Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Ваня пішов у ігнор, як неадекват та троль.

До 80? Нічого катпстрофічного не бачу.

Спочатку до 80,  потім ще у два рази і вже 160.  Пенсія 15-20 евро то круто при тому що всі ліки наприклад імпортні.

Ну то приймуть ще мільйонів з 10 біженців, як не дозволять. Хазяін-барін  :facepalm:
Не проблема. Люди готові працювати потрібні.

Ну то приймуть ще мільйонів з 10 біженців, як не дозволять. Хазяін-барін  :facepalm:

St.John, не живіть в мріях

Блть. Відїбіться від IT, йобані Гетьманцови
Саме завдяки низькому оподаткуванню, без жодних(!) капіталовкладень з боку держави стрімко розвинулась галузь економіки, що дає єбєйші
валютні надходження. Причому росте шо пздць, в 2020 було $5млрд, в 2021 вже $7млрд. За рік приріст 2 ярди баксів!
Ось посилання, там посередині графік, мені ліньки сюди картинку видирати
https://dou.ua/lenta/articles/how-war-effects-it-export/
На жаль, війна підкосила цю економічну казку. Ви ще хочете добити. Працює? Не чіпайте блдь. Поки хоч шось ще працює.
так 5% платять не стартапи, це не нормально коли наймані працівники масово оформлені, як фопи третьої групи на ті 5%. От чим такі хитровимахані працівники кращі за інших найманих працівників?

та згоден я ,згоден.
воно й прямо податки давало й опосередковано - бо гроші йшли в економіку . Люди купляли, заробляли, тощо.
Причому працювали самі.
ну владі видно таке невигідно.
треба щоб всі були нужденні й сиділи на подачках.
це щось на кшталт того, що роблять деми у США
опосередковано і корупціонери гроші витрачають в нашу економіку! В кожному продукті закладений податок  і що з того?

Останнє редагування: 29 грудня 2023 02:09:04 від Raindrop

З грошима все порсто. Якщо Штати та ЄС вирішать що хуйло дійсно хоче заморозки і вирішать на це піти то Україні нічого не залишится крім погодитись. І до жопи те звр.

З грошима все порсто. Якщо Штати та ЄС вирішать що хуйло дійсно хоче заморозки і вирішать на це піти то Україні нічого не залишится крім погодитись. І до жопи те звр.

це так

Если резервы полностью обеспечивают кредиты и не могут быть использованы, нахера брать кредиты и платить %, если можно было просто воспользоваться резервами? Резервы на то и резервы, что ими можно распоряжаться по-разному.
під них і дають кредити. ти жаєш комусь гроші під чесне слово? :D  та такому ,що кинути може як "мамой клянусь".?

Хуйло зробить вигляд, що хоче заморозки, а після цього, спробує ривком дійти за місяць до Карпат. Цього не може розуміти  лише ідіот. Скільки можна обпікатися на "домовленностях" з хуйлом? Він їх викониє лише тоді, коли  неспроможний порушити домовленності!

St.John, не живіть в мріях

Які мрії!? Це жахлива реальність, яка чекає на Європу!

Хуйло зробить вигляд, що хоче заморозки, а після цього, спробує ривком дійти за місяць до Карпат. Цього не може розуміти  лише ідіот. Скільки можна обпікатися на "домовленностях" з хуйлом? Він їх викониє лише тоді, коли  неспроможний порушити домовленності!

Ну то й треба зробити так щоб він не зміг їх порушити,  будувати ешелоновані укріплення на десятки кілометрів в глибину.

Я ще після 14го року писав що Крим потрібно було зробити островом без мостів і переправ.

Ну то й треба зробити так щоб він не зміг їх порушити,  будувати ешелоновані укріплення на десятки кілометрів в глибину.

Я ще після 14го року писав що Крим потрібно було зробити островом без мостів і переправ.

і це було б правильно, а не кричати, "там наші люди"

Я отут прслухав Березовця, ніякої зради, все буде в норм, ніякої катастррфи не очікуєється.

Взагалі Зеленський виявився страшенним авантюристом. І як що в бізнесі це деколи спрацьовує то в політиці ні.

Адекватний президент ще в новорічному виступі 2022 мав сказати,  у нас є надійні розвід дані що йобані кацапи планують на нас напасти.   Тому ми з нового року вводимо військовий стан,  закриваємо виїзд для всіх без винятку чоловіків призовного віку за кордон і готуємось до оборони.
Може тоді кацапи і не напали б.

Я отут прслухав Березовця, ніякої зради, все буде в норм, ніякої катастррфи не очікуєється.

Ага,  і кава в Ялті.

Взагалі Зеленський виявився страшенним авантюристом. І як що в бізнесі це деколи спрацьовує то в політиці ні.

Адекватний президент ще в новорічному виступі 2022 мав сказати,  у нас є надійні розвід дані що йобані кацапи планують на нас напасти.   Тому ми з нового року вводимо військовий стан,  закриваємо виїзд для всіх без винятку чоловіків призовного віку за кордон і готуємось до оборони.
Може тоді кацапи і не напали б.

Та навіть йти на посаду президента було авантюрою. А тут ще воююча країна, з перспективою повномасштабки. Але ж то все барига, бізнеснакраві.. . що там казати...

так 5% платять не стартапи, це не нормально коли наймані працівники масово оформлені, як фопи третьої групи на ті 5%. От чим такі хитровимахані працівники кращі за інших найманих працівників?
Тим шо дають роботу іншим 95%. Купляють іх товари та послуги.

Навіть не сперечаюся, так воно й є.

Мене запльовували за це.
Казали що не можна, мовляв це ж Україна, як так
А воно ще тоді треба було бігом проривати канал між нам та Кримом, нищити Північно-Кримський канал , обидва залізничні та автовходи туди.

Мене запльовували за це.
Казали що не можна, мовляв це ж Україна, як так
А воно ще тоді треба було бігом проривати канал між нам та Кримом, нищити Північно-Кримський канал , обидва залізничні та автовходи туди.
Да у нас до сих пор любой приказ начинается "органам Автономной республики Крым..." Одно дело не признавать оккупацию, другое делать вид что ее не существует.

Да у нас до сих пор любой приказ начинается "органам Автономной республики Крым..." Одно дело не признавать оккупацию, другое делать вид что ее не существует.
Так люді жє на оддих туди єдут і родсвіннікі (с)

Тьху бля.

Я ще раз кажу. Треба було що туди  веде -валити все. І електрику і газ і що ти хоч.
Та нє, там жі наші люді, там жі кримській тітан...

Догралися

PAL

Я ще раз кажу. Треба було що туди  веде -валити все. І електрику і газ і що ти хоч.
Та нє, там жі наші люді, там жі кримській тітан...

тобі нагадать історію, як електрику відрубали?

до речі, як там суд за підрив опор, чим закінчився?

тобі нагадать історію, як електрику відрубали?

до речі, як там суд за підрив опор, чим закінчився?
А чого ж не нагадати ? Я добре пам'ятаю як мене тут ларти та доктори чмирили що я гад та юльок, нашіх людей в Криму  ображаю

В Питере в супермаркете играла песня Ще не вмерла Украина если мы гуляем так. Это украинская идеологическая диверсия устроенная конечно тже умными россиянами. Помню как я защищал тут Данилку от мудапатриотов форумных.  Отдельной    темой не могу потому как форум держат суки хозяина форума Порошенка.

Відношення до мобілізаціі людей з фронту.
Сьогодні в багатьох знайомих читав.( саме серед тих хто воює)

Не знаю як правильно вставити саме текст(———

https://www.facebook.com/vlasnaliga?locale=ru_RU

Є інсайди

Є інсайди

https://t.me/MihaAnarchyst/20872
а чего только загран? внутренний тоже аннулировать

і все замінити військовим )

PAL

і все замінити військовим )

нє
справкою, як за СРСР робили для селян

Є інсайди
кацап кацапа на український форум невтомлюється таскати....  :facepalm1:

PAL

Є інсайди

https://t.me/MihaAnarchyst/20872

а арестович що про це написав?
його думка дуже важлива, в нього точно інсайди є!

Учителям та викладачам вишів, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, скасовано право на збереження середнього заробітку за основним місцем роботи, тобто у закладі освіти.

За інформацією Міністерства освіти і науки, відповідні зміни до закону «Про освіту» ухвалені парламентом та набрали чинності з 24 грудня поточного року.

У МОН зазначають, що метою рішення є встановлення справедливих і рівних умов для всіх військовослужбовців України. :weep:

До 24 грудня 2023 року за педагогічними та науково-педагогічними працівниками на період проходження військової служби зберігався середній заробіток.

Учителям та викладачам вишів, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, скасовано право на збереження середнього заробітку за основним місцем роботи, тобто у закладі освіти.

За інформацією Міністерства освіти і науки, відповідні зміни до закону «Про освіту» ухвалені парламентом та набрали чинності з 24 грудня поточного року.

У МОН зазначають, що метою рішення є встановлення справедливих і рівних умов для всіх військовослужбовців України. :weep:

До 24 грудня 2023 року за педагогічними та науково-педагогічними працівниками на період проходження військової служби зберігався середній заробіток.

Це навіть не свинство, це не скотство.
Це тупе іздєватєльство над самими достойними з освітян.

Зате депутатам оклади підняли

Я мовчу.

Дєнєг нєт, но ви дєржітєсь...

Может решили что дедами войну не вытянуть..
какой город?

Дніпро. Район - метро проспект свободи.

Це навіть не свинство, це не скотство.
Це тупе іздєватєльство над самими достойними з освітян.

Зате депутатам оклади підняли

Я мовчу.

вони всі ж були добровольцями...

Дєнєг нєт, но ви дєржітєсь...
кажуть хочуть платить 25 тис !!  ;o
Правда, не відомо коли, бо рік переглядати можуть

Кабінет міністрів доручив Міністерству освіти й науки протягом 2024 року провести "комплексний перегляд системи оплати праці педагогічних та науково-педагогічних працівників".

Про це повідомляється в постанові уряду №1381 від 27 грудня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Вона повинна враховувати положення статті 61 закону "Про освіту", яка передбачає, що найнижчий посадовий оклад педагогічного працівника встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат. Джерело: https://censor.net/ua/n3464406

Ага,  і позбавити громадянства, а заодно і виключити з військового обліку  :rotate:

Цю тему переглядають:

joracheb, Олег (+ 1 прихованих) і 23 гостей

Повна версія