати кожен бан та давати посилання хоча б на одне з повідомлень, яке стало причиною бану)
- відкритість (відповідати на питання дописувачів у Адміністративному підфорумі)

Нова команда модератерів в передчутьті стрибків

Останнє редагування: 28 грудня 2023 19:06:34 від Турчинофф

Залишилось провести голосування у вигляді звичайного опитування. Хто там спец по цьому (здається в Крокодила непогано виходить) - слід просто перерахувати всіх, кого тут було названо, а далі той, хто найбільше набере голосів, і стане модератором.
Нащо далі рвати чуби собі та іншим?
Єдине - передбачити, що ця особа буде модератором певний строк. Як на мене, один місяць, не більше.
Потім чергові "вибори". Якщо сподобається попередній, то залишиться на другий строк. Але не більше трьох термінів підряд,  бо, зловживаючи владою, наперед забанить всіх опонентів.  :gigi:

Сміявсі.

у нас длінниє рукі! (с)

Ти реально усіх тут дістала своїм форумом.  Особисто Натіві нічого не брала.  Був факт донату на ЗСУ юзерами цього форуму а одна з юзеркинь вирішила створити власний бложик (має право) і чомусь вирішила що донати не від цього форуму, а від іншого. Яка в цьому різниця? Гроші пішли на ЗСУ. 

Ми  (tu)  Наша спільнота  (tu)  ІванГівно і Нарцис-жердєносєц. Вже навіть Хорват гидує.

Яка огидна брехня :X. Тільки моїх перших два донати можуть вважатися від мене як юзерші цього форуму, тому що я звідси пішла як протон ще в 2022. З того моменту я не вважаю себе частиною цієї спільноти, а значить, гроші з моєї кишені - не від юзера цього форуму.

Решта донатів була від нашого форуму, у тому числі в результаті розіграшу призів і всі це чудово знають. Ця особа сама це визнала, наприклад, тут:

То я і кажу - ТОДІ ці "волонтери" не розглядали наш форум як "конкурента", бо ми донували. А коли перестали, зразу почали скавчати :bueee: .

"Особисто" "волонтери" "нічого не брали" :facepalm1:.  Ви представляли 54-у та дєда, отримували ці кошти від мене та інших і розпоряджалися ними. Кабсу я переслала напряму.

Цитувати
Вже навіть Хорват гидує.

Якщо це так, то це між ним і мною.

Not your concern (td) .

Більше "дискусію" продовжувати не збираюся.

"Волонтери" можуть далі хамити, булити у зграї, матюкати, поширювати персональні дані і так далі.

І в результаті достгибатися до майже зупинки донатів.

Not my concern  (tu).

То - Uki

Болукана - першого!!!

Як визначати хто провокатор та промоскальський, а хто ні? Одна людини не здатне зробити гарантовано вірне судження, якою б чесною та кришталево чистою вона не була, а ціна помилки надвисока. Тому для пожиттєвих та наддовгих банів потрібна якась процедура, також має бути надана можливість апеляції

Останнє редагування: 28 грудня 2023 19:07:28 від Uki_

Тільки моїх перших два донати можуть вважатися від мене як юзерші цього форуму, тому що я звідси пішла як протон ще в 2022.
Санітари!

Залишилось провести голосування у вигляді звичайного опитування. Хто там спец по цьому (здається в Крокодила непогано виходить) - слід просто перерахувати всіх, кого тут було названо, а далі той, хто найбільше набере голосів, і стане модератором.

Головне не забути графу 'Проти всіх', а також встановити межу легітимності, наприклад в 33.3%. Бо ж дійсно, якщо 80-90% проти модера, то модер нелегетимний за визначенням.

у нас длінниє рукі! (с)
Треба ж хоч чимось компенсувати)

Тільки моїх перших два донати можуть вважатися від мене як юзерші цього форуму, тому що я звідси пішла...

З того моменту я не вважаю себе частиною цієї спільноти, а значить, гроші з моєї кишені - не від юзера цього форуму...

Решта донатів була від нашого форуму...

Можна забанити цей потік свідомості?

Можна забанити цей потік свідомості?

А в чому "потік свідомості"?——
Людина задонатила на ЗСУ більше ніж ти за все життя заробиш(——
Іі , вже після всіх донатів——продовжили обливати брудом кацапські підсоси тут на форумі в тому числі.
Було б це неправда——друге діло.
А так——наглядна історія як може статися з любим тут(

Адмін, як можна допускати на цьому ресурсі подібну кацапську пропаганду?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138067.msg27664778#msg27664778

ви що не розумієте, що це вже ніяка не свобода слова і плюралізм, а в умовах воєнного стану - карний злочин?

в результаті достгибатися до майже зупинки донатів.

Дорогенька, збори впали в всіх, хто щось комусь збирає.

А ми що? Ми наче збираємо. ФУП зараз багато кому  збирає, не тількі тім підрозділам, якім збираємо ми.
Щойно закрили збір на дорогий ПНВ,який як машина вартує.

Ще раз. Ти не для мене особисто ті гроши абсолютно добровільно перераховувала,  а для закриття потреб військовим.

Ну як таке під час війни можна толерувати?

antik, cьогодні в 18:29
  Працінвики СБУ звертаються до мешканців Рівненщини з проханням повідомляти про підозрілих осіб.
 - Якщо ви бачите невідомих осіб, які знаходяться поблизу об’єктів критичної інфраструктури, або поширюють російську пропаганду в соціальних мережах, або висловлюються на підтримку Росії, то повідомляйте нам, - говорить речниця СБУ Анна Свінціцька-Савчук.
https://rivnepost.rv.ua/news/u-rivnyan-prosyat-zdavati-kolaborantiv
  Якщо у вас є ворог чи ви комусь заздрите то можете "стуканути" по вказаному нижче телефону і...
 :X

а значить, гроші з моєї кишені - не від юзера цього форуму.
А від кого?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія