Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П’яний президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.

І до речі, що там шоколадник, вже вигнав княжицького?
Нагадаю що Княжицький кум Сівковіча, який офіційно є агентом  фсб.
І з яким член партії порошенко зустрічався в Стамбулі в 2020…
Фото і інфа у відкритих доступах…
   
Ну і ягідку на тортик  :-)o

Показати зображення...

У вас немає тортиків а є кусок фейкового гівна.


А ось правда:

Президентською кампанією Петра Порошенка в Сумській області керуватимуть голова обласного осередку партії "УДАР" Сергій Лихман (голова штабу) і колишній перший заступник мера Сум, а нині бізнесмен Микола Трофименко (як довірена особа).
Про це вони повідомили журналістам у середу, передає кореспондент Укрінформу.

"Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що керівником передвиборчого штабу Порошенка на Сумщині буде регіонал Андрій Деркач. Я заявляю, що за нашими спинами немає Андрія Деркача і регіоналів взагалі. Це брудні технології, які намагаються використати проти нас не в перший і не в останній раз", - заявив Лихман.
   
І до речі, що там шоколадник, вже вигнав княжицького?
Нагадаю що Княжицький кум Сівковіча, який офіційно є агентом  фсб.
І з яким член партії порошенко зустрічався в Стамбулі в 2020…
Фото і інфа у відкритих доступах…
в таких випадках ця братія керується залізним принципом : "Петро все робить правильно!"(с). 
   
і віддав агенту фсб деркачу глухівський кар'єр кварцитів, поцикавтеся що це взагалі, тай новінського не обідив
   
в таких випадках ця братія керується залізним принципом : "Петро все робить правильно!"(с). 

Знову брехня. Все пізнається в порівнянні і по ділам.
З ким ви хочете порівняти Порошенка? Зараз краще, як було при Порошенку?

Чому ви втікли в Німеччину з України? А при Порошенку не тікали!
   
Сергій Лихман
серун, Лихман зник безвісті у 2016 році
   
серун, Лихман зник безвісті у 2016 році



Очільник Сумської обласної організації партії УДАР і керівник виборчого штабу Петра Порошенка Сергій Лихман зник 18 травня.
   
Знову брехня. Все пізнається в порівнянні і по ділам.
З ким ви хочете порівняти Порошенка? Зараз краще, як було при Порошенку?

Чому ви втікли в Німеччину з України? А при Порошенку не тікали!
Я відповім. Але лише після того як ти поясниш причину перебування за кордоном двох цісаревичів Порошенків цілком призовного віку. Один з яких ще й "атошник".
   
З ким ви хочете порівняти Порошенка?
з Янукевичем, з хуйлом, з Азіровим, з Мудачуком. Більше ні з ким.
   

Очільник Сумської обласної організації партії УДАР і керівник виборчого штабу Петра Порошенка Сергій Лихман зник 18 травня.

серунчику, коли читаю твої тупі месіджи, враження що десь на прямому без нагляду залишився ноут і якийсь недуже розумний охоронець пише різні несінитниці
   
з Янукевичем, з хуйлом, з Азіровим, з Мудачуком. Більше ні з ким.
Ого, порівняння з хуйлом навіть жирніше ніж у Дубинського. Доречі, він сидить вже 163 день.
   
З мого оточення , більш ніж 90% бачать Петра в буцегарні, а не на посаді президента України.  Порада Петру- Пеця забувай за політику, готуйся відповідати...
   
Знову брехня. Все пізнається в порівнянні і по ділам.
З ким ви хочете порівняти Порошенка? Зараз краще, як було при Порошенку?

Чому ви втікли в Німеччину з України? А при Порошенку не тікали!
і при януковичі не тікали. В Білорусі рай земний. Ти гнида кацапська що попонуєш, капітулювати як Порошенко? Через тиждень обісрався після вводу декількох БТГ.
   
Через тиждень обісрався після вводу декількох БТГ.
Якби ж він знав, що ви тоді були готові вступити в бій, може, і не обісрався б. І пан vkhavr2 не розчехлив калаша. Тому що ж лишалось? На кого сподіватись?
   
Якби ж він знав, що ви тоді були готові вступити в бій, може, і не обісрався б. І пан vkhavr2 не розчехлив калаша. Тому що ж лишалось? На кого сподіватись?
всі тоді обісрались, крім іпаната сергуя. Він вважає Іловайськ і мінську капітуляцію перемогою.
   
всі тоді обісралис
Та так. Тому нема сенсу виділяти персоналії, вірно?
Хоча я б не вживав термін "обісрались". Вірно оцінили перспективи, скоріше.
   
Та так. Тому нема сенсу виділяти персоналії, вірно?
Хоча я б не вживав термін "обісрались". Вірно оцінили перспективи, скоріше.
Все було зроблено правильно, ніхто тему не педалював, тоді була коаліція і бєня не був ворогом владі.  Навіть на виборах 2019 це не було основною темою.
   
Все було зроблено правильно, ніхто тему не педалював, тоді була коаліція і бєня не був ворогом владі.  Навіть на виборах 2019 це не було основною темою.
Ну тоді дивно, хто замість вас написав оцю репліку "капітулювати як Порошенко? Через тиждень обісрався після вводу декількох БТГ."?
Хіба що "капітулювати і обісратись" це, з вашої логіки "все було зроблено правильно ", і логіка ця нівроку оригінальна.
   
А хто ж це там з цигаркою сидить?   :pooh_lol:
ось його анфас. Сучара, втік на  болота

   
Ну тоді дивно, хто замість вас написав оцю репліку "капітулювати як Порошенко? Через тиждень обісрався після вводу декількох БТГ."?
Хіба що "капітулювати і обісратись" це, з вашої логіки "все було зроблено правильно ", і логіка ця нівроку оригінальна.
як і більшість, ви звикли до "полная і бєзоговорочная капітуляція". А офіційне визнання втрати суверенітету над частиною Донбасу була вимушеною і єдино можливою дією. І я б не торкався цього , якби свинота не пащекувала з невдач України на цьому етапі.
   
А офіційне визнання втрати суверенітету над частиною Донбасу була вимушеною і єдино можливою дією.
Ну ок, надалі знатиму, що дієслово "обісратись" в вашому лексиконі має схвальне і позитивне звучання.
Єдино можлива в тих обставинах дія - це і є обісратись, якщо її, дію, зробив клятий порошенко. Якщо хтось інший - це вже мудрість і державництво.
   
Ну ок, надалі знатиму, що дієслово "обісратись" в вашому лексиконі має схвальне і позитивне звучання.
Єдино можлива в тих обставинах дія - це і є обісратись, якщо її, дію, зробив клятий порошенко. Якщо хтось інший - це вже мудрість і державництво.
бачу що ми розмовляємо різними мовами. Постійна ейфорія свиноти від нинішніх проблем України змушує нагадати їм, що їхній лідер в набагато простіших умовах мав більші невдачі. Я про них не писав тоді, а тепер то вже ні на що не впливає. А от ваша нинішня писанина погіршує обороноздатність.
   
 Я ось дивлюся, ЗЕ.лупонь вже підіймає історіїї майже 30-тирічної давнини. Якісь там фейки  про " времена далёкие, теперь почти былинные, когда срока огромные слились в этапы длинные".  Вже навіть Погребінського  витащили, а де Карасьов-бородавочник? До чого тут порох? А де ЗЕ.ля вистрибає в лазні перед голими Януковичем та Ведмедєвим? Забули.... ви смішні вже. Не буде бубочка Презом. B-)
   
Я ось дивлюся, ЗЕ.лупонь вже підіймає історіїї майже 30-тирічної давнини. Якісь там фейки  про " времена далёкие, теперь почти былинные, когда срока огромные слились в этапы длинные".  Вже навіть Погребінського  витащили, а де Карасьов-бородавочник? До чого тут порох? А де ЗЕ.ля вистрибає в лазні перед голими Януковичем та Ведмедєвим? Забули.... ви смішні вже. Не буде бубочка Презом. B-)
Зрозуміло що не буде, презом буде фаховий та досвідченний хозяйствєннік Єрмак, он він вже є найвпливовішою людиною світу, після баби навального B-)
   
Я ось дивлюся, ЗЕ.лупонь вже підіймає історіїї майже 30-тирічної давнини. Якісь там фейки  про " времена далёкие, теперь почти былинные, когда срока огромные слились в этапы длинные".  Вже навіть Погребінського  витащили, а де Карасьов-бородавочник? До чого тут порох? А де ЗЕ.ля вистрибає в лазні перед голими Януковичем та Ведмедєвим? Забули.... ви смішні вже. Не буде бубочка Презом. B-)


Не буде. Буде Юля...  :love:
   
З мого оточення , більш ніж 90% бачать Петра в буцегарні, а не на посаді президента України.  Порада Петру- Пеця забувай за політику, готуйся відповідати...
А в буцегарні вже 164 день сидить Дубинський, який хотів відправити туди Пороха і для цього публічно висунув проти нього фальшиві звинувачення у держзраді.
   
Я ось дивлюся, ЗЕ.лупонь вже підіймає історіїї майже 30-тирічної давнини. Якісь там фейки  про " времена далёкие, теперь почти былинные, когда срока огромные слились в этапы длинные".  Вже навіть Погребінського  витащили, а де Карасьов-бородавочник? До чого тут порох? А де ЗЕ.ля вистрибає в лазні перед голими Януковичем та Ведмедєвим? Забули.... ви смішні вже. Не буде бубочка Презом. B-)
брели... :shuffle:
Из того что бубочка не будет презом из Педро през автоматом не получаецца. Имхо так. 8-)
   
Не набридло?
Війна йде...
Свині з+++ли, як не створювати свій фонтан лайна на противагу їхньому, то лишиться тільки свинячий, а це зазіхання на плюрализм :X
   
З мого оточення , більш ніж 90% бачать Петра в буцегарні, а не на посаді президента України.  Порада Петру- Пеця забувай за політику, готуйся відповідати...
так, відповідати за вибори і допущення зелених ригоаналів до влади під час війни
   
А в буцегарні вже 164 день сидить Дубинський, який хотів відправити туди Пороха і для цього публічно висунув проти нього фальшиві звинувачення у держзраді.
тому всі розумні мироські повтікали до німців
   
"Кримінал" проти Пороха вийшов на зелений слід. Мочи їх, Зєля  :laugh:
   
тому всі розумні мироські повтікали до німців
а русскіє - до Лондона
але руссскіє в лондонах ольгердів не переймають
   
Не буде. Буде Юля...  :love:
І її "чесні" послідовники :)
   
Те, що Порошенко --Чічіков , давно і всім відомо.

Замість висловлювати власну думку,
покидьки намагаються розписуватись за інших,
ну як тут шановний Вело за всіх.

Причина цього давно відома:
кожен московський холуй ясно усвідомлює,
що сам він просто шмат лайна
думка якого нічого не значить.
От і преться розписуватись за інших.
   
Ну то давай ту експертизу, яка визнала їх неавтентичними. Дурником прикидаєшся?
В цивілізованих країнах, у тому числі в Німеччині,
доведення вини, це задача звинувачення.

В офісі ж ФСБ, з якого сюди пише шановна Myroslava,
як бачимо, як це було і раніше завжди,
доводити свою невинність має звинувачений.



   
бачу що ми розмовляємо різними мовами. Постійна ейфорія свиноти від нинішніх проблем України змушує нагадати їм, що їхній лідер в набагато простіших умовах мав більші невдачі. Я про них не писав тоді, а тепер то вже ні на що не впливає. А от ваша нинішня писанина погіршує обороноздатність.
я голосував на виборах за Порошенка і підтримував його політичну силу
24.02.2022, маючи проблеми із здоровʼям, я пішов у ЗСУ і зараз служу в стрілецькій роті
дуже дякую тобі, український патріоте, за те що ти обізвав мене «свинотою», і користуючись нагодою, покращив мою особисту мотивацію захищати тебе від кацапів, поки ти сидиш на зручному дивані
   
В офісі ж ФСБ, з якого сюди пише шановна Myroslava,
як бачимо, як це було і раніше завжди,
доводити свою невинність має звинувачений.
В центральному офісі ФСБ, з якого зараз пише Франчук, всі такі глупі як він чи через одного?
Повторю ще раз запитання.
Когось (наприклад, працюючого з дітьми, хореографом, тренером у спортивній секції тощо) звинувачено у педофілії. Неважливо - справедливо чи несправедливо, але є свідчення очевидців і певні серйозні факти.
Якщо той "хтось" має хоч краплину гідності та самоповаги, чи полізе він тренувати дітей далі - поки з нього у той чи інший спосіб не знято тяжке і ганебне звинувачення?
Питання риторичне. І звісно не для "середнього розуму" франчуків.
   
я голосував на виборах за Порошенка і підтримував його політичну силу
24.02.2022, маючи проблеми із здоровʼям, я пішов у ЗСУ і зараз служу в стрілецькій роті
дуже дякую тобі, український патріоте, за те що ти обізвав мене «свинотою», і користуючись нагодою, покращив мою особисту мотивацію захищати тебе від кацапів, поки ти сидиш на зручному дивані
а ви спробуйте поглянути на цей момент іншим поглядом, без образ і неупередженості
хіба мало люду сьогодні на фронті, які категорично не сприймають вашого "порошенка" в якості президента своєї країни?
хіба мало з них віддали свої життя за Україну?
Наприклад,  Да Вінчі - Дмитро Коцюбайло.
Якими "лагідними" епітетами на цьому форумі нагороджують опонентів прихильники Петро ?
Почасти набагато гірше ніж просто "свинота", яка виявилася такою образливою для вас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія