Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вымогательство с наших стариков- мобильной связью :(

Водофон в месяц доход 1 млрд 200 миллионов  ;o
   
Бред ватника украиноязычного.

 20 лет платили за исползуемое время, за минуты а потом такие как вы инвалиды подставил жопу и стали раком. А нас же нормальных меньшинство ...
Вас, "нормальных", меньшинство, это правда. Но реальность любых операторов связи (да и любых сетей) - огромные затраты на операционную деятельность (техподдержка пользователей, зарплаты бухгалтерам, юристам,линейному персоналу, электроэнергия для станций) и практически нулевые затраты на сам контент. Именно поэтому в мире платят абонплату за подключение к газу, водопроводу, ээ, интернету и связи, конечно. И зачастую абонка превышает стоимость потребленного товара и это нормально
   
кстати про абонплату ни в одном пакете нет речи !

Там речь идет об оплате за времени ,  ЗА ВРЕМЯ указано !


Ну так и кто после этого прав ?

Останнє редагування: 18 травня 2019 17:44:07 від Сметана
   
Базові станції, дата-центри, та іншу інфраструктуру мобільного оператора, розгортати тільки в дні коли «зубожілий» хоче подзвонити? В інші дні її демонтувати бо за нею ніхто не платить?

Теж саме з водою та каналізацією. Водогони потребують постійний підтримки, а не тільки тоді коли кран відкриваєш.

Або за комунальні послуги - ліфтом я користуються 2 хвилини на день, або годину ні місяць, тому буду платити комуналку за ліфт тільки за годину що користувався, а не суму за весь місяць.
Де то зубажільцям, особливо ускомірно-скисломозгим, допетрати?  :)
   
Ну что притихли умники, кто прав ??

За абонплату операторы не берут, нет такого упоминания, берут деньги за время которое сами нам устанавливают, мы сами не можем его выбирать. Бери и все, как им хочется.

1 млрд 200 миллионов в месяц по моим скромным подсчетам один оператор

Супер прибыль при минимальных затратах,  десяток миллионов от силы

Некому в Украине пощетать  :-G
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

Ну что притихли умники, кто прав ??

За абонплату операторы не берут, нет такого упоминания, берут деньги за время которое сами нам устанавливают, мы сами не можем его выбирать. Бери и все, как им хочется.

1 млрд 200 миллионов в месяц по моим скромным подсчетам один оператор

Супер прибыль при минимальных затратах,  десяток миллионов от силы
Некому в Украине пощетать  :-G

Довбень, десяток міліонів в місяць це тільки можливо фонд заробітної плати, щоб всю цю мережу обслуговувати.
   
Довбень, десяток міліонів в місяць це тільки можливо фонд заробітної плати, щоб всю цю мережу обслуговувати.

в мережи дежурных пять операторов в одном месте и все !

Вышку вижу там месяцами никто не подходит.

Ну пусть 100 миллионов в месяц, а 1 млрд 100 миллионов это шо ?
   
сеньор Сметана - коммуняка? Ничего, что оператору надо заплатить миллиарды за частоты, электроэенергию потребляют все базовые станции регулярно, оборудование купить за доллары, зарплату персоналу платить необходимо ежемесячно, налоги ... а вот оплачивать услуги пан Сметана хочет по копеечке ...
О как верно вы выбрали объект заботы. Не стыдно?
   
в мережи дежурных пять операторов в одном месте и все !

Вышку вижу там месяцами никто не подходит.

Ну пусть 100 миллионов в месяц, а 1 млрд 100 миллионов это шо ?
Ну нельзя же быть таким тупым? Все данные в открытом доступе. Из вала в 13 млрд - чистыми меньше двух
https://tech.liga.net/telecom/novosti/plyus-dohod-minus-klienty-vodafone-ukraina-otchitalsya-za-2018-god
https://www.vodafone.ua/images/files/povidmlennya-pro-provedennya-zagalnih-zboriv-2503.pdf
   
так є в європі, а україна нажаль вибрала кацапську модель
а як по іншому, якщо жлобостар и ватафон то кацапи?
   
Ох і плющить зубожілих! Пишіть листи і надсилайте укрпоштою! Або купіть хвилини на скайп і телефонуйте.
   
так є в європі, а україна нажаль вибрала кацапську модель
Шо в Європі? В Європі тарифи в рази більше
   
Мобильная связь- вся Украина молчит, нет политиков и юристов  :S
Молчит антимонопольный комитет  ;o

Раньше было так, купил нужное время для звонков и разговоров и можешь им распоряжаться на свое усмотрение, можешь его израсходовать за неделю а можешь на год. А теперь вымогают платить каждый месяц, и не зависимо от того сколько бабушке нужно звонков в месяц, два звонка или двадцать. Это как в магазине, вам нужно сто грамм а они вам - платите за килограмм, остальное пропадет, выкиньте, а потом опять купите у нас вместо сто грамм килограмм. Главное что у бабушки был пакет которым она распоряжалась сама. Купила карточку, пополнила с нее когда надо, и ей хватала минимум на пол года. А потом без ее воли ее перевели на ежемесячную уплату 60 гр, кстати услуга которая была в начале добровольной для потребителя.

Ну это же явный беспредел торговлей связью, услугой. Это торговля в которой покупатель не прав, бес прав решать и выбирать. У нас вы можете купить столько сколь мы вам скажем, а если нет то идите гуляйте ... :(

Я уже думал чи в суд подать, ..или куда ?? Есть ли варианты ?

скажу так.  в мене вартість 3.5$ за 750 хв на пох куда звонити по Україні і 7 гектар інтернету це дуже дешево.
А те що манюпас сциться 60 гривень за звязок заплатит в місяць це проблеми манюпаса.  я пля кави в день на більше грошей  випиваю ....
   
Ну нельзя же быть таким тупым? Все данные в открытом доступе. Из вала в 13 млрд - чистыми меньше двух
https://tech.liga.net/telecom/novosti/plyus-dohod-minus-klienty-vodafone-ukraina-otchitalsya-za-2018-god
https://www.vodafone.ua/images/files/povidmlennya-pro-provedennya-zagalnih-zboriv-2503.pdf

нельзя ж быть таким тупым, я писал в месяц и посчитал сам , а вы мене туда ... B-)
   
скажу так.  в мене вартість 3.5$ за 750 хв на пох куда звонити по Україні і 7 гектар інтернету це дуже дешево.
А те що манюпас сциться 60 гривень за звязок заплатит в місяць це проблеми манюпаса.  я пля кави в день на більше грошей  випиваю ....
7 га нету? ніщєброд!
   
скажу так.  в мене вартість 3.5$ за 750 хв на пох куда звонити по Україні і 7 гектар інтернету це дуже дешево.
В мене 600 хв +12 Gb = £15. В 5 разів дорожче.
   
В мене 600 хв +12 Gb = £15. В 5 разів дорожче.

Ну так в Англії і пенсії в рази  більші, як в українських пенсів...
   
та вже зробили б якийсь малий тариф викл. для пенсів, у яких мінімальна пенсія, з реєстрацією по пенсійному
   
та вже зробили б якийсь малий тариф викл. для пенсів, у яких мінімальна пенсія, з реєстрацією по пенсійному
:facepalm:
   
та вже зробили б якийсь малий тариф викл. для пенсів, у яких мінімальна пенсія, з реєстрацією по пенсійному

речь о том шо нас лишили права покупать время разговора, минуты и заставили платить ежемесячно независимо от того что мы истратили, потребили, и что у нас осталось , и не один баран против этого не протестует, общество потенциальных холопов, стадо  :(   
   
Хтось її заставляє користуватись послугами мобільного? Це все добровільно.
   
Хтось її заставляє користуватись послугами мобільного? Це все добровільно.

та шо ж вы такие приторможенные ?

я купил время, минуты, а мне говорят если вы не использовали за месяц то ваши деньги пропали и покупайте заново, еще

Это нормально для Вас ?     ЛЮДИ вы шо ?  :S
   
Ну так в Англії і пенсії в рази  більші, як в українських пенсів...
До чого тут пенсії  :facepalm: В Англії і субсидій нема взагалі, а за хату треба комуналку + податок фунтів 300-400 віддати, а пенсія від держави 600. За 200 на місяць спробуй вижити. Експерти  :facepalm: Нема бабла - мобілка не треба.
   
та вже зробили б якийсь малий тариф викл. для пенсів, у яких мінімальна пенсія, з реєстрацією по пенсійному
Ну так будуй (те) вишки, встановлюй (те) жалізо, набирайте персонал і вперед.
   
До чого тут пенсії  :facepalm: В Англії і субсидій нема взагалі, а за хату треба комуналку + податок фунтів 300-400 віддати, а пенсія від держави 600. За 200 на місяць спробуй вижити. Експерти  :facepalm: Нема бабла - мобілка не треба.

Ну правильно, все життя  людина пропрацювала,  а на мобілку не заробила  , на газове опалення на заробила, і на толкові ліки також...   без допомоги дітей- життя напівбомжа забезпечено  :facepalm:
   
Ну правильно, все життя  людина пропрацювала,  а на мобілку не заробила  , на газове опалення на заробила, і на толкові ліки також...   без допомоги дітей- життя напівбомжа забезпечено
:facepalm: "пропрацювати" і "заробити" - це два різні поняття. Про газове опалення взагалі смішно, кожен пенс хоче опалювати 100 квадратів до +26 бо звик.
   
Ну правильно, все життя  людина пропрацювала,  а на мобілку не заробила  , на газове опалення на заробила, і на толкові ліки також...   без допомоги дітей- життя напівбомжа забезпечено  :facepalm:

ну,якщо все життя людина пропрацювала - має все бути на старість ,чи вона безкоштовно працювала?
   
:facepalm: "пропрацювати" і "заробити" - це два різні поняття. Про газове опалення взагалі смішно, кожен пенс хоче опалювати 100 квадратів до +26 бо звик.

Ти почекай, Фома, трохи....  це твої батьки ще не є пенсіонерами  і на додаток до зарплатні кабанчиків забивають і розсадою торгують...   пізніше інакше заспіваєш, якщо в країні нічого не зміниться  :D
   
Ти почекай, Фома, трохи....  це твої батьки ще не є пенсіонерами  і на додаток до зарплатні кабанчиків забивають і розсадою торгують...   пізніше інакше заспіваєш, якщо в країні нічого не зміниться
Це такий висер на основі чого зроблено??? Які кабанчики, яка розсада  :facepalm:
   
Сметана  +100500

мне например в сигнализацию нужна симка, в жпс трекер, в часы...
за*бываешься по 100 грн за каждую симку платить ни за что

мою симку с*ки вообще без спроса с минимального тарифа 35 или не знаю сколько там было контракт, перевили на 150 грн в мес без моего спроса  8-:
для этих целей есть другие тарифы - Iot (интернет вещей), есть и у киевстара и водафона
   
речь о том шо нас лишили права покупать время разговора, минуты и заставили платить ежемесячно независимо от того что мы истратили, потребили, и что у нас осталось , и не один баран против этого не протестует, общество потенциальных холопов, стадо  :( 
Ви хочете купити ікру з лосося за ціною лосося. І щоб вона була солона, готова до вживання і в окремій банці.
Але за гуртовою ціною сирої риби
Так не буває
Ну зроблять похвилинну тарифікацію 20 гр/хвилину
Стане дешевше?
   
Ви хочете купити ікру з лосося за ціною лосося. І щоб вона була солона, готова до вживання і в окремій банці.
Але за гуртовою ціною сирої риби
Так не буває
Ну зроблять похвилинну тарифікацію 20 гр/хвилину
Стане дешевше?

так я распоряжаюсь сам по счетчику, ..так давайте за свет и воду платить типа как абон плату, они установят нам по максимуму на свое усмотрение  ...

Они же все равно заставляют нас платить ежемесячно за время которое у нас постоянно пропадает без учета. Это все равно как плати за свет который ты не потребил. Я купил время, минуты, а мне говорят если вы не использовали за месяц то ваши деньги пропали и покупайте заново, если хотите с нами иметь дело. Это вымогательство и нарушение прав потребителя.
А мы как стадо баранов не задумываясь , шоб не морочить голову привыкли ...
   
так я распоряжаюсь сам по счетчику, ..так давайте за свет и воду платить типа как абон плату, они установят нам по максимуму на свое усмотрение  ...

Они же все равно заставляют нас платить ежемесячно за время которое у нас постоянно пропадает без учета. Это все равно как плати за свет который ты не потребил. Я купил время, минуты, а мне говорят если вы не использовали за месяц то ваши деньги пропали и покупайте заново, если хотите с нами иметь дело. Это вымогательство и нарушение прав потребителя.
А мы как стадо баранов не задумываясь , шоб не морочить голову привыкли ...
:facepalm:
ІДІТЬ  НА ЙУХ! Чого доброго, оператори  так зроблять, начитавшись вашої маячні
   
А мы как стадо баранов не задумываясь

Б-г-г , а чого - як ..?

Супроти мобільного пастуха , і я , хто на ХеВеЗе їздить і хто джіпом рулює - усі однакові і більшість , у першу чергу , психологічно залежна .
Такшо - стриг і стригтиме вовну із усіх . І з слухняних і з невдоволених . )))
   
сеньор Сметана - коммуняка? Ничего, что оператору надо заплатить миллиарды за частоты, электроэенергию потребляют все базовые станции регулярно, оборудование купить за доллары, зарплату персоналу платить необходимо ежемесячно, налоги ... а вот оплачивать услуги пан Сметана хочет по копеечке ...

А нічого що власникам магазинів треба платити утримання, аренди, податки, електрику, опалення? Дайош абонентську плату за магазин? 100 грн в день - входить дві буханки хліба, пакет молока, пляшка пива, пачка цигарок... Не палите? А кого це обходить? Он в маркетах на раз і по 200 і по 300 грн лишають... Правильно я міркую?
   
А нічого що власникам магазинів треба платити утримання, аренди, податки, електрику, опалення? Дайош абонентську плату за магазин? 100 грн в день - входить дві буханки хліба, пакет молока, пляшка пива, пачка цигарок... Не палите? А кого це обходить? Он в маркетах на раз і по 200 і по 300 грн лишають... Правильно я міркую?
сравнил хрен с пальцем, абсолютно разный уровень. Магазины, кстати, не могут ввести абоплату и поэтому банкротятся постоянно
   
Оце собі нагадала, що 15 років тому платила з похвилинною тарифікацією більше, ніж зараз.
Забули за тарифи 5 гривень на хвилину, тарифікацію вхідних при доларі 5? Зараз шара реально, навіть на дорогих пакетах
Якщо зроблять безкоштовно, зубожілики певно будуть вимагати доплачувати, бо вони повітря пистежом трясуть, вітер виробляють

Справа не в грошах а в методах. Як на мене - хай буде і по 3 чи 5 грн за хвилину - менше будуть відволікати пустою балаканиною. Але має бути можливість вибрати те що реально потрібно, і оплачувати послуги які реально спожив. Мене ситуація 10 років тому цілком влаштовувала.

Що ще реально бісить - ці платні дзвінки на хитрі номери по 100500 грн за хвилину і платні СМСки без попередження скільки вони вартують. В мене колись в кишені випадково набрався якийсь короткий номер - з'їло всі гроші, добре що мало на рахунку було  :X Раз переслав на сайт номер СМСкою типу для ідентифікації що я не робот, так мені непомітно без попередження підключило якусь платну послугу по 10 грн і день, дізнався аж коли скінчилися гроші, прийшла СМС що бракує на цю послугу грошей. З того часу більше 5-10 грн на рахунку не тримаю принципово. Ну і спам від Київстара дістає...
   
сравнил хрен с пальцем, абсолютно разный уровень. Магазины, кстати, не могут ввести абоплату и поэтому банкротятся постоянно

Конкретизуйте принципові відмінності.
   
Виття зубожіликів

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія