Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Машина часу, якщо б була 8-)

Машина часу, якщо б була  8-)

Тільки в минуле, виключаючи період з 1991 р., т.звану нову сучасність, інше без обмежень.

У вас три спроби заглянути в минуле, які б часи ви вибрали?
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Тільки в минуле, виключаючи період з 1991 р., т.звану нову сучасність, інше без обмежень.

У вас три спроби заглянути в минуле, які б часи ви вибрали?


просто заглянути? чи заглянути і щось зробити?
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

просто заглянути? чи заглянути і щось зробити?
-----------
нє, тільки моніторинг, для знати як було насправді.

пиво, віски та тубілки дозволяються. 8-)
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Тільки в минуле, виключаючи період з 1991 р., т.звану нову сучасність, інше без обмежень.

У вас три спроби заглянути в минуле, які б часи ви вибрали?

навіщо виключати періоди.
кожен полізе у той час, коли йому було найпиздатіше
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

-----------
нє, тільки моніторинг, для знати як було насправді.

пиво, віски та тубілки дозволяються. 8-)

1941 що робив сталін і гітлер
1945 що робив гітлер
2014 що робив янукович :weep:
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

1941 що робив сталін і гітлер
1945 що робив гітлер
2014 що робив янукович :weep:
-----------------
але ви впертий в жазі знання. :-B  :D
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Найважливіша помилка так званих демократів і патріотів в Україні , що вони не змогли в 2004р. розпізнати клептократичний режим ющенка-порошенка і підтримали в 2004-2005р. саме ющенка в протистоянні з тимошенко. Меморандум з ригами, газові війни, влада януковича, війна - це все наслідки того, що в 2004-2005р так званим помаранчевим не стало розуму скинути дрища і поставити любого іншого порядного чоловіка або жінку.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

осінь 1932 року.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Посмотрел бы последние дни Иисуса. Четверг - воскресенье.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

К Ататюрку было бы интересно заглянуть.
А вообще, если без ограничений, то на остров Тортуга в первые годы пиратства, все три раза  :super:  :-B
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Посмотрел бы последние дни Иисуса. Четверг - воскресенье.

Там треба рік знати.

А інакше буде отак



   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

просто заглянути? чи заглянути і щось зробити?

я б заглянув і купив лоторейний білет, знаючи результати  :gigi:
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Там треба рік знати.

А інакше буде отак

Показати зображення...
--------------------

Згоден. Можна вказати конкретну історичну подію або явище, в приблизних роках.

- перше. я хтів би побачити як та де виникла людина як ми подібна.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

- перше. я хтів би побачити як та де виникла людина як ми подібна.

Та давайте будемо реалістами, такого тобі жодна машина часу не покаже (там в конструкції є обмеження), то заборонена тема.

Я б у 1932 рік... та ще з атомною бімбою.. та по Мацкве!
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

У вас три спроби заглянути в минуле, які б часи ви вибрали?
нє, тільки моніторинг, для знати як було насправді.
1913 рік.
1918 рік.
1985 рік.

Останнє редагування: 18 вересня 2019 23:31:21 від птах Сорока
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Это для зели, он считает, что закон имеет обратную силу.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Посмотрел бы последние дни Иисуса. Четверг - воскресенье.
ТС мав на увазі реальні події
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

 А гроші в машину часу взяти можна? Чи тільки як термінатор голим та босим? З грошима я б там накрутив. Доречі, за місяць до відкриття Біткоїна можливо б і було б не погано. Молодість? Навіть не знаю. Перетрахав я достатньо,а кого не встиг,то потім зрозумів,що мене вберіг Ангел охоронець. Бо 90-ті я,за винятком 1 року,коли був важкий перелом у бізнесі, провів сито,гарно, навіть в розкішу. Потім ще гарніше. Чудова сім'я...діти. Навіть дитина від першої дружини... А до початку 90-х було суцільне лайно. Якщо б мене кинули кудись у 80-ті...то,мабуть емігрував би.... Ні, все це маячня. Зараз би років з 20 зкинути,ото б було нічого,а у минуле... ще раз усе ... не хочу.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

ТС мав на увазі реальні події
Ну тоді просто - подивитися, що творилося в Єврейських землях з 30 по 33 роки. Таке формулювання вас влаштує ?
заодно і перевірити які події реальні, а які ні  B-)
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

хоча якшо вже про якісь події, то хуйнув би у той час, коли появився всесвіт, шоб подивитися як воно все створювалося.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

хоча якшо вже про якісь події, то хуйнув би у той час, коли появився всесвіт, шоб подивитися як воно все створювалося.
------------------------------------------
 Не побачив би....бо роспався на субатомні частинки за якісь мільонні долі секунди.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

хоча якшо вже про якісь події, то хуйнув би у той час, коли появився всесвіт, шоб подивитися як воно все створювалося.

Мама, роді мене обратно?:-)
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

------------------------------------------
 Не побачив би....бо роспався на субатомні частинки за якісь мільонні долі секунди.

звідки ти знаєшь
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

------------------------------------------
 Не побачив би....бо роспався на субатомні частинки за якісь мільонні долі секунди.

Ето зависит,  как реализован принцип заглядьівания,  являешся ли тьі врЕменной частью того мира,  куда попал,  со всеми  свойственньіми миру  физпроцессами,  или  заглядьіваешь в него,  находясь в своеобразном темпоральном, еее,  кондоме.

   

   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Тільки в минуле, виключаючи період з 1991 р., т.звану нову сучасність, інше без обмежень.

У вас три спроби заглянути в минуле, які б часи ви вибрали?

Я би обрав десь років 400 тому, ще до Колумбуса,  звалив би десь на Каріби, знайшов би собі якусь гарну туземку, зайняв би невеликий острів і жив би собі спокійно й щасливо в гармонії з навколишніми туземцями та природою + навчив би їх всіх української :)
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Я би обрав десь років 400 тому, ще до Колумбуса,
Й здох би ти  від хвороби, яка зараз лікується копійчаними пігулками, й не дожив би навіть до 40-ка років. )))
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Й здох би ти  від хвороби, яка зараз лікується копійчаними пігулками, й не дожив би навіть до 40-ка років. )))

Згоден, зате ЯКЕ життя!
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Згоден, зате ЯКЕ життя!
Офуєнне життя!
Скоріше усього прожив би в рабстві у феодала, й навіть не виїпав жодної баби за  усе  коротке життя ))) :K
Бо щоб відправитися за океан, колонізувати нові території,  потрібно було бути або незамінним спецом, або мати дофуя бабла.

Останнє редагування: 19 вересня 2019 04:27:50 від птах Сорока
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Якщо тільки заглядати, то напевно часи створення основних світових релігій:
- Моєсей і вихід з Єгипту
- період Будди
- 30 роки в Галілеї
- ну і якщо би дали бонус, то Мохамед і завоювання Мекки.

Якщо можна щось змінити. То:
- гугл найбільші знахідки золота і алмазів в історії, і тоді десь в точку історії перед усіма знахідками, але вже щоб можна було відносно легко подорожувати
- далі десь в 15 століття і викупив/найняв кілька українських сіл, кілька іспанських/португальських каравел і переправив їх на постійне проживання десь на територію сучасного Чилі. І дав їм кілька підручників з медицини.

Всьо мені впринципі вистачить, щоб в теперішньому могти переселитися в з'єднані держави Нової Хорватії.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Якщо тільки заглядати, то напевно часи створення основних світових релігій:
- Моєсей і вихід з Єгипту
- період Будди
- 30 роки в Галілеї
- ну і якщо би дали бонус, то Мохамед і завоювання Мекки.

Якщо можна щось змінити. То:
- гугл найбільші знахідки золота і алмазів в історії, і тоді десь в точку історії перед усіма знахідками, але вже щоб можна було відносно легко подорожувати
- далі десь в 15 століття і викупив/найняв кілька українських сіл, кілька іспанських/португальських каравел і переправив їх на постійне проживання десь на територію сучасного Чилі. І дав їм кілька підручників з медицини.

Всьо мені впринципі вистачить, щоб в теперішньому могти переселитися в з'єднані держави Нової Хорватії.

Нихуйово було б виторгувати якісь гарантії повернення після подорожей. Бо поїдеш подивитись, як динозаври їпались, а тебе якийсь тиранозавр схаває і потім висере, а його гівно (тобто ти) через пару мільйонів років будеш видобутий десь в районі Борислава у вигляді озокериту, яким тільки що насмарували сраку грубої курортниці з Ашхабаду. Тобі то треба?
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

В село, де я народився, в часи юності своїх прапращурів, пращурів, батьків. Послідовно.
З фотокамерою. І поспілкуватись з ними.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

детский сад...
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

  В історії людства нема нічого цікавого, бескінченна бойня собі подібних  у  промислових кількостях.
   Усі знакові відкриття теж   використовуються в першу чергу  для війни чи геноциду. 
 Примусова  масова загибель  хомо  триває і в відносно мирний час  завдяки тоталитарізму , комунізму і прочім Пол-Пот'ам, яких самі ж хомо і наделяють  можливостями  нищіти самих себе.

    Я б залюбки змотався  у той час, коли мій дідусь і дядько  тіко вирішували,  кому з ссавців провести курс внутрівідової  псіхостимуляціі.    Дідусь хтів обрати  собаків( велетеньського волка),   а   дядько - котів(махайрода).
    Соціали vs індівідуали

 Дід  завжди  люто сперечається зі своїм небіжем, так було і того разу.  Посеред їх перепалки  с балкона у лабу заскочила   якась  напівмавпа, яка постійно тиріла в них фрукти.   Дід у розпалі  вистрелив у неї хватальними шупальцями і вигукнувши "попалась, падлюка !!!"    встромив  їй  у  шию  шприц з препаратом, який якраз тримав в верній руці.
   Далі вони забились з дядьком на  три пляшки  Хвощівки, що з цього вийде.   

   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)


 Я б не міг зненацька   підбігти до них обговорити проблему,  бо дід моментом би засадив в мене стрекательним хвістом ,  а потім вже розбірався, хто це  біжить до них у корабель.
    "Той"  Я  був тоді ще зовсім маленький, не впізнав би.
   Але я міг би їм покричати з  джунглів за пів-години до того ,

  -Діду, дорогенькій, не штрикай мавпу, це  прикра помилка!


    Тільки я це написав, я  якраз пригадав,  що колись дід мені розповідав, про попереджувальні  вигуки з лісу у той  злополучний день,   але   я відніс це  до  "новопригаданної"  обставини,   бо дідусь вже у поважному віці, а тоді вони ще накидались браги з місцевої араукаріі...

   По всьому виходить, що я таки мотався у той день, попередити діда з дядьком, але я це зроблю у майбутьньому?
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Той, ваші дні і так були скінчені, без мавп, той астероїд ви би не відвернули. Так що зараз сидіть там і не скавчіть.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Той, ваші дні і так були скінчені, без мавп, той астероїд ви би не відвернули. Так що зараз сидіть там і не скавчіть.

Якій в біса астероїд)

Бабуся була дуже роззлючена на те, що дід  підвіс на цей планетці на  зайвих  7  періодів,  і у  навігатор  вантажного корабля, який регулярно відправляла діду с небіжем   з припасами та обладнанням,    ввела помилку, щоб типу, примусити діда летіти додому, не ризикуючи  нарватись на скандал.

   Корабель шваркнувся  з занадто  перебільшенною швидкістю( бабка не сильна у навігаціі)   і згубив вщент  експерімент діда по Рептіліям.    Дід вже ось-ось  мав вивести Рептілоїда, перши зразки вже  створювали прото-цивілізацію.   А тут бабуся зі своїми ревнощами..

    Дід з вуйком психанули,   і   вирішили робити обладнання і  видобичу  корисних копальних  та енергіі  новою  тімчасовою цивілізацією, яку ось і збирались тоді  зробити, а потім вже  знов почати  фундаментальну працю над рептілоїдами.
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-)

Браво!
   
Re: Машина часу, якщо б була  8-) Нове

Минулого не можна повернути.  Я за майбутнє.  Воно дійсно неприманливе Але є.таким, яким є. Вірніше  буде-:)

Останнє редагування: 20 вересня 2019 01:14:04 від western man
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія