Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вражає, наскільки "Батьківщина" втратила інстинкт самозбереження. :X

Вони, як баба-яга, завжди проти. Колись Іран вигнав США, СССР тому обрадувалось, а ті взяли і радників і СССР порізали))))

До чого це я? Не завжди те, що погано твоєму ворогу добре тобі.

БЮТ намагається педалювати теми які є важкі і аби проти Порошенка. Навіть не задумовуючись якщо прийде до влади йому треба буде діяти як діє Порошенко. РФ винищить їх бо їй Україна не потрібна.

Приклад Земельна реформа, потрібні гроші, і гроші прийдеться так само брати з земельної реформи, запустити ринок землі, але на конюктурі грає БЮТ на лякалках для селян. Але це шкода для держави і БЮТ так само прийдеться це впроваджувати.

І так багато тем... Наче працюють на РФ і хочуть знищити державу...

Що немає відчуття коли є державні інтереси ?
   
А що до корупційного суду? Його треба, але він також сприятиме нестабільності держави, і втрати керованості. Вразі якщо БЮТ в улади, йому прийдеться цей суд ліквідовувати але частина потеніційної еліти вже буде втрачено.
   
Наче працюють на РФ і хочуть знищити державу...

Це відповідь на всю діяльність Косатої.
   
Баба Юля входить в образ. Зациніть потяг до роскоші на тлі "зубажіння" та "гінациду"





   
Наче працюють на РФ і хочуть знищити державу...
Блим-блим очима на дату посту і не можу повірити - сьогодні.
Якщо б то було написано 10 років назад, то не здивувалась би. Але сьогодні?  Ви тільки тепер прозріли?
   
Останній шанс і йдуть ва-банк
   
Їхнє "самозбережння" в кремлівських грошах. Завжди знайдеться готове продати неньку за 30 срібних.
   
Баба Юля входить в образ. Зациніть потяг до роскоші на тлі "зубажіння" та "гінациду"

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

А де розкладачка?
А взагалі, несмак повний. З бруду у княз*я - таке враження. Недалеко від смаку Пшонки відійшли. (td)
   
А де розкладачка?
А взагалі, несмак повний. З бруду у княз*я - таке враження. Недалеко від смаку Пшонки відійшли. (td)
В радянському стилі...
   
В радянському стилі...

Не скажіть. Отой буфет праворуч і стінка позаду вони, дуже гармонують. І Ікони, ікони... Чи вони набожність хочуть показати, чи коштовними іконами хизуються?
   
Вони, як баба-яга, завжди проти. Колись Іран вигнав США, СССР тому обрадувалось, а ті взяли і радників і СССР порізали))))

До чого це я? Не завжди те, що погано твоєму ворогу добре тобі.

БЮТ намагається педалювати теми які є важкі і аби проти Порошенка. Навіть не задумовуючись якщо прийде до влади йому треба буде діяти як діє Порошенко. РФ винищить їх бо їй Україна не потрібна.

Приклад Земельна реформа, потрібні гроші, і гроші прийдеться так само брати з земельної реформи, запустити ринок землі, але на конюктурі грає БЮТ на лякалках для селян. Але це шкода для держави і БЮТ так само прийдеться це впроваджувати.

І так багато тем... Наче працюють на РФ і хочуть знищити державу...

Що немає відчуття коли є державні інтереси ?
Избирателям Вагини пофиг - во времена премьерства своего она топила за рынок земли, сейчас топит против - но ее адептам это побарабану.
   
Хто всі ці люди?

Це вони хочуть керувати Україною? 

І дійсно, декорації у цього шоу погані - не сучасні, повний несмак, якась нуворішивщина.

І прапор здивував - юльки стільки стібались з Ющенка і прапора, що в цій "гламурні-будуарній" сцені, могли обійтись і без нашого прапора в повний розмір.

Вистачило б і маленького прапорця на столі. Хоча.. Не місце нашому прапору і там, серед якихось дивних фігурок.
   
Давненько вы в очереди в Привате среди пенсов не стояли :)))))))))))))
А вы постойте и поймете. что только Юлька сможет стать следующим президентом :)))))))))))))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія