Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воно недієспроможне.(**Примітка модератора. 28.01.22 Тривожні думки після перегляду новин)

Re: В країні  паніка!!!!

за такой заголовок темы надо наказывать.
а скоро будут расстреливать наверно.
+
   
Re: Вы тут вообще мужики?

Кхм... Смелые козаки, бьющиеся в истериках, вас ещё не захватили?
   
Re: В країні  паніка!!!!

за такой заголовок темы надо наказывать.
а скоро будут расстреливать наверно.

Та ладна ... Сьгодні субота - ніякой юхні не буде, :-)o
 тем на фупі  головний :
про то що всі паникуют валом ,
прзедент весь світ  по хамскі заспоюває ... Навіть німцям підгавкнув.
Декілька разів украінців кличе до спокою..
Хамло ара нахомів..


Явно чогось не вистає - точно сцуко паніки..

Тому паніка. Істерика і соплі.. :weep:




Останнє редагування: 29 січня 2022 08:39:45 від Аeternitas
   
Re: Останні мирні дні

Як плануєте провести?

Показати зображення...
мовнык писяить
   
Re: Останні мирні дні

б & ї :D
   
Re: Останні мирні дні

 :facepalm1: Босха чи Шемякіна ще притягніть
   
Re: Останні мирні дні

Ї хто тут розганяє паніку?

Війна або мир
Марта [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]   28 січня 2022 19:16:07IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net

Опитування
Я обираю
Всього проголосувало: 58

Жодних поступок від України-відкрите вторгнення-допомога від світу+лендліз-гаряча війна з невизначеним результатом     49  85%
Нехай ярмак з бубочкою усьо розрулять як хочуть-прямі переговори-ОРДЛО в Україні-сепари в Раді-позаблоковий статус-мир-дружба-жувачка     9      16%

Що робити Україні
Potato [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]   cьогодні в 01:25 IP/Host: ---.ranch.volia.net

Опитування
 Всього проголосувало: 25

Нормандія в найгіршому варіанті.
Автономія захоплених територій в складі України.
Власна влада, озброєні формування,  повноцінна участь громадян автономій  в Українських виборах.
Питання Криму не піднімається взагалі     0      0%

Війна     25     100%
   
Re: В країні  паніка!!!!

Замовив 10 літрів спирту. Отримав на НП.
   
Re: Вы тут вообще мужики?

Вата,яка просрала своє місто, ще українців чомусь вчити намагається :facepalm1:
[ua]
   
Тому вже є конституційні підстави.
   
Re: Вы тут вообще мужики?

Не факт що просрала. Може для нього все навпаки.
Юрий Витальевич, вы? В гриме вас не узнал. Или ранний Пётр Алексеевич. :laugh:
   
Re: Воно недієспроможне.

Тому вже є конституційні підстави.

Ты за немедленное военное освобождение ОРДЛО от сепаратистов и россиян?
   
Re: Воно недієспроможне.

   
Re: Воно недієспроможне.

 Все на баррикады!!!
 Волька, ты лидером будешь. Придется раскошелиться на бензин до Киева.
   
Re: Останні мирні дні

Як я бачу тут превалює думка, що краще огризком але в нато, ніж з територією але нейтральна.....
круто мислите панове
   
Re: Останні мирні дні

не панiкуй
Та деж не панікувати, як ВСЬО ПРОПАЛА!!!!
   
Re: Воно недієспроможне.

Все на баррикады!!!
Алкаши всех стран на баррикады .
   
Re: Останні мирні дні

Як я бачу тут превалює думка, що краще огризком але в нато, ніж з територією але нейтральна.....
круто мислите панове

Ми вже й так огризок. І території нам ніхто не поверне. А значить до біса ці всі панькання з росією.

Інше питання що нато нічим не поможе.
   
Re: Воно недієспроможне.

Re: Вы тут вообще мужики?

Юрий Витальевич, вы? В гриме вас не узнал. Или ранний Пётр Алексеевич. :laugh:
:love:
   
Re: Вы тут вообще мужики?

:love:
Даже так? ;o
   
Re: Останні мирні дні

Як я бачу тут превалює думка, що краще огризком але в нато, ніж з територією але нейтральна....
Мураев ?
И со всеми в мире и нейтральная, это утопия для лохов, чтобы разоружились .
Інше питання що нато нічим не поможе.
И поэтому оружие начали дарить настоящие союзники .
   
Re: Останні мирні дні

Потато, осторожней с высказываниями - мысль материальна.
   
Re: Останні мирні дні

 Да, следует наконец-то осознать: нам 3,14 здец. Выдохнуть, собрать все ценное(жену можно оставить) и спокойно и взвешенно свалить. [ua]
   
Re: Останні мирні дні

Да, следует наконец-то осознать: нам 3,14 здец. Выдохнуть, собрать все ценное(жену можно оставить) и спокойно и взвешенно свалить. [ua]

в мене одинь дядько сьогодні так...
   
Re: Воно недієспроможне.

Все на баррикады!!!
 Волька, ты лидером будешь. Придется раскошелиться на бензин до Киева.
========================================
 Ти ж не дурень,Андрюша, чому тоді корчиш з себе придурка? Ти там де зараз? У Горлівці,мабуть,як я зрозумів? Ну так є шанс- ВСУ тебе звільнять. Чи ти не бажаєш? :D
   
Re: Воно недієспроможне.

========================================
 Ти ж не дурень,Андрюша, чому тоді корчиш з себе придурка? Ти там де зараз? У Горлівці,мабуть,як я зрозумів? Ну так є шанс- ВСУ тебе звільнять. Чи ти не бажаєш? :D
Вольфганг, во-первых я в Донецке. Во-вторых Петро говорил, что военного решения нет. А он ошибаться не может. Он же божество. Почти. Или уже не почти?
 И главное: а на хера тогда нас слили?
   
Re: Воно недієспроможне.

Все на баррикады!!!
 Волька, ты лидером будешь. Придется раскошелиться на бензин до Киева.
Ендрю, їдь до Києва рятувати недієспроможного соплемінника.
   
Re: Воно недієспроможне.

========================================
 Ти ж не дурень,Андрюша, чому тоді корчиш з себе придурка? Ти там де зараз? У Горлівці,мабуть,як я зрозумів? Ну так є шанс- ВСУ тебе звільнять. Чи ти не бажаєш? :D

Данецкий абдраченець :(
   
Re: Воно недієспроможне.

Вольфганг, во-первых я в Донецке. Во-вторых Петро говорил, что военного решения нет. А он ошибаться не может. Он же божество. Почти. Или уже не почти?
 И главное: а на хера тогда нас слили?
Тому що данецкіє люди ідіоти , шукали примарного журавля в небі .
   
Re: Воно недієспроможне.

Ендрю, їдь до Києва рятувати соплемінника.
Да ну. После пламенного Вольки уже все. Вольфганг наш Троцкий! Во!
   
Re: Воно недієспроможне.

Тому що данецкіє люди ідіоти , шукали примарного журавля в небі .
Ну да. А решта козаченьок трусливі та продажні пацюки. І нема на те ладу.
   
Re: Воно недієспроможне.

Вольфганг, во-первых я в Донецке. Во-вторых Петро говорил, что военного решения нет. А он ошибаться не может. Он же божество. Почти. Или уже не почти?
 И главное: а на хера тогда нас слили?
----------------------------------------------------------------
 Ну, во-первых: военное решение есть, но политики такого не говорят, адже Х...йло что-то там вякает " за мир", другие правда говорят,что надо нападать. С Донбассом, военное решение есть, ценою крупномасштабной войны с Хуйлом. Пока нам было это не выгодно. Не хватало еще сил. Да и сейчас все же не хватает, но шанс как ни странно,появился.

 Во-вторых, значительная часть вашего населения очень враждебна к Украине, а пара миллионов совершенно враждебной ваты нам,откровенно, сейчас И НАХ НЕ НАДО. Будем честными. А то вы с нашими холопами ЗЕлеными навыбираете,що киздец.

 В третих, Донецк можно было в принципе даже взять. А дальше б...его кацапы окружили бы, расхерачили в развалины по своей как раз натуре, обвинили бы во всем ВСУ, типО, вас спасли, кучи жертв, не поймёшь кто виноват, фрау Риббентроп с Обамою еще бы нас бы и обвинили со всеми вытекающими.  А ты б, если бы и уцелел с этой бойне (а у тебя,может быть семья есть), пошел бы солнцем палимый, ветром гонимый, либо в какие -то кацапские епеня на 10 000 рупь в месяц, либо в Украину в село П...здюки, если бы хватило на разваленный дом.

И скажи,что я не прав?
   
Re: Воно недієспроможне.

Ну так є шанс- ВСУ тебе звільнять.
Ты за немедленное военное освобождение ОРДЛО от сепаратистов и россиян?
   
Re: Воно недієспроможне.

----------------------------------------------------------------
 Ну, во-первых: военное решение есть, но политики такого не говорят, адже Х...йло что-то там вякает " за мир", другие правда говорят,что надо нападать. С Донбассом, военное решение есть, ценою крупномасштабной войны с Хуйлом. Пока нам было это не выгодно. Не хватало еще сил. Да и сейчас все же не хватает, но шанс как ни странно,появился.

 Во-вторых, значительная часть вашего населения очень враждебна к Украине, а пара миллионов совершенно враждебной ваты нам,откровенно, сейчас И НАХ НЕ НАДО. Будем честными. А то вы с нашими холопами ЗЕлеными навыбираете,що киздец.

 В третих, Донецк можно было в принципе даже взять. А дальше б...его кацапы окружили бы, расхерачили в развалины по своей как раз натуре, обвинили бы во всем ВСУ, типО, вас спасли, кучи жертв, не поймёшь кто виноват, фрау Риббентроп с Обамою еще бы нас бы и обвинили со всеми вытекающими.  А ты б, если бы и уцелел с этой бойне (а у тебя,может быть семья есть), пошел бы солнцем палимый, ветром гонимый, либо в какие -то кацапские епеня на 10 000 рупь в месяц, либо в Украину в село п***а, если бы хватило на разваленный дом.

И скажи,что я не прав?
Немного не так. И ты ушел от неудобных вопросов. Ну ты ж профи, хуле. Иди в презы.
   
Re: Воно недієспроможне.

Ты за немедленное военное освобождение ОРДЛО от сепаратистов и россиян?
====================================
Мне б твоё ОРДЛО и нах не надо. Отрезанный ломоть. Там и так много таких как ты и есть и хуже. А вот Крым...кто знает? B-)
   
Re: Воно недієспроможне.

Вольфганг волостями разбрасываться пошел. Загулял патриарх, загулял...
   
Re: Воно недієспроможне.

Алкаши всех стран на баррикады .

   
Re: Останні мирні дні

в мене одинь дядько сьогодні так...
Яка розумна людина. Справжній Українець. (tu)
   
Re: Вы тут вообще мужики?

А де були донецькі мужики у 2014?
При всій неоднозначності особи комбата насіння, але коли він намагався організувати Донбас в якості тербата Донецької області навесні 2014, то кадрів не вистачило навіть на роту, і щоб сформувати хоча б роту треба було перевестися до Дніпра, де Донбас став спецротою у складі спецбата Дніпро1. Пізніше Донбас перевівся до Київщини у якості частини НГУ, де нарешті виріс до батальйона, але донбасяни в його складі були у явній меншості.

Зате для сепарських формувань вистачало і місцевих кадрів. Той же Восток спочатку формувався на половину з кавказців, а на половину з донецьких силовиків. І навіть коли кавказці пішли з Востока у Пятнашку, то це не завадило Востоку рости і далі до статусу бригади
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія