Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Керівників підприємств зобов'яжуть особисто доставити в ТЦК своїх співробітників, які прописані в іншому місті.

У мене проблема. Я - керівник. Прописаний в іншому місті. А живу ще в іншому.
 :rotate:

Так ты рецидивист и особо опасный ухилянт  :D

"Тогда будет просто обращение к владельцу его предприятия, любой формы собственности о том, что данному гражданину необходимо явиться в Лычаковский ТЦК города Львова. И руководитель предприятия будет обязан лично доставить этого военнообязанного в ТЦК и СП", - заявил Фитьо.

В радянській армії був дуже влучний вислів - "Как одену портупею, все тупею и тупею"
Доки такий обов'язок не буде закріплений у законі, керівники можуть посилати таке звернення напфуй.
Хоча з наших довбней у ВР станеться прописати усіляку хню в закон не подумавши як слід.

В радянській армії був дуже влучний вислів - "Как одену портупею, все тупею и тупею"
Доки такий обов'язок не буде закріплений у законі, керівники можуть посилати таке звернення напфуй.
Хоча з наших довбней у ВР станеться прописати усіляку хню в закон не подумавши як слід.

Ну передати інформацію про працюючих і повідомити про виклик в тук - це закон вимагає. Так що залишилися дрібниці...

Знаю практику. Особо ценный сотрудник. (Который может работать удаленно) Практикуется обычно в IT. Сотрудник увольняется.
Но продолжает работать удаленно. Его зарплата в плюс начисляется другому сотруднику. Который либо женского пола либо
не призывной по разным причинам. А деньги потом сотрудник отдает удаленщику.

Знаю практику. Особо ценный сотрудник. (Который может работать удаленно) Практикуется обычно в IT. Сотрудник увольняется.
Но продолжает работать удаленно. Его зарплата в плюс начисляется другому сотруднику. Который либо женского пола либо

Якась мутна схема з багатьма ризиками... А лікарняні і відпустки "особо цінному" працівнику не положено?

Якась мутна схема з багатьма ризиками... А лікарняні і відпустки "особо цінному" працівнику не положено?

Рисков практически нет.  Сотрудник который получает +зарплату другого сотрудника получает положительный результат в будущую пенсию.
Сотрудник на удаленке свою зарплату . Это конечно крайний вариант но рабочий.
Конечно это все по обоюдному согласию и доверию. Но работает.   Проверено.

Айті компанія може бути резидентом діасіті, де на цінних співробітників можна зробити бронь. та закрити тему.
Фіг його знає хто і як робить. в принципі є й легальні шляхи.

Рисков практически нет.  Сотрудник который получает +зарплату другого сотрудника получает положительный результат в будущую пенсию.
Сотрудник на удаленке свою зарплату . Это конечно крайний вариант но рабочий.  Проверено.

Це працює коли все добре, один одному цілком довіряють і т.д. А не приведи "особо цєнний" попаде в лікарню на місяць - отоді все закрутиться...

Це працює коли все добре, один одному цілком довіряють і т.д. А не приведи "особо цєнний" попаде в лікарню на місяць - отоді все закрутиться...

Да доверия не нужно. Чистый расчет. Сотрудник рад получить + к будущей пенсии. И с радостью соглашается. 
А так как это в IT то обычно там хороший + получается.
Так что практически всегда вопрос решается без проблем.
Начнутся прроблемы. Типа не будет деньги отдавать. Ну уволят договорятся с другим.
Желающие есть. Я бы сам согласился без проблем.

Те случаи что я знаю проблем не имели.

Сотрудники ТЦК не могут вручать повестки в спортзалах и ресторанах, если их владельцы выступают против.

Об этом заявил начальник службы по связям с общественностью командования Сухопутных войск ВСУ Владимир Фитьо.

"В данном случае это заведение (спортзал - Ред.), которое предоставляет общественные услуги, также как и заведения питания. И если их владельцы не возражают, то представители ТЦК могут провести там мероприятия по оповещению граждан, которые могут подпадать под мобилизацию", - сказал он.

Также Фитьо отметил, что рейды по общественным заведениям и выдача повесток на блокпостах закончится, когда будет синхронизирован электронный реестр военнообязанных "Оберег" с другими государственными базами данных.

"Как только это заработает – все вопросы с посещением спортклубов, ресторанов, осуществлением оповещения на блокпостах сразу, автоматически отпадут", - говорит спикер Сухопутных войск.

Касательно повесток, не врученных лично в руки, а вложенных, например, в почтовый ящик, он сказал, что их можно просто проигнорировать.

Да доверия не нужно. Чистый расчет. Сотрудник рад получить + к будущей пенсии. И с радостью соглашается. 
Начнутся прроблемы. Типа не будет деньги отдавать. Ну уволят договорятся с другим.

беруть на "таку працю" жінку. вона швидко розуміє і бігом йде вагітніти. ну і далі прекрасне життя на роки без можливості компанії її звільнити. ну а іншу людину на її місце поставити... тільки тимчасово. ну і так далі багато варіантів. довіра-довірою... але кожен може бути за себе...

А лікарняні і відпустки "особо цінному" працівнику не положено?

То радянський пережиток

Я тобі кажу про того який не оформлений. Він в прольоті по відпустках, лікарняних, стажу, страховим виплатам. Але якщо його це влаштовує, тоді схема робоча.

в айті частини практикується страхування. так що лікарняний у принципі може бути і не актуальним для особливо цінного...

То радянський пережиток

Ну да. Це поки здоровий і цєнний.

в айті частини практикується страхування. так що лікарняний у принципі може бути і не актуальним для особливо цінного...

Яке на фіг страхування, якщо він офіційно ніхто...

Усі вороги разом не могли зробити більшого по дискредитації армії ніж це зробили працівники ТЦК/военкоматів.

Ну да. Це поки здоровий і цєнний.
Та хз. В мене одногокпниця то пішла на державну роботу, а до того працювала в приватних.
То каже перший раз лікарняний отртмала.

Я тобі кажу про того який не оформлений. Він в прольоті по відпустках, лікарняних, стажу, страховим виплатам. Але якщо його це влаштовує, тоді схема робоча.

Да, Вы правы.
Времена тяжелые. Сотрудник сам выбирает что ему важней відпустка, лікарняний, стаж, страхови виплати либо окоп фронт.
Если повезет жив останется а если ранение то сколько там 600-800 грн выплаты.

Да, Вы правы.
Времена тяжелые. Сотрудник сам выбирает что ему важней відпустка, лікарняний, стаж, страхови виплати либо окоп фронт.
Если повезет жив останется а если ранение то сколько там 600-800 грн выплаты.

Якщо він дійсно "цєнний" в сфері айті то не обов'язково окоп.

Якщо він дійсно "цєнний" в сфері айті то не обов'язково окоп.

Он может быть ценный тут а в армии нет. В любом случае в армии он уже ничего решать не будет.

Яке на фіг страхування, якщо він офіційно ніхто...

це не важливо. страховой пофігу за кого внески сплачуються. часто в Айті і сім'ї страхують .... які їм ніхто за великим рахунком.

я не прихильник цієї хитрої ідеї, яку озвучує колега hermita , просто пишу про деякі ньюанси.

Он может быть ценный тут а в армии нет. В любом случае в армии он уже ничего решать не будет.
В ЗСУ не тількі дуболоми служать, нормальна людина з головою завжди потрібна.

Шанси айтішнику попасти на айтішну посаду у війську приблизно такі ж, як попасти на роботу в Google.

Керівників підприємств зобов'яжуть особисто доставити в ТЦК своїх співробітників, які прописані в іншому місті.

І керівник після такої "доставки" присяде одразу по кількох статтях КК

Ніхто не сяде тому що ніхто цього робити не буде. Простіше звільнити і забути...

Шанси айтішнику попасти на айтішну посаду у війську приблизно такі ж, як попасти на роботу в Google.

вот и я о том же.

Тоже волнует вопрос.
Лично генеральный должен? собственной персоной?  силой? 
Как это вообще можно представить в реальности?

Максимум что он может сделать это вручить сотруднику некую бумажку где ему указано куда явится.
И то сотрудник может и не брать такую бумажку.

На Львівщині представники Червоноградського РТЦК та СП мобілізували обмежено придатного чоловіка, який ніколи не був на військовому обліку.

Про це у Facebook розповіла його сестра Галина Чоп.

Play Video

За словами жінки, представники РТЦК та СП перехопили її брата вранці 19 грудня. Попри те, що він мав з собою документи, що є обмежено придатним і ніколи не був на військовому обліку.

"В нього забрали телефон, документи і цілий день катали по комісіям під конвоєм, не даючи навіть змоги зателефонувати родичам і надати лікарям свій діагноз про перенесену важку травму в дитинстві, на підставі чого його було звільнено від проходження військової служби", - розповіла подробиці Галина.

За словами жінки, її брат ніколи не ховався, не виїжджав за кордон, хоча мав на те право.

"Його зловили як злодія. Він живе за місцем прописки і ніколи до цього не отримував повістки. У лютому 2022-го сам замельдувався до військкомату, але тоді йому сказали, що такі вояки їм не потрібні. Сьогодні його одного кілька військових катали між Червоноградом і Сокалем, лікарі визнали його здоровим, навіть не подивившись на виписки з історії хвороби, і без права заїхати додому одного в машині ввечері повезли на полігон до Рівного.

Я розумію, в країні війна і моя родина від неї не ховалась, всіляко підтримуючи військових. Але чому мого брата везуть до війська, як злодія? Хто має за це відповідати? Як людина, яка ще зранку була обмежено придатна, стала абсолютно здоровою під вечір? Чи це хороша мотивація для людей вступати до збройних сили? Мамі навіть не дали можливості з ним поговорити", - підсумувала Галина Чоп.
....
Дивно. На обліку мав би бути, якщо сам пішов в тцк.

Більшість забирають на бпла, дрони, связь, ксп та подібне.
Є айтішникі, яки йдуть  на вогневі посади, тому що хочуть.
Товаришую з айиішником, який навідник спг.  За километр триста виніс редиска - коректувпльника через вікно в будівлі.

На Львівщині представники Червоноградського РТЦК та СП мобілізували обмежено придатного чоловіка, який ніколи не був на військовому обліку.

Play Video

За словами жінки, представники РТЦК та СП перехопили її брата вранці 19 грудня. Попри те, що він мав з собою документи, що є обмежено придатним і ніколи не був на військовому обліку.

"В нього забрали телефон, документи і цілий день катали по комісіям під конвоєм, не даючи навіть змоги зателефонувати родичам і надати лікарям свій діагноз про перенесену важку травму в дитинстві, на підставі чого його було звільнено від проходження військової служби", - розповіла подробиці Галина.

За словами жінки, її брат ніколи не ховався, не виїжджав за кордон, хоча мав на те право.

"Його зловили як злодія. Він живе за місцем прописки і ніколи до цього не отримував повістки. У лютому 2022-го сам замельдувався до військкомату, але тоді йому сказали, що такі вояки їм не потрібні. Сьогодні його одного кілька військових катали між Червоноградом і Сокалем, лікарі визнали його здоровим, навіть не подивившись на виписки з історії хвороби, і без права заїхати додому одного в машині ввечері повезли на полігон до Рівного.

Я розумію, в країні війна і моя родина від неї не ховалась, всіляко підтримуючи військових. Але чому мого брата везуть до війська, як злодія? Хто має за це відповідати? Як людина, яка ще зранку була обмежено придатна, стала абсолютно здоровою під вечір? Чи це хороша мотивація для людей вступати до збройних сили? Мамі навіть не дали можливості з ним поговорити", - підсумувала Галина Чоп.
....

Вони в лютому писали людей на чорновики А4 олівцем з іншого боку. Після того ті списки ніхто й не бачив напевне

ВПО ставали на облік і їх забували навічно до кінця 22-го року. А потім вже почали з розумної голови хєрачити облави та повістки

Вони в лютому писали людей на чорновики А4 олівцем з іншого боку. Після того ті списки ніхто й не бачив напевне

ВПО ставали на облік і їх забували навічно до кінця 22-го року. А потім вже почали з розумної голови хєрачити облави та повістки

А які в нього тоді документи, що він обмежено придатний?
Дичина якась

Play Video

....
Якщо обмежено придатний, то на обліку мав бути. Та й від мобілізації обмежена придатність не звільняє, бо придатний, але обмежено. Але оця вся херь з неможливістю надати мед документи звісно неправильна. А сенс катати машину заради однієї людини мені зовсім важко зрозуміти.
Одне діло, коли нас на той же полігон з військоматів десятками автобусів привезли. А тут одного, персонально.

Останнє редагування: 20 грудня 2023 14:39:00 від Kren

А які в нього тоді документи, що він обмежено придатний?
Дичина якась

Напевно довідка 2000 лохматого року.

:weep:

Працівники Державного бюро розслідувань викрили схему ухилення від мобілізації, яку організував керівник одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Запоріжжя.

Джерело: ДБР

Дослівно: "Керівник районного ТЦК та СП та троє його підлеглих надавали військовозобов’язаним повний "пакет послуг" для звільнення від військової служби.

Ухилянтів реєстрували у тому ж районі міста, де розташований військкомат, потім їх ставили на облік та надавали сфальсифіковані медичні документи для проходження ВЛК з подальшим звільненням від військової служби.

За оперативними даними, таким чином за період 2022 – 2023 років ухилились від мобілізації понад 300 осіб. Орієнтовна вартість "послуги" ділків складала 2-3 тисячі доларів США на одну людину".

Деталі: Працівники ДБР провели обшуки за місцями проживання та роботи посадових осіб цього районного ТЦК та СП.

Можливо. Проте.
У лютому 2022-го сам замельдувався до військкомату, але тоді йому сказали, що такі вояки їм не потрібні.

Play Video

настало врємя ахуітельних історій

В мирний час був обмежено, тепер необмежено...

В мирний час був обмежено, тепер необмежено...
Всі чомусь в питанні обмеженої придатності забувають прочитати виділене - обмежено ПРИДАТНИЙ.

обмежено ПРИДАТНИЙ.

Година часу і став необмежений  :D

Цю тему переглядають:

joracheb, Олег і 26 гостей

Повна версія