Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему во многих странах имирганты из африки предпочтительнее, чем из бывшего СССР.

Це фактично 100% з кола мого спілкування. Який відсоток від загальної кількості і я не знаю, але знаю що професійна іміграція кінця 90-х та початку 2000-х статистично одна з самих успішних в історіі США.
раньшє билі врємєна, а тєпєрь мгновєнія...
   
Те що було 20+ роки тому, важко назвати хизування. Це архівний факт з давнини.

Пане, рагулізм не має терміну давнини.
Це питання виховання з дитинства.

Останнє редагування: 20 січня 2021 22:25:16 від Людас
   
Це фактично 100% з кола мого спілкування. Який відсоток від загальної кількості і я не знаю, але знаю що професійна іміграція кінця 90-х та початку 2000-х статистично одна з самих успішних в історіі США.
Як зветься ця професія?
   
Це фактично 100% з кола мого спілкування. Який відсоток від загальної кількості і я не знаю, але знаю що професійна іміграція кінця 90-х та початку 2000-х статистично одна з самих успішних в історіі США.

Який відсоток складає коло спілкування пана від загальної кількості емігрантів в США?

Ви точно зрозуміли моє питання?
   
Як зветься ця професія?

П.здун веселий. Маю наглість заявити, що чим успішніше людина там тим  менше шансів побачити її тут на  ФУПі.

Що їй тут робити з таким охуєнним колом спілкування там?
   
Як зветься ця професія?
Технічні спеціальності та точні науки де у нас була підготовка приблизно на рівні з ними. При умові що носій тих знань не мае проблем терпимо ставитись до чужоі ментальності і критично до своеі, мае нормальну/добру робочу етику і звичайно трохи більше ніж середня кількість сіроі речовини в голові.
   
Маю наглість заявити, що чим успішніше людина там тим  менше шансів побачити її тут на  ФУПі.

Ну да.
Ім'я користувача:ЛюдасДата реєстрації:7 червня 2005 10:01:00Повідомлень:176 825 (~31 в день)Вік:не зазначений
Час:20 січня 2021 22:27:21Мова:UkrainianОстання активність:cьогодні в 22:25
   
Як зветься ця професія?

Переважно фінанси, IT, науковці в різних галузях, медики, інженери фізики, хіміки.

Останнє редагування: 20 січня 2021 22:31:40 від Dobre
   
П.здун веселий. Маю наглість заявити, що чим успішніше людина там тим  менше шансів побачити її тут на  ФУПі.

Що їй тут робити з таким охуєнним колом спілкування там?
Часто-густо з корінними канадцями-американцями не цікаво спілкуватися, вони часто (не всі) якісь як трохи ніби стерилізовані в іх голові.
Нормально виховані, але інакші.

Мені ікавіше поговорити з алжирцем наприклад чи колумбійцем або аргентинцем. До речі освідчені люди з Пінічноі Африки, Iрану чи Латинськоі Америки дуже близькі до нас по ментальності

Азіати - нормальні теж (вьетнамці, філіпінці), але у китайців е прошивка з якою вони стараються боротися але вона все одно вилазить підсвідомо: у нас цивилізація була 6 тисяч років тому всі хто не китайці це варвари :)

Останнє редагування: 20 січня 2021 22:36:54 від Chako
   
Який відсоток складає коло спілкування пана від загальної кількості емігрантів в США?

Ви точно зрозуміли моє питання?

Я відповів що не знаю який відсоток. Я знаю що всі хто приїхали сюди з знаннями та хто хотіли чогось досягнути, знайшли те що шукали.
   
Переважно фінанси, IT, науковці в різних галузях, медики, інженери фізики, хіміки.
фінанси я б не брав. Виключення бувають але НМД це не наше. Може молодші вже кращі в цьому.
   
Часто-густо з корінними канадцями-американцями не цікаво спілкуватися, вони часто (не всі) якісь як трохи ніби стерилізовані в іх голові.
Нормально виховнаі, але інакші.

Мені ікавіше поговорити з алжирцем наприклад чи колумбійцем або аргентинцем. До речі освідчені люди з Пінічноі Африки, Iрану чи Латинськоі Америки дуже близькі до нас по ментальності

Азіати - нормальні теж (вьетнамці, філіпінці), але у китайців е прошивка з якою вони стараються боротися але вона все одно вилазить підсвідомо: у нас цивилізація була 6 тисяч років тому всі не китайці це варвари :)

Китайська 'цивілізація ' це вигадка та міф подібний до московського. Ці 'цивілізовані' люди ще нещодавно свою професуру ногами п.здили,  і у френчах горобців ганяли всією країною. І якби Захід не йопнувся і не дав свої технології цим комуністичним дикунам то і далі вони б продовжували робити те що я навів вище.
Жодного високотехнологічног о винаходу якими користувалося і користується зараз людство китайці не зробили. Починаючи ще з часів радіо та. телеграфу
   
Я відповів що не знаю який відсоток. Я знаю що всі хто приїхали сюди з знаннями та хто хотіли чогось досягнути, знайшли те що шукали.

Злив зарахований. Дякую
   
Ну да.
Ім'я користувача:ЛюдасДата реєстрації:7 червня 2005 10:01:00Повідомлень:176 825 (~31 в день)Вік:не зазначений
Час:20 січня 2021 22:27:21Мова:UkrainianОстання активність:cьогодні в 22:25

Саня, мова про ковбасників якщо ти вмієш читати 

Я місцевий . Вдома. Вони ні. І що тут роблять для мене загадка. Мої друзі що поїхали тут не тусуюься на форумах. На фіга?

Це значить лише одне. Вони не змогли там в повній мірі асимілюватись.

Тікати звідси щоб потім тут же І сидіти на форумах?

Який сенс в цьому?

Останнє редагування: 20 січня 2021 22:51:04 від Людас
   
Пане, рагулізм не має терміну давнини.
Це питання виховання з дитинства.

Я навів себе як приклад того, що іміграція може бути не тільки за економічними мотивами, і я себе більш ніж комфортно почував до еміграції. В мому випадку я їхав світ за очі тому що мені було цікаво, тому що я хотів спробувати нове. Крім того після, я ще два рази міняв країни та починав з майже нуля на новому місті, поки не опинився в США, залишаючи позаду хати, нароблені кредитні рейтинги та досить комфортне життя.
   
Чувак думаю объясняет это достаточно доходчиво. И не только это.
[youtube]Что Вы думаете ро это?

Мы думаем, что это [youtube].
   
Я навів себе як приклад того, що іміграція може бути не тільки за економічними мотивами, і я себе більш ніж комфортно почував до еміграції. В мому випадку я їхав світ за очі тому що мені було цікаво, тому що я хотів спробувати нове. Крім того, я ще два рази міняв країни та починав з майже нуля на новому місті, поки не опинився в США, залишаючи позаду хати, нароблені кредитні рейтинги та досить комфортне життя.

Золота дитина! Що ви тут забули?
   
Саня, мова про ковбасників якщо ти вмієш читати 

Я місцевий . Вдома. Вони ні.
Чим принципово успішна людина в Україні відрізняється від успішної закордоном?
Ти дома і ми тут не чужі, в чому справа?
Ти такий успішний, що тобі нема з ким спілкуватися крім ФУПу?
   
Чим принципово успішна людина в Україні відрізняється від успішної закордоном?
Ти дома і ми тут не чужі, в чому справа?
Ти такий успішний, що тобі нема з ким спілкуватися крім ФУПу?

Саня, якщо ти уважно подивишся на час, який я тут провів, а не на кількість повідомлень, то ти знімеш це питання. Хто ж тобі доктор що ти гальмо, а я ні.

Це раз. Друге. Одна річ жити в Україні І писати тут. а інша кудись упиздити І теж писати тут .

Навіщо? Вам там нех робити? Що ви тут забули?
Не маєте  там кола спілкування? То навіщо втекли?
Тільки зза бабок? А з людьми ви там не спілкуєтесь?
Чи вони з вами не хочуть?
   
Саня, якщо ти уважно подивишся на час, який я тут провів, а не на кількість повідомлень, то ти знімеш це питання. Хто ж тобі доктор що ти гальмо, а я ні.
Набагато більше за мене тут проводиш часу, однозначно.
Це раз. Друге. Одна річ жити в Україні І писати тут. а інша кудись упиздити І теж писати тут .
Ти до батьків приїзжаєш, телефонуєш, чи упиздив і забув? То чому ми маємо забути про Україну, тим більше, що ми громадяни цієї країни.

Навіщо? Вам там нех робити? Що ви тут забули?
Теж що і ти.
Не маєте  там кола спілкування? То навіщо втекли?
Маємо коло спілкування і час на ФУП. Втекли від зeбілів.


Тільки зза бабок? А з людьми ви там не спілкуєтесь?
З людьми спілкуємося. Тобі потрібні якісь докази?
Чи вони з вами не хочуть?
Хочуть.
   
Китайська 'цивілізація ' це вигадка та міф подібний до московського. Ці 'цивілізовані' люди ще нещодавно свою професуру ногами п.здили,  і у френчах горобців ганяли всією країною. І якби Захід не йопнувся і не дав свої технології цим комуністичним дикунам то і далі вони б продовжували робити те що я навів вище.
Жодного високотехнологічног о винаходу якими користувалося і користується зараз людство китайці не зробили. Починаючи ще з часів радіо та. телеграфу
Я згоден з вашою оцінкою, але ви хочете мені сказати що цього немае в китайській ментальності?

Я зустрічав це навіть в найбільш адекватих серед них :)
   
Мені ікавіше поговорити з алжирцем наприклад чи колумбійцем або аргентинцем. До речі освідчені люди з Пінічноі Африки, Iрану чи Латинськоі Америки дуже близькі до нас по ментальності
Оце тому европейці чи американці і надають перевагу усіляким кольоровим. Вони хоч кольорові і типу ти прихильник мультикультуралізму і не расист. А з нашими типу білими, але з ментальністю тих же негрів, таке вже не катить.
   
Оце тому европейці чи американці і надають перевагу усіляким кольоровим. Вони хоч кольорові і типу ти прихильник мультикультуралізму і не расист. А з нашими типу білими, але з ментальністю тих же негрів, таке вже не катить.

Перевага надається за професійними здібностями в більшості випадків. Що грає проти нас, це те що ми часто виглядаємо ворожнече налаштованими. Це наше культурне прокляття.
   
Перевага надається за професійними здібностями в більшості випадків. Що грає проти нас, це те що ми часто виглядаємо ворожнече налаштованими. Це наше культурне прокляття.
Наслідок життя наших предків та й нас самих 70 років в концтаборі різних ступенів суворості.

Треба працювати над цим кожному :)
   
Перевага надається за професійними здібностями в більшості випадків. Що грає проти нас, це те що ми часто виглядаємо ворожнече налаштованими. Це наше культурне прокляття.
"Ані тупиє ми умниє" є таке.
   
Та я і сам по дурості відмовився від карти поляка, яку пропонувли мені по католицькій лінії. Типу у мене не польське, а німецьке корінння.
   
Та я і сам по дурості відмовився від карти поляка, яку пропонувли мені по католицькій лінії. Типу у мене не польське, а німецьке корінння.
типа самий хитровиїпаний, сподівався на гіпотетичну "карту німця"? :K
   
"Ані тупиє ми умниє" є таке.

Не тільки це. Ми не вміємо дивитись в очі, не вміємо посміхатись, не вміємо презентувати, витримати паузу коли потрібно і десятки інших маленьких культурних деталей що грають проти нас. Нас цьому не навчили, і в багатьох випадках ми виглядаємо як комічні персонажі з малюнків Вася Ложкін.
   
"Ані тупиє ми умниє" є таке.
+150
   
Не тільки це. Ми не вміємо дивитись в очі, не вміємо посміхатись, не вміємо презентувати, витримати паузу коли потрібно і десятки інших маленьких культурних деталей що грають проти нас. Нас цьому не навчили, і в багатьох випадках ми виглядаємо як комічні персонажі з малюнків Вася Ложкін.
Це все можна схарактеризувати коротко. Ми совки.
   
Це все можна схарактеризувати коротко. Ми совки.

Резюме типичного кухонного интеллигента. Найдите в себе силы, помните, что вы совки, а совки умеют и выдержать паузу, и улыбнуться, и подмахнуть, и подстелить и отдаться, когда это нужно для дела. Так что не падайте духом.

Останнє редагування: 21 січня 2021 00:03:58 від Kilkenny
   
От типовий приклад, як чувак їпашить. Розпиздяй, з'пався з Раші, бо не хотів до армії й там в якусь халепу влетів, що йому світив термін.
Мови не знав, фуярив спочатку чорноробом, пізніше таксистом. Зараз вже на своєму (звісно у лізінг)  траку возить й ще один трак  здав в оренду.
Фуярить так шо звиздець, без вихідних й без відпочинку. Але фуй би він в Україні чи Раші з такими "талантами" так би заробляв.


https://www.youtube.com/watch?v=SyNco7I44x8

воно йопнутое.
я посмотрел, КАК он работает
рукожоп классический. нет, не классический. классический на ютуб свои художества не выкладывал бы.

интересно, кто его смотрит..
а ведь смотрят же
любители Нагиева и прочей кацапщины
   
Це все можна схарактеризувати коротко. Ми совки.

Швидше ми виросли в соціальному середовищі, де щирість та оптимізм були знаками «чево улибаєшся, дурачок чтоли?». А тут люблять позитивних, оптимістичних, щасливих.
   
Резюме типичного кухонного интеллигента. Найдите в себе силы, помните, что вы совки, а совки умеют и выдержать паузу, и улыбнуться, и подмахнуть, и подстелить и отдаться, когда это нужно для дела. Так что не падайте духом.

Як ти думаєш, це бравурноє пяснічаніє отвечаєт визначеню «Совок вульгаріс»?
   
а ведь смотрят же
любители Нагиева и прочей кацапщины
Я аналітику по каналу пробив,  основна  аудиторія - ковбасники в США.
Він з них за рекламу має додаткових кілька штук баксів на місяць.
Нормальна сума, щоб дуркувати.
Наші неїпаццо вумні блохери-експерти за місяць з ютубу мають стільки, скільки він за  кілька днів.
Олешко з Полтавою до штуки баксів на місяць не дотягують вже.

Останнє редагування: 21 січня 2021 00:34:36 від птах Сорока
   
author=птах Сорока link=topic=1092683.msg24959592#msg24959592 date=1611179453]типа самий хитровиїпаний, сподівався на гіпотетичну "карту німця"?[/quote]
з висоти прожитих років десь так це і виглядало...
   
author=птах Сорока link=topic=1092683.msg24959592#msg24959592 date=1611179453]типа самий хитровиїпаний, сподівався на гіпотетичну "карту німця"?
з висоти прожитих років десь так це і виглядало...
[/quote]
   
а тоді в юності здавалося, що
штандартенфюрер штірліц істіний арієц с красівой дамой в лєсу гулял
   
Переважно фінанси, IT, науковці в різних галузях, медики, інженери фізики, хіміки.

Це була хвиля еміграцій, коли брали не тільки євреїв, а і нарешті фахівців.
Тим не менше білів гейтсів серед мого, доволі великого кола спілкування з жодного за 30 років не сталось.
Типові середняки роботяги по місцевих рангах.
   
Резюме типичного кухонного интеллигента. Найдите в себе силы, помните, что вы совки, а совки умеют и выдержать паузу, и улыбнуться, и подмахнуть, и подстелить и отдаться, когда это нужно для дела. Так что не падайте духом.
Ти я так розумію з гейских гілок фахівець в тому. :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія