Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Нмд що б не вийшло так, що узилянти як ховались, так і ховаються, а ганяють по третьому кругу тих, хто і так на обліку.

В результаті так і буде

Хоробрий Лубинець врятував людей від військових

В результаті так і буде

Я написав більш обережно  :D

Гула не вартий довіри. Він весь час ловить хайп. Спочатку на кредитах, потім на вакцинах зараз на цьому. До того ж він занадто емоційний. Його підписники це в більшості віруючи люди яких легко ввести в оману

Ясно балабол він. не знав. я його ніколи не дивився і тут не цитував, чи відео тут не розміщував.  Хайпує дядько.

Нмд що б не вийшло так, що узилянти як ховались, так і ховаються, а ганяють по третьому кругу тих, хто і так на обліку.

К гадалке не ходи.
Проф ухилянты "умирающие инвалиды" "заботливые и единственные опекуны" сдрыснушие в колбасию, "прилежные студенты" на краняк из квартиры ни ногой, ни по какому поводу.
Кто остался?  Бронь, за 50 +, малый процент - которым не вручили по каким либо причинам и инвалиды третьей группы или больные  нищеброды.
Я сужу по своей месности. Отмазаных здоровых 27-40 полно. 

Поліція не хоче займатися повістками

К гадалке не ходи.
Проф ухилянты "умирающие инвалиды" "заботливые и единственные опекуны" сдрыснушие в колбасию, "прилежные студенты" на краняк из квартиры ни ногой, ни по какому поводу.
Кто остался?  Бронь, за 50 +, малый процент - которым не вручили по каким либо причинам и инвалиды третьей группы или больные  нищеброды.

Ще 25-27 та демобілізовані строковики

можливо кажу дурницю, але по логіці, є база ІНН, хто не стоїть на обліку в воєнкоматі - порушує закон. У кого невірно вказане місце реєстрації - порушує закон. У того хто не порушує проблем нема, йому вже давно прислали повістку.
Якась база з'явилась нова, і по ній зараз перевіряють всіх на в'їзді до Києва. Мене перевіряли минулої п'ятниці  :)
Працюють з планшетами, вносять паспортні дані і дивляться. На початку осені не перевіряли взагалі

К гадалке не ходи.
Вибачте, що лізу не в свою справу, але який з таких буде толк на фронті? Заградзагони ще організовувати хібащо...

ладно, это оффтоп, лазатели на сервер к клиенту и записыватели папок останутся)
Так це майже у кожному проекті є якісь подібні речі
ШІ дозволить автоматизувати деякі процеси,  полегшити багато що, от може ту ж саму  верстку дійсно замінить.

Але професійна робота складається з вирішення нюансів,  різних нестандартних проблем і іншої подібної фігні,  а також - з розуміння того, що хоче клієнт,  переконування в тому, що він не має хотіти і т. д.

Це стосується всього,  навіть найпростіших сайтів

Вибачте, що лізу не в свою справу, але який з таких буде толк на фронті? Заградзагони ще організовувати хібащо...

Толку ни какого.
Но план надо, а там на фронте как то утрясется, кто то приживется, кто то погибнет, кто то еще в учебке сляжет в госпиталь - а там новые подоспеют

Якась база з'явилась нова, і по ній зараз перевіряють всіх на в'їзді до Києва. Мене перевіряли минулої п'ятниці  :)
Працюють з планшетами, вносять паспортні дані і дивляться. На початку осені не перевіряли взагалі
+1 меня последний раз недавно по мобильнику сверяли' я был без документов' или вид сделали, что проверяют.

Якась база з'явилась нова, і по ній зараз перевіряють всіх на в'їзді до Києва. Мене перевіряли минулої п'ятниці 

Та воно давно було, с початку вторгнення

Там немає ніякої ХНІ з Конституцією.

Мобілізаційній вік ставимо - обов'язковий до 49 років, а з 50 до 60 - добровільний.
Дотримуємось 58 статті Конституції.
Виключаємо усіх "недоторканих" - закон єдин для усіх.
Відмовників на альтернативну службу - транспортування поранених, розмінування, розбір завалів - на роботу, але найважчу.

УСЕ - колізії виключені, законодавство виконане.

Але ж нашим 3.14рам з ВР треба навипередки показати відсутність розуму......

P.S. Окремим пунктом - Юзіка, Евгена, Арахамію, Шмигаля, та інших товстомордих - на окопний фітнес - рити б***ь ями доки не пропадуть їх свинячі хлябала.

Та воно давно було, с початку вторгнення
Ну, може влітку-восени розслабились, хтозна)

Я вже раніше писав як то можна легко і відносно справедливо зробити.
Сформувати чітку і прозору чергу  хто і коли йде на мобілізацію,  за 5 сек. робиться вибірка з податкової хто і скільки податків заплатив за минулий квартал,  хто більше платить той і корисніший для економіки і черга його остання. Нероби та ухилянти від податків йдуть першими.

Все максимально чітко, прозоро, ефективно для економіки та без корупційної складової.

Це порушення прав людини.....чи шо там....сєгрєгацыя. О ! :)

+1 меня последний раз недавно по мобильнику сверяли' я был без документов' или вид сделали, что проверяют.

Як це "без документів" якщо зараз документи в Дії.

Як на мене штурмовик або на передку після 50 років то не боєць за рідким виключенням. Кращій вік 20-35.  Максимум 40-45 за умови що людина слідкує за здоровʼям

Кращій вік 20-35.

Але вони гинуть

Кожен з нас трохи ухилянт. Хтось ухилявся від податків, хтось від подружнього обовʼязку, хтось від дружньої пропозиції випити. Ми підготували жартівливий тест де ти зможеш визначити, ким би ти був в світі ухилянтів від військової служби.
Тисни на на кнопку СТАРТ, щоб почати⬇

https://t.me/uhilyant2024_bot

Вітаємо

Тут Ви можете зробити передзамовлення на новорічний набір "Ухилянт 2024", а саме:

Друкований кольоровий глянцевий журнал «Ухилянт»;

Календар Ухилянта на 2024 рік з сезонними лайфхаками;

Плакат-фотозона А1 «не народжений для війни»;

Набір стікерів «Ухилянт 2024»;

Три повістки на які ви можете вписати імʼя чиєсь та порадувати свого друга на Новий Рік

Сюрприз

Що буде у новорічному випуску?

Стаття: «Ухилянт чи все-таки націоналіст?», яка розкриє націоналістичні мотиви руху ухилянтів і їхній вклад в збереженні українського генофонду.

Як втекти з білого буса?
Інтервʼю героя, який пережив знущання працівників ТЦК, був запакований в бусик, але зміг зберегти життя і зараз тримає ухилятнський фронт в Мюнхені

Герої Тиси

Немає там тесту, реклама якогось гімна вискакує.

То дурепа якусь куйню приперла

Кілька разів з'являлись правильні питання, на які кожного разу не звертають уваги і переходять до обговорення механізмів призову. А саме, відносно невелику кількість воюючих у відношенні до загальної кількості військовослужбовців . Отже на поточний момент існує великий запас наявного ресурсу. Бо реально в бойових підрозділах задіяна невелика частина мобілізованих.  Решта розміщені далеко від фронту і займаються не самими важкими задачами. І строк їх перебування іде, скоро купа вгодованих биків, що сидять в ротах охорони і інших підрозділах в тилу будуть вважатись відслужившими і можете бути демобілізовані Всі вони укомплектовані формою і зброєю, отримують зарплатню. То чому так виходить, що нові мобілізовані після учебки попадають в бойові підрозділи, а всі ці люди після років в тилу ні? Тобто на зараз є ресурс, який не використовується. І замість нього навіщось постійно проводиться додаткова мобілізація. Як мінімум логічно саме ними доукомплектовувати бойові підрозділи, а щойно мобілізованих переводити на їх місце. Як максимум, грамотно перерозподілити наявний ресурс і це не потребує додаткових витрат і призову. Людина з неможливістю бігати по полям, може бути в роті охорони ,що наприклад в лікарнях чергують. Буваю час від часу в лікарнях/скорих і там на повній розслабусі сидить двоє-троє здорових хлопців в броніках зі зброєю, що виглядають як берсерки. Те ж саме на блокпостах ітд. А доходяга з одним легенем чи оком має великі шанси попасти на фронт. Це теж є величезним перекосом як на мене. Про це з якихось причин люди не хочуть замислюватись, хоча дані по кількості задіяних і загальній кількості час від часу проскакують. А є й інші дані, які не хочу транслювали, але вони мене зовсім збивають з пантелику.
Чому в нас постійно відбувається нераціональне використання ресурсів я вже давно перестав розуміти, адже притомним людям то скрізь видно, не тільки ж про мобілізацію мова. Нераціональнісню просякнуте все. Є велика підозра, що політичні прахвесіанали своїми недолугими діями конкретно тормозять військових, не даючи змоги раціонально використовувати наявні ресурси.

Останнє редагування: 28 грудня 2023 14:23:32 від Kren

Як це "без документів" якщо зараз документи в Дії.
.

Вышел в магазин, а к нам из области "десант нагрянул" телефон не брал, я ж на минут десять выскочил.

Кілька разів з'являлись правильні питання, на які кожного разу не звертають уваги і переходять до обговорення механізмів призову. А саме, відносно невелику кількість воюючих у відношенні до загальної кількості військовослужбовців . Отже на поточний момент існує великий запас наявного ресурсу. Бо реально в бойових підрозділах задіяна невелика частина мобілізованих.  Решта розміщені далеко від фронту і займаються не самими важкими задачами. І строк їх перебування іде, скоро купа вгодованих биків, що сидять в ротах охорони і інших підрозділах в тилу будуть вважатись відслужившими і можете бути демобілізовані Всі вони укомплектовані формою і зброєю, отримують зарплатню. То чому так виходить, що нові мобілізовані після учебки попадають в бойові підрозділи, а всі ці люди після років в тилу ні? Тобто на зараз є ресурс, який не використовується. І замість нього навіщось постійно проводиться додаткова мобілізація. Як мінімум логічно саме ними доукомплектовувати бойові підрозділи, а щойно мобілізованих переводити на їх місце. Як максимум, грамотно перерозподілити наявний ресурс і це не потребує додаткових витрат і призову. Людина з неможливістю бігати по полям, може бути в роті охорони ,що наприклад в лікарнях чергують. Буваю час від часу в лікарнях/скорих і там на повній розслабусі сидить двоє-троє здорових хлопців в броніках зі зброєю, що виглядають як берсерки. Те ж саме на блокпостах ітд. А доходяга з одним легенем чи оком має великі шанси попасти на фронт. Це теж є величезним перекосом як на мене. Про це з якихось причин люди не хочуть замислюватись, хоча дані по кількості задіяних і загальній кількості час від часу проскакують. А є й інші дані, які не хочу транслювали, але вони мене зовсім збивають з пантелику.
Чому в нас постійно відбувається нераціональне використання ресурсів я вже давно перестав розуміти, адже притомним людям то скрізь видно, не тільки ж про мобілізацію мова. Нераціональнісню просякнуте все. Є велика підозра, що політичні прахвесіанали своїми недолугими діями конкретно тормозять військових, не даючи змоги раціонально використовувати наявні ресурси.

А як політичні прохвесіанали можуть впливати на ротації в ЗСУ?

З такими пошуковими здібностями вам краще в Мармароси не суватись  :pleasantr:
нічого, пройшов за вас:

Ти ухилянт політичний біженець!

Ти патріот і давно пішов би воювати, пішов би першим за всіх, пішов би, якби у нас був інший президент, менше корупції і зради в країні, а так ти розумієш, що війна давно програна і це немає сенсу. Тебе не розуміють співвітчизники, але нічого, Бандеру теж не розуміли...

А як політичні прохвесіанали можуть впливати на ротації в ЗСУ?
Політична доцільність в нас постійно переважує військову доцільність. Звідти ростуть більшість проблем.

Політична доцільність в нас постійно переважує військову доцільність. Звідти ростуть більшість проблем. До того ж поцікався, куди відносяться підрозділи охорони і зрозумієш, що питання з іх використання відноситься не до керівництва зсу. І виходить цікава колізія, коли у тилових підрозділів нема проблем з здоровими і фізично підготовленими бійцями, а от в зсу є.

Підрозділи ЗСУ відносяться до ЗСУ. Будь-який військовослужбовець навіть ТЦК, вийшовши на службу вранці, може поїхати без заїзду в Шушенське на фронт без усілякої політичної доцільності. Немає ротації, тому що тилові підрозділи упаковані своїми людьми

PAL

а в чому різниця від інших баз які вже вкрадені? що це їм дасть?

багато чого
Там жеж буде все, що у військовому квитку є

Підрозділи ЗСУ відносяться до ЗСУ. Будь-який військовослужбовець навіть ТЦК, вийшовши на службу вранці, може поїхати без заїзду в Шушенське на фронт без усілякої політичної доцільності. Немає ротації, тому що тилові підрозділи упаковані своїми людьми
сотні тисяч своїх це навіть для України занадто...

Льоша, ти дє? :pleasantr:

Льоша, ти дє? :pleasantr:

https://t.me/zelyazradnik/23306

Тут надо было бы так закончить: "Прорвемося! Переможемо! И тебе, Льоша, знайдемо, де б ты сука не сховався."

Я знову поспілкувався з ТЦК.

Жінка попросила за маргарином сходити.
Біля АТБ, стоять два буса на чорних номерах.
Двоє вояк і три поліцаї шмонають дивну особу, з баулами, судячи з акценту, з переселенців.

Підходить поліцейський, чемно вітається, далі діалог:
П – Вам більше 50 років? Чи можете це підтвердити?
Я - Так, ось у смартфоні дані.
П – Ви місцевий?
Я - Так, осьо там живу, вискочив до АТБ.
П - Вибачте, можете бути вільним.

Що не так?

У Чернівцях з вікна другого поверху міського ТЦК вистрибнув чоловік. Обставини цього випадку з'ясовують. Чоловіка госпіталізували.

Двоє вояк і три поліцаї шмонають дивну особу, з баулами, судячи з акценту, з переселенців.

П – Ви місцевий?

Що не так?

Та все так, більшість випадків спілкування саме так і відбувається

П – Ви місцевий?
Що не так?

Может решили что дедами войну не вытянуть..
какой город?

Чоловіка госпіталізували.

повезло
теперь инвалид

П – Ви місцевий?

Що не так?

В Дніпрі так само пакують. А якщо поруч з АТБ є паркинг, то взагалі бінго, мент по планшету пробиває власника, а тцк-шник одразу виписує повістку. Є звісно нюанси, але їх невеликий відсоток.

P.S. Ти Дніпра судя по IP, то значить все вірно і я написав))

Цю тему переглядають:

vitamin, PlusPlus, joracheb, Красти, Merk, Strangeways (+ 1 прихованих) і 48 гостей

Повна версія